o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Zdradza mnie moja żona a ja tym się podniecam

1 2 3 4   » 14 Strony tematu:
[30.09.2009] 09:57
lubie czarnych
Moja zona tez mnie zdradza ale tylko z czarnymi samcami i tez z czarnymi samicami.Mieszkamy od 13 lat w Holandii a tym wlasnie jest duzo czarnych i w tym domu mieszkaja jeszcze 3 rodziny wszyscy z Keni. Nie wiem kiedy zaczla to robic ale jej sie to podoba a mnie to podnieca. Na poczatku zdradzala mnie jak bylem w pracy ale od czasu jak ja przydybalem przy ruchaniu to daje dupy w domu albo w ogrodku jak widzi ze ja ich przy tym ogladam.W czerwcu tamtego roku przyjechac do jednego sasiada Ojciec z Keni i zaprosili wszystkich
na taki wieczor zapoznawszy. Moja jak zawsze ubrala mini bez majtek i obcisla bluzke bez biustonosza a ma 85F Biust. Poszlismy tam i od poczatku wpadla temu Ojcowi moja w oko.Dlugo nie trwalo a zobaczylem jak z soba tanczyli ze sie caluja i ja wszedzie obmacuje.
Potem wziol ja za reke i weszli do domu, tam znowu calowali sie i nawzajem sobie ciuchy sciagali. Jak moja mu sciagla spodnie a byl on bez majtek to omalo by nie dostala jego Kutasem w pysk. Zaczla mu tak @@@ac ze az zrobilo mu sie miekko w kolanach, kazal jej wstac i zeby mu dupe wypla. Tak byl podniecony ze od razu wsadzil jej swojego czarnego kutasa do jej mokrej @@@y i zaczal ja ostro ruchac. Dobrze jej bylo bo nawet nie powiedziala mu ze ma ubrac kumke tak jak zawsze innym to mowila. Ruchal ja chyba cos 10 minut, najpierw ona dostala orgazm a potem on, tak duzo sie spuscil w cipie ze jak szli zpowrotem do ogrodka to jej po nogach sperma ciekla. I tak od tego czasu ja pare razy dziennie rucha, jedno dziecko juz ma z nim a drugie jest w drodze bo znowu jest z nim w ciazy. Do dzisiaj mnie to podnieca jak on ja sam rucha albo jak i nawet ma w kazdej dziuze jednego kutasa.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15563387]
[05.10.2009] 23:53
Też mi się to podoba
Nakryłem moją żonę na sms, pisała z naszym znajomym, kiedyś przyjechał on na pięć dni do nas, wynajął pokój, wcześniej zainstalowałem kamerkę, aby ich obserwować, wiedziałem, co się święci, on ją obracał, co noc ja udawałem, że śpię natomiast moja żona po cichutku wyślizgiwała się do niego, nad ranem przychodziła a je cipeczka pachniała jego spermą, bardzo to mnie podniecało, kiedy dotykałem jej wilgotnej szparki, oczywiście też się kochaliśmy, myślę, że jeszcze raz zaprosi naszego "znajomego"

IP i czas połączenia logowane. [15593085]
[16.10.2009] 20:16
seven123
nigdy nie przypuszczałem że mnie też może podniecał taka sytuacja, jakiś czas temu byliśmy na imprezie moja żona poszła do toalety z moim kolegą i zrobiła przy nim siku. Ja o niczym nie wiedziałem powiedziała mi otym w drodze powrotnej do domu byłem taki podpalony że echhhh. Najbardziej był zaskoczony jej łysą muszelką, podobało mu się ale się nie spodziewał

IP i czas połączenia logowane. [15645129]
[18.10.2009] 23:47
shrequ
raz na imprezie wyszedlemz kolega zapalic fajke swoja zone zostawilem w towarzystwie rozmowa sie przedluzala, gdy wrocilem jej nie bylo szukalem ja po pokojach i przylapalem ich razem z jakims facetem.NAjperw on dostal wpier.... mial nos rozkwaszony a pozniej ona... lekko ja zamroczylo wiec przylaczylem sie i ja pobzyalem na odchodne a pozniej odszedlem. bardzo mnie to podniecilo rozladowalem swoje emocje

IP i czas połączenia logowane. [15655536]
[20.10.2009] 09:36
wis116
moja od kilku lat spotyka się z żonatym facetem....zawsze po powrocie od niego opowiada mi otym...a ja się podniecam i rżnąją jak dziwke

IP i czas połączenia logowane. [15661158]
[20.08.2014] 08:50
[20.10.2009] 23:06
qwerty1213
Ale macie @@@ane we łbach wy zboczone gnoje.

IP i czas połączenia logowane. [15665228]
[21.10.2009] 09:59
qwerty1213
mnie za to bardzo kocha tata... zwłaszcza analnie

IP i czas połączenia logowane. [15666028]
[22.10.2009] 00:32
gizmon
@@@US ŚWINIO@@@CA

IP i czas połączenia logowane. [15670721]
[01.11.2009] 09:29
napalony666-89
wis116 (09.10.20 09:36):
moja od kilku lat spotyka się z żonatym facetem....zawsze po powrocie od niego opowiada mi otym...a ja się podniecam i rżnąją jak dziwke

u mnie podobnie, to bardzo podnieca jak mi moja opowiada po powrocie jak to robiła z obcymi, potem też ją rzne ostro jak dziwke, nieżadko jest tam jeszcze sperma innych facetów u z którymi to robiła wczęsniej. ja tez to bardzo podnieca.

IP i czas połączenia logowane. [15722290]
[03.11.2009] 13:12
zdradzony mąż
Coś w tym jest - kiedyś pojechaliśmy z żoną na Mazury do naszego kolegi. Jednego dnia postanowiłem wybrać się na grzyby - zarówno moja żona jak i Darek wykręcali się od grzybobrania, że rano zimno, że trzeba się zrywać - poszedłem więc sam. Kiedy wróciłem usłyszałem dziwne dźwięki, zajrzałem do pokoju i zobaczyłem tyłek mego dobrego kumpla między udami mojej żony...z kamieniałem...nie wiedziałem co robić i w końcu wyszedłem. Z przerażeniem stwierdziłem, że mimo wściekłości mi stoi. Wróciłem za jakiś czas i wszystko było normalnie. Ala nigdy mi nie powiedziała o tym, ale Darek się przyznał, że to nie było raz...

IP i czas połączenia logowane. [15734402]
[06.11.2009] 09:35
para44.45
a ja marzę o takiej sytuacji

IP i czas połączenia logowane. [15750043]
[12.11.2009] 20:17
steff37
para44.45 (09.11.06 09:35):
a ja marzę o takiej sytuacji

No to musisz coś zorganizować, ja prawie rok robiłem podchody żeby wyglądało na spontaniczną sytuację. ALE WARTO BYŁO

IP i czas połączenia logowane. [15784203]
[15.11.2009] 15:37
wyga 4444
moja żona bierze udział w programie "seks dla niepełnosprawnych" w jednym z krajów unii.Zgodziłem się na to, teraz nawet pomagam....i nawet mnie to podnieca..

IP i czas połączenia logowane. [15798400]
[17.11.2009] 08:11
zonkos
wyga 4444 (09.11.15 15:37):
moja żona bierze udział w programie \\\"seks dla niepełnosprawnych\\\" w jednym z krajów unii.Zgodziłem się na to, teraz nawet pomagam....i nawet mnie to podnieca..

Całkiem ciekawie brzmi, możesz powiedzieć coś wiecej ?

IP i czas połączenia logowane. [15807124]
[17.11.2009] 08:49
xyz1000
słyszałem gdzies i cos na temat \"sex dla niepełnosprawnych\" ...czy zna ktos z was jakies szczegóły itd-itp???

IP i czas połączenia logowane. [15807197]
[22.11.2009] 00:17
zenon00
Opowiedzialem swojej dziewczynie o tej fantazji. Po dluzszych wahaniach zgodzila sie i dzis ostro imprezuje. Niestety z racji tego, ze musialem wyjechac, to nie moge tego obserwowac na wlasne oczy. Mam juz jednak informacje od niej, ze \"pomaga\" nieznajomemu, a noc jeszcze mloda...

IP i czas połączenia logowane. [15832385]
[05.12.2009] 23:33
andi1975
Kiedyś na imprezie sylwestrowej kumpel przysiadł się do moje żony i zaczął ją pieścić ręką po odsłoniętym dekolcie i po udach. Trochę się wkurzyłem bo tak jej się to spodobało że zaczęła się wyginać, głośno oddychać i do niego przytulać. Wsadził jej rękę pod sukienkę i macał po piersiach. A ona miała już maślane oczy i pojękiwała. Gdybym wtedy nie wszedł i im nie przerwał to pewnie by ją wtedy zerżnął. Wkurzyć się wkurzyłem ale tak mi stanął jak ich podglądałem z daleka że mi omało spodni nie rozerwało.

IP i czas połączenia logowane. [15899541]
[27.12.2009] 20:40
on hmmm
Przecież nie o to chodzi by jak patrzysz jak Ci ktoś żonę kobietę wali iść sobie samemu do kibla konia zwalić jacek2008 jak tego tak pragniesz to pooglądaj sobie laski na necie i do dzieła palancie

IP i czas połączenia logowane. [15999501]
[31.12.2009] 11:27
6666666aa
Ja moja zone przylapalem na zdradzie z mlodszym facetem o16 lat poznala go przez internet pozniej sms telefony .w sumie zapytalem do kogo wysyla tyle sms- ow .poklocilismy sie.Tego samego wieczoru sexownie sie ubrala na moje pytanie dokad idzie op ze idze sie pieprzyc.Wrocila o12 do domu zapytalem jak bylo powiedziala ze bardz fajnie.bardz mnie to podniecilo zaczolem wypytywac oszczegoly .Bez problemu zaczela opowiadac otym jak mu @@@ala jak ja bzykal od tylca . doszedlem do wniosku ze bardz mi sie to podoba i chyba wkazdym facecie to dzemie

IP i czas połączenia logowane. [16022134]
[02.01.2010] 04:47
tauruz  1@tlen.pl
Podniecony mąż (09.09.27 01:51):
Lubię gdy moją żonę bzyka obcy facet.Sam ją do tego namówiłem. Miała przyjaciela z którym romansowała i czułem że chce mu się oddać. Zaproponawałem żeby to zrobiła a ona zgodziła się bez oporów. Od tej pory dawała mu regularnie. Pisali na gg i umawiali sie na numerek. Za każdym razem pytała mnie o zgodę.Doradzałem jej jak się ubrać. Zakładała pończoszki, szpileczki,seksowną bieliznę i obcisłe sukienki. Po każdym ruchaniu przychodziła do domu i zdawała relację jak ją pieprzył. Robiła mu loda a on w rewanżu brał ją od przodu i od tył na wszelkie możliwe sposoby. Miała go we wszystkich dziurkach bo ostatni raz wsadził jej nawet do dupki. Dwa razy była tak napalona że oddała mu się bez gumki. Nie protestowała kiedy wpychał jej nagiego kutasa. Cholernie mnie to podnieciło. Ona też oceniła to jako @@@iste przeżycie. W każdej chwili mógł się w niej spuścić. Trochę żałuję żę tego nie zrobił. Strasznie mnie to podnieca że inny facet może zostawić w niej spermę. Ją chyba też. Niestety gość wyjechał, ale może kiedyś... Czuję ,że ma ochotę znowu rozłożyć nóżki.

IP i czas połączenia logowane. [16030925]
[02.01.2010] 04:48
tauruz  1@tlen.pl
lubie czarnych (09.09.30 09:57):
Moja zona tez mnie zdradza ale tylko z czarnymi samcami i tez z czarnymi samicami.Mieszkamy od 13 lat w Holandii a tym wlasnie jest duzo czarnych i w tym domu mieszkaja jeszcze 3 rodziny wszyscy z Keni. Nie wiem kiedy zaczla to robic ale jej sie to podoba a mnie to podnieca. Na poczatku zdradzala mnie jak bylem w pracy ale od czasu jak ja przydybalem przy ruchaniu to daje dupy w domu albo w ogrodku jak widzi ze ja ich przy tym ogladam.W czerwcu tamtego roku przyjechac do jednego sasiada Ojciec z Keni i zaprosili wszystkich
na taki wieczor zapoznawszy. Moja jak zawsze ubrala mini bez majtek i obcisla bluzke bez biustonosza a ma 85F Biust. Poszlismy tam i od poczatku wpadla temu Ojcowi moja w oko.Dlugo nie trwalo a zobaczylem jak z soba tanczyli ze sie caluja i ja wszedzie obmacuje.
Potem wziol ja za reke i weszli do domu, tam znowu calowali sie i nawzajem sobie ciuchy sciagali. Jak moja mu sciagla spodnie a byl on bez majtek to omalo by nie dostala jego Kutasem w pysk. Zaczla mu tak @@@ac ze az zrobilo mu sie miekko w kolanach, kazal jej wstac i zeby mu dupe wypla. Tak byl podniecony ze od razu wsadzil jej swojego czarnego kutasa do jej mokrej @@@y i zaczal ja ostro ruchac. Dobrze jej bylo bo nawet nie powiedziala mu ze ma ubrac kumke tak jak zawsze innym to mowila. Ruchal ja chyba cos 10 minut, najpierw ona dostala orgazm a potem on, tak duzo sie spuscil w cipie ze jak szli zpowrotem do ogrodka to jej po nogach sperma ciekla. I tak od tego czasu ja pare razy dziennie rucha, jedno dziecko juz ma z nim a drugie jest w drodze bo znowu jest z nim w ciazy. Do dzisiaj mnie to podnieca jak on ja sam rucha albo jak i nawet ma w kazdej dziuze jednego kutasa.

IP i czas połączenia logowane. [16030928]
[02.01.2010] 04:50
tauruz  1@tlen.pl
lubie czarnych (09.09.30 09:57):

ty debilu heheh to po @@@ nie mozesz zrobic jeje dobrze jak bys dobrze przetrzepal dywan to byl by spokuj powiem tylko jrdno\NIE MA POCIAGU OD KTOREGO ODTRZEPISZ WAGONY

IP i czas połączenia logowane. [16030930]
[02.01.2010] 10:54
możliweeee
a czy żonaci i dojrzali faceci mieliby ochotę spróbować z17latką?

IP i czas połączenia logowane. [16031283]
[02.01.2010] 12:16
dzikisex17
możliweeee (10.01.02 10:54):

a czy 17 layka nie chcialaby sprobowac ze mna??????

IP i czas połączenia logowane. [16031574]
[02.01.2010] 12:37
możliweeee
zależy ile masz lat?

IP i czas połączenia logowane. [16031705]
[02.01.2010] 14:41
dzikisex17
możliweeee (10.01.02 12:37):
zależy ile masz lat?

18 to pewnie za malo co???????

IP i czas połączenia logowane. [16032457]
[14.01.2010] 13:32
hichu
http://opowiadaniaerotyczne.org/laseczka/

IP i czas połączenia logowane. [16098886]
[14.01.2010] 15:08
gredo1000
Dowiedz się jakie pozycje sprawią twojemu partnerowi/ partnerce przyjemność 69 najlepszych pozycji!!!
Udany sex gwarantowany

http://sk9.pl/pozycje-do-sexu

IP i czas połączenia logowane. [16099402]
[16.01.2010] 19:10
coupe2

amoże bardziej pasowałby Ci zdecydowany dominującu 39 latek?

IP i czas połączenia logowane. [16111374]
[16.01.2010] 19:11
coupe2

a może bardziej pasuje Ci dominujący 39 latek? skąd jesteś?

IP i czas połączenia logowane. [16111381]

1 2 3 4   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat