o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Żona rozebrała się przed kamerką na czacie...

[03.10.2008] 14:08
Greenpeace
Ostatnio po imprezce u rodziny i dodatkoej u nas namówiłem w nocy żónke aby popodniecała kogoś na czacie....na początku się opierała, ale że była mocno wstawiona zgodziła...ubrała krótką czarną sukieneczke z dużym dekoldem i nic pod to...ja jej uruchomiłem kamerkę na czacie i zaczęło sie...na początku tylko masowała piersi przez sukienkę i lekko odchylała dekold, ale po jakimś czasie zauważyłem że wyciągnęła całkowicie piersi i sobie je masowała...potem jakiś koleś zarzyczył się aby pokazała mu cipkę, a ona od razu klęknęła na krześle i wypieła gołą pupcie przed kamerkę....potem pokazała od przodu i jak robi sobie palcówkę...była tak napalona że zgodziła by się chyba na wszystko z każdym. Była posłuszna i robiła wszystko co jej kazali na czacie.....
Bardzo mnie to podnieciło i zawołałem ją do łóżka...skończyło się ostym rżnięciem w obie dziurki, a na koneic wzieła mi do buzi i tak ssała aż zlałem się jej do buzi...co ciekawe chciała jeszcze i tak długo mi ssała aż mi znowu stanął i przeleciałem ja jeszcze raz....

Rozmawiałem z nią na ten temat i powiedziała że chciała by się tak częściej zabawić i powiedziała że może to robić nawet za kase i co zarobi bedzie przeznaczać na bieliznę i inne extra erotyczne dodatki....
Mi wsumie pomysł się podoba..co o tym myślicie i jak rozwiązać kwestię zapłaty za pokaziki żony??

Pozdrówka

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.10.2008] 14:31
Sempai
Jak rozwiązac problem finansowy za pokazy? Proste!!! Wyślij ja do burdelu ................FRAJERZE !!!!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13564867]
[03.10.2008] 15:03
kinlo
może poprostu załóż jej konto i jak ktoś wpłaci to się umówi z nim że zrobi mu pokaz...

btw. fajna sprawa

IP i czas połączenia logowane. [13565013]
[03.10.2008] 15:52
kinol
super sprawa...dajcie znać jak będzie się rozbierać, napewno skorzystam ... Uwielbiam rozebrane męzatki...

mój email

kinol@poczta.onet.pl

tylko nie zapomnijcie!! za ostry pokazij dam wiele....

IP i czas połączenia logowane. [13565245]
[03.10.2008] 16:27
Hotman
Super masz żonę!!!!!!!!!! tylko ten który zazdrości że jego tylko mu gdera że przesiaduje w necie i zerka na inne a chciałby tak zaszaleć ze swoja... Taki tutaj na forum będzie Ci wytykał jaką to masz żonę dziwkę itd
Kliknijcie do mnie na maila to podam Wam adresy fajnych forum ... xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

IP i czas połączenia logowane. [13565401]
[24.04.2014] 07:51
[03.10.2008] 18:58
Dagi3  doggers4you@tlen.pl
Jest sporo stron erotycznych na ktorych moze sie rozbierac przed kamerka wystarczy ze zglosi swoja chec wspolpracy ma wtedy dobry zarobek bo na zwyklym czacie to moze tak robic za doladowanie na komurke ale nie kazdy zaufa i wyplaci. SexJestJakSztukaTrzebaSieNaTymZnac
http://randki.o2.pl/profil.php?id_r=1440693

IP i czas połączenia logowane. [13566263]
[11.04.2011] 15:03
Aneczka1985
to wcale nie jest taki dobry zarobek. Mój mąz wie że tak pracuje, gdybym tylko to robila to przekichane, a głównie zatrudniają firmy na wieczory i noce, po całej nocy trudno iśc do normalnej pracy. dlatego zdecydowałam sie robic to tylko dorywczo, na zasadzie, kiedy chcesz to przychodzisz.....są dziewczyny, które pracują tylko tak ale one pracują tylko dlatego zeby sobie studia opłacic. nie polecam jako stałe zajęcie.

IP i czas połączenia logowane. [18252931]
[11.04.2011] 21:33
ADi1212
Aneczka1985 masz gg??

IP i czas połączenia logowane. [18254818]
[27.06.2012] 11:37
marekpp1  6661111@tlen.pl
oto link do tego filmu
http://shortyy.net/r/i/h/FGA

IP i czas połączenia logowane. [19652231]
[27.06.2012] 15:44
Michaił
Moja żonka tak pracuje ale nie w żadnej firmie tylko na niemieckojęzycznych czatach płatnych. Mi to nie przeszkadza, czasem siedzę sobie z boku żeby mnie nie było widać i podpowiadam jej jak ma prowadzić gadkę. Można zarobić.

IP i czas połączenia logowane. [19652877]
[08.11.2013] 12:40
kampela
Powiem ci, że nie tylko Twoja żona, patrząc na to - http://elivejasmin.pl/ tych żon zrobiło się całkiem sporo

IP i czas połączenia logowane. [20850420]
[09.11.2013] 15:43
wwrt..
Na polskim szhow up P L jest pełno takich żon. Dorabiają na "waciki".

IP i czas połączenia logowane. [20852589]

» Odpowiedz na ten temat