o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje doświadczenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Czy któryś z was był w sanatorium???

1 2
[29.01.2011] 15:11
naiwniak to ja
Bylem w Ladku w 96 r sanatorium MON .Drugi koniec Polski. Byl to warunek przyznania renty po powaznym wypadku / postrzal jamy brzusznej na wylot do tego potwierdzone rezonansem zgnicione wszystkie dyski ledzwiowe od dzwigania - budowa domu sposobem gospodarczym , po porazeniu osrodkowego ukladu nerwowego/ . W domu zona i wowczas 6 letni mlodszy syn , starszy konczacy technikum .Zabiegi jak zabiwgi - takie same mialem na miejscu ale przynajmjej w jednym mjejscu / nie trzeba ganiac po calym miescie / . Wyzywienie - powiedzmy delikatnie , mniej niz srednie . Zakwaterowanie , w starej czesci pokoj 6 osobowy , zelazne lozka typu wojskowego . Cuz bylem tylko cywilem pracujacym w wojsku. Ciagle bylem nagabywany i zaczepiany przez rozne zadne wrazen panie , mialem 46 lat ale amory w tym stanie byly niemozliwe , zreszta nie wiem czy nawet gdyby bylo inaczej zdecydowalbym sie na nie .Kochalem zone .Wytrzymalem 2 tygodnie . Zona przyslala lipny telegram o ciezkiej chorobie ojca / zmarl w 86 r/ Szczesliwy bylem ,ze udalo mi sie wyrwac Drugi raz bylem w Goldapi w 2000 . Zeslany przez ZUS w celu wyleczenia / czytaj zabrania renty/ przelom 11/12 zima jak cholera , w nocy do -32. Do miasta ok. 3 km. , do granicy dobrze splunac, w kolo lasy , zamarzniete jezioro i ruskie patrole na srodku .Wiedzialem po co mnie tu przyslano, pilnowalem sie , caly czas kustykalem nawet w pokoju przy wspollokatorach Ale wracajac do tego co chce napisac. Mimo ze caly czas bylem ""paralitykiem ''nie moglem sie opedzic od " PAN"rownierz ze skierowaniem ZUS pragnacych mnie uzdrowic . . W polowie turnusu udalo sie dostac przepustke na wykend . Przyiechalem do domu bez uprzedzenia , kupilem zonie piekny bukiet kwiatow , poszlismy na nie planowana impreze z okazji dnia nauczyciela . Bylo wspaniale , rozruszalem sie za cale 2 tygodnie .Wrocilem do Goldapi , odpekalem reszte turnusu . Napatrzylem sie dosc na wyglupy "PAN" /prawie wszystkie to wdowy, rozwodki, panny/ Ale do zeczy. W 2010 o tej porze zauwazylem dziwne powitania mojej zony z mezem jej kolezanki , pocalunki juz nie zdawkowe w policzek lecz lecz w szje z reka na lewej piersi . Zaczelem sie temu przygladac Zona obejmowala go obydwiema rekami w pasie , a on wtulal sie w jej szyje . Udawalem ,ze niczego nie zauwazam. Pewnego dnia ,jak zwykle ,przed poludniem w sobote / luty/ z niespodzianki odwiedzili nas . Przywitalismy sie w wiatrolapie domu , Z...... , jak zwykle pierwsze kroki do lazienki , ja wyszlem do kuchni po popielniczke , wchodze do pokoju, za drzwiami stoja , zona obejmuje go w pasie ,on caluje ja w szyje . Udalem , ze nie widze ,ale gotowalem sie . Pojechali . Nie chcialem awantury wjec zeszlem do piwnicy , do pieca , odsiedzialem ze 2 godziny ,pjerwsze nerwy odpuscily. tlumaczylem sobie ,ze to niemozliwe , ze sie myle.zaczelem Jeszcze bardziej oserwowac. Maj 2010 . Musialem jechac w strone gdzie mieszkaja Zaproponowalem ,ze morze wpadniemy na kawe .Pojechalismy . Przywitanie w przedpokoju , pocalynek w policzek , Z...... , wizyta nie zapowiedziana , szybko do pokoju uprzatnac ze stolu. Weszlem i ja do pokoju . Uklad jest taki , ze stojac w pokoju naprzeciw stolu widzi sie lustro w przedpokoju . I co widze . Witaja sie drugi raz , zona obejmuje jego / mojego kolege / , on znowu wtulony w szyje z reka na piersi. Nic nie powiedzialem , wytrzymalem 10 min , zona zauwazyla ,ze ze mna jest cos nie tak. Wrocilismy do domu . Pierwsze moje pytanie ' jak dlugo to trwa .Zaprzeczanie , przysiegi , itp Staralem sie wybaczyc i zapomniec. Po zlozeniu tych klockow lego / obrazkow / wyszlo ze to trwalo ponad 3 lata . Dalej przykladna zona . Grudzien 2011.Dowiaduje sie od zony / po odbiorze pisma z ZUS/ , ze dostala skierowanie do sanatorium / czekala 18 m-cy / . Przez 2 tygodnie gryzlem sie z tym .Wiedzialem , ze przebadala sie cala i z wyjatkiem kregoslupa piersiowego i kamieni zo lciowych nic jej nie jest. Po moich doswiadczeniach a raczej obserwacjach sanatoryjnych , powiedzialem NIE , jez eli chcesz jechac to we dwoje. W tym czasi mielismy propozycje wyjazdu do Egiptu /2 osoby/ za 1100 od osoby . Mniej wjecej tyle kosztuje turnus w sanatorium + dodatkowe zabiegi z dofinansowaniem ZUS. Nie zgodzila sie. Postawilem alternatywe . JEDZIESZ SAMA _ POWROTU NIE MA ROZWOD tym bardziej , ze od poczatku slyszalem o rozwodzie . wczesniej bylo wiele przypadkow kiedy mialem wszystkiego dosyc. Rozpisalem sie o moich problemach i prawie zapomnialem o twoim pytaniu. NIE PUSZCZAJ ZONY SAMEJ DO SANATORJUM> jedz z nia razem , bedzie fajnie. Pozdrawiam Naiwniak to ja.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [17769581]
[29.01.2011] 23:50
Gość niezazdrosny
naiwniak to ja (11.01.29 15:11):
Bylem w Ladku w 96 r sanatorium MON .Drugi koniec Polski. Byl to warunek przyznania renty po powaznym wypadku / postrzal jamy brzusznej na wylot do tego potwierdzone rezonansem zgnicione wszystkie dyski ledzwiowe od dzwigania - budowa domu sposobem gospodarczym , po porazeniu osrodkowego ukladu nerwowego/ . W domu zona i wowczas 6 letni mlodszy syn , starszy konczacy technikum .Zabiegi jak zabiwgi - takie same mialem na miejscu ale przynajmjej w jednym mjejscu / nie trzeba ganiac po calym miescie / . Wyzywienie - powiedzmy delikatnie , mniej niz srednie . Zakwaterowanie , w starej czesci pokoj 6 osobowy , zelazne lozka typu wojskowego . Cuz bylem tylko cywilem pracujacym w wojsku. Ciagle bylem nagabywany i zaczepiany przez rozne zadne wrazen panie , mialem 46 lat ale amory w tym stanie byly niemozliwe , zreszta nie wiem czy nawet gdyby bylo inaczej zdecydowalbym sie na nie .Kochalem zone .Wytrzymalem 2 tygodnie . Zona przyslala lipny telegram o ciezkiej chorobie ojca / zmarl w 86 r/ Szczesliwy bylem ,ze udalo mi sie wyrwac Drugi raz bylem w Goldapi w 2000 . Zeslany przez ZUS w celu wyleczenia / czytaj zabrania renty/ przelom 11/12 zima jak cholera , w nocy do -32. Do miasta ok. 3 km. , do granicy dobrze splunac, w kolo lasy , zamarzniete jezioro i ruskie patrole na srodku .Wiedzialem po co mnie tu przyslano, pilnowalem sie , caly czas kustykalem nawet w pokoju przy wspollokatorach Ale wracajac do tego co chce napisac. Mimo ze caly czas bylem ""paralitykiem ''nie moglem sie opedzic od " PAN"rownierz ze skierowaniem ZUS pragnacych mnie uzdrowic . . W polowie turnusu udalo sie dostac przepustke na wykend . Przyiechalem do domu bez uprzedzenia , kupilem zonie piekny bukiet kwiatow , poszlismy na nie planowana impreze z okazji dnia nauczyciela . Bylo wspaniale , rozruszalem sie za cale 2 tygodnie .Wrocilem do Goldapi , odpekalem reszte turnusu . Napatrzylem sie dosc na wyglupy "PAN" /prawie wszystkie to wdowy, rozwodki, panny/ Ale do zeczy. W 2010 o tej porze zauwazylem dziwne powitania mojej zony z mezem jej kolezanki , pocalunki juz nie zdawkowe w policzek lecz lecz w szje z reka na lewej piersi . Zaczelem sie temu przygladac Zona obejmowala go obydwiema rekami w pasie , a on wtulal sie w jej szyje . Udawalem ,ze niczego nie zauwazam. Pewnego dnia ,jak zwykle ,przed poludniem w sobote / luty/ z niespodzianki odwiedzili nas . Przywitalismy sie w wiatrolapie domu , Z...... , jak zwykle pierwsze kroki do lazienki , ja wyszlem do kuchni po popielniczke , wchodze do pokoju, za drzwiami stoja , zona obejmuje go w pasie ,on caluje ja w szyje . Udalem , ze nie widze ,ale gotowalem sie . Pojechali . Nie chcialem awantury wjec zeszlem do piwnicy , do pieca , odsiedzialem ze 2 godziny ,pjerwsze nerwy odpuscily. tlumaczylem sobie ,ze to niemozliwe , ze sie myle.zaczelem Jeszcze bardziej oserwowac. Maj 2010 . Musialem jechac w strone gdzie mieszkaja Zaproponowalem ,ze morze wpadniemy na kawe .Pojechalismy . Przywitanie w przedpokoju , pocalynek w policzek , Z...... , wizyta nie zapowiedziana , szybko do pokoju uprzatnac ze stolu. Weszlem i ja do pokoju . Uklad jest taki , ze stojac w pokoju naprzeciw stolu widzi sie lustro w przedpokoju . I co widze . Witaja sie drugi raz , zona obejmuje jego / mojego kolege / , on znowu wtulony w szyje z reka na piersi. Nic nie powiedzialem , wytrzymalem 10 min , zona zauwazyla ,ze ze mna jest cos nie tak. Wrocilismy do domu . Pierwsze moje pytanie ' jak dlugo to trwa .Zaprzeczanie , przysiegi , itp Staralem sie wybaczyc i zapomniec. Po zlozeniu tych klockow lego / obrazkow / wyszlo ze to trwalo ponad 3 lata . Dalej przykladna zona . Grudzien 2011.Dowiaduje sie od zony / po odbiorze pisma z ZUS/ , ze dostala skierowanie do sanatorium / czekala 18 m-cy / . Przez 2 tygodnie gryzlem sie z tym .Wiedzialem , ze przebadala sie cala i z wyjatkiem kregoslupa piersiowego i kamieni zo lciowych nic jej nie jest. Po moich doswiadczeniach a raczej obserwacjach sanatoryjnych , powiedzialem NIE , jez eli chcesz jechac to we dwoje. W tym czasi mielismy propozycje wyjazdu do Egiptu /2 osoby/ za 1100 od osoby . Mniej wjecej tyle kosztuje turnus w sanatorium + dodatkowe zabiegi z dofinansowaniem ZUS. Nie zgodzila sie. Postawilem alternatywe . JEDZIESZ SAMA _ POWROTU NIE MA ROZWOD tym bardziej , ze od poczatku slyszalem o rozwodzie . wczesniej bylo wiele przypadkow kiedy mialem wszystkiego dosyc. Rozpisalem sie o moich problemach i prawie zapomnialem o twoim pytaniu. NIE PUSZCZAJ ZONY SAMEJ DO SANATORJUM> jedz z nia razem , bedzie fajnie. Pozdrawiam Naiwniak to ja.Prawdziwy z Ciebie Naiwniak, bo myślisz, że się babie wymydli, komuś da, Tobie da i dla robaków wystarczy. Co miała pościć po czas Twojej nieobecności, mogłeś sam korzystać w sanatoriach jak się baby kleiły do Ciebie, a kobita potrzebująca kutasa nie przeoczy okazji jak jej się nadaje, jak w przypadku Twojej żony. Życzę zdrowia
i nie przejmuj się babską dupą, bo się nie wymydli.

IP i czas połączenia logowane. [17772072]
[30.01.2011] 12:22
naiwniak to ja
Gosciu niezazdrosny. Nie prosilem cie o chamski komentarz a udzielilem tylko odpowiedzi gumie3 . Ty widocznie nalezysz do tych od ktorych zony trzeba izolowac . Jesli jestes zonaty , to zycze ci zebys posmakowal czym jest zdrada wlasnej i przy okazji jeszcze dostal prezent.

IP i czas połączenia logowane. [17773244]
[08.04.2011] 21:01
KURCZAK5919  kurczak5919@tlen.pl
Mój mąż pojechał sam na rehabilitację do Mrzeżyna w 2006 roku.
Mieliśmy jechać oboje,ale stwierdził że to za duży koszt i ja zostałm a mąż pojechał.
Córka z Zięciem i wnusia 5lat miała wtedy namówili żebym pojechała z nimi do Mrzeżyna w odwiedziny do męża.
Zgodziłam się,pojechaliśmy na sobotę i niedzielę.Mąż załatwił nam kwaterę tak że pojechaliśmy na pewniaka.Pomimo że wiedział o czasie i dniu przyjazdu naszego-wybrał się na rejs statkiem wycieczkowym.Nie zdążył,Córka dzwoniła że jesteśmy już w Mrzeżynie,no i zszedł z pokładu do nas.Był wściekły-dopiero po 2 miesiącach wydało się że przygadał sobie tam kochankę.Kontaktowali się gdy był w pracy ,a telefon pilnował(praca,tłumaczył że musi być dostępny)Jak się zorientowałam,płakałam,krzyczałam,pytałam czemu?Zakochał się-tak mi powiedział-36lat po ślubie.Do kobiety do Gorzowa jechał w piątek,wracał w niedzielę.Kobieta mu powiedział że mężczyzny nie miała od 8 lat(wdowa)Tak jest gdy jedno jedzie samo ,a małżeństwo ma problemy,lub jedno szuka adrenaliny.
Myślę że u Pana poukładało się wszystko .
Pozdrawiam Ewa

IP i czas połączenia logowane. [18241832]
[09.04.2011] 13:45
Adolf Hycler
Byłem trzy tygodnie w Ciechocinku. Tylko kąpielowa i inne panie od zabiegów były niestare. Codziennie trzepałem konia.
http://rapidshare.com/files/455691412/C-cine k.avi
Spuszczałem się też na kolorowe gazetki. Czas jakoś zleciał...

IP i czas połączenia logowane. [18244184]
[21.09.2017] 10:44
[12.04.2011] 19:18
Barek88
współczuję... http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [18258736]
[18.12.2013] 23:22
karola  brak@tlen.pl
Ważne!
https://docs.google.com/forms/d/1lrswDz_VjIq yxRG38leI2zlNUcCfW7aAForxMaFye2o/viewform Jeżeli był Pan/Pani w tym miejscu prosze o wypełnienie ankiety.Można przesłać ankietę znajomym którzy w tym miejscu byli. Z góry dziękuję.

IP i czas połączenia logowane. [20929313]
[03.01.2014] 10:13
ajna
Tak ja byłam wiele razy bo mam problem z oskrzelami więc Kołobrzeg i inne miejscowości są mi bardzo dobrze znane teraz też jeżdże z rodziną nad morze ale już nie do senatorium - taniej jest wynajać kwatere nad morzem np tu http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/nad_morzem i wykupic do tego grupon na zabiegi rehabilitacyjne czy grotę solną

IP i czas połączenia logowane. [20959656]
[03.01.2014] 16:16
męż
Moja żonka przed wyjazdem do sanatorium dostała oficjalne pozwolenie na zabawienie się, a że jest piękną i bardzo gorącą kobietką to oczywiście skorzystała, no nie tylko ona ale i ci co w niej gościli. Po jej powrocie nastapiło gwałtowne podniesienie jakości naszego życia seksualnego a potem.....zostaliśmy swingersami wiec ja też się bawię i jest super. Dajcie sobie spokój z zazdrością, wyzyta seksualnie kobietka jest o wiele milsza i szczęśliwsza.

IP i czas połączenia logowane. [20960452]
[10.11.2014] 15:10
MisiaLe
Byłam w sanatorium i średnia wieku jest różna tak jak i warunki. Często jest tak że jesteśmy rozczarowani z wyjazdu dlatego też warto czasem sprawdzać sobie miejsca do których się jedzie np. za pomocą tej strony http://esanatoria.eu/ . Ja nauczyłam się szukać opinii na temat uzdrowiska jak przyjechałam z Istebnej zawiedziona jak nigdy w życiu.

IP i czas połączenia logowane. [21442090]
[02.12.2014] 16:55
LidiaN
Ja nie maiłam okazji być jeszcze w sanatorium ale teraz moi rodzice chcą sie wybrać. Nie byłam wcześniej świadoma, że jest az tyle ośrodków. Dzięki tym poszukiwaniom udało mi sie trafić na taka wyszukiwarkę http://esanatoria.eu/. Fajnie bo można dużo łatwiej wyszukać konkretne ośrodki a przy okazji znaleźć wszystkie potrzebne informacje

IP i czas połączenia logowane. [21481724]
[26.03.2015] 10:04
mąż48
Ja chcę wykupić z 10 dni pobytu w sanatorium w Kołobrzegu i mam nadzieję że zaopiekuję się nią tam jakiś Pan.

IP i czas połączenia logowane. [21688295]
[26.03.2015] 10:07
mąż48
mąż48 (15.03.2015.26 10:04):
Ja chcę wykupić z 10 dni pobytu w sanatorium w Kołobrzegu i mam nadzieję że zaopiekuję się nią tam jakiś Pan.

Dodam że żona ma 45 lat i fajne spore piersi.

IP i czas połączenia logowane. [21688300]
[21.07.2015] 16:46
kkr3
mąż48 (15.03.2015.26 10:07):
mąż48 (15.03.2015.26 10:04):

Dodam że żona ma 45 lat i fajne spore piersi.

No to będzie miała dobre wzięcie, nie martw się na pewno nie będzie nudziła się w pokoju, zaliczy tylu facetów ilu tylko zechce bo w takim wieku kobiety są najlepsze do seksu.

IP i czas połączenia logowane. [21883686]
[01.08.2015] 08:48
roszpunkaa
Ja korzystałam z pakietu leczniczego jaki zaoferowali mi Adam Hotel & Spa z Kudowy Zdroju. Zabiegi pomogły mi i to bardzo uporać się i zmniejszyć moje schorzenie Pewnie jak jeszcze do nich pojeżdzę to całkiem to zniknie. Korzystalam tez u nich z masaży, świetnie wykonywane są. www.adamspa.pl , możecie poczytać o ich atrakcjach i co oferują.

IP i czas połączenia logowane. [21902504]
[03.08.2015] 14:20
Mr. Cox
Jadącym do sanatorium powinna przyświecać zasada: "Co zdarzyło się w Vegas - zostaje w Vegas" . I to wszystko.

IP i czas połączenia logowane. [21905745]
[06.08.2015] 01:17
Zenek
Mr. Cox (15.08.2015.03 14:20):
Jadącym do sanatorium powinna przyświecać zasada: "Co zdarzyło się w Vegas - zostaje w Vegas" . I to wszystko.

Sir Mr. Cox , Chyba szefie chodziło o to : W Las Fagas ( czytaj wlazł fagas )

IP i czas połączenia logowane. [21909545]
[21.10.2015] 20:49
thrgt
ja bylam w tym uzdrowiskuwww.uzdrowisko-swieradow.pl mialam powazne problemy z bólem glowy, praktycznie codziennie migreny, nie do zniesienia niestety

IP i czas połączenia logowane. [22026066]
[09.12.2015] 04:40
Pola Radosz
Zamiast klasycznych sanatoriów moim zdaniem warto zainteresować się uzdrowiskami, które ofertowo wypadają zdecydowanie lepiej. Całkiem niedawno byłam po raz pierwszy w takim uzdrowisku, dokładniewww.uzdrowisko-cieplice.pl i wyjechałam zadowolona. Świetne miejsce do regeneracji i leczenia, jeśli bylabyś zainteresowania to polecam zapoznać się z ofertą, którą mają na stronie. Powinno Ci się spodobać.

IP i czas połączenia logowane. [22100108]
[28.04.2016] 18:58
dyt-kaa
A to ja jadę do sanatorium, i to nad morze INWEX http://www.inwex-turnusy.pl/ organizuje tego typu turnusy a mój kręgosłup już boli coraz bardziej i nic innego nie pomaga.

IP i czas połączenia logowane. [22290504]
[29.09.2016] 02:03
e434
Ja zdecydowanie polecam pobyt w sanatorium. Dobry sposób na odpoczynek połączony jednocześnie z kuracją zdrowotną. Bardzo mi pomógł na problemy z kręgosłupem. W ubiegłym roku byłem w uzdrowiskuwww.uzdrowisko-cieplice.pl i moim zdaniem to jedno z najlpeszych miejsc leczniczych na mapie polski.

IP i czas połączenia logowane. [22458691]
[21.10.2016] 23:32
Pip 11111
Moja ukochana pojechała do sanatorium czy ona da jakiemuś facetowi czy duzo ich tam żeby ino poruchac

IP i czas połączenia logowane. [22488103]
[22.10.2016] 12:52
onaola
no niestety byłam parę razy i to jest prawda - jak tylko zdarzy się na turnusie jakaś w miarę atrakcyjna babka to ma pełno adoratorów i wszystko zależy od niej czy da się zaciągnąć im do łóżek czy nie .
Ale na jakość zabiegów czy obsługę pielęgniarek i lekarzy nigdy nie narzekałam, co najwyżej jedzenie w paru sanatoriach było kiepskie, ludzie się ratowali pobliskimi sklepami
Dla żądnych wrażeń są dancingi, wieczorki, wyjazdy do ciekawych miejsc.
Niestety zawsze sanatorium wiązało się z wydawaniem mnóstwa kasy, żeby czymś zabić pozabiegową nudę.

IP i czas połączenia logowane. [22488488]
[22.10.2016] 23:59
Pipi12345
onaola (16.10.2016.22 12:52):
no niestety byłam parę razy i to jest prawda - jak tylko zdarzy się na turnusie jakaś w miarę atrakcyjna babka to ma pełno adoratorów i wszystko zależy od niej czy da się zaciągnąć im do łóżek czy nie .
Ale na jakość zabiegów czy obsługę pielęgniarek i lekarzy nigdy nie narzekałam, co najwyżej jedzenie w paru sanatoriach było kiepskie, ludzie się ratowali pobliskimi sklepami
Dla żądnych wrażeń są dancingi, wieczorki, wyjazdy do ciekawych miejsc.
Niestety zawsze sanatorium wiązało się z wydawaniem mnóstwa kasy, żeby czymś zabić pozabiegową nudę.

A czy jak moja jest piękna to będzie miała wokoło pełna facetów szczegolnie młodszych bo takich przyciąga

IP i czas połączenia logowane. [22489268]
[26.10.2016] 14:08
onaola
Pipi12345 (16.10.2016.22 23:59):
A czy jak moja jest piękna to będzie miała wokoło pełna facetów szczegolnie młodszych bo takich przyciąga

Jestem pewna, że tak, co to za pytanie jeśli piękna
Zresztą nawet te pospolite mają często wzięcie, jak się dobrze ustawią
Ja co prawda mam 40 lat, więc już młodość za sobą, ale też faceci się za mną oglądają i mnie kręci coraz bardziej ;P
Jadę w grudniu znowu do sanatorium i nawet łazi mi po głowie chodzić na dancingi, pokręcić nieco tyłeczkiem i spróbować jak smakuje taka sanatoryjna przygoda.

IP i czas połączenia logowane. [22493814]
[26.10.2016] 16:34
Pipi1234
onaola (16.10.2016.26 14:08):
Pipi12345 (16.10.2016.22 23:59):

Jestem pewna, że tak, co to za pytanie jeśli piękna
Zresztą nawet te pospolite mają często wzięcie, jak się dobrze ustawią
Ja co prawda mam 40 lat, więc już młodość za sobą, ale też faceci się za mną oglądają i mnie kręci coraz bardziej ;P
Jadę w grudniu znowu do sanatorium i nawet łazi mi po głowie chodzić na dancingi, pokręcić nieco tyłeczkiem i spróbować jak smakuje taka sanatoryjna przygoda.

A czy widziałaś jak to jest w sanatorium czy tam dochodzi do zbliżeń kobiety z mężczyzną

IP i czas połączenia logowane. [22494010]
[09.01.2017] 23:22
MaciejEm
Jeśli chodzi o Pustkowo to dużo jest na stronie http://pustkowo-nad-morzem.pl tu znajdziesz też info o sanatorium

IP i czas połączenia logowane. [22594837]
[17.07.2017] 11:15
benekfenek
będę w sanatorium w tym roku

IP i czas połączenia logowane. [22771607]
[17.07.2017] 11:16
kasiarz z ustki
Dzisiaj sanatorium to nie to samo co 30 lat temu, czasy PRL się skończyły, chociaż fakt, że nie wszędzie, ale w większości obiektów jest na europejskim poziomie, tutaj można znaleźć sporo ciekawych obiektów:
https://www.noclegi-online.pl/?key=sanatoriu m&amp ;p=szukaj

IP i czas połączenia logowane. [22771609]
[17.07.2017] 11:17
dzięki łaskawco

IP i czas połączenia logowane. [22771610]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat