o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Zdradza mnie moja żona a ja tym się podniecam

1 2 3   » 14 Strony tematu:
[24.10.2008] 20:33
jacek2008
Taka sytuacja.. Jest impreza ,tańce przytulanki i widzisz,że twoja żona się klei do innego..Co robisz? Interweniujesz,czy wieczorem przeżywasz ten incydent onanizując się???Jestemciekawy Waszych relacji

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2008] 22:25
jacek2008
Ja zagadałem do tego faceta i dałem mu d.u.p.y przed moją żoną, byłem szybszy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13694937]
[26.10.2008] 15:15
jasko luba
mine takie cos by strasznie podniecilo, bym sie onanizowal mmarzac o tym aby sie kochali na moich oczav
ch

IP i czas połączenia logowane. [13704314]
[28.11.2008] 17:16
jacek2008
Jest to niesamowity afrodyzjak. Widok żony,która się całuje z kimś innym... a potem facet powoli pieści jej piersi i wkłada rękę w spodnie.A potem super seks. Opisujcie swoje przeżycia.

IP i czas połączenia logowane. [13913870]
[28.11.2008] 22:28
zassss
jak jestem z zona na dyskotece i czasami zona sama idzie potanczyc na parket i np ma ubrana spodniczke przed kolana i bardzo obcisła gdzie mocno odznacza sie jej pupa, to juz kilka razy widzialem jak w trakcie tanca faceci podchodzili ja od tyłu i ocieraki sie o jej pupe i delikatnie łapali ja za biodra.powiem wam ze w takich sytuacjach to omalo mi spodni nie rozrywa i wtedy fantazjuje o tym jakby ja zaciagneli do kibelka i zdemolowali tak ze nie bylaby w stanie chodzic.

IP i czas połączenia logowane. [13915686]
[27.11.2014] 01:05
[29.11.2008] 16:28
jacek2008
A widziałeś może jak Twoja żona całuje się z innym? Jakie ma wtedy maślane oczy!!!A on pieści jej piersi najpierw przez bluzkę a potem wkłada ręce pod nią...Co wtedy czujesz/ Czy nie masz wzwodu?

IP i czas połączenia logowane. [13918806]
[30.11.2008] 00:52
zassss
nie jak caluje sie z innym to nie,ale byla taka sytuacja ze poszla kiedys nadyskoteke w spodniczce bez majtek, i wtedy w grakcie tanca gosc który podeszedl ja od tylu to nie dosc ze ocieral sie o jej prawie gola pupe to jeszzce polozyl sbie rece z przodu ze przez material dotykal jej cipke .mysle ze facet chyba szalał z podniecenia a ja musialem isc do kibla bo nie wytrzymalem.

IP i czas połączenia logowane. [13921279]
[24.12.2008] 18:29
saskorny rogacz
byla impreza, mala popijawa, moja zona zabawiala sie na calego tanczac z kazdym, w pewnej chwili znikla, zaczolem ja szukac, wychodze na zewnatrz , patrze moja zona caluje sie z innym facetem, on ja obrabia na calego, calujac sie na stojaca, zdjal jej rajstopy i zaczol ja walic, bylem zaszokowany, nie wiedzialem co mam powiedziec i co zrobic, wszedlem do srodka pozwalajac im skonczyc, po paru minutach moja zona wrocila jak by niby nic , trzaslem se ze zlosci ale probowalem nie dac nic do zrozumienia , po polnocy wrocilismy do domy, poszlismy od razu spac, obudzilem sie po godzinie strasznie podniecony tym ze moja wasna zone ktos walil zabralem sie swoja zonke byelm tak podniecony ze nawet moja zona byla zdziwiona, strasznie mnie to podniecilo

IP i czas połączenia logowane. [14062208]
[25.12.2008] 16:58
jacek 2008
ROGACZU!! To jest właśnie to o czym pisałem!!
Wspomnienie widoku,gdy ktoś bzyka Twoją żonę przez długi czas jest motywem masturbacji. Kto jeszcze ma jakieś takie historie ,niech się podzieli z nami .

IP i czas połączenia logowane. [14064992]
[29.12.2008] 08:54
wiking1967
Moją żonkę kumpel obracał po imprezie w naszej kuchni ,fajnie pojękiwała ale jak przyszło co do czego to powiedziała nie wsadzaj i trumbol nie włożył.

IP i czas połączenia logowane. [14084079]
[28.02.2009] 16:16
boni35  boni35@tlen.pl
jacek2008 (08.11.28 17:16):
Jest to niesamowity afrodyzjak. Widok żony,która się całuje z kimś innym... a potem facet powoli pieści jej piersi i wkłada rękę w spodnie.A potem super seks. Opisujcie swoje przeżycia.
Tak masz racje Moja żona na dyskotekach gdy tańczyła z innymi wolne kawałki to wkładała im rączke i masowała kutaska w trakcie tańczenia. A ja stałem gdzieś z boku i patrzyłem się a potem przychodziła do mnie i prosila o kluczyk do samochodu mowiąc "Popatrzyłeś sobie to teraz daj mi kluczyk bo moja cipka potrzebuje sie pieprzyć.
Dawałem jej zawsze z wielką ochotą bo mnie to bardzo podniecało wiedząc że inny facet za chwile będzie posuwał moją żonę

IP i czas połączenia logowane. [14464799]
[02.03.2009] 12:08
sexy_ola
A Ty jestes pewny , ze to Twoja zona??? http://www.yeppas.pl/materialy/kuszacy/

IP i czas połączenia logowane. [14473647]
[02.03.2009] 15:29
3x
Moja żona zdradziła mnie na sylwestra. Wyszła na chwilę z mężem jej koleżanki. Po chwili zaczęliśmy ich szukać, a tu on posuwa moją zonę. Nie byłem dłużny zerżną jego żonę. Do tej pory to powtarzamy

IP i czas połączenia logowane. [14474460]
[02.03.2009] 20:23
wiking1967
Problem rogaczy ...wreszcie zobaczyć.

IP i czas połączenia logowane. [14475696]
[05.03.2009] 23:29
drynknięty
3x (09.03.02 15:29):
Moja żona zdradziła mnie na sylwestra. Wyszła na chwilę z mężem jej koleżanki. Po chwili zaczęliśmy ich szukać, a tu on posuwa moją zonę. Nie byłem dłużny zerżną jego żonę. Do tej pory to powtarzamy

jak Ty wytrzymujesz tyle Sylwestrów. Zachlasz się chlopie....

IP i czas połączenia logowane. [14492330]
[05.03.2009] 23:57
kolega koeżanki
a moja jak na razie kręci na gg facetów a ciekawe kiedy się odda ciekawy jestem chętnie przyglądam się temu podnieca mnie to bardzo

nie bede dłużny jej

IP i czas połączenia logowane. [14492515]
[09.03.2009] 01:06
Wielbiciel seksu
Kiedyś żona przyznała mi się że poszła do łóżka z moim kolegą.Byłem zszokowany,więc spytałem jak do tego doszło,gdy zaczęła opowiadać poczułem lekkie podniecenie i zażądałem opowiadania ze szczegółami,miałem wtedy nieziemskie podniecenie.Musiałem ją od razu mieć!Potem już sami sprowokowaliśmy tego kumpla najpierw do wspólnych gier typu rozbieranek z rozkazami gdzie dochodziło do pieszczot,przeważnie pieszczona była żona.Tak się rozochociliśmy że wylądowaliśmy w łóżku we trójkę!Powiem tylko tyle że było cudownie!Od tej pory co jakiś czas powtarzamy to.Lubię patrzeć jak inny posuwa moją żonkę!

IP i czas połączenia logowane. [14508916]
[30.07.2009] 03:45
Marek738x
Ja z moją żoną nie mam takich problemów. Zajmujemy się sobą i cieszy nas radosny seks. Nakręcliliśmy nawet własny filmik i wrzuciłem go tutaj

http://hotfile.com/dl/9322615/7366261/Halina 15lipca.wmv.html

IP i czas połączenia logowane. [15266992]
[06.09.2009] 15:22
Marossso
Ja wieczorem przypomniałbym sobie wszystko jeszcze raz i onanizowałbym się

IP i czas połączenia logowane. [15453147]
[06.09.2009] 16:04
janeczek wariat
Mam fajna zone, ale jak sobie wypije nie potrafi sie kontrolowac, bylismy na imprezie u znajomych m
byla wstawiona tanczyla z moim znajomym, obejmowali sie , bylem troche wsciekly, ale udawalem ze nic nie widze, po chwili znikneli oboje, znajoma mi powiedziala ze jest z innym facetem w lazience, podeszlm i sluchalem, slyszalem jak wydaje glosy, takie same jak by miala seks ze mna, bylem wkurzony , ale poszedlem na zewnatrz i obserwowalem po 10 minutach oboje wyszli z lazienki jak niby nic, byla speszona, zapytalem co ona tam robila z nim , usmiechnela sie i nic nie powiedziala , zostawilem ja tam poszedlem do domu tak strasznie sie podniecilem tym ze sie onanizowalem 3 razy pod rzad , po godzinie zawitala do domu, chcialem ja kochac ale nie pozwolila , jetem pewien ze ona z nim tam sie kochala ale twierdzi ze to nie prawda i z nikim tam nie byla , klamie bo widzialem ze z nim wychodzila , wiec znak ze bylo tam cos na pewno

IP i czas połączenia logowane. [15453501]
[06.09.2009] 16:25
Enter40
Uważam, że najbardziej podniecający jest sam fakt ,że partnerka się mna podnieca , choć ma męża , czy chłopaka. Zauważyłem ,że wtedy jest mi znacznie lepiej w łózku z kobietą. Najfajniej jest kiedy facet ma na prawdę ładną laskę , o która się starał, a teraz mi ją oddaje .Alle jazda jakie podniecenie. Super. Szanuję takich facetów , co oddaja mi swoje kobiety .To są prawdziwi oneserzy ars amandi , nie jacyś wypierdki.I najważniejsze higiena i kultura.PODSTAWA.

IP i czas połączenia logowane. [15453634]
[08.09.2009] 14:35
Enter40
do tej pory próbowałem jednie układu ja + poręcz od schodów + dwie osoby do pomocy przy nabijaniu mnie na tę poręcz

IP i czas połączenia logowane. [15463871]
[19.09.2009] 23:48
steff37
jacek2008 (08.11.29 16:28):
A widziałeś może jak Twoja żona całuje się z innym? Jakie ma wtedy maślane oczy!!!A on pieści jej piersi najpierw przez bluzkę a potem wkłada ręce pod nią...Co wtedy czujesz/ Czy nie masz wzwodu?

Też coś takiego mnie kręci, a zaczęło się u nas w domu, alkohol wiadomo trochę dużo no i oko mi się zamknęło. Gdy się ocknąłem stwierdziłem, że jestem sam w pokoju a z sypialni dochodzą znane mi pojękiwania mojej żony wstałem i patrzyłem przez otwarte drzwi jak mój kolega uprawia sex z moją kobietą. Zawsze myślałem, że taka sytuacja oznaczała by koniec małżeństwa a gdy to się stało byłem maksymalnie podniecony. Wycofałem się i udawałem, że nic nie wiem. Kręci mnie gdy ta sytuacja się powtarza.
Rogaty Steff

IP i czas połączenia logowane. [15515884]
[20.09.2009] 00:53
maxiunio
na swoje urodziny zaprosiłem sąsiada z żoną , jak wypiliśmy troszke to były tańce i jak żona tańczyła z kumplem to widziałem jak ją mocno przytulił a że miała sukienke z cienkiego materiału to pewnie wszystko czuła i po jakieś chwili widziałem jak położył ręke na jej tyłku a była w stringach wiec dupeczke miał prawie gołą, troche se pomacał ale widziałem że po chwili moja powiedziałą mu żeby przestał bo przestali tańczyć i razem poszliśmy se wypić , udałem że nic nie widziałem

IP i czas połączenia logowane. [15516148]
[20.09.2009] 11:11
Marossso
No to fajne przygody mieliscie

IP i czas połączenia logowane. [15516723]
[27.09.2009] 01:51
Podniecony mąż
Lubię gdy moją żonę bzyka obcy facet.Sam ją do tego namówiłem. Miała przyjaciela z którym romansowała i czułem że chce mu się oddać. Zaproponawałem żeby to zrobiła a ona zgodziła się bez oporów. Od tej pory dawała mu regularnie. Pisali na gg i umawiali sie na numerek. Za każdym razem pytała mnie o zgodę.Doradzałem jej jak się ubrać. Zakładała pończoszki, szpileczki,seksowną bieliznę i obcisłe sukienki. Po każdym ruchaniu przychodziła do domu i zdawała relację jak ją pieprzył. Robiła mu loda a on w rewanżu brał ją od przodu i od tył na wszelkie możliwe sposoby. Miała go we wszystkich dziurkach bo ostatni raz wsadził jej nawet do dupki. Dwa razy była tak napalona że oddała mu się bez gumki. Nie protestowała kiedy wpychał jej nagiego kutasa. Cholernie mnie to podnieciło. Ona też oceniła to jako @@@iste przeżycie. W każdej chwili mógł się w niej spuścić. Trochę żałuję żę tego nie zrobił. Strasznie mnie to podnieca że inny facet może zostawić w niej spermę. Ją chyba też. Niestety gość wyjechał, ale może kiedyś... Czuję ,że ma ochotę znowu rozłożyć nóżki.

IP i czas połączenia logowane. [15548681]
[27.09.2009] 12:19
Ja tez tak..
"podniecony maz" a nie chcialbys zostawic swojego nasienia w pochwie mojej zonki ? Ja bym zalewal twoja a ty moja

IP i czas połączenia logowane. [15549526]
[28.09.2009] 00:39
Podniecony mąż
Ja tez tak.. (09.09.27 12:19):
\"podniecony maz\" a nie chcialbys zostawic swojego nasienia w pochwie mojej zonki ? Ja bym zalewal twoja a ty moja

Ok! Ale zanim ją zalejesz opowiedz co byś z nią robił i jakby miała być ubrana idąc na seks.

IP i czas połączenia logowane. [15552750]
[29.09.2009] 12:45
steff37
Moja też co jakiś czas powtarza numerki z kolegą, tyle że od jakiegoś czasu oficjalnie u nas w domu w mojej obecności. Kręci ją też to, że mi nie pozwala na stosunek w ten wieczór, lubi mieć świadomość że mi jaja pękają ale ranek to jest już mój.....

IP i czas połączenia logowane. [15558921]
[29.09.2009] 15:34
andi1975
Kiedyś na imprezie sylwestrowej kumpel przysiadł się do moje żony i zaczął ją pieścić ręką po odsłoniętym dekolcie i po udach. Trochę się wkurzyłem się bo tak jej się to spodobało że moja żonka zaczęła się już wyginać, głośno oddychać i do niego przytulać. Gdybym wtedy nie wszedł i im nie przerwał to pewnie by ją wtedy zerżnął. Wkurzyć się wkurzyłem ale tak mi stanął jak ich podglądałem z daleka że mi omało spodni nie rozerwało.

IP i czas połączenia logowane. [15559763]
[30.09.2009] 07:58
Rogacz Waw
Witam,
mam do zaoferowania zdjęcia mojej żony na wymianę.
Kilka na początek:
http://l.pl/cy

IP i czas połączenia logowane. [15563094]

1 2 3   » 14 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat