o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Kuchnia
 » Odpowiedz na ten temat

ekspres do kawy- hit czy kicz?

1 2 3
[12.11.2008] 16:53
Janek0099
Chce kupić ekspres do kawy dobrej jakości i szukam opinii przede wszystkim mężczyzn co do elektroniki i użytkowania, zwłaszcza krupsa, bo mnie najbardziej interesuje. Jestem facetem i potrzebuje rzeczowej porady, bo jak dotąd spotykałem się z opiniami tylko kobiet, które były bardzo subiektywne

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[17.11.2008] 23:48
develeyyy
Krupsa fajny ekspres widziałam w Kerfurze, taki na kawę w kapsułkach. górą wkładasz kapsułkę, dołem leci kawa, bardzo oryginalne. Tylko nie wiem czy dobra ta kawa czy taka jak z automatu, pił ktoś???

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13846288]
[02.04.2010] 09:39
LopiLol
Ekspresy na kapsułki mają swoje zalety i wady. Są łatwe w obsłudze i można zrobić świetną kawę nie mając nawet żadnego doświadczenia. Jeśli chodzi o ryzyko związane z takimi ekspresami, to jest to na pewno smak kawy - może się okazać, że kupiło się kawę, któa jest po prostu niedobra. Dlatego miej pewność, że kawa w kapsułkach będzie dobrej jakości. Ja własnie dlatego wybrałam ekspres Lavazzy Lb 800. No i dodatkowym atutem jest spieniacz do mleka, bo nie lubię cappuccino z gotowych kapsułek - wolę prawdziwe mleko.

IP i czas połączenia logowane. [16480712]
[06.04.2010] 13:40
ziuta3
Do mnie takie ekspresy jakoś nie przemawiają. raczej bym sobie takiego nie kupiła,ale może w ramach eksperymentu jak by cena była super niska Bardzo fajnym sprzętem jest ten http://www.moderni.pl/towar-10019586-ekspres _russell_hobbs_glass_.html cena też jest bardzo atrakcyjna life is brutal

IP i czas połączenia logowane. [16498327]
[08.04.2010] 08:19
zuczek3103
Wiesz mnie się wydaje, że wszystko zależy od tego, jaki sobie ekspres kupisz i czego od niego oczekujesz??
W końcu mamy na rynku wiele dostępnych modeli ekspresów: ciśnieniowe, przelewowe i ekspresy do zabudowy. Moim zdaniem, ekspres do kawy może być bardzo pomocny i okazać się hitem, a nie kiczem pod warunkiem, że się wybierze odpowiedni. ja gdybym ponownie miała wybierać ekspres do kawy prawdopodobnie wybrałabym taki http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneag d/kategoria/?id=171∏=36936

IP i czas połączenia logowane. [16506490]
[14.12.2017] 20:04
[08.04.2010] 10:01
Dragofly
Do mnie też nie przemawiały ekspresy na kapsle, ale ostatnio mamy w pracy też właśnie Lavazza Blue i muszę przyznać, że jest w porządku. Wszyscy teraz lubimy szefa

IP i czas połączenia logowane. [16506764]
[07.09.2011] 20:09
ekspres
Czy czasem nie potrzebujesz ekspresu do kawy z młynkiem, posiadam kupony 40% kupony zniżkowe na produkty Ariete np Roma z 869 za 530, roma de lux z 1049 na 630? zainteresowany napisz kupony w cenie do uzgodnienia

IP i czas połączenia logowane. [18779890]
[27.01.2012] 15:25
Vienna87
Od dłuższego czasu testuję różne ekspresy ciśnieniowe http://www.electroworld.pl/ekspresy_do_kawy_ cisnieniowe/ . W domu Saeco Talea, u mamy Saeco na kapsułki Lavazza, w pracy Zelmer na kolbę. Trzy zupełnie inne machiny. Wnioski. Gdy ktoś pije sporo kawy kapsułki nie są zbyt opłacalne. Dla pozostałych to dobre i szybkie rozwiązanie. Ekspresy na kolbę są dla mnie pomyłką. Nie lubię, nie rozumiem, nie polecam. Ekspresy z młynkiem zapewniają aromatyczną, świeżo mieloną kawę. Aromat małej czarnej roznosi się po całym domu i o to w tym wszystkim chodzi.

IP i czas połączenia logowane. [19270440]
[06.02.2012] 13:12
kawożerka
Ja zastanawiam się nad kupnem Ekspres KRUPS KP 1000 Dolce Gusto Piccolo, znalazłam promocję na nie w sklepie Medialux i jak się kupi ten przedmiot to dodają za darmo 2 szklanki do latte macciato i opakowanie kawy. Według mnie kuszące

IP i czas połączenia logowane. [19298397]
[06.02.2012] 15:10
maupa87
w ogóle te ekspresy, które są na te wkłady sa na pewno bardzo bardzo wygodne, do tego naprawdę szybko można sobie zrobić kawę, poza tym są o wiele tańsze niż te ciśnieniowe, w ogóle w tym sklepie medialux ceny sa bardzo atrakcyjne z tego co patrzyłam

IP i czas połączenia logowane. [19298767]
[27.02.2012] 12:54
candy87-87
bardzo ciekawe i na pewno wygodne są te ekspresy na kapsułki, wystarczy, że wkładasz taką kapsułke i po chwili masz juz gotową kawę, za tymi ekspresami przemawia też cena , ponieważ można je juć kupić za ok 300 zł
http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kateg oria/?id=171&amp ;prod=120042

IP i czas połączenia logowane. [19354693]
[17.04.2012] 20:09
Samantha87
Ja się czaję na wygraną tutaj http://historieprzykawie.pl/ jak nie wypali dopiero będę planowac jakieś kupno. Na kapsułki bym nie kupowała... chyba drogo wychodzi - lepszy już na ziarna.
Co myślicie o tym, który jest nagrodą w konkursie? Quod me nutrit, me destruit...

IP i czas połączenia logowane. [19480676]
[14.09.2012] 16:54
myszakowata
Duży wybór ekspresów można znaleźć na przykład tutaj: http://www.redcoon.pl/c08060100-Ekspresy-do- kawy. Bardzo polecam ten sklep, bo mają przystępne ceny, wysoką informacyjność i szybką dostawę bez żadnych problemów. Zamawiałam nie tak dawno stamtąd ekspres Saeco i dotąd sprawuje się świetnie, nie mam mu nic do zarzucenia My opinions may have changed, but not the fact that I am right.

IP i czas połączenia logowane. [19845764]
[20.09.2012] 19:11
pat_ka
z tego co się orientuję, to Krups robi bardzo dobre ekspresy, ale niestety do najtańszych nie należą. Zależy jeszcze jaki ekspres masz na myśli. Jeżeli chodzi o taki na kapsulki, to chyba bym odradzała. Lepszy z pewnością będzie na kawę ziarnistą - z wbudowanym młynkiem. Zajrzyj na http://www.nokaut.pl/ekspresy-do-kawy/krups. html jest sporo modeli - z pewnością coś wybierzesz

IP i czas połączenia logowane. [19862212]
[12.10.2012] 08:33
maćko.1985
Ekspresy marki Krups są spoko. Kilku moich znajomych ma i są zadowoleni z użytkowania. Do każdego modelu dołączona jest specjalna książeczka z proporcjami jak zrobić dana kawę. A wybór kaw na rynku jest duży i są naprawdę pyszne. Tutaj znajdziesz kilka fajnych modeli: http://stylowe-agd.pl/ekspresy-do-kawy/ekspr esy-do-kawy-dolce-gusto/ . Ja mam Nescafe Dolce Gusto Piccolo i nazwaliśmy go z dziewczyną Pingwinek;]. Jak dotąd (a mamy go od Świąt) jesteśmy z Pingwinka zadowoleni.
pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19917640]
[20.12.2013] 14:24
papka1234
ekspersy na kapsułki są nieopłacalne - więc odradzam. Kup normalny ekspres, bez udziwnień i do tego dobrą PRAWDZIWĄ kawę np. z http://coffeetime.sklep.pl/# i to wystarczy. Ekspres nie musi mieć miliona funkcji, najważniejsza jest i tak kawa jaką kupisz

IP i czas połączenia logowane. [20932189]
[23.12.2013] 15:13
aw22_89
dokładnie nie ma nic lepszego niż kawa ziarnista, tylko wtedy ekspres musi mieć młynek... testowałam ostatnio taki u znajomej -saeco, super sprawa

IP i czas połączenia logowane. [20937865]
[02.01.2014] 15:13
renataewent
KIedyś miałam ekspres przelewowy i byłam bardzo zadowolona, ale od kiedy korzystam z kapsułkowego ciśnieniowego nie wyobrażam sobie powrotu.

IP i czas połączenia logowane. [20958162]
[14.01.2014] 14:15
Adamo_333
Moim zdaniem trzeba to jasno rozróżnić - jeżeli mówimy o ekspresie ciśnieniowym to w grę wchodzi tylko prawdziwy, na kawę ziarnistą/mieloną... najlepiej pełen automat z różnymi fajnymi opcjami typu podgrzewanie filiżanek jak mają te Saeco... Co do kapsułkowych to nie mam zdania bo nie miałem styczności, ale słyszałem raczej średnie opinie - głównie w temacie smaku kawy...

IP i czas połączenia logowane. [20983988]
[16.09.2014] 13:48
holender_b
OSobiscie uwazam, ze duzo lepsze są ekspresty firmy GAGGIA ACCADEMIA (coś takiego mam na mysli http://flintespresso.eu/146-gaggia-accademia .html ) , mają bardoz dobre parametry, a przy tym tez dobrą cenę, moim zdaniem. Przede wszystkim jednak robią naprawdę wyśmiejnita kawę i to ze świezo mielonych ziaren Mam ten sprzęt przetestowany i uważam,ze naprawde warto.

IP i czas połączenia logowane. [21355653]
[03.12.2014] 23:23
Karlenia
Zdecydowanie HIT, szczególnie dla osób lubiących kawę inną, niż zwykłą parzoną. Ja jestem fanką typowo "kawiarnianej" kawy. Ale też uważam, że dla potrzeb domowych, można znaleźć sprzęt, który będzie bardzo dobrej jakości, będzie miał dobre parametry, z nie szarpnie nas bardzo po kieszeni. Ja od niedawna mam w domu ekspres Krups EA8160 - z funkcją mleczną, fantastycznie spienia mleko do Cappuccino albo latte. Uwielbiam

IP i czas połączenia logowane. [21484433]
[10.12.2014] 16:43
Marta65555
Mam podobne zdanie,już nie mogę sobie wyobrazić jak smakuje normalna kawa,nie ta z ekspresu,tak bardzo się do niego przyzwyczaiłam. Oczywiście najlepiej jeżeli jest to ekspres z wbudowanym młynkiem.
Kuchniaz.pl

IP i czas połączenia logowane. [21496947]
[22.12.2014] 20:56
Rogal
Ja przekonałem się jakiś czas temu do kupna ekspresu JURA Impressa i nie żałuję. Co prawda trochę zainwestowałem, ale kawa jest nieporównywalnie lepsza. Polecam stronkę http://sklep.unoespresso.pl/. Mają tam też spory wybór kawy.

IP i czas połączenia logowane. [21518834]
[04.01.2015] 23:04
cytrynowysorbet
zgadzam się, dodatkowo na unoespresso można zamówić dobrą kawę także w kapsułkach, choć ja ufam tej bardziej tradycyjnej, np. włoskiej. Świeżo mielona najlepsza.

IP i czas połączenia logowane. [21540834]
[05.01.2015] 14:03
sarka8234
Dla mnie ekspres do kawy jest czymś niezastąpionym,wtedy kawa smakuje zupełnie inaczej,tym bardziej świeżo zmielona w młynku. Podstawa to wybrać tylko ten dobry ekspres ciśnieniowy jak np Saeco.
Marjadin.pl

IP i czas połączenia logowane. [21541620]
[06.01.2015] 11:37
magdalenna7234
Ekspresy do kawy Krups też są niczego sobie,solidna jakość i pyszna kawa,np taka Lavazza świeżo zmielona. Jak najbardziej warto,samą kawę znajdziecie na Admarkt.pl

IP i czas połączenia logowane. [21543712]
[04.02.2015] 16:28
lubek
wszelkie sprzęty do kuchni w tym ekspres do kawy kupiłam w electro.pl polecam ten sklep bo wiele razy już robiłam tam zakupy i jestem bardzo zodowolona z obsługi

IP i czas połączenia logowane. [21600624]
[04.02.2015] 19:46
Elefant90
Ja sobie nie wyobrażam poranka bez kawki z ekspresu Hello is it me you're looking for?

IP i czas połączenia logowane. [21601054]
[05.02.2015] 14:22
adrian.miauczynski
po co to komu. Zbędny rarytas. http://twoj-ksiegowy.com.pl/chcesz-juz-zaloz yc-wlasna/

IP i czas połączenia logowane. [21602213]
[08.02.2015] 09:51
saharra
W wykonaniu większości zdecydowanie kicz, kawa z kapsułek naprawdę nie wiele się różni od zwyczajnie robionej metodą standardową z czajnikiem hehe faktycznie ma to sens przy kawie mielonej ale kogo stać na prywatny wypasiony ekspres za tysiące złotych?

IP i czas połączenia logowane. [21606836]
[08.02.2015] 10:53
bogusian12
Jak dla mnie hit. Przez lata piłam zwykłą kawę rozpuszczalną, ale odkąd mam w domu ekspres, nie zamieniłabym świeżo zmielonej kawy na nic. W smaku bez porównania.

IP i czas połączenia logowane. [21606873]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat