o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

psycholog w necie

1 2 3
[12.04.2016] 10:17
maciejo212
Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że psychoterapeuta http://pomoc-psychologiczna.weebly.com oferuje konsultacje online. Jeśli chcesz się upewnić wejdź na tą stronę. Ale mimo wszystko polecałbym konsultacje w gabinecie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22269140]
[21.04.2016] 00:40
Iopli
W spotkaniu z psychologiem chodzi o to, by z nim porozmawiać w cztery oczy na żywo, a nie przez internet, takie jest przynajmniej moje zdanie. Uczęszczam od jakiegoś czasu do Warszawskiego http://pomocpsychologa24.pl/ i gdybym miał określić jednym słowem, to zdecydowanie byłoby to: profesjonalista.

IP i czas połączenia logowane. [22280436]
[21.04.2016] 10:26
Patrycja2421
Mnie pomogła pomoc psychoterapeuty z poradni https://psychomedic.pl w Warszawie. Zawsze warto zgłosić się po pomoc.

IP i czas połączenia logowane. [22280717]
[09.05.2016] 11:49
izka87
Możesz skorzystać z pomocy psycholog Agnieszki Pietrzyk ( http://psychoterapia-pietrzyk.pl ). Moim zdaniem naprawdę świetny terapeuta, kiedyś bardzo pomogła mi na nowo cieszyć się życiem, spojrzeć zupełnie inaczej na problemy, pokonywać codzienny stres.

IP i czas połączenia logowane. [22302034]
[25.05.2016] 15:45
Psychoterapia DDA Gdynia
zapraszam na konsultacje i psychoterapię DDA i DDD w Gdynii; Więcej o psychoterapii psychoanalitycznej i terapii uzależnień na stronie:
http://www.psychoterapia.koti.pl/ Tel.: 601 206 323

IP i czas połączenia logowane. [22321783]
[14.12.2017] 05:20
[30.07.2016] 15:50
@kulka
Prawda jest taka, że jeśli ktoś boi się czy wstydzi iść do psychologa lub też nie ma takiej możliwości, to warto skorzystać z psychoterapii online. Tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-s kype jest ciekawa oferta w tym zakresie.

IP i czas połączenia logowane. [22397240]
[04.10.2016] 17:05
ande.lue
Ja tam nie do końca wierzę w porady internetowe, co jak co, ale spotkania twarzą w twarz z psychologiem chyba nic nie zastąpi. W Katowicach mogę polecić Wamwww.psychoterapia-indywidualna.pl.

IP i czas połączenia logowane. [22465149]
[28.10.2016] 12:01
arula
Zdecydowanie warto udać się do Psychomedic. Tam znajdziecie kompleksową opiekę. Ciekawe właśnie jest to, o czym już tutaj była mowa, że oferują terapię przez Skype. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla tych, którzy mają specyficzne godziny pracy czy też nie mają z kim zostawić dzieci. Można się do nich umówić online lub pod nr tel. 22 253 88 88.

IP i czas połączenia logowane. [22496363]
[30.12.2016] 15:11
jerzyjka
Również ciężko jest mi uwierzyć w pomoc internetową. Nie jest to tak do końca złe ponieważ w niektórych przypadkach taka rozmowa może pomóc. Z drugiej strony jeśli chcecie wyleczyć się z jakiejś choroby to warto jest zdecydować się na regularną psychoterapie w cztery oczy z psychologiem.
Poradni psychologicznych w Polsce jest sporo. Ze swojej strony polecam kontakt ze strefą kursów: http://strefamysli.pl/ . Wprawdzie poradnia jest prywatna, ale pracują tam doświadczeni specjaliści. Kiedy się od­wróciła wziął ja za rękę.
-Co ro­bisz?- zapytała
-Biorę to co mo­je- od­po­wie­dział i przy­tulił ją moc­no do siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22579842]
[05.02.2017] 20:09
Mokfasa
Psycholog online to jakaś bujda.... Jak on ma niby pomóc? ;d Ja chodzę do dr Sowińskiego w Rumii i jestem bardzo zadowolony bo to świetny lekarz!

IP i czas połączenia logowane. [22635059]
[26.03.2017] 21:58
alishaM
Czemu niby bujda? A co to za różnica? Dobry specjalista Ci pomoże niezależnie od środka komunikacji. Kontakt przez internet czasami jest jedynym wyjściem, np. na emigracji. U mnie to była akurat duża wygoda. Mam małe dziecko, mąż wyjechał na pół roku służbowo do innego miasta. Mogłabym małą zostawiać z rodzicami, pewnie, ale znacznie lepiej mieć komfort tego, że nie jestem od nikogo uzależniona, a dziecko wciąż jest pod ręką w pokoju obok. Sama korzystam z usług Przestrzeni Pomocy i jestem bardzo wdzięczna, że prowadzą taką formę terapii.

IP i czas połączenia logowane. [22691836]
[12.04.2017] 17:28
beti18
Też czasami się zastanawiam skąd takie podejście do psychologa online. Ja jestem wdzięczna, że taka możliwość w ogóle istnieje w disiejszych czasach. Też korzystałam z usług przestrzeni pomocy, ale ja byłam na emigracji właśnie. To ma duże znaczenie, gdy możesz uzyskać profesjonalną pomoc i to od osoby z twojego kraju.

IP i czas połączenia logowane. [22706829]
[18.04.2017] 13:27
EvelinaV
Jeśli szukasz sprawdzonego psychoterapeuty, skorzystaj z oferty tej kliniki: https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-s kype/ - psychoterapia on-line jest świetną opcją jeśli wstydzimy się fizycznej wizyty w gabinecie.

IP i czas połączenia logowane. [22712164]
[22.04.2017] 00:08
miuu8
Ja również wolę kontakt bezposredni. Ja natomiast dobrą pomoc otrzymałam tu http://agathum.pl/oferta/. naprawdę mają świetne podejście, można sie przed nimi otworzyć

IP i czas połączenia logowane. [22716371]
[04.05.2017] 09:57
laryka81
Tak jak już trafnie ktoś zauważył, trzeba do lekarza, tu tego ni ominiesz. Polecamwww.unicardia.pl córka tam chodziła, bardzo w porządku lekarze, z cała pewnością pomogą bez problemu, polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22727978]
[02.06.2017] 17:29
PamelaR
Z doświadczenia mogę polecić Mateusza Dobosza z e-poradnia.com Ja się z nim kontaktowałam na przełomie liceum/studia, bardzo dobre podejście do młodych osób, a wiadomo, że to trudny okres.

IP i czas połączenia logowane. [22744452]
[02.06.2017] 19:34
PamelaR
Z doświadczenia mogę polecić kupę gęstą. Jest o wiele lepsza niż rzadka.

IP i czas połączenia logowane. [22744493]
[05.06.2017] 19:13
dana44
Ja korzystałam z pomocy Jagody Zajączkowskiej. Taka terapia przez skype to świetne rozwiązanie dla osób na emigracji. Wyjazd za granicę daje dobre możliwości, ale też wiąże się z konsekwencjami.

IP i czas połączenia logowane. [22746648]
[05.06.2017] 19:18
dobra zajączkowska
bez czci i honoru, uporczywie promująca się na forach o2. Możesz już wybrać sekwencję kroków.

IP i czas połączenia logowane. [22746651]
[04.08.2017] 13:31
liliana.nik
Również nie byłabym przekonana, co do porad psychologicznych online. Najlepiej udać się do poradni psychologiczno - pedagogicznej państwowej, a najlepiej prywatnej i umówić się na terapię. Wyjście z domu zawsze świetnie działa wiem, bo chodziłam do takiej poradni u mnie w Szczecinie - poradnia rodzinna Carpe Diem - bardzo mi pomogli. Lepiej zaufać komuś, kto jest z tobą "na żywo" i bez problemów z połączeniem sieciowym zadaje Ci pytania

IP i czas połączenia logowane. [22782726]
[04.08.2017] 16:19
co ty nie powiesz?
Naprawdę, pracowniku komercyjnej poradni?

IP i czas połączenia logowane. [22782867]
[30.08.2017] 11:10
matyldaa8a
Do Psychomedic można się umówić na wizytę przez Skype. Rejestracja jest pod nr 22 253 88 88 . Fajne rozwiązanie, jeśli jesteśmy za granicą czy też nie mamy czasu na wizyty w tradycyjnym gabinecie.

IP i czas połączenia logowane. [22796517]
[30.08.2017] 12:07
matyldaa8a
Wiem, bo sama umawiam

IP i czas połączenia logowane. [22796554]

1 2 3
 » Odpowiedz na ten temat