o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

czy spray na opóźnienie wytrysku działa?

1 2 3 4 Strony tematu:
[02.03.2016] 07:31
Rambo
Dla mnie najlepiej opóźnia wytrysk ten żel http://sexshop112.pl/opoznienie-wytrysku/842 -zel-na-opoznienie-wytrysku-orgasm-control-100-ml.html Jest to według mnie najlepszy i najbezpieczniejszy środek dostępny bez recepty

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22220205]
[02.03.2016] 07:57
suka
w moich ustach zaden nie dziala sa gorace a gardlo glebokie

IP i czas połączenia logowane. [22220216]
[05.03.2016] 19:11
Yasmin
Ja tez mialam problem z przedwczesnym wytryskiem mojego chlopaka. Chciałam przez to odejsc. Rozmawiałam, prosiłam - ale on nie widzial problemu. Dla niego 1 minutowy seks nie stanowił problemu. Teraz jestesmy w trakcie rozwiazywanie problemu. Odczuwam znaczna poprawe, choc nie jest jeszcze tak jak ja lubie miec. Najgorszym problemem dla dziewczyny jest to ze faceci reaguja wyparciem: "ja nie mam problemu", "ja nie jestem chory". Tymczasem to jest choroba!Żły seks = pogorszenie realcji miedzy partnerami.
Co nalezy zrobic?
- przyjac do wiadomosci ze to jest problem
- isc do urologa, który zbada czy nie ma stulejki i rozezna czy sa to problemy urologiczne czy neurologiczne. Przepisze lek regulujacy przepływ neuroprzekazników w mozgu, a wytrysk bedzie pod kontrola na czas brania leków
- stosowac zele znieczulajace do prezerwatywy, lub prezerwatywy z lidokaina
- masturbować sie i ćwiczyc podczas masturbacji odwlekanie wytrysku
- rozpraszac sie podczas stosunku, unikac wielozmysłowego chłoniecia sytuacji (zerkac na TV, przestac sie ruszac na chile, zminic pozycje w ktorej sie ciezej dochodzi np. na jezdzca)

IP i czas połączenia logowane. [22224266]
[10.03.2016] 12:22
wik_wik
na temat spray nie wypowiem sie bo nie uzywalem
jestem facetem po 40 wiec jakis czas temu zaczal sie u mnie problem z przedwczesnym wytryskiem- lekarz? wiadomo jako ostatnia deska ratunku no bo przeciez nie jestem chory a na viagre chyba mam jeszcze czas, koledze lekarz przepisal tylko to
inny kolega stosuje climax control i go polecal ze wzgledu na dobry sklad, poczytalem i zamowilem na czas proby, dzisiaj mija 3 tydzien stosowania, poprawe widze bo kochamy sie z zona 10 minut czyli jak dla mnie to juz jest duzo, wiadomo zonka chce teraz jeszcze dluzej
kumple mowia ze po dluzszym stosowaniu i regularnym korzystaniu z seksu czas sie wydluzy jeszcze raz tyle wiec narazie nie bede z niego rezygnowal ciagne dalej "terapie" bo na dzien dzisiejszy mi wystarczy to co juz mam - http://climax-suplement.pl/ koledzy dali mi namiar na tego producenta, sprawdzony, nie podrabia tabletek sa oryginalne

IP i czas połączenia logowane. [22229787]
[28.05.2016] 20:37
luzizka
u nas też był problem z przedwczesnym wytryskiem i w ogóle nie sprawiał mi seks wtedy przyjemności.. dopiero jak mój facet zaczął brać tabletki iqman to się stopniowo zaczęło poprawiać i teraz to prawie godzinę wytrzymuje no i przynajmniej mamy zabawę w końcu

IP i czas połączenia logowane. [22325424]
[23.11.2017] 06:16
[13.06.2016] 13:46
ekoeko
Bez recepty można sobie zamówić taką maść znieczulającą jak Swiss Medical i to całkiem tanio. Ja coś takiego polecam przy męskich problemach ze zbyt wczesnym finałem...Odkąd korzystam z takiego znieczulenia w końcu mogę się kochać naprawdę długo a nie kilka chwil. Kupić można szybko przez serwis www.zenn.pl

IP i czas połączenia logowane. [22343594]
[06.08.2016] 04:26
Krzysztof Ćwikła
Ja kupiłem taki spray na opóźnienie wytrysku nawww.sexish.pl Fachową obsługa i szybka wysyłka to jest to czego szukałem w internecie i znalazłem

IP i czas połączenia logowane. [22404393]
[25.10.2016] 00:56
Krzychu28
Witam. Zakupiłem niedawno ten sprey orgasm control. Powiedzcie mi czy po spsikaniu penisa tym spreyem dziewczyna może robić mi dobrze ustami, czy nie zaszkodzi jej ten sprey? Czy lepiej najpierw ustami a potem zpsikac przed stosunkiem. I drugie pytanie psikacie całego penisa czy tylko całego żołedzia?

IP i czas połączenia logowane. [22491924]
[19.12.2016] 20:00
HerkulesV
Z tego co wiem to owszem działa, jednak substancja działa tak, że tak jakby zmniejsza czucie w członku i odbierane bodźce nie są tak silne, a więc wydłuża się czas stosunku. Wadą jednak jest to, że substancja będzie również w pochwie i zmniejszy doznania kobiety, przez co jej czas do osiągnięcia orgazmu również będzie dłuższe. Proponowałbym raczej wybrać inną metodę z http://wiecejmeskosci.pl/jak-przedluzyc-stos unek jest ich sporo, jak na przykład tabletki, ćwiczenia, ewentualnie prezerwatywa opóźniająca.

IP i czas połączenia logowane. [22565684]
[23.12.2016] 21:52
Markos79
Na opóźnienie wytrysku zdecydowanie polecam tabletki Orgasm Control, które kupiłem w http://sexshop112.pl/75-opoznienie-wytrysku Moim zdaniem są skuteczniejsze niż inne dostępne środki na rynku. Działają na mnie i mogę zdecydowanie dłużej odbywać stosunek. Tabletki te są chyba najbardziej popularne na rynku. Polecam wszystkim potrzebującym

IP i czas połączenia logowane. [22571120]
[06.03.2017] 18:43
Fazi69
Ostatnio moja partnerka miała pretensje ,ze za szybko skończyłem...do następnego razu przygotowałem się i z polecenia kolegi zakupiłem spray na opóźnienie ...muszę powiedzieć ,że ubaw był nie ziemski i to moja kicia prosiła abym kończył bo nie ma już siły http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-1604 -Last-Longer-Gel-zel-opozniajacy-wytrysk.html?affiliate=swie ty1493.a ponoć kobiety są nie do zaspokojenia...Panowie polecam moźe nie codziennie ale raz i to z klasą.

IP i czas połączenia logowane. [22668664]
[14.04.2017] 15:45
gosc 985945
oryginalny Stud 100 z wielkiej Brytanii http://www.stud-corrige.nets.pl/stud.100.htm l ci co stosowali wiedzą na co

IP i czas połączenia logowane. [22708774]
[04.05.2017] 18:45
krajan rtr
znalazlem o tym stud 100 http://www.stud100opinie.info

IP i czas połączenia logowane. [22728607]
[01.06.2017] 13:29
diego1985
W leczeniu przedwczesnego wytrysku pomocny jest suplement White Horse bo w swoim składzie ma ekstrakt z korzenia szparaga lekarskiego, który jest pomocny w leczeniu przedwczesnego wytrysku.

IP i czas połączenia logowane. [22743616]
[01.06.2017] 14:08
Hehehe!
Pomocne są leki, a nie suplementy, pracowniku sprzedaży

IP i czas połączenia logowane. [22743645]
[07.08.2017] 14:13
vcvcxvcxzvz
Podobno na wydłużenie stosunku mogą działać antydepresanty ale kto normalny z tego powodu faszerowałby się psychotropami. Mi pomogły preparaty z Wielkiej Brytanii Stud 100 i Stud Pills bez żadnych skudków ubocznych

IP i czas połączenia logowane. [22784352]
[07.08.2017] 15:39
zmieniaj, zmieniaj nicki
śmieciu reklamodawczy

IP i czas połączenia logowane. [22784384]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat