o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

jak powiększyć naturalnie biust o rozmiar?

1 2 3
[15.11.2008] 10:41
Oneczka
Hej nosze rozmiar stanika 75C, chcialabym nosić 75D co najmniej... Próbuje różnych naturalnych metod, takich jak masaże..igły z miodem i nic nie pomaga.. nie wiem co mam zrobic.. może ktoś mi poradzi.. i proszę niech nikt nie mowi, ze mam duze piersi bo moim zdaniem one nie sa duze.. chce mieć wieksze, wiec moze ktos powie jakie stosowal naturalne metody i czy one pomogly.. z gory dziekuje

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.11.2008] 13:07
Oneczka
może ktś by mi odpowiedziaaaał??!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13829046]
[16.11.2008] 11:15
Meegi89
Dałabym się pokroić za tą miseczkę która masz a nawet rozmiar mniejszą

IP i czas połączenia logowane. [13834139]
[16.11.2008] 21:35
krolewna2608
jeśc suche mięso z kurczak, dużo marchewek, pić kisiel i oczywiscie skórki z chleba

IP i czas połączenia logowane. [13838206]
[21.01.2009] 07:25
merlin_monroe
http://www.intymnosc.pl/powiekszanie-piersi& osCsid=4773cdb24fdfaf2d7c80fef2921daf54 popatrz tutaj, są opisane tabletki na powiększenie, które stosuje moja koleżanka

IP i czas połączenia logowane. [14230877]
[15.12.2017] 05:40
[21.01.2009] 07:29
o masz
Przecież nie masz małych piersi,po co Ci większe? Uwierz mi to żadna przyjemność.

IP i czas połączenia logowane. [14230883]
[13.01.2010] 17:50
ja555
ta a ja mialam rozmiar 80C i przez to ze schudlam teraz na studiach mam 80B:// nie wiem jak to teraz odrobic bo wtedy one byly dla mnie w sam raz a teraz gowno co tego jest

IP i czas połączenia logowane. [16094858]
[14.01.2010] 14:47
maxibabe  maxibabe@tlen.pl
Musiałabyś przytyć. Innej rady nie widzę. Nie licz na to że cudownie piersi Ci się powiększą same a reszta ciala pozostanie taka jak była. Generalnie polecam wkładki wypelniające do biustonosza i to tyle co mozesz zrobić. http://strefabiustu.mojenotki.pl/

IP i czas połączenia logowane. [16099281]
[09.09.2010] 12:36
angelsky_sonofthebluesky
Naturalnie z biustem nic nie trzeba robic bo jak ktoś chce rozmiar większy to powinien liczyć się że ten rozmiar pójdzie też w góre w pasie i biodrach.....kobitki z wiekiem nasz metabolizm słabnie wiec chcąc niechcąc i tak przytyjemy a biusty nie tylko jeden a nawet trzy rozmiary...ja nosze 75B/80C zalezy od pory roku , aktywnosci itp.. po urodzeniu dziecka miałam chyba E bo nawet te staniczki do karmienia byly małe oczywiscie do momentu opróżnienie ...a z czasem im robilam sie szczuplejsza to piersi tez zmalały i znów mam 80C i teraz to doceniam bo wiekszy biust to tez wiekszy problem a nasza mentalność ludzka niestety nigdy sie nie zmieni zawsze bedzie nas fascynowac to czego nie mamy puki tego nie dostaniemy ... CUDZE CHWALIĆIE SWEGO NIE ZNACIE >>>SAMI NIE WIECIE CO POSIADACIE!!! ps.natury nie idzie zmienic a gdy ktos próbuje niestety odbije sie to na nim w wieku pózniejszym mam nadzieje że pomogłam i podniosłam troszke na duchu
POZDRAIAM SERDECZNIE -=angelsky=-

IP i czas połączenia logowane. [17154119]
[09.09.2010] 18:44
co??
prosto powiekszyc naturalnie piersi: 1) jak wam nie przeszkadza to po prostu ogolnie przytyc
2) brac tabletki antykoncepcyjne z wysoka dawka estrogenow (powieksza biust o jeden rozmiar)
3) jesc rzeczy zawierajace fitoestrogeny, n.p. owoce z granatowca (http://pl.wikipedia.org/wiki/Granatowiec_w łaściwy) i produkty sojowe powodzenia!

IP i czas połączenia logowane. [17155521]
[15.09.2010] 13:37
onesagain
Jedyny sposób, który wydaje mi się skuteczny to brać tabletki antykoncepcyjne. Ale uważam, ze to absurdalne łykać je tylko po to, zwłaszcza, jak ma się miseczkę C...

IP i czas połączenia logowane. [17177197]
[15.09.2010] 15:53
loara85
Myślę, ze o jeden rozmiar to naturalne powiększenie może nie być takie proste, w kazdym razie najlepiej dobrać odpowiednie ćwiczenia, można również skorzystać z masaży, no i rzecz jasna kosmetyki. A oprócz tego, to chyba jedynie igła lub skalpel pozostają.

IP i czas połączenia logowane. [17177902]
[09.10.2010] 18:39
kamila 87.....z
Myślałam o powiększeniu piersi, ukształtowaniu go, szukałam, czytałam, pytałam. Kupiłam sobie zestaw komponentów i biorę od 2 miesięcy. Taniej wyszło niż operacja, ale efekty są, choć małe . O jeden rozmiar mam większy biust, a przynajmniej tak mówi mój chłopak . Póki co jestem zadowolona i jakoś mi przeszła ochota na operacje. Zwłaszcza, że koleżanka sobie zoperowała 4 lata temu biust, a teraz idzie na jakąś poprawkę. Wszystko zależy od efekt jaki chcesz uzyskać: powiększenie o 1-2 rozmiar, podniesienie biustu (jakieś kremy tabletki ćwiczenia dają radę), czy powiększenie znaczne 2-4 rozmiary (tylko operacja). Ja używam perfectbius kupiłam na http://www.perfectbust.pl/aff/yzrej (watro wejść i poczytać) i ćwiczę podnosząc 2 kg codziennie po 15 minut (kładę się na plecach ręce rozkładam na boki i podnoszę do góry obciążniki łącząc je nad klatką piersiową. Biust jest ładniej uformowany i się powiększył. Ja jestem zadowolona.
Pozdrawiam i powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [17271533]
[30.10.2010] 17:46
bigmilk
Wiesz co jeśli chcesz powiększyć piersi o rozmiar wydaje mi się, że dla ciebie bardzo dobry byłby zabieg macrolane, czyli wstrzyknięcie kwasuhialuronowego. Piersi można powiększyć o rozmiar a efekt utrzymuje się przez kilka lat. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej temat tego zabiegu możesz zajrzeć tutaj http://www.iqmedica.pl/macrolane_powiekszani e_piersi ,p75.html
ja nie wierzę w działanie tabletek, które mają na celu powiększenie piersi.

IP i czas połączenia logowane. [17358140]
[22.12.2010] 17:19
queen_of_darknes
hej ja mam biust 90D a chcialabym miec wieksze piersi o 2 rozmiary.. jak szybko uzykac ten efekt?

IP i czas połączenia logowane. [17597120]
[10.10.2012] 14:25
zielona85.85
Kamila 87 a mogłabyś zdradzić jakie tabletki kupiłaś, bo ja biorę holenderski Bust Up i też mam fajne efekty.

IP i czas połączenia logowane. [19913344]
[04.03.2013] 12:04
ballbiniasta
Moim zdaniem takim najlepszym rozwiązaniem będzie suplement Elevation Plus. Ja kupiłam w promocyjnej cenie na kosmetolog.sklep.pl Mysle ze warto ponieważ efekty już po 3mc sa rewelacyjne. Tutaj osiągniesz taki efekt na którym Tobie zależy.

IP i czas połączenia logowane. [20287494]
[24.07.2013] 17:39
PaniBeeeT
Nic prostszego !! Wiem jak i to bez operacyjnie, ZESTAW BREAST ACTIVIES z http://naturalnepowiekszaniebiustu.com.pl/ Mi powiększył rozmiar miseczki właśnie o rozmiar

IP i czas połączenia logowane. [20633947]
[05.08.2013] 13:07
sand
jak o rozmiar to myślę, że najlepsza będzie metoda macrolane, czyli wstrzyknięcie kwadu hialuronowego. Efekt utrzymuje się kilka lat, ale przyznam, ze warto, sama robiłam biust u dra Osucha i jestem bardzo zadowolona z efektów.

IP i czas połączenia logowane. [20657476]
[13.08.2013] 14:23
Marylka_Baka
Mi lekarz polecił preparat na ujędrnienie i powiększeni biustu:
http://tabletki-na-powiekszenie-biustu.soup. io

IP i czas połączenia logowane. [20671520]
[13.08.2013] 20:15
pochalka
Basen plus brafitting, bo wydaje mi sie, ze nosisz zly stanik.

IP i czas połączenia logowane. [20672244]
[19.08.2013] 10:13
johanna_75
Ja powiększyłam o rozmiar preparatem:
http://powiekszaniebiustumetody.wordpress.co m
Mogę go polecić bo biust stał się jędrniejszy i pełniejszy.

IP i czas połączenia logowane. [20683624]
[23.08.2013] 16:01
elwirka85
o metodzie igły z miodem nie słyszałam... czy to oznacza, że kułaś sobie pierś?! uważam, że to nie jest dobry pomysł... ja stosowałam breastactives.pl . moje piersi się uniosły i trochę powiększyły. skóra się ujędrniła i uelastyczniła. Dodatkowo pod prysznicem oblewałam je zimną wodą

IP i czas połączenia logowane. [20693339]
[31.12.2013] 17:09
Monisskka
ja powiększyłam biust o rozmiar w dwa miesiące. jak chcecie wiedzieć jak to zrobić polecam artykuł na eaktywni.pl/uroda/naturalne-i-bezpieczne-powiekszanie-biustu /

IP i czas połączenia logowane. [20954314]
[10.01.2014] 22:02
ooogdanska
http://powiekszaniepiersi.eii.com.pl/article s/ - przeczytajcie jeszcze to zanim zdecydujecie sie na jakies radykalne kroki

IP i czas połączenia logowane. [20976200]
[14.01.2014] 13:08
Kania2596
http://tablica.pl/oferta/duze-piersi-w-2-tyg odnie-ID3H9qf.html
Polecam! mi pomogło super efekty!
Nie będziecie żałować!
Ogólnie nie lubie jak inne laski maja większe cycki niż ja ale was nie znam więc niech będzie;p
Pozdro!

IP i czas połączenia logowane. [20983829]
[24.02.2014] 15:26
kasia29**
ja właśnie bałam się operacji plastycznych ale nie mogłam też żyć z moim mikroskopijnym biustem. przez lata przeżywałam koszmar, szczególnie latem. bolało, kiedy faceci śmiali się, że wyglądam jak facet. nie czułam się kobieco. starałam się siebie zaakceptować ale po tekstach deska itp. całe moje trudy szły na marne. strasznie bałam się operacji, w tabletki i ziółka nie wierzę. udałam się w końcu do specjalistów, bo pojawił sie cień nadziei w mojej głowie, kiedy usłyszałam o masażu próżniowo-wibracyjnym mosati. niedawno pokazywali go w tvnie i zadziałało. piszę to do wszystkich zakompleksionych kobiet. jest coś co działa i zmienia całkowicie życie. teraz nie mogę doczekać się lata!!!!! hura!

IP i czas połączenia logowane. [21060368]
[27.02.2014] 11:27
4afrodyta123
Witam wszystkie kobiety, a więc polecam na powiększenie piersi produkt który kupiłam w sklepie internetowym Bust Booster na mnie działa rewelacyjnie gorąco polecam.
Sklep: http://sex-shop-afrodyta.abc24.pl/default.as p

IP i czas połączenia logowane. [21065792]
[27.02.2014] 16:58
wolny_22latek
hej jeśli masz od 19 do 23 lat, jesteś miła, ciepła, kulturalna, z zainteresowaniami, lubisz pisać smski, jesteś sama, szukasz nowej miłej znajomości, jesteś nie wysoka ok 168 cm, szczupła, znasz swoją wartość, chcesz się wygadać, popisać grzecznie i niegrzecznie w granicach "przyzwoitości", chciałbyś poznać normalnego faceta, napisz 539 170 4040 ja kraków, małopolska czekam na sms to ostatni wpis pa miłego Może z nowej znajomości będzie coś więcej a nie tylko wirtualny świat. mam w play ale czy to problem ? śmieszy mnie szukam kogoś w play heya czy plus dla mnie to obojętne.

IP i czas połączenia logowane. [21066397]
[04.03.2014] 12:48
Mati2222
Złap za nie z całej siły i trzymaj . Jak nie pomoze musisz zapytac swojego meza pozdro

IP i czas połączenia logowane. [21073579]
[12.03.2014] 19:43
Lusia88
Ja słyszałam o Phytonia Bust Firming Serum, mojej kuzynki kumpela stosowała i cycki o dwa rozmiary jej urosły, ponoć rewelacyjne jest to serum, ale trochę drogie jak dla mnie. Mama obiecała, ze jak bede miała świadectwo z paskiem to mi zafunduje ta kuracje tak wiec cieżko pracuje.

IP i czas połączenia logowane. [21087286]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat