o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Moje wrażenia z...
 » Odpowiedz na ten temat

Polecam Wyspy Kanaryjskie

1 2 3 4 Strony tematu:
[23.10.2008] 14:20
OLA.N
Hejka byliście może na Wyspach Kanaryjskich? dokładnie chodzi mi o TENERYFĘ, bo ja jestem nią oczarowana. Miałam okazje być na niej w wakacje i jestem pod wielkim wrażeniem. Macie podobne odczucia? Bo ja to już obiecałam sobie że w przyszłym roku wybiorę się na jedną z Wysp tylko tym razem zdecyduje się może na Gran Canarie bądź Fuerteventure.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.10.2008] 10:19
Paula25
Witam, przyznam się że mam mały dylemat bo waham się właśnie między Wyspami Kanaryjskimi a Meksykiem. A możesz powiedzieć coś więcej o twojej wyprawie na Teneryfę? Z jakim biurem podróży byłaś, w jakim hotelu? I dlaczego właśnie na tę wyspę warto się wybrać? Może rozwiążesz moje wątpliwości i się zdecyduję

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13689873]
[24.10.2008] 13:23
OLA.N
Jak najbardziej polecam ci Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa jest cudowna można się w niej zakochać. Ja byłam w Hotelu Barcelo Santiago****, razem z Itaką tym roku. Hotel jest przepiękny i przede wszystkim świetnie ulokowany bo znajduje się tuż przy słynnych klifach Los Gigantes także widoczki są oszałamiające. Mnie osobiście urzekły właśnie w tej wyspie przepiękne plaże i urwiste , skaliste brzegi wybrzeża obok których jest sam hotel. A co mogę jeszcze polecić to np. odwiedzenie największego na Wyspach Kanaryjskich ogrodu zoologicznego Loro Park, Stare Miasto z licznymi zabytkami, kościołami, kaplicami. Powiem szczerze, że z sentymentem wspominam tą podróż.

IP i czas połączenia logowane. [13691041]
[24.10.2008] 13:26
PAMIĘTASZ_MNIE
Ja natomiast zdecydowanie i z całą premedytacją polecam jakże piękną i niebanalną Transylwanie.
aaaa wampir by się usmiał. Człowiek tak bardzo się uskarża przy każdym bólu, a tak rzadko się cieszy, gdy go nie czuje.

IP i czas połączenia logowane. [13691064]
[05.01.2009] 15:27
maszakra
lece na teneryfe tak wybralam i zachwycaja mnie opisy, znalazlam blog goscia ktory byl tam na wakacjach jakis czas temu, no super po prostu! jade z alfastar i wydaje sie ze wszystko jest zorganizowane jak trzeba, chce duzo zdjec zrobic

IP i czas połączenia logowane. [14130719]
[23.10.2014] 11:21
[06.01.2009] 16:18
Bosquo
A mnie skusili na Teneryfe w biurze Alfa Star parkiem wodnym - Siam Park chyba sie nazywal. W sumie przy tej pogodzie, to zaluje, ze to w kwietniu dopiero. Juz bym chetnie polezal na plazy i dal sie na raczka spiec . Mam zamiar wstawac tylko po to zeby cos zjesc, spac i plywac, poza tym slonca dajcie .

IP i czas połączenia logowane. [14137808]
[06.01.2009] 20:56
Janinaaaaaaaa
ooo, a ja lece też z alfastar, ale na Krete w maju. Dodali ten nowy kierunek jakoś w grudniu do oferty i za całkiem dobrą kase można było kupić te wycieczke przed końcem roku, więc stwierdziliśmy z mężem, że warto.

IP i czas połączenia logowane. [14139449]
[15.01.2009] 09:44
marteńka
Bosquo (09.01.06 16:18):
A mnie skusili na Teneryfe w biurze Alfa Star parkiem wodnym - Siam Park chyba sie nazywal. W sumie przy tej pogodzie, to zaluje, ze to w kwietniu dopiero. Juz bym chetnie polezal na plazy i dal sie na raczka spiec . Mam zamiar wstawac tylko po to zeby cos zjesc, spac i plywac, poza tym slonca dajcie .

Siam Park to niezwykłe miejsce i wlasciwie jest to nowa atrakcja, we wrześniu chyba to ruszyło zjeżdzalnie sa ekstra!!! ja co prawda nie odważyłam się zjechac z tej największej, gdzie wjeżdza sie do tunelu (a w basenie są krokodyle - ale jak byłam, to piranie akurat pływały ). Alfa dobrze zorganizowała wyprawę do parku i wyszło tanio

IP i czas połączenia logowane. [14195236]
[16.01.2009] 13:20
Adriano37
Teneryfa to naprawdę najpiękniejsza ze wszystkich siedmiu zamieszkałych Wysp Kanaryjskich. Ma powierzchnię 2034 km kw powierzchni i jest położona w odległości ok 1100 km od brzegów hiszpanii. Ta lokalizacja wpływa również na popularność tego miejsca! Na uwagę zasługuje niesamowity krajobraz, który swą różnorodnością nadaje niesamowity obraz temu miejscu. Mocno urozmaicona linia brzegowa z plażami kamienistymi i piaskowymi w różnych kolorach.
To co jest naprawdę ciekawe to to że łańcuch górski dzieli tą wyspę na dwie strefy klimatyczne.
Południowa jest zdecydowanie cieplejsza z mniejszą liczbą roślinności, większą ilością piaszczystych plaż, północna jest natomiast chłodniejsza z olbrzymią ilością przepięknej tropikalnej przyrody. Dobrze poznałem tą wyspę byłem tam dwa razy, ostatnio z Itaką. Było naprawdę fajnie. Takie miejsca jak to warto zobaczyć nawet kilka razy, ale przynajmniej jeden raz!

IP i czas połączenia logowane. [14203262]
[21.01.2009] 16:52
denim
chetnie bym sie wybral, ale jeszcze urlopu nie wymeczylem u szefa i cos sie nie zanosi (nie bede kusil losu, kryzys czycha ), tylko szkoda znizki w alfie...

IP i czas połączenia logowane. [14233642]
[29.01.2009] 12:02
Luuiz
Teneryfa jest niczego sobie, miałam okazję się o tym przekonać na własnej skórze, więc jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to niech szybko o nich zapomina i rusza na Kanarki. Byłam tam z itaką w hotelu melia jardin de teide, może ktoś z was też był?

Oj denim, to masz przechlapane takie fajne wakacje przeszły koło nosa

IP i czas połączenia logowane. [14282947]
[30.01.2009] 10:33
Jurek5
faktycznie denim masz przechlapane ale głowa do góry zniżki jeszcze będą, może jakieś lasty ja chce w alfastar wykupić wyjazd do Portugalii tylko z opcją dojazdu własnego, może coś wiesz?

IP i czas połączenia logowane. [14289938]
[02.02.2009] 11:18
Luuiz
i dopiero teraz się chwalisz? słuchaj Jureczku w Portugalii też miałam okazje być, tylko że ja to byłam z Itaką i polecam, zresztą ja to uwielbiam podróże jakoś ciężko wysiedzieć mi w jednym miejscu ale może to i dobrze bo przynajmniej zwiedziłam trochę świata i nie zamierzam na tym zaprzestawać! ciekawe gdzie wyląduje następnym razem...

IP i czas połączenia logowane. [14309327]
[02.02.2009] 13:03
Jula323
Już wykupiłam wyjazd ale im dłużej o tym myślę tym bardziej się martwię. Kupiłam w Alfa Star, czy dobrze zrobiłam? A może przesadzam? Wyjazd w maju dopiero a ja już się stresuję, dlaczego?? Może taki wyjazd powinien być spontaniczny, nie ma czasu wtedy na stres na przykład lotem albo tym, że czegoś się zapomni...

IP i czas połączenia logowane. [14309776]
[03.02.2009] 10:53
Luuiz
co się stresujesz?! nie gadaj nawet takich głupot, no chyba że wolisz siedzieć w domu a to już Twoja sprawa bo ja nie zamierzam! A w jakim hotelu będziesz?

IP i czas połączenia logowane. [14315120]
[04.03.2009] 10:25
grzesioo
ciekawa dyskusja i co wyspy rzeczywiście są takie fajne? sam szukam dla siebie czegoś na urlop, bo mam ochotę na takie małe leniuchowanko a drogo taki cały wyjazd was wyniósł? szukam, szperam i przeglądam te oferty i chyba wypada się wreszcie na coś zdecydować, doradźcie coś

IP i czas połączenia logowane. [14482847]
[12.03.2009] 11:12
zorientowana
polecam kanary piekne wyspy, albo teneryfa albo gran canaria, poszukaj ofert w biurach, teraz widzialam znizki...

IP i czas połączenia logowane. [14526268]
[18.04.2009] 18:56
Kalmarka
Hej
Potwierdzam. Wyspy Kanaryjskie sa teraz w super cenach. Szczególnie Itaka specjalizuje się w wyjazdach na Kanary. Bo Alfa ma tylko Teneryfę. A Itaka ma i Teneryfe i Gran canarię i Lanzarote i Fuerteventurę. Ceny też Itaka ma dużo niższe niż Alfa.

IP i czas połączenia logowane. [14728378]
[20.04.2009] 10:21
grzesioo
Kalmarka (09.04.18 18:56):
Hej
Potwierdzam. Wyspy Kanaryjskie sa teraz w super cenach. Szczególnie Itaka specjalizuje się w wyjazdach na Kanary. Bo Alfa ma tylko Teneryfę. A Itaka ma i Teneryfe i Gran canarię i Lanzarote i Fuerteventurę. Ceny też Itaka ma dużo niższe niż Alfa.

taniocha? i o to mi właśnie biega żeby nie spłukać się całkowicie ale jednocześnie przeżyć jakieś fajne wakacje i sam wpadłem na pomysł że może jednak takie kanarki to to czego szukam. A latałaś z nimi koleżanko? muszę to sprawdzić może rzeczywiście warto będzie

IP i czas połączenia logowane. [14736026]
[20.04.2009] 13:57
Kalmarka  kalina34@tlen.pl
Hej
I ja latałam i moi znajomi latali i klienci latali Nikt poza TUI co to ceny ma kosmiczne nie robi tak dobrze Wysp Kanaryjskich jak Itaka. Ma dobre hotele ( nie wszystkie) super ceny z LAST, dzis np wyszedł lascik 1730 PLN za 10 dni na Lanzarote ( ale to mało rozrywkowa wyspa, raczej dla szukajacych spokoju) Ja bym Ci polecała Teneryfe i Gran Canarię- cudne zielone wyspy, jest gdzie wypocząc , i gdzie pobawic sie.
Ceny z lastów do porzadnych hoteli nie tam zaraz 5* ale do takich OK od 1500 ( np z wylotem za 2 dni)-latem będzie oczywiscie drożej. Ale na wyspach jest teraz już calkiem porzadnie ciepło.
Powiedz mi czego oczekujesz od wakacji a ja Ci powiem gdzie to znajdziesz i za ile
Pozdr
Kalina

IP i czas połączenia logowane. [14736537]
[05.06.2009] 12:03
majaczek
a ja bylam na teneryfie w zimie na sylwestra ale z alfastar i nie bylo drogo, ale moze to zalezy co dla kogo drogo??

IP i czas połączenia logowane. [15002663]
[11.06.2009] 22:45
starygrzech
Ja też polecam Teneryfę zobacz więcej nawww.fotourlop.pl

IP i czas połączenia logowane. [15040323]
[16.06.2009] 15:26
Riq
majaczek (09.06.05 12:03):
a ja bylam na teneryfie w zimie na sylwestra ale z alfastar i nie bylo drogo, ale moze to zalezy co dla kogo drogo??

To trafilas okazje, nie powiem. Dla mnie jednak czesciej w zasiegu sa last minute wycieczki. Moze uda sie po sezonie cos trafic, na pewno i tak cieplej bedzie niz u nas.

IP i czas połączenia logowane. [15064263]
[05.10.2010] 10:33
zxoookcx
ja tez, aszczegolnie z konradtravel, swietne biuro

IP i czas połączenia logowane. [17254760]
[25.01.2011] 19:20
JACKkanary  info@tlen.pl
witam
dla wszystkich wybierajacych się na GRAN KANARY - informuję o powstaniu -informacji turystycznej na GC - dla Polaków i po polsku.www.kanaryinfo.pl

IP i czas połączenia logowane. [17752711]
[26.01.2011] 09:27
piotrek007
Byłem na Kanarach w tym roku jadę jeszcze na WAKACJE ŁĄCZONE Fuerteventura hotel Geranios Suites & Spa All (4 dni) +
Gran Canaria hotel IFA Catari HB (5 dni) mam nadzieję że też będzie warto wakacje wykupiłem nawww.martravel.pl

IP i czas połączenia logowane. [17754825]
[27.01.2011] 12:40
milosh247  milosh247@tlen.pl
Ja też byłem maksymalnie oczarowany Teneryfą - świetna, różnorodna wyspa + do tego masa atrakcji: Teide, Loro Parque, Siam Park, góry, plaże.
Myślę że warto zdecydowanie pojechać na dłużej.
Proponuję tylko rozejrzeć się za możliwością pojechania na własną rękę - biura podróży dużo dużo drożej wychodzą jeśli chodzi o Teneryfę i ogólnie kraje Europy "rozwiniętej". Ja organizowałem swój wypad na Teneryfę sam: leciałem w zeszłym sierpniu z przesiadką w Madrycie - Wizz z Warszawy do Madrytu no i później Iberia z Madrytu na Tenerife Norte. Hotel oczywiście też polecam zarezerwować samemu - mi bardzo podobało się w Santa Cruz de Tenerife. Na południe wyspy nie zdążyłem już dojechać Milosz
http://www.HotelCalculator.com/

IP i czas połączenia logowane. [17760195]
[01.02.2011] 22:22
Barek88
Jak się kształtują ceny takich wycieczek all inclusive na kanarki? http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17785145]
[07.02.2011] 11:58
jarzębinka
bardzo różnie, zerknij tutaj: http://www.itaka.pl/strony/2/i/2077.php?SEAR CH [impreza_type]=0&SEARCH[dest]=&SEARCH[termin]=&a mp;SEARCH[from]=WAW%2CWZZ%2CWAB&SEARCH[cena]=&SEARCH [standard]=&SEARCH[hoteltype]=&SEARCH[ileosob]=& SEARCH[promoonlny]=kpzonly (link pewnie trzeba będzie skopiować i wkleić do przeglądarki)

IP i czas połączenia logowane. [17808202]
[22.02.2011] 13:02
PiTTTTTTTT
Witam, bylem na trzech wyspach GRAN CANARIA CUDOWNA I NAJPIEKNIEJSZA (MASPALMAS WYDMY, PUERTO DE MOGAN CZYLI MALA WENECJA, ROQUE NUBLO) TENERYFA TEZ LADNA ALE DUZO TURYSTOW I DROZEJ POLECAM WULKAN TEIDE, LORO PARK I FUERTEVENTURA NAJMNIEJ MI SIE PODOBALA MALO ZIELENI ALE SA TEZ PLUSY NIE MA DUZO TURYSTOW I JEST NAJMNIEJ ZAMIESZKANA ZA TO SA PIEKNE DUZE PLAZE CORRALELO, COSTA CALMA I WIDAC SLADY WULKANOW WSZEDZIE TO WYSPA DLA LUDZI KTORZY CHCA W SPOKOJU ODPOCZAC NA PIEKNYCH PLAZACH AHA Z FUERTVENTURY Z MIASTA CORRALEJLO MOZNA W 40 MINUT ZNALESC SIE NA LANZAROTE PROMEM KTORE CO CHWILE TAM PLYWAJA I Z POWROTEM ZA OKOLO 35 EURO TO TEZ PLUS

IP i czas połączenia logowane. [17875588]
[10.03.2011] 11:47
jarzębinka
dobrze wiedzieć, znajoma mieszkała kiedyś i pracowała na lanzarote, wiec fajnie byłoby się tam wybrać na 1 dzień, bo na pobyt to w porównaniu z Fuerteventurą chyba dość drogo wychodzi

IP i czas połączenia logowane. [18122880]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat