o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Spałam z szefem...

[03.10.2008] 14:44
Milusia_mężatka
Zdażyło się to w mojej poprzedniej pracy. Pracowałam wtedy w sklepie. Szef lubił sobie wypić i często dobierał się do pracownic...Ja jak się przyjęłam to już w pierwszy dzień złapał mnie od tyłu zap piersi i zaczął je mocno ściskać a że był dużym facetem długo nie mogłam się wyrwać...Nie chcąc stracić pracy tylko wyszłam na sklep i udawałam że nic się nie stało. Takie sytuacje działy się bardzo często a ja nic nie robiłam i wkońcu uznałam że jak się nimi pobawi to da mi spokój....Pewnego dnia przyszłam na 2 gą zmianę w obcisłej bluzce i w dość krótkiej spódnicy w kratkę , zresztą sam nam mówił żebyśmy się ładnie i kobieco ubierały i często wtedy kazał nam się schylać że niby coś na dolnych półkach poustawiać itp. i łatwo było mu np. wsunąć rękę pod spódnicę i ścisnąć cipkę...
Jak przyszłam do pracy to od razu kazał mi wpisywać towar na komputerze na zapleczu, więc poszłam to robię i wtedy on przyszedł i jak zawsze złapał mnie za piersi, a że miałam duży dekold szybko wyciągnął je na górę i zaczął masować sutki...jak zauważył że są twarde kazał mi wstać i oprzeć się o biurko...myślałam że pomaca trochę i sobie pójdzie więc wstałam pochyliłam się i chwyciłam się biórka..on wtedy puścił jedną pierś i złapał mnie za tyłek odsówając pasek stringów i w tym samym momencie poczułam jak mi go wsunął...zaczęłam się wyrywać, ale on tylko zaczął szybciej i mocniej mnie posówać....w pewnym momencie poczułam gorąc w cipce i od razu coś zaczęło mi się lać po nogach....wtedy przestał, a ja uderzyłam go w twarz i schowałam piersi i poszłam do ubikacji się wytrzeć....
Takie sytuacje zdarzały sie jeszcze do końca miesiąca prawie codziennie i za każdym razem zaczynało się od obmacywania o potem mnie poprostu rżnął. najgorzej było jak kiedyś przyjechali do niego jego kumple i jak się opili to zawołał mnie i kazał zrobić im kawy, jak ja przyniosłam to złapał mnie przy nich za piersi i podciągnąl spódnicę a jeden z jego kolegów zdjął mi majtki . Potem szef położył mnie na stoliku i przeleciał przy nich..najgorsze jest to że im tez pozwolił to zrobić. Myślałam że nigdy nie skończą a ja udławię się spermą bo co chwila ktoś mi się spószczał na buzie. Jak skończyli uciekłąm do ubikacji i płakałam.....następnego dnia zwolniłam sie.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[04.10.2008] 13:33
yaki jedenn
a ile masz lat?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13569557]
[04.10.2008] 18:10
jak sie
dawalas to sam bym cie zerznal i napewno bym nie zalowal

IP i czas połączenia logowane. [13570838]
[04.10.2008] 18:59
chora fantazja i błędy
ortograficzne,be .......

IP i czas połączenia logowane. [13571094]
[04.10.2008] 19:59
GRUZIN85
ZE TEZ TAKIE BYDLAAKI CHODZĄ PO SWIECIE.OSOBISCIE DALBYM MU NIEZLE POPALIC.JAK CHCE SIE PIEPRZYC TO NIECH DO BURDELU IDZIE,WSPÓŁCZUJE CI MUSIALAS CZUC SIE OKROPNIE,

IP i czas połączenia logowane. [13571379]
[24.10.2014] 22:29
[05.10.2008] 13:26
nowy31
ale tak na logikę dlaczego od razu nie żuciłaś pracy pomyśl

IP i czas połączenia logowane. [13574774]
[06.10.2008] 08:49
Milusia_mężatka
nowy31 (08.10.05 13:26):
ale tak na logikę dlaczego od razu nie żuciłaś pracy pomyśl

to było ładnych parę lat temu i wtedy o pracę nie było tak łatwo.....

IP i czas połączenia logowane. [13578697]
[07.10.2008] 13:12
pokazsekret
Wpis z mam-sekret.pl
"Zawsze miałem sekretarkę teraz to nazywa się asystentka prezesa, ale zawsze jest tak samo są młode , ładne i zgrabne, przecież sam je wybieram. Jak są mądre to jeszcze lepiej. I mają jedną cechę wspólną dla podwyżki zrobią wszystko, naprawdę wszystko. Jestem pewny że zawsze tego chcą że nie jest to molestowanie seksualne, a przynamniej chcę tak myśleć. Już niedługo zatrudniam kolejną zobaczymy jaka będzie? Ale czego można spodziewać się po kobietach?"

Odpowiedz;>

IP i czas połączenia logowane. [13585868]
[01.10.2010] 10:23
flower123
hej,
Miałam bardzo podobne doświadczenia. Pracowałam w dużej korporacji międzynarodowej w Łodzi.
Moja kariera w firmie zaczęła sie zaraz po studiach. Dostałam sie z konkursu i zostałam asystentką/sekretarką zastępcy prezesa.
Wszystko było fajnie i praca podobała mi się - zwłaszcza że dość często były ciekawe wyjazdy - często zagranice (mój narzeczony tylko był z tego powodu niezadowolony).
Niestety wszystko zaczęło sie komplikować kiedy dochodził końca mój okres zatrudnienia (czasowe).
Na jednym z wyjazdów - pojechałam wraz z szefem, było naprawdę sporo alkoholu. Miałam dość trudną sytuacje finansową i zależało mi na pracy - postanowiłam wykorzystać moment i rozpoczęłam temat z szefem o mojej dalszej karierze w firmie.
Facet wykorzystał moment i wprost powiedział że jak chce dalej pracować w firmie i rozwijać swoją karierę to będe musiała wykonywać dodatkowe obowiązki - bardzo osobiste obowiązki. Prosto z mostu zaprosił mnie do swojego pokoju i powiedział że wszystko będzie dobrze.
Byłam trochę pijana i zgodziłam sie naiwnie myśląc że nic się nie wydarzy...
Jednak stało się i przespałam sie z nim. Prawdę mówiąc to robił ze mną wszystko co chciał - niektóre z tych rzeczy nigdy nie robiłam nawet ze swoim chłopakiem...
Wszystkie nasze kolejne wyjazdy (a było ich coraz więcej i były coraz dłuższe) kończyły sie tak samo - w łóżku z prezesem...
Dostałam podwyżkę i podpisałam umowę tak jak obiecał, jednak cały czas musiałam sie z nim spotykać i sypiać z nim. Najgorsze było to że sość często robił zdjęcia i nagrywał filmy podczas naszych wyjazdów.
Bardzo bałam się żeby nikomu tego nie pokazał i godziłam sie na jego coraz bardziej ostre fantazje...
W końcu nie wytrzymałam i zwolniłam się. Zrobiłam to po jednym z tygodniowych "szkoleń" oczywiście pojechałam razem z szefem.
To co tam się wydarzyło było już ponad moje siły i musiałam z tym skończyć. Jak zwykle co wieczór była impreza i alkohol. Myślałam że będzie standardowo jak zwykle, jednak szef tym razem zaprosił swoich kolegów (było ich sześciu) na zabawę. Wszyscy razem robili to ze mną prawie całą noc na zmianę... To co tam się działo i co robili z moim ciałem bylo bardzo ostre i czasami bolesne.
Następne 4 dni nie mogłam normalnie siedzieć na pupie, tak mnie wszystko tam bolało...
Po miesiącu po tym zdarzeniu zwolniłam sie z firmy...

IP i czas połączenia logowane. [17240271]
[12.12.2010] 18:52
:))
flower123
to co z tobą robili musiało być super chciałbym być 7 do tego

IP i czas połączenia logowane. [17550384]
[24.06.2012] 17:49
MySlaws
Wycinają kity z netu a ludzie się jarają...niektóre to żywcem zerżnięte z książek...ha ha Takie numery tylko na O2 forum..

IP i czas połączenia logowane. [19644418]
[05.07.2012] 07:51
Duży Bolo
Faje fantazje.

IP i czas połączenia logowane. [19673019]
[06.07.2012] 14:31
axem
A ja z teściową i żyję

IP i czas połączenia logowane. [19676276]
[26.07.2012] 21:21
irina
Czy to co tu jest napisane to prawda ,czy ktoś zmyśla, bo tego nie można tak zostawić!!! kobiety muszą walczyć o swoją godność, żeby mogły pracować bez strachu

IP i czas połączenia logowane. [19726742]
[18.10.2013] 14:52
cham  ania@tlen.pl
nie bąż śmieszny bydlaku, alfonsie skurwielu @@@onu, co za @@@ cię zrobiłą, masz matke szmatkę

IP i czas połączenia logowane. [20810440]
[18.10.2013] 14:53
cham  ania@tlen.pl
pokazsekret (08.10.07 13:12):
Wpis z mam-sekret.pl
"Zawsze miałem sekretarkę teraz to nazywa się asystentka prezesa, ale zawsze jest tak samo są młode , ładne i zgrabne, przecież sam je wybieram. Jak są mądre to jeszcze lepiej. I mają jedną cechę wspólną dla podwyżki zrobią wszystko, naprawdę wszystko. Jestem pewny że zawsze tego chcą że nie jest to molestowanie seksualne, a przynamniej chcę tak myśleć. Już niedługo zatrudniam kolejną zobaczymy jaka będzie? Ale czego można spodziewać się po kobietach?"
Odpowiedz;>

nie bądź śmieszny kurwiszonie, zone masz pewnie @@@

IP i czas połączenia logowane. [20810441]

» Odpowiedz na ten temat