o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Zdradza mnie moja żona a ja tym się podniecam

1 «   6 7 8 9 10   » 14 Strony tematu:
[26.05.2012] 14:59
skórokop
To uczucie wciąż pcha mnie i pcha do tego, abym oddawał żonę tym innym facetom. Kiedy tak dałem ponieść się tym emocjom, Iwona już siedziała na mych kolanach. Rozpięła spodnie i wyjęła naprężonego kutaska. Wślizgnął się w nią, jakby sam wiedział co ma robić. Cipka była tak napełniona spermą, że od razu poczułem jak spływa po członku w dół, kapiąc między moje uda. Była tak śliska że praktycznie nie było żadnego tarcia. Iwona klęczała na kanapie, a ja ciężko dysząc wbijałem w nią całego mokrego od spermy kutasa. W takt szybkich i gwałtownych pchnięć, moja pani podskakiwała jęcząc donośnie. Już nawet nie interesowało mnie to czy ktoś na nas patrzy. Teraz jedynym celem jaki chciałem osiągnąć było dać upust temu napięciu jakie we mnie narastało od początku tego spotkania. Kiedy juz nie miałem siły tak dalej pompować, położyłem się wzdłuż kanapy oddając inicjatywę Iwonie. A ta siedząc okrakiem na mnie zaczęła mnie ujeżdżać, kręcąc biodrami jak jakaś hinduska tancerka. Po jakiejś chwili wyczerpującego bzykania, opadła na mnie ciałem tuląc się do mojej szyi. Włożyła dłoń między nasze brzuchy, i zaczęła masować palcem nabrzmiałą łechtaczkę. A ja jedną ręką objąłem ją w talii, a drugą zacząłem pieścić mięciutki tyłeczek. Teraz mogłem do woli delektować się tą chwilą, kiedy nasze ciała prawie zlewały się w jedność. Kiedy z jej cipki wciąż wydostawała się lepka sperma, spływając po mym ciele. Kiedy leży w mych ramionach ukochana kobieta, zerżnięta przez innych facetów, wymęczona ale jak przepięknie szczęśliwa. Mogłem delektować się kiedy poczułem jak przez jej ciało przebiegł mały dreszcz, który zaczął przeradzać się w elektryczne wstrząsy rażące me tak nabrzmiałe zmysły. Kiedy jej ciało jeszcze mocniej przykleiło się do mojego, dając poczucie jedności i wspólnoty. I wreszcie kiedy sam przejąłem ten ładunek, eksplodując pomiędzy ciałem i umysłem, przenosząc się tam gdzie nie ma ciemności i światła. A w oddali słychać było słowa DZIĘKUJĘ KOCHANIE.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19570071]
[26.05.2012] 23:35
Higieniczny
skórokop (12.05.26 14:58):
A Kuba usiadłszy na kanapie, przesunął się ustępując miejsca Jarkowi. Ten podobnie jak poprzednik usadowił się za nią na klęczkach, i bez ceregieli wpakował się w ociekającą spermą cipkę. Paweł nie kwapił się do pieprzenia mojej żony, siedząc wygodnie przy stole i mając miedzy nogami tak piękną i uległą kobietę. Był wyraźnie wstawiony i zdecydowanie potrzebował mocniejszej pieszczoty aby się spełnić, przez co, co chwilę łapał ją za głowę i mocniej dociskał do siebie aby jak najgłębiej penetrować usta mej pani. Już nie wiem co bardziej mnie podniecało, ten widok zagłębiającego się penisa w ustach żony czy cała ta perwersyjna sytuacja. Czułem jak w głowie cyklicznie pulsuje mi krew, a w spodniach bolącego penisa dla którego nie było już tam tyle miejsca ile potrzebował. Przyrodzenie Pawła było naprawdę okazałe. Gruby żylasty członek ociekał od śliny Iwony, posuwając jej szeroko rozwarte usta. Trzymała go dłonią mocno u nasady aby Paweł nie udławił jej swoimi mocnymi pchnięciami. Kiedy na chwilę puszczał jej głowę, wyjmowała go aby odetchnąć. Jednak nawet na moment nie przestawała go pieścić. Nie wypuszczając go z dłoni, szybkimi ruchami w górę i w dół, próbowała doprowadzić go do wytrysku. Językiem pieściła delikatnie bordową główkę, wodząc nim dookoła by po chwili zatrzymać się na górze i wwiercać się w malutkie oczko. Kiedy wydawało się że już przychodzi koniec tej zabawy, nadstawiała nad niego usta wyczekując na ciepły płyn. Jednak koniec wciąż nie nadchodził. Tymczasem Jarek posuwał Iwonę, klęcząc za nią podobnie jak Kuba. W przeciwieństwie do Pawła był bardzo delikatny dla mojej żony. Jego pchnięcia były powolne, czasami wręcz usypiające. Dłonie błądziły po pośladkach odbijających się od jego bioder, to głaszcząc to ugniatając białą skórę. Oczy miał zamknięte jakby we śnie. Na moje oko, myślami był w zupełnie innym miejscu, fantazjując gdzieś w niedostępnym dla mnie świecie. Trudno to opisać nie widząc w tym jakiejkolwiek emocji z jego strony. Iwona chyba też już zaczęła odczuwać tę monotonie i wyrywając się z ich uścisku usiadła na kanapie. Paweł był już wyraźnie pijany i postanowił wyjść się przewietrzyć, a Jarek nie dając za wygraną podciągnął nogi Iwony ku siebie, przewracając ją na siedzenie. Usadowił się nad jej ciałem, by ponownie wejść do cipki tym razem od przodu. Sytuacja była o tyle nie komfortowa, że każdy mógł zobaczyć jego goły tyłek. Na szczęście mieliśmy dwie sportowe kurtki, którymi przykryliśmy ich. Zmiana pozycji dała Jarkowi drugi oddech, bo wyraźnie słyszałem jak żona zaczęła jęczeć pod naporem kochanka. Jego ruchy stały się żwawsze i szybsze, dając jej to co lubi. Oboje z Kubą przyglądaliśmy się jak te dwa zespolone ciała, dają sobie rozkosz. Jak Jarek całym swoim ciałem ją pokrył, nie dając mi okazji aby delektować się wyrazem twarzy mojej żony. Jedyne co teraz było widać to dwie kurtki okrywające ich ciała, poruszające się w taki sposób że każdy mógł się domyślić co się pod nimi dzieje. A działo się sporo, bo kurtki poruszały się coraz szybciej i szybciej. Nie było w tym już żadnej delikatności i subtelności. Było to bzykanie mające na celu tylko jedno. Zaspokojenie rządzy. I tak tez się stało. Rozlegające się jęki kochanków dały nam do zrozumienia, że właśnie w tej chwili cipka Iwony zapełnia się spermą wylewającą się z Jarka. Nastał bezruch, a w mej głowie kotłowała się jedna myśl aby jak najprędzej zająć jego miejsce. Kiedy Jarek zszedł z niej, usiadła na kanapie. Na twarzy miała wypieki rozpalające ją do czerwoności. Tak właśnie wygląda kiedy jest podniecona. Popatrzyłem jej prosto w oczy, i położyłem dłoń na jej kolanie. Drugą ręką objąłem ją za szyję i zbliżyłem usta do gorących warg żony. Poczułem jak jej ciepły oddech okrywa moje policzki. Jak śliski język szuka mojego, jak jej nogi rozchyliły się udostępniając mi dojście do wilgotnej cipki. Prześlizgnąłem się po niej palcem, czując jak wycieka z niej sperma poprzedników. Czuję się wtedy zarazem podniecony jak i poniżony. Jakim trzeba być masochistą aby pozwolić innym facetom rżnąć własną żonę i spuszczać się tam, do skarbu który powinien należeć tylko do mnie. Tego nie wiem. Ale wiem jedno, wiem że to poniżenie daje mi ogrom podniecenia. Daje mi możliwość doświadczenia takiego uczucia, którego nie da się osiągnąć w żaden inny sposób.

Cipcia żony była wypełnia spermą przez dwóch facetów, zacząłem całować jej ciało schodzą coraz niżej do jej kobiecości, słodkiej perełki zalanej świeżą spermą. Zacząłem wylizywać dokładnie jej ociekającą spermą muszelkę, była słonawo słodka, uwielbiam ten smak, wyssałem do końca z mojej Iwonki spermę tych facetów. Tak mnie to podnieciło że zapragnąłem uzupełnić zapasy nektaru w cipci Iwonki. http://www.aids.gov.pl

IP i czas połączenia logowane. [19571482]
[30.05.2012] 11:57
Olaf  perkusista3@tlen.pl
gredo1000 (10.01.14 15:08):
Dowiedz się jakie pozycje sprawią twojemu partnerowi/ partnerce przyjemność 69 najlepszych pozycji!!!
Udany sex gwarantowany http://sk9.pl/pozycje-do-sexu

Też mi się to podoba (09.10.05 23:53):
Nakryłem moją żonę na sms, pisała z naszym znajomym, kiedyś przyjechał on na pięć dni do nas, wynajął pokój, wcześniej zainstalowałem kamerkę, aby ich obserwować, wiedziałem, co się święci, on ją obracał, co noc ja udawałem, że śpię natomiast moja żona po cichutku wyślizgiwała się do niego, nad ranem przychodziła a je cipeczka pachniała jego spermą, bardzo to mnie podniecało, kiedy dotykałem jej wilgotnej szparki, oczywiście też się kochaliśmy, myślę, że jeszcze raz zaprosi naszego "znajomego"

Nieźle masz poryte pod beretem, lubisz sie w cudzym kleju mazać. Weź jej jeszcze wyliż nie będzie musiała się myć. To jest zboczenie idź się lecz

IP i czas połączenia logowane. [19579820]
[30.05.2012] 12:04
skórokop (12.05.26 14:59):
To uczucie wciąż pcha mnie i pcha do tego, abym oddawał żonę tym innym facetom. Kiedy tak dałem ponieść się tym emocjom, Iwona już siedziała na mych kolanach. Rozpięła spodnie i wyjęła naprężonego kutaska. Wślizgnął się w nią, jakby sam wiedział co ma robić. Cipka była tak napełniona spermą, że od razu poczułem jak spływa po członku w dół, kapiąc między moje uda. Była tak śliska że praktycznie nie było żadnego tarcia. Iwona klęczała na kanapie, a ja ciężko dysząc wbijałem w nią całego mokrego od spermy kutasa. W takt szybkich i gwałtownych pchnięć, moja pani podskakiwała jęcząc donośnie. Już nawet nie interesowało mnie to czy ktoś na nas patrzy. Teraz jedynym celem jaki chciałem osiągnąć było dać upust temu napięciu jakie we mnie narastało od początku tego spotkania. Kiedy juz nie miałem siły tak dalej pompować, położyłem się wzdłuż kanapy oddając inicjatywę Iwonie. A ta siedząc okrakiem na mnie zaczęła mnie ujeżdżać, kręcąc biodrami jak jakaś hinduska tancerka. Po jakiejś chwili wyczerpującego bzykania, opadła na mnie ciałem tuląc się do mojej szyi. Włożyła dłoń między nasze brzuchy, i zaczęła masować palcem nabrzmiałą łechtaczkę. A ja jedną ręką objąłem ją w talii, a drugą zacząłem pieścić mięciutki tyłeczek. Teraz mogłem do woli delektować się tą chwilą, kiedy nasze ciała prawie zlewały się w jedność. Kiedy z jej cipki wciąż wydostawała się lepka sperma, spływając po mym ciele. Kiedy leży w mych ramionach ukochana kobieta, zerżnięta przez innych facetów, wymęczona ale jak przepięknie szczęśliwa. Mogłem delektować się kiedy poczułem jak przez jej ciało przebiegł mały dreszcz, który zaczął przeradzać się w elektryczne wstrząsy rażące me tak nabrzmiałe zmysły. Kiedy jej ciało jeszcze mocniej przykleiło się do mojego, dając poczucie jedności i wspólnoty. I wreszcie kiedy sam przejąłem ten ładunek, eksplodując pomiędzy ciałem i umysłem, przenosząc się tam gdzie nie ma ciemności i światła. A w oddali słychać było słowa DZIĘKUJĘ KOCHANIE.

No niestety , przyszła czerwona hołota ze wschodu i robi dziadostwo. Polski szlachcic ma swój honor i nie pozwoli robić ze swojej kochanej @@@ i szmaty. Jesteś zdrowo @@@nięty. A wogóle w to nie wierzę bo chyba ci sperma wali w dekel i sam wymyślasz te bzdury , nie wierzę że to się działo naprawdę. Są pary swing wtedy oddajesz żonę a bierzesz czyjąś , no to ewentualnie do przyjęcia ale to co ty piszesz to jest normalnie jakieś chore.

IP i czas połączenia logowane. [19579835]
[31.05.2012] 10:03
Podniecony mąż (09.09.27 01:51):
Lubię gdy moją żonę bzyka obcy facet.Sam ją do tego namówiłem. Miała przyjaciela z którym romansowała i czułem że chce mu się oddać. Zaproponawałem żeby to zrobiła a ona zgodziła się bez oporów. Od tej pory dawała mu regularnie. Pisali na gg i umawiali sie na numerek. Za każdym razem pytała mnie o zgodę.Doradzałem jej jak się ubrać. Zakładała pończoszki, szpileczki,seksowną bieliznę i obcisłe sukienki. Po każdym ruchaniu przychodziła do domu i zdawała relację jak ją pieprzył. Robiła mu loda a on w rewanżu brał ją od przodu i od tył na wszelkie możliwe sposoby. Miała go we wszystkich dziurkach bo ostatni raz wsadził jej nawet do dupki. Dwa razy była tak napalona że oddała mu się bez gumki. Nie protestowała kiedy wpychał jej nagiego kutasa. Cholernie mnie to podnieciło. Ona też oceniła to jako @@@iste przeżycie. W każdej chwili mógł się w niej spuścić. Trochę żałuję żę tego nie zrobił. Strasznie mnie to podnieca że inny facet może zostawić w niej spermę. Ją chyba też. Niestety gość wyjechał, ale może kiedyś... Czuję ,że ma ochotę znowu rozłożyć nóżki.

No to wynajmij ją jako miejski pisuar,każdy się w nią zleje a ty możesz robić jako wymywacz genitaliów, wylizywacz

IP i czas połączenia logowane. [19582334]
[25.10.2014] 06:11
[03.06.2012] 07:28
julian123  goslaw@tlen.pl
Jakis czas temu wpadliśmy do znajomych ,,troszkę alkoholu,,muzyczka..luźna atmosfera,,no przydażyło mi się że widziałem jak moją żonka dała się obmacywać w kuchni.....późna godzina po północy więc wszyscy mocno wstawieni, jakieś tematy erotyczne też się pojawiały no bo akurat o tej porze leciał jakiś film erotyczny. W pewnym momencie znajomy wyszedł do kuchni..po paru minutach wyszła żona niby do łazienki,,mija 5 , 10 min nie wracają. Mówię do żony kumpla... co ich tak długo nie ma...zaproponowała żebyśmy podjerzeli bo na pewno coś głupiego robią .Poszlismy do drugiego pokoju a stamtąd przez szklane drzwi faktycznie widać jak stoja obok siebie...blisko...jego ręka na pupie żony ...druga na cyckach. Atmosfera udzieliła mi się,,tuż przy mnie żona kumpla,,pachnąca perfumami,,ocierająca się prawie,,..no i dłuzny nie pozostałem..objąłem ją w pasie...i zacząłem gładzić,,,Nie zareagowała,,,
Miałąś rację powiedziałem...im tylko głupoty w głowie,,,
Delikatnie wsunąłęm swoją rękę pod sukienkę gospodyni i również troszkę się wymacaliśmy,,Ona chwyciłą mojego ptaka przez spodnie i zaczęła masować,,,a ja dotarłem do mokrej cipki,,No cóż szczescie nie trwało długo za chwilkę musieliśmy szybko wracac od pokoju,,abyśmy z kolei my nie zostali nakryci,,,

IP i czas połączenia logowane. [19590200]
[12.06.2012] 08:46
kwador
Kibicowanie przy zdradzie, jest znane od zawsze i co wiecej, nie dotyczy wylacznie mezczyzn. Ogolnie twierdzi sie, ze procent ludzi z takimi sklonnosciami jest szczatkowy ale szczegolowe badania pokazuja cos wrecz przeciwnego.
Popularnosc tego "sportu" nabiera rozpedu i dobrze.
W moim malrzenstwie dojrzelismy juz dawno do podobnych praktyk i bardzo nam z tym dobrze.
By rozpoczac dyskusje nieco szerzej zapraszam do obejrzenia 2 filmikow z moja zona w roli glownej.
Milej zabawy
A oto linki:
http://www.atlantspace.de/marianna/
http://www.atlantspace.de/video/mariannaII.h tml

IP i czas połączenia logowane. [19613883]
[12.06.2012] 10:20
rafii33
Kwador, jej ciało jest Cudowne i stworzone do sexu!!! Jest @@@istą kobietą i super że może czerpać z tego tyle przyjemności. Twoja żona jest bardzo podniecająca i mnie też bardzo podnieciła. po prostu Gratuluję Ci!!!

IP i czas połączenia logowane. [19614069]
[12.06.2012] 23:20
kwador
rafii33 (12.06.12 10:20):
Kwador, jej ciało jest Cudowne i stworzone do sexu!!! Jest @@@istą kobietą i super że może czerpać z tego tyle przyjemności. Twoja żona jest bardzo podniecająca i mnie też bardzo podnieciła. po prostu Gratuluję Ci!!!
Dzieki za taka opinie. Nie mnie ona sie nalezy i oczywiscie przekazuje.
Jak ze zdjedz wnioskujesz nie nalezymy do pokolenia nastolatkow.
Nasz zwiazek egzystuje (calkiem niezle) od prawie 40 lat i na przestrzeni tego czasu przezylismy mnostwo wspanialych chwil, co zyczymy czytelnikom tego forum.
Pozdrawiam i przesylam pozdrowienia od Marianny

IP i czas połączenia logowane. [19615892]
[13.06.2012] 08:22
eromen
Dr Dick (12.05.24 17:43):
Kochani .To jest schorzenie zwane kandaulenizmem. Rodzaj masochizmu występujący u facetów których podnieca jak ktoś molestuje ,flirtuje ,przygląda się w "specjalny " sposób ,uprawia seks lub przy ekstremalnej formie gwałci jego stałą partnerkę.
całkiem często to wysdtępuje ,dla mnie zaskakująco często jako że penetruje różne także te "podziemne " fora dyskusyjne.
Tacy kolesie to urodzeni "rogacze ' .Ich nieuchronnym dopełnieniem staje sie tzw "bull" także znany jako "ogier".Istnieją związki/małżeństwa gdzie dotkniętn tym schorzeniem facet świadomie i z ochotą ptrzystaje na to że jego partnerka nawet żona ma stałego de faco jawnego kochanka .Rogacz czerpie z tego rodzaj satysfakcji seksualnej.
Łyżka dziegciu-czasem to coś innego lub w powiązaniu.Np kryptohomoseksualizm . Men jest stłumionym gejem marzy o kontakcie z facetem który penetruje jego partnerkę podnieca go jego zapach zostawiony na kobiecie ,wydzieliny w jej majtkach nawet sperma obcego w vagine .Z licznych obserwacji wynika że powyższe często wiąże sie z paswnym gejostwem.Znamy kilka przykładów że zaczęło sie niewinnie tj pozwolenie żonie na zdradę potem trójkąt z nią i bykiem a na koniec ...kutas ogiera w pupie rogacza .Zachwyconego tym faktem .Resztę szczegołów darujemy sobie.
Tak że panowie uważajcie bo takei zabawy mogą sie skończyć hm ..zmianą orienatacji.
A z innej beczki .kolesie których podnieca zdrada żon czasem mają spore problemy psychologiczne nawet z okresu wczesnego dzieciństwa np zaburzona rola ojca z rodzine .Też poczucie własnej niepełnowartościowości rożne kompleksy z okresu dojrzewania .To temat rzeka.
Piszcie .Pozdrawiam.
wszystko wolno - nic na siłę

IP i czas połączenia logowane. [19616413]
[13.06.2012] 08:27
eromen
julian123 (12.05.20 07:20):
Mój znajomy jest rogaczem..Jego żoną puszcza się z szefem.. daje cipy innym kochankom. Podnieca go gdy jest wykorzystywany przez kochanków żony, gdy musi dawać im tyłka gdy, lub robić laskę gdy żona ma taką fantazję..Czasem kochanek każe mu przebierać się w ciuchy kobiety i usługiwać im...robić mu loda ..lub każe wylizywać cipsko żony gdy juz ją zaleje sokami...Co o nim sądzicie?...chcielibyście też być w takiej sytuacji ,,czy też dla was jest zwykłą ciotą?
ja chciałbym być w takiej sytuacji, a twój znajomy nie jest ani ciotą, ani zboczony. Po prostu kręcą go takie sytuacje, tak jak i mnie wszystko wolno - nic na siłę

IP i czas połączenia logowane. [19616419]
[13.06.2012] 08:31
eromen
Dr Dick (12.05.24 17:43):
....
A z innej beczki .kolesie których podnieca zdrada żon czasem mają spore problemy psychologiczne nawet z okresu wczesnego dzieciństwa np zaburzona rola ojca z rodzine. Też poczucie własnej niepełnowartościowości rożne kompleksy z okresu dojrzewania .To temat rzeka.
Piszcie .Pozdrawiam.
PROSISZ - MASZ:
Spore problemy psychologiczne masz ty kolego. Na wszelki wypadek zmień psychiatrę - dotychczsowy cię oszukuje! wszystko wolno - nic na siłę

IP i czas połączenia logowane. [19616421]
[13.06.2012] 09:06
Ellys  perkusista@tlen.pl
boni35 (09.02.28 16:16):
<cytat>jacek2008 (08.11.28 17:16):
Jest to niesamowity afrodyzjak. Widok żony,która się całuje z kimś innym... a potem facet powoli pieści jej piersi i wkłada rękę w spodnie.A potem super seks. Opisujcie swoje przeżycia.
</cytat> Tak masz racje Moja żona na dyskotekach gdy tańczyła z innymi wolne kawałki to wkładała im rączke i masowała kutaska w trakcie tańczenia. A ja stałem gdzieś z boku i patrzyłem się a potem przychodziła do mnie i prosila o kluczyk do samochodu mowiąc "Popatrzyłeś sobie to teraz daj mi kluczyk bo moja cipka potrzebuje sie pieprzyć.
Dawałem jej zawsze z wielką ochotą bo mnie to bardzo podniecało wiedząc że inny facet za chwile będzie posuwał moją żonę

Debil, heh . Niech sie @@@i ale w moim samochodzie no weź przestań, to już lekka przesada, pozwoliłeś na to , tapicerka obspermiona , porozwalane kondomy daj spokój

IP i czas połączenia logowane. [19616476]
[13.06.2012] 09:15
Ellys  perkusista@tlen.pl
Ellys (12.06.13 09:06):
boni35 (09.02.28 16:16):
<cytat>jacek2008 (08.11.28 17:16):
Jest to niesamowity afrodyzjak. Widok żony,która się całuje z kimś innym... a potem facet powoli pieści jej piersi i wkłada rękę w spodnie.A potem super seks. Opisujcie swoje przeżycia.
</cytat> Tak masz racje Moja żona na dyskotekach gdy tańczyła z innymi wolne kawałki to wkładała im rączke i masowała kutaska w trakcie tańczenia. A ja stałem gdzieś z boku i patrzyłem się a potem przychodziła do mnie i prosila o kluczyk do samochodu mowiąc "Popatrzyłeś sobie to teraz daj mi kluczyk bo moja cipka potrzebuje sie pieprzyć.
Dawałem jej zawsze z wielką ochotą bo mnie to bardzo podniecało wiedząc że inny facet za chwile będzie posuwał moją żonę

Debil, heh . Niech sie @@@i ale w moim samochodzie no weź przestań, to już lekka przesada, pozwoliłeś na to , tapicerka obspermiona , porozwalane kondomy daj spokój

Wizyta u psychiatry była by dla was jak najbardziej wskazana, czy to z takich zabawa rodzą się potem takie @@@y?

IP i czas połączenia logowane. [19616487]
[17.06.2012] 12:29
Blontyneczka
Mam 27 latka Jestem zgrabną mężatką z ładną talią i szerokimi bioderkami. Mój mąż 45 latek często wyjeżdża służbowo. Przyjmiemy na darmową stancję miłego studenta (Warszawa).
justynka26_kamil28@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [19625910]
[19.06.2012] 13:28
MarcinKaX
Wszystkim proponuje z zaistanialej sytuacji, skorzystac z takiego stanu rzeczy.
Otoz mi tez bardzo sie podobalo, gdy ktos lecial na moja zone, a ona tez lubila towarzystwo mezczyzn (nie zdradzila mnie jednak), wiec ktoregos razu wpadlo mi do glowy pewien pomysl - aby jezdzila na wycieczki jako pani do towarzystwa.
O dziwo, Kasia przystala na taka propozycje i od 4 lat juz, wyjezdza na 10-14 dni z roznymi mezczyznami na wakacje. Oczywiscie oni placa za jej pobyt plus kieszonkowe. Nie sa to wielkie sumy czy prezenty, ale z jednego wyjazdu moze przywiezc nawet 2 tysiace, przy czym jesli przez 3 miesiace w roku nie ma jej praktycznie w domu, to latwo policzyc, ze to calkiem dobry interes. Ona oczywsicie nie pracuje, wiec jest dostepna przez caly rok, ale najczesciej wybywa w sezonie letnim. Ja pracuje normlanie w firmie, ona odklada na swoj salon kosmetyczny, choc nawet jak go otworzy, to nie planuje rezygnowac z tego zajecia, a gdy jeszcze uslyszala, ze podnieca mnie to, ze ja ciezko pracuje w czasie, gdy ona usluguje jakiemus starszemu facetowi (bo zazwyczaj to facec po 40. - ona ma 27 teraz).
Mamy swoje duze mieszkanie (juz splacone), konczymy splacac auto plus jakies raty za meble i sprzet RTV - wlasciwie wychodzimy na prosta.
Zatem polaczylismy przyjemne z pozytecznym.
Dzieci miec nie chcemy wiec Kasia zazywa tabletki antykoncepcyjne, i jesli pan przwozi ze soba aktualne badania, moze liczyc na pelen serwis z jej strony (poza analnym i polykaniem) - jesli nie, to wszystko w gumce - choc jak mi kiedys przyznala - woli bez.
Jedyna nieciekawa pamiatka to tatuaz, ktora zrobila pod wpylwem chwili, gdy byla w Meksyku - tam ponoc poznali jakiegos Hiszpana z ktorym bawili sie caly pobyt, i namowil ja na ten tatauaz - na wzgorku lonowym. Nieduzy kolorowy delfin z jakims znaczkiem, ale na szczescie nie widac go, gdy ma zarost.
Poza tym, zawsze milo wspomina te pobyty.
W tej chwili jest na Hawajach z jednym biznesmenem z Wroclawia - podobno ogier z niego niesamowity, i musi zmieniac majtki 3 razy dziennie, ale jest tez bardzo@@@ny wiec czas spedzaja bardzo sympatycznie.
Nie moge sie doczekac kiedy wroci i wszystko mi opowie i pokaze zdjecia.

IP i czas połączenia logowane. [19631292]
[19.06.2012] 17:27
Misiu112
MarcinKaX (12.06.19 13:28):
Otoz mi tez bardzo sie podobalo, gdy ktos lecial na moja zone, a ona tez lubila towarzystwo mezczyzn (nie zdradzila mnie jednak), wiec ktoregos razu wpadlo mi do glowy pewien pomysl - aby jezdzila na wycieczki jako pani do towarzystwa.
O dziwo, Kasia przystala na taka propozycje i od 4 lat juz, wyjezdza na 10-14 dni z roznymi mezczyznami na wakacje. Oczywiscie oni placa za jej pobyt plus kieszonkowe. Nie sa to wielkie sumy czy prezenty, ale z jednego wyjazdu moze przywiezc nawet 2 tysiace, przy czym jesli przez 3 miesiace w roku nie ma jej praktycznie w domu, to latwo policzyc, ze to calkiem dobry interes. Ona oczywsicie nie pracuje, wiec jest dostepna przez caly rok, ale najczesciej wybywa w sezonie letnim. Ja pracuje normlanie w firmie, ona odklada na swoj salon kosmetyczny, choc nawet jak go otworzy, to nie planuje rezygnowac z tego zajecia, a gdy jeszcze uslyszala, ze podnieca mnie to, ze ja ciezko pracuje w czasie, gdy ona usluguje jakiemus starszemu facetowi (bo zazwyczaj to facec po 40. - ona ma 27 teraz).
Mamy swoje duze mieszkanie (juz splacone), konczymy splacac auto plus jakies raty za meble i sprzet RTV - wlasciwie wychodzimy na prosta.
Dzieci miec nie chcemy wiec Kasia zazywa tabletki antykoncepcyjne, i jesli pan przwozi ze soba aktualne badania, moze liczyc na pelen serwis z jej strony (poza analnym i polykaniem) - jesli nie, to wszystko w gumce - choc jak mi kiedys przyznala - woli bez.
Jedyna nieciekawa pamiatka to tatuaz, ktora zrobila pod wpylwem chwili, gdy byla w Meksyku - tam ponoc poznali jakiegos Hiszpana z ktorym bawili sie caly pobyt, i namowil ja na ten tatauaz - na wzgorku lonowym. Nieduzy kolorowy delfin z jakims znaczkiem, ale na szczescie nie widac go, gdy ma zarost.
W tej chwili jest na Hawajach z jednym biznesmenem z Wroclawia - podobno ogier z niego niesamowity, i musi zmieniac majtki 3 razy dziennie, ale jest tez bardzo@@@ny wiec czas spedzaja bardzo sympatycznie.

Witam fajnie masz kolego.Moze bys dal jakies foty swojej?Chetnie bym popatrzyl i sobie ulzyl na jej widok

IP i czas połączenia logowane. [19632016]
[19.06.2012] 18:21
Ellys  perkusista3@tlen.pl
zassss (08.11.30 00:52):
nie jak caluje sie z innym to nie,ale byla taka sytuacja ze poszla kiedys nadyskoteke w spodniczce bez majtek, i wtedy w grakcie tanca gosc który podeszedl ja od tylu to nie dosc ze ocieral sie o jej prawie gola pupe to jeszzce polozyl sbie rece z przodu ze przez material dotykal jej cipke .mysle ze facet chyba szalał z podniecenia a ja musialem isc do kibla bo nie wytrzymalem.

Jak ludzie mają rozum między nogami to się nie dziwię że tu prawie sami analfabeci, koniowały, chyba najbardziej sie podniecacie i spuszczacie pisząc te debilizmy.

IP i czas połączenia logowane. [19632167]
[22.06.2012] 14:42
MarcinKaX
Moglbym dac, ale fotosiki i inne hostingi od razu je skasuja.

IP i czas połączenia logowane. [19639040]
[23.06.2012] 08:28
Nie mam problemów ze zdradami mojej żony , gdyż są to zdrady obustronne ona prowokuje innych panów ja zaś podrywam panie. Jest później o czym w domu opowiadać i seks między nami smakuje inaczej .
Czasami gdy jesteśmy gdzies na imprezce lubimy kusić innych , rajcuje nas to ....a potem wspólny seks z inna parką..lub we trojke z innym facetem.

IP i czas połączenia logowane. [19640839]
[26.07.2012] 18:11
Dymaczewo_again
MarcinKaX (12.06.19 13:28):

Na Hawajach, może Ukrainie albo jeszcze lepiej RPA, z pewnością jest zdrowa, ale podobno HIV jest niegroźny podobno żyje się z nim nawet o kilka lat dłużej niż z rakiem.

IP i czas połączenia logowane. [19726260]
[20.08.2012] 15:53
pabloooo77
Czy byłby ktoś z Górnego Śląska, kto spróbowałby uwieść moją 26-letnią żonkę?
Była by fajna zabawa, ona niczego by nie podejrzewała, a ja chętnie bym posłuchał jak idzie koledze. Bardzo mnie to podnieca i było by super gdyby doszło do zbliżenia.
Kontakt na maila. pawelsk7@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [19781950]
[20.08.2012] 17:24
Mężatka od 5 lat
Czy mój mąż ma rację, że mam za duży biust?
http://imagetwist.com/mawc0nrtj8jb/ja69.jpg. html

IP i czas połączenia logowane. [19782202]
[20.08.2012] 19:34
Moja żona mnie zdradza, a ja ją....robimy to za obopólną zgodą. Zdrada kontrolowana. Podnieca nas to. Zawsze mówimy sobie z kim sie spotykamy , co robilismy a nawe zdarza sie dzownić do siebie podczas seksu ..Seks po powrocie do domu jest wtedy odlotowy gdy moge bzykac ja dopiero co po innym kutasku .

IP i czas połączenia logowane. [19782546]
[30.08.2012] 09:14
jacek2010
PRAWDZIWE SPOTKANIE - CIOTA z PIS Ty kretynie i buraku moherowy! Na wszystkich wątkach ten frustrat pisze te same głupoty. Odpieprz się od naszego Forum i leć do kościoła!!!

IP i czas połączenia logowane. [19807341]
[01.09.2012] 13:05
NNNNNNNNN
jacek2010 (12.08.30 09:14):
PRAWDZIWE SPOTKANIE - CIOTA z PIS Ty kretynie i buraku moherowy! Na wszystkich wątkach ten frustrat pisze te same głupoty. Odpieprz się od naszego Forum i leć do kościoła!!!

Jacusiu Rozumiem że interesuje Cię PRAWDZIWE SPOTKANIE z dymaniem w Twój tyłek. Jaką pozycję wybierasz? Czy wolisz żeby faceci spuszczali ci się w tyłek czy do buzi?

IP i czas połączenia logowane. [19813070]
[02.09.2012] 14:33
oliver
ja pozwolilem swojej rznac sie ze swoim kolega tez bardzo mnie to podniecalo szczegolnie jak wlazla na niego wygladala na nim jak najcudowniejsza dziwka

IP i czas połączenia logowane. [19816230]
[06.09.2012] 20:26
Duży Bolo
Chętnie przerżnę czyjąś żonkę.

IP i czas połączenia logowane. [19827274]
[11.09.2012] 21:18
Orli
Ale wy jesteście @@@y jak patrzycie na to jak wasza żona się z kimś piepszy, w oczach tego co ją rucha jesteście nikim, zerem, totalnym dnem, koleś w myślach wyśmiewa sie z was że piepszy twoją żonę a swojej pewnie by dotknąć nie dał. tyle mam do powiedzenia a zresztą co to za kobieta która daje komu popadnie. Szmata

IP i czas połączenia logowane. [19838770]
[13.09.2012] 20:02
Dla Ciebie kochany
Duży Bolo (12.09.06 20:26):
Chętnie przerżnę czyjąś żonkę.
Mam na Ciebie chętkę Ty wypisujący te dyrdymały, zatem do dzieła spotkajmy się, zbombie Cię w tyłek i zaleję lepką spermą.

IP i czas połączenia logowane. [19843676]

1 «   6 7 8 9 10   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat