o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Związki: wszystko na temat
 » Odpowiedz na ten temat

Czy zdrada to tylko sex a może coś innego?

[19.11.2008] 00:22
MajkaBajka
Właśnie jak określić zdradę. Tyle się o nie mówi pisze słyszy a ja uważam, że zdrada to już same spotykanie się za plecami partnera a dalej całowanie, zaangażowanie emocjonalne a na końcu seks - to najgorsza odmiana zdrady dla duszy i ciała...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[19.11.2008] 08:00
bardzo-zdradzona
Mam takie samo podejście,nigdy nie wiadomo kiedy \"zwykłe\" spotkania przerodzą się w coś więcej.Mam ten problem z moim męzem.Są maile,gg,długie rozmowy przez telefon-oczywiście tak,żebym nie widziała nie słyszała,tylko,że wiem-słyszę,budzę się w nocy widzę szybko i pośpiesznie wygaszany ekran,widzę biling telefoniczny,;na pytanie słyszę odpowiedzi to tylko koleżanka.... Tak a dla mnie to już zdrada jeszcze nie fizyczna choć kto wie,może już taka również

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13852947]
[20.11.2008] 01:25
ruccliwiec
bardzo-zdradzona (08.11.19 08:00):
Mam takie samo podejście,nigdy nie wiadomo kiedy \\\"zwykłe\\\" spotkania przerodzą się w coś więcej.Mam ten problem z moim męzem.Są maile,gg,długie rozmowy przez telefon-oczywiście tak,żebym nie widziała nie słyszała,tylko,że wiem-słyszę,budzę się w nocy widzę szybko i pośpiesznie wygaszany ekran,widzę biling telefoniczny,;na pytanie słyszę odpowiedzi to tylko koleżanka.... Tak a dla mnie to już zdrada jeszcze nie fizyczna choć kto wie,może już taka również
To już jest zdrada. Skoro wyłacza ekran pospiesznie to już am coś do ukrycia.. polecam albo długą i powazną rozmowę, albo rozstanie.
Mojej sąsiadki mąż też tak gadał z "koleżanką" skonczyło się na tym, że zamieszkał z tą "koleżanką" opuszczając żone i dzieci..:/

IP i czas połączenia logowane. [13858883]
[14.05.2017] 00:35
Berenika1988
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Zapraszam do rozmowy ze mną, na pewno się nie zawiedziesz, zrobimy wszystko o czym tylko marzysz, zadzwoń, jestem Beata znajdziesz mnie na http://boginiesexu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22732576]
[27.05.2017] 00:57
NoWlasnieAJakJest
No właśnie, a jak jest np. z tzw. "seks telefonem" takim jak np. tutaj: http://ero69.pl

IP i czas połączenia logowane. [22740451]
[24.09.2017] 12:19
[27.05.2017] 08:23
NoWlasnieAJakJest
Biorę z dupy do ust

IP i czas połączenia logowane. [22740486]

» Odpowiedz na ten temat