o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Książki i komiksy
 » Odpowiedz na ten temat

DObra książka na wieczory zimowe, polecam

[02.10.2008] 01:05
Wartazakupu
Akcja powieści rozgrywa się w środowisku warszawskich dziennikarzy. Jest to bezwzględny świat mocno powiązany z polityką i biznesem. Główny bohater, Rafał Garda, niedoszły prawnik i początkujący dziennikarz, z pobudek ideowych szuka mentorów wśród polityków. W miarę upływu czasu jego droga do kariery jest coraz bardziej obca rzetelnemu dziennikarstwu. Rafał daje się wciągnąć w polityczne rozgrywki i manipulacje, eliminuje współpracowników i mających swoje zdanie kolegów z redakcji, ucieka się nawet do „czarnego PR”, by osiągnąć swój cel – posadę naczelnego.

Tu można poczytać więcej o niej http://www.literatura-faktu.trop-reportera.p l/

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.09.2015] 21:46
malwen_9
Od siebie dodam książkę pt. "Jak złapać rosyjskiego szpiega" Naveed Jamali. Ciekaw i wciągająca książka, polecam.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21985947]
[24.10.2015] 21:58
lola.a
Polecam książkę " Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów" - Helen Rappaport.

IP i czas połączenia logowane. [22030872]
[27.07.2016] 14:07
danka99
Dla mnie najlepszą lekturą na wieczory jest seria Uwikłani Laurelin Paige. http://www.taniaksiazka.pl/uwiklani-tom-3-na -zawsze-laurelin-paige-p-639876.html

IP i czas połączenia logowane. [22392898]
[18.12.2016] 22:55
Karola823
Osobiście polecam empik.com/dwor-wiatrow-galant-daria,p1125557765,ksiazka-p. Czytałam ostatnio i bardzo mi się podoba.

IP i czas połączenia logowane. [22564616]

» Odpowiedz na ten temat