o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Czy lekarze to głąby?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[21.10.2008] 23:10
Tutaj
Archaniol (08.10.19 20:24):
Czesc lekarzy to napewno glaby,co do tego nie mam watpliwosci,tak jak medycyna tak i prawo stala sie domena Zydow majacych wielka niechec do lopaty,jak diabel do swieconej wody.Kiedy rzad zydowski w skolonizowanej
przez Izrael Polsce (8 milonow Zydow),chce stworzyc warunki do zycia na wysokim poziomie Zydow(nie Polakow) ktorzy charakteryzuja sie dosc dobra pamiecia ale nie umiejentnoscia myslenia,stwarza system szkolnictwa gdzie ten co zapamieta wszystko co prosfesor powiedzial wygra z tym co postawil zapytanie odnosnie starej wiedzy ,albo z tym co zna za duzo praktycznie.
Ten nie zda,bo brak pamieci a zainteresownie tym czego nie znaja jeszcze egazminatorzy (stare Zydy,dbajacy o to by Zyd a nie ktos inny dzialal w branzy),nie pozwoli zostac lekarzem.Sprawdzcie czy wasz lekarz jest Zydem,poznacie po skosnie przyrosnietych uszach,dlugim nosie,ciemnej karnacji skory,mowie bez \"r\" jak Donald Tusk,itd.oczywiscie antropologia
Zydow po kilku pokoleniach gdzie ojcami byli Polacy nie jest tak oczywista,ale pewnych spraw nie da sie ukryc.Nie jestem antysemita, ale ma cos przeciw nieuczciwej konkurencji,tym bardziej ze ten Polak czasem o wiele madrzejszy moglby leczyc tez Zydow zamieszkalych w Polsce.

Szanowny Archaniele!
Chyba na znacznie na wyrost nadałeś sobie to miano. Aniołem z całą pewnością nie jesteś. Antysemityzm wyłazi z ciebie wszystkimi porami skóry. Ile osób pochodzenia żydowskiego znasz osobiście (tylko bez domysłów i wniosków bez pokrycia)? Ile dokumentów stwierdzających narodowość bądź przynależność do gminy widziałeś? Jakie masz prawo osądzać całą religię nie znając żadnego jej przedstawiciela? Dlaczego nie zastanawiasz się ile zła wyrządzają katolicy, prawosławni czy, dajmy na to mormoni? Twoje przekonania są oparte na nienawiści do wszystkiego co inne od ciebie a za kozła ofiarnego upatrzyłeś sobie akurat Żydów. Jeśli faktycznie nienawidzisz innych niż ty to mam nadzieję, że nienawidzisz również mnie. Ponieważ za żadne skarby nie chciałbym być taki jak ty...
Ps. Antysemitę poznaje sie właśnie po zdaniu: "Nie jestem antysemitą, ALE..."

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13676064]
[21.10.2008] 23:17
Syncope
Sprawdzcie czy wasz lekarz jest Zydem,poznacie po skosnie przyrosnietych uszach,dlugim nosie,ciemnej karnacji skory,mowie bez \\\\\\\"r\\\\\\\" jak Donald Tusk,itd.oczywiscie antropologia

Sprawdźcie czy wasz sąsiad jest idiotą, poznacie po bzdurnych wypowiedziach, małomiasteczkowej ciemnocie, zatwardziałej od wielu pokoleń nienawiści do wszystkiego co żyje i całkowitym braku organu zwanego mózgiem pod pokrywą czaszki... Człowieku! Współczuję twoim znajomym!

IP i czas połączenia logowane. [13676114]
[21.10.2008] 23:28
Mrigold
Sprawdzcie czy wasz lekarz jest Zydem,poznacie po skosnie przyrosnietych uszach,dlugim nosie,ciemnej karnacji skory,mowie bez \\\"r\\\" jak Donald Tusk,itd.oczywiscie antropologia

Długi nos - Włosi, Grecy
Ciemna karnacja skóry - jw., Hiszpanie, Portugalczycy...
Mowa bez \"R\" - Francuzi
Skośnie przyrośnięte uszy - hmmm... Ufoludki?
Całkowity brak zwojów mózgowych - autor cytowanego postu...
Radzę udać się do specjalisty. O ile nie jest już za późno...

IP i czas połączenia logowane. [13676198]
[27.10.2008] 22:29
dorota111
racja ja poszłam z córką do lekarza bo miała gorączkę i cały dzień leżała w łóżku . Lekarz stwierdził zapalenie gardła i przepisał antybiotyk, okazało sie później że miała grype żołądkową i w dodatku mnie i męża zaaziła. Moja córka ma 5 lat. O co chodzi ludzie?

IP i czas połączenia logowane. [13714490]
[22.11.2008] 19:34
lekkarz
11 lat w zawodzie. Nawiasem mówiąc, miesięcznie zarabiam około 10 tys (dziesięć tysięcy) na rękę, co dla mnie oznacza sumę na pograniczu jałmużny, więc czekam na jakąś rzetelną podwyżkę. Czy jestem głąbem? Nie. Jestem bardzo dobrym lekarzem, ale przeciętny pacjent tego nie potrafi obiektywnie ocenić, tak jak ja nie potrafię ocenić, który skrzypek dobrze interpretuje Kaprysy Paganiniego. Jeśli tylko pacjent chce współpracować przy leczeniu swojej choroby, to wytężam umysł, staram się i mam dobre wyniki. Jeśli przychodzi do mnie,a tak naprawdę olewa swój własny stan zdrowia, to mam go w d..pie, tak jak on ma sam siebie. Zycie w tym zawodzie nauczyło mnie jednego, że dobrą markę mają lekarze uprzejmi, złą- mrukliwi, czy konfliktowi. Mam kolegę kardiologa, który dla każdego pacjenta jest gejzerem słodyczy, przy czym jeśli chodzi o fachowość, jest absolutnym dnem. Oczywiście ma wielu wdzięcznych, zaniedbanych pacjentów. Ja kiedyś byłem uprzejmy, teraz mi się nie chce. Wolę szybką jazdę samochodem i niezobowiązujące związki z kobietami. Powołanie? To zabobon rodem z XIX wieku. Przy dzisiejszej medycynie, lek obniżający cholesterol i tak zadziała, nawet jeśli lekarz wcześniej opier..li chorego. I tyle.
P.s. Gdy widzę ten tłumek ludzi niespokojnie tłoczących się pod moim gabinetem, to sądzicie, że obchodzi mnie to, czy oni mają mnie za głąba?

IP i czas połączenia logowane. [13875771]
[23.10.2014] 09:56
[22.11.2008] 21:00
anonim 2
Czesc lekarzy to napewno glaby,co do tego nie mam watpliwosci,tak jak medycyna tak i prawo stala sie domena Zydow majacych wielka niechec do lopaty,jak diabel do swieconej wody.Kiedy rzad zydowski w skolonizowanej
przez Izrael Polsce (8 milonow Zydow),chce stworzyc warunki do zycia na wysokim poziomie Zydow(nie Polakow) ktorzy charakteryzuja sie dosc dobra pamiecia ale nie umiejentnoscia myslenia,stwarza system szkolnictwa gdzie ten co zapamieta wszystko co prosfesor powiedzial wygra z tym co postawil zapytanie odnosnie starej wiedzy ,albo z tym co zna za duzo praktycznie.
Ten nie zda,bo brak pamieci a zainteresownie tym czego nie znaja jeszcze egazminatorzy (stare Zydy,dbajacy o to by Zyd a nie ktos inny dzialal w branzy),nie pozwoli zostac lekarzem.Sprawdzcie czy wasz lekarz jest Zydem,poznacie po skosnie przyrosnietych uszach,dlugim nosie,ciemnej karnacji skory,mowie bez \"r\" jak Donald Tusk,itd.oczywiscie antropologia
Zydow po kilku pokoleniach gdzie ojcami byli Polacy nie jest tak oczywista,ale pewnych spraw nie da sie ukryc.Nie jestem antysemita, ale ma cos przeciw nieuczciwej konkurencji,tym bardziej ze ten Polak czasem o wiele madrzejszy moglby leczyc tez Zydow zamieszkalych w Polsce.

widze że masz jakiś problem ...poinieneś koniecznie wybrać sie do specjalisty,naprwade nieżartuje,i niechce sie z ciebie śmiać.
to sie leczy,naprawde widziałam gorsze przypadki.

IP i czas połączenia logowane. [13876276]
[02.12.2008] 00:20
romek43
antykonowal (08.10.17 20:40):
http://www.antylekarze.pl/

wpisujecie swoje doswiadczenia z konowalami !!!!!!!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13932757]
[09.01.2009] 23:16
enforces
Jeśli chodzi o duże zmiany, efekt żadnych innych nie jest tak dramatyczny jak efekt zmiany koloru włosów. Nawet mała zmiana odcienia, tonu czy koloru może sprawić, że dokona się twoja wielka przemiana. czasem kolor włosów jaki się ma rzeczywiście nie pasuje do ciemnej karnacji http://www.handsomemen.pl/Tag ,Ciemna%20karnacja.html

IP i czas połączenia logowane. [14160834]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat