o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Usługi
 » Odpowiedz na ten temat

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

1 2 3   » 27 Strony tematu:
[29.09.2008] 18:05
Radek1972
Witam czy ktoś może polecić tanią wypożyczalnie samochodów w Warszawie ?

Patrzyłem w google - lista dośc długa , a ceny troszke wysokie.

Interesuje mnie średniej klasy samochód w cenie do 100 zł za dobę.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.10.2008] 16:44
szczupak001
Witam. Jeśli chcesz tanio i dobry samochód to polecam tsbservice. Super obsługa i naprawdę sa tani. Polecam Focusa bo sam jezdziłem.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13554812]
[14.10.2008] 01:58
toni3  tonitoni3@tlen.pl
Witam, potrzebuję wynając na 3-4 dni samochód z możliwością 7miu miejs. Próbuję przeglądać oferty, ale strasznie tego dużo, poza tym są pewne ograniczenia. Niestety nie mam ani 25 lat, ani 4000 na kaucję.Czy ktoś może się orientuje gdzie można by było dostać taki samochód w miare logicznej cenie? Z góry dziękuję za pomoc !

IP i czas połączenia logowane. [13627037]
[26.08.2010] 10:46
piotrek_z
Hey! ostatnio wypozyczalem auto w wypozyczalni na wilanowskiej w wawie.
sprawnie i fajne autka niewyjezdzone wypozyczalnia nazywa sie trefl

IP i czas połączenia logowane. [17094661]
[23.10.2010] 17:57
nena111111
witam, pytanie generalne, czy ktos korzystal z wypozyczalni budget lub alpha?jakie opinie?

IP i czas połączenia logowane. [17330069]
[20.01.2018] 04:01
[29.10.2010] 21:50
m_oliveira
Uwaga na firme SMP RENT A CAR Z O.O. z siedziba w Pszczynie. Okolo 2 miesiecy temu wypozyczylam od nich samochod BMW 7. Firma wystawila fakture, podpisala umowe a przy zwrocie samochodu protokol zwrotu. Wszystko wygladalo ok. Za samochod wplacilam kaucje 3500zl. Przy oddaniu samochodu firma zobowiazala sie do wplacenia z powrotem na konto kaucji nastepnego dnia rano. Po dwoch dniach, gdy pieniedzy dalej nie bylo, zadzwonilam do firmy. Zapewniono mnie, ze kaukcja zostala juz przelana na konto. Pojzniejsze tlumaczenia dotyczyly tego, ze ksiegowa zapomniala o przelewie, pieniadze zostaly kolejny raz wyslane I oczywiscie wysla mi potwierdzenie przelewu, ktorego nigdy nie dostalam W pewnym momencie stracilam cierpliwosc o dopraszanie sie moich pieniedzy. Zadzwonilam kolejny raz do szefa tej firmy, pana Piotra Dudy (musialam uzywac telefonow znajomych, bo mojego numeru od jakiegos czasu nie odbieral) i powiadomilam go ze w tym momencie to jest juz kradzierz i zamierzam to zglosic. On stwierdzil, ze jesli chce odzyskac pieniadze, to bede musiala wytoczyc mu sprawe w sadzie, a to przeciez tyle zamieszania, ze oczywiscie nie bedzie mi sie chcialo. Na zla osobe trafil, bo mi sie bedzie bardzo chcialo. Sprawa skonczy sie w sadzie. Dla firmy SMP jest ona z gory przegrana. Mam wszystkie faktury, potwierdzenia wplat, maile, smsy i swiadkow. Strace tylko przez nich czas. Nie narazajcie sie na takie nieprzyjemnosci I omijajcie firme SMP RENT A CAR z daleka.

IP i czas połączenia logowane. [17355352]
[12.11.2010] 14:56
jaco89
Ostatnio korzystałem z usług wypożyczalni Diacom. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, miła obsługa, auto miałem podstawione pod wskazany adres i co najważniejsze nie ma limitu wieku przy wynajmie aut.

IP i czas połączenia logowane. [17412036]
[09.12.2010] 13:43
Magdalena1976
UWAGA na firme SMP Rent a Car sp zo.o. z siedziba glowna w Pszczynie a oddzialek na lotnisku w Krakowie!!!!!!!!!!
Zgadzam sie z Pani wypowiedzia. Od dwoch miesiecy nie dostalam zwrotu depozytu, ktory wplacilam przed odbiorem samochodu od tej firmy.
Teraz nikt nie odbiera ode mnie telefonow. Numery widniejace na ich stronie internetowej nie dzialaja. Regulaminu tez na stronie nie zmieszczono. Podobnie jak Pani mam wszystkie dowody: umowe, rachunki, dokument oddania samochodu bez uszkodzen itp. Od dwoch miesiecy czekamy na zwrot kaucji Sprawa bedzie musiala sie znalezc w sadzie. Niestety bedzie mnie to kosztowalo troche nerwow, czasu i pieniedzy, ale nie zmierzam tego tak zostawic! Ta firma to oszusci!

IP i czas połączenia logowane. [17535342]
[10.12.2010] 16:39
das4hond
SMP RENT A CAR Z O.O. z siedziba w Pszczynie Mam Dokladnie taki problem jak Pani ze zwrotem kaucji. Prosze o kontakt.
m_oliveira (10.10.29 21:50):
Uwaga na firme SMP RENT A CAR Z O.O. z siedziba w Pszczynie. Okolo 2 miesiecy temu wypozyczylam od nich samochod BMW 7. Firma wystawila fakture, podpisala umowe a przy zwrocie samochodu protokol zwrotu. Wszystko wygladalo ok. Za samochod wplacilam kaucje 3500zl. Przy oddaniu samochodu firma zobowiazala sie do wplacenia z powrotem na konto kaucji nastepnego dnia rano. Po dwoch dniach, gdy pieniedzy dalej nie bylo, zadzwonilam do firmy. Zapewniono mnie, ze kaukcja zostala juz przelana na konto. Pojzniejsze tlumaczenia dotyczyly tego, ze ksiegowa zapomniala o przelewie, pieniadze zostaly kolejny raz wyslane I oczywiscie wysla mi potwierdzenie przelewu, ktorego nigdy nie dostalam W pewnym momencie stracilam cierpliwosc o dopraszanie sie moich pieniedzy. Zadzwonilam kolejny raz do szefa tej firmy, pana Piotra Dudy (musialam uzywac telefonow znajomych, bo mojego numeru od jakiegos czasu nie odbieral) i powiadomilam go ze w tym momencie to jest juz kradzierz i zamierzam to zglosic. On stwierdzil, ze jesli chce odzyskac pieniadze, to bede musiala wytoczyc mu sprawe w sadzie, a to przeciez tyle zamieszania, ze oczywiscie nie bedzie mi sie chcialo. Na zla osobe trafil, bo mi sie bedzie bardzo chcialo. Sprawa skonczy sie w sadzie. Dla firmy SMP jest ona z gory przegrana. Mam wszystkie faktury, potwierdzenia wplat, maile, smsy i swiadkow. Strace tylko przez nich czas. Nie narazajcie sie na takie nieprzyjemnosci I omijajcie firme SMP RENT A CAR z daleka.

IP i czas połączenia logowane. [17541180]
[10.12.2010] 16:48
das4hond
UWAGA na firme SMP Rent a Car sp z.o.o. z siedziba glowna w Pszczynie, Lotnisko Krakow-Balice. Nie zwracaja kaucji.

IP i czas połączenia logowane. [17541220]
[13.12.2010] 02:06
Jodiewell
"Uwaga na firmę SMP rent a car sp zo.o. z siedzibą główną w Pszczynie, a oddzialem na lotnisku Balice w Krakowie!!!! Wypożyczyłam od nich samochod kilka tygodni temu i teraz nie mogę odzyskac depozytu, pomimo ze, dostalam pokwitowanie za zwrot samochodu bez uszkodzen. Kaucja powinna byc zwrocona nastepnego dnia pracujacego. Właściciele najpierw się wykreacali, ze księgowej nie ma, ze zapomnieli, wkoncu ze wyslali ( co oczywiście się nie stalo), wkoncu przestali odbierac telefony ode mnie, nie odpisuja na e-maile. Juz myslalam ze firma przestala istniec ale gdzie tak nadal prosperuja i pewnie oszukuja innych. Mam na wszystko dowody: świadków, umowe, pokwitowania, rachunki za oplate karta. Okazalo się ze ta firma to jakis wielki przekręt. Wystarczy wejsc na strone SMP rent a car i od razu widac ze nie ma tam nawet regulaminu, numery podane na stronie tez sa wciąż nieczynne. Oszukanych jest wiecej. Wspolwlascielka firmy jest Pani Magdalena R ( była zona slawnego Polskiego detektywa ), której się wydaje ze skoro ma pieniadze, to może wszystko . poczawszy od oszukiwania ludzi. Ta firma to oszuści i sprawa zakończy sie w sadzie!!! "

IP i czas połączenia logowane. [17552812]
[13.12.2010] 18:31
waldemarek
Ja mam problem z Diacom - tez mi nie zwrócili kaucji. Zresztą na innych portalach znalazlem parę identycznych wpisow na temat Diacom. Sprawe kieruje do sądu.

IP i czas połączenia logowane. [17555515]
[16.12.2010] 15:59
waldemarek
waldemarek (10.12.13 18:31):
Ja mam problem z Diacom - tez mi nie zwrócili kaucji. Zresztą na innych portalach znalazlem parę identycznych wpisow na temat Diacom. Sprawe kieruje do sądu.
już oddali (musiałem poczekać kilka dni)

IP i czas połączenia logowane. [17570275]
[03.02.2011] 17:09
klient
witam wszystkich
z całą pewnością mogę polecić w Warszawie wypożyczalnię samochodów
dostawczych Jarvol-Car
auto zadbane ,2 letnie, podstawiają na miejsce i odbierają
żadnych problemów z rozliczeniem kaucji
bardzo miły kontakt
pozdrawiam wszystkich

IP i czas połączenia logowane. [17792773]
[25.06.2011] 14:53
junior
hej; ja moge ci polecić wypożyczalnie w warszawie na al. krakowskiej 239, ja wypożyczałem fabie klasa średnia z klimą i w dieslu i zapłaciłem 100zł/doba ale widziałem, że mają tam dużo więcej samochodów, a ceny zaczynają się od 49zł/dobe, więc powinieneś coś tam znaleźć

IP i czas połączenia logowane. [18531026]
[20.08.2011] 12:25
bbarf
dlatego ja zawsze place gotówką ;] bo nie ufam wypożyczalniom i kaucjom zwrotnym, a tak to zawsze mogę zatrzymać klucz od auta do przyjazdu policji

IP i czas połączenia logowane. [18720369]
[06.10.2011] 11:04
klient2
Tez miąłem do czynienia z DiaCom, bardzo solidna firma do czasu zwrotu kaucji. Zamiast 3 dni zwracali ją ponad tydzień. Co prawda od razu po zwrocie auta dostałem zapewnienie, że wszystko gra i kaucja wróci. Może nie odradzam, ale poprostu liczcie się, że jeżeli zostawiacie kaucje w gotówce trochę na nią poczekacie. Ja następnym razem użyję karty kredytowej. Po za tym Diacom to jedna z ciekawszych ofert w całej Polsce.

IP i czas połączenia logowane. [18877844]
[06.10.2011] 11:08
zysiek
tak informacyjnie to ja z diacom korzystsalem juz pare razy i za pierwszym gdy wplacilem kaucje w gotowce to rzeczywiscie oddawali chyba z miesiac potem gdy do depozytu uzylem karty kredytowej naturalnie wszystko bylo ok wniosek prosty w tej firmie do depozytu tylko karta

IP i czas połączenia logowane. [18877862]
[08.12.2011] 18:52
mucios_2004
Polecam wypożyczalnię car4rent - jest w centrum Warszawy, przyzwoite ceny, miła obsługa, fajne, nowe wozy...

IP i czas połączenia logowane. [19118437]
[14.12.2011] 11:25
M
Potwierdzam brak wiarygodnosci firmy Diacom. 2 miesiace od wypozyczenia samochodu i nadal brak zwrotu kaucji. Brak reakcji ze strony osob zatrudnionych w firmie i brak mozliwosci kontaktu.
Ponadto na firme nalozony jest sadowy nakaz zaplaty. Unikajcie Diacom! To oszusci!

IP i czas połączenia logowane. [19134338]
[20.01.2012] 13:19
Pablo__1980
Polecam wypożyczalnię PROXIMA na Słowiczej 43. Dobre ceny, szybko załatwiony wynajem i odbiór auta.

IP i czas połączenia logowane. [19249962]
[14.02.2012] 10:33
castor
a znacie firme auto vhb z warszawy ? jezeli tak to prosze o opinie

IP i czas połączenia logowane. [19319890]
[26.02.2012] 14:28
daniel80
z czystym sumieniem mogę polecić usługi firmy Carget polska, wypożyczyłem do nich auto na 5 dób, przez korki spóźniłem się 2h z oddaniem i nie robili mi problemu, nie naliczali kolejnej doby-profesjonalna firma-polecam

IP i czas połączenia logowane. [19352077]
[02.03.2012] 01:07
klient
Powiem szczerze, że poczytałem opinie o wypozyczalni Diacom i aż sie wierzyc nie chce... choć wynajmowałem u nich auta tylko kilka razy to nigdy nie mialem problemów obsluga mila auta jak nowe ceny tez ok wiec az sie dziwie ze mieliscie takie problemy. chyba ze to pisze nieuczciwa konkurencja i podaje sie za klientów. ja nie widze problemu z ta firma ale niech kazdy uwaza zeby nie bylo na mnie pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19364720]
[09.03.2012] 11:12
italpl
klient (12.03.02 01:07):
Powiem szczerze, że poczytałem opinie o wypozyczalni Diacom i aż sie wierzyc nie chce... choć wynajmowałem u nich auta tylko kilka razy to nigdy nie mialem problemów obsluga mila auta jak nowe ceny tez ok wiec az sie dziwie ze mieliscie takie problemy. chyba ze to pisze nieuczciwa konkurencja i podaje sie za klientów. ja nie widze problemu z ta firma ale niech kazdy uwaza zeby nie bylo na mnie pozdrawiam

Faktycznie maja tanie ceny,ale z nimi niema zadnego kontaktu,na ich stronie niema nawet numeru telefonu,a dotego na trzy moje meile,jeszcze nie odpisali.I napewno nie jestem z zadnej konkurencji tylko polakiem ktory mieszka w itali .Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19382316]
[16.03.2012] 01:17
martynausa
italpl (12.03.09 11:12):
klient (12.03.02 01:07):

Faktycznie maja tanie ceny,ale z nimi niema zadnego kontaktu,na ich stronie niema nawet numeru telefonu,a dotego na trzy moje meile,jeszcze nie odpisali.I napewno nie jestem z zadnej konkurencji tylko polakiem ktory mieszka w itali .Pozdrawiam

znalazlam sie na tym forum zeby zweryfikowac wiarygodnosc firmy diacom. Jesli chodzi o kontakt to nr tel firmy jest na ich stronie www a jesli chodzi o e-mail, ja dostalam odpowiedz natychmiastowa ku mojemu zaskoczeniu.

IP i czas połączenia logowane. [19399585]
[23.04.2012] 12:25
hunter_8301
Zdecydowanie odradzam PSG Auto. Zamówiłem samochód na dwie doby, zgodnie z informacjami na ich stronie nie nakładają limitu kilometrów więc uznałem ich ofertę za naprawdę dobrą, niestety przy odbiorze samochodu na umowie pojawił się paragraf limit 200 km na dobę a każdy dodatkowy płatny 0,36zł/km, była sobota rano a ja nie miałem czasu na szukanie innych wypożyczalni, więc zostałem postawiony przed faktem dokonanym poza tym właściciel wmawiał mi że mówił o tym przez telefon bo nie oplaca mu sie wynajmowac samochodu na tak krotki okres(!) - gdyby tak było wziąłbym samochód z AVISu bo w tym momencie oferta PSG Auto była beznadziejna.

IP i czas połączenia logowane. [19493813]
[28.05.2012] 06:01
martynausa
Moge z czystym sumieniem polecic samochod ktory wypozyczyma ze stronywww.staypoland.com ... pan ktory mi samochod wydawal nawet nie pobral kaucji tylko spisal sobie nr mojej karty. wszystko poszlo zgodnie z planem i na pewno bede w ten sam sposob samochody wypozyczac. a jesli chodzi o ceny to sa niskie w porownaniu z diacom

IP i czas połączenia logowane. [19574296]
[11.06.2012] 17:37
orfik
Unikajcie jak ognia firm Avis i Budget w Hiszpanii.Mają ukryte koszty wynajmu.Aby je odnależć trzeba przeczytać 6 stron drobno zapisanych kartek warunków rezerwacji.Sam na własnej skórze się przekonałem,zapłaciłem dodatkowo 75 euro.Wabią niską ceną początkową a na koniec obciążają dodatkowo.

IP i czas połączenia logowane. [19612504]
[23.06.2012] 21:34
Młody1991@
Witam
Ja chętnie komuś podnajmę samochód. Mam samochód który ciezko jest mi utrzymać dlatego proponuję wynajem. Ford Focus 2011 r 1.6 benzyna czarny metalik, przyciemnione szyby cena do uzgodnienie miedzy 130 a 110 zł. mój mail to kubawerner17@gmail.com pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [19642443]
[13.07.2012] 12:53
Karol2000
DIACOM nie zwraca kaucji. Na pewno nie wszystkim robi ten numer tylko cwanie celują w niektórych klientów szczególnie tak jak ja zamieszkałych za granicą. Zlokalizowani blisko lotniska znaleźli sobie sposób na łatwe golenie jeleni. Odradzam usługi tej złodziejskiej firmy.

IP i czas połączenia logowane. [19694197]

1 2 3   » 27 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat