o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Seniorzy
 » Odpowiedz na ten temat

Dlaczego kobiety dojrzałe unikaja rozmów o sexie?

1 2
[15.09.2008] 09:46
ruteriko
Wielokrotnie próbowałem z moja żoną porozmawiać o sexie Ona mnie zbywa mówiąc że w naszym wieku już nie wypada. Wiem ze tak jest też u innych kobiet. Powiedzcie dlaczego kobietki unikacie takich tematów

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.09.2008] 10:12
proste wyjaśnienie
To się robi a nie tylko o tym gada. Której kobiecie potrzebny jest seksgawędziarz? Żadnej! Weź się chopie do roboty

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13456329]
[15.09.2008] 13:43
kacper 58
Chyba rozumiem dlaczego ten temat został założony. Ja też mam problemy aby porozmawiaćz zoną o sexie. Od razu dostaje napadu złosci że jestem zboczony. Tak wiec ileś razy próbowałem a teraz to już nie mam ochoty na taką rozmowę. To nie chodzi o zabranie sie za robotę bo z tym nie ma żadnego problemu ale porozmawiać o tym jak urozmaicić nasze zycie. Jesteśmy razem ze sobą to powinnismy wszystko robić aby było wszystko dobrze. Czemu kobiety unikają takich rozmów ?

IP i czas połączenia logowane. [13457388]
[15.09.2008] 14:02
Ludzie..
..którzy dbają o swoje uczucia przez cały czas trwania małżeństwa, którzy nie zaniedbują partnerów, nie mają takich problemów.
Coś musiało uciec po drodze...

IP i czas połączenia logowane. [13457495]
[15.09.2008] 14:36
kacper 58
Pewnie że uciekło, tylko jak to znowu odnaleźć . Chciałbym ale brakuje chęci z drygiej strony. Ile razy mozna wykazywać inicjatywę a i tak zawsze wszystko źle. Najłatwiej za wszystko obarczać faceta. Tyle bierze na garb to i jeszcze coś mu sie dorzuci

IP i czas połączenia logowane. [13457668]
[21.12.2014] 21:04
[16.09.2008] 11:12
nie samym gadaniem
zdobywa sie kobietę. Kobieta potrzebuje czułosci i troskliwości. Po takim dniu pełnym ciepła kazda kobieta bedzie chciała sie przytulić i kochać. Najpierw trzeba stworzyć warunki . Samym gadaniem sie nie zachęci kobiety do sexu

IP i czas połączenia logowane. [13462014]
[16.09.2008] 11:27
a jakiemu facetowi
proste wyjaśnienie (08.09.15 10:12):
To się robi a nie tylko o tym gada. Której kobiecie potrzebny jest seksgawędziarz? Żadnej! Weź się chopie do roboty

potrzebna jest kobieta tylko na bleblanie?

IP i czas połączenia logowane. [13462094]
[16.09.2008] 11:28
i vice versa kochana
nie samym gadaniem (08.09.16 11:12):
zdobywa sie kobietę. Kobieta potrzebuje czułosci i troskliwości. Po takim dniu pełnym ciepła kazda kobieta bedzie chciała sie przytulić i kochać. Najpierw trzeba stworzyć warunki . Samym gadaniem sie nie zachęci kobiety do sexu

bo facet to też człowiek a nie maszynka do zarabiania kasy,którą wy tak ochoczo wydajecie

IP i czas połączenia logowane. [13462101]
[16.09.2008] 15:29
no własnie
kobietki . Czasami sie rozpędzacie sie w swoich wyobrażeniach wysuwająć tylko żadania Wasz facet jest tylko w tle waszych oczekiwań. Jak my je spełniamy to wy jeszcze potraficie narzekać że to nie tak. Próbujecie wytworzyć wokół siebie wiele szumu. Myslicie że tym sie zdobędzie faceta Przyjdzie taki czas że powie dość kochana Wówczas pojawiaja sie łzy i żale. To jest jużza póżno

IP i czas połączenia logowane. [13463525]
[16.09.2008] 23:10
ale jak to mu powiedzieć
Dojrzała kobieta ma tez swoje fantazje które chciała by zrealizować. To najczęściej wy faceci nas zamykacie wyśmiewajac albo lekcewarząc nasze pragnienia Wówczas my sie zamykamy i juz powstaje blokada nie do pokonania. To od waszej inteligencji bedzie zalezało czy uda sie nas rozblokować Powodzenia zyczę

IP i czas połączenia logowane. [13466681]
[17.09.2008] 10:49
najlepiej wprost
ale jak to mu powiedzieć (08.09.16 23:10):
Dojrzała kobieta ma tez swoje fantazje które chciała by zrealizować. To najczęściej wy faceci nas zamykacie wyśmiewajac albo lekcewarząc nasze pragnienia Wówczas my sie zamykamy i juz powstaje blokada nie do pokonania. To od waszej inteligencji bedzie zalezało czy uda sie nas rozblokować Powodzenia zyczę

bez głupich podtekstów które stosują zazwyczaj kobiety a których nikt poza nimi nie rozumie.

IP i czas połączenia logowane. [13468092]
[17.09.2008] 15:23
Mężczyzna..
który kocha, zawsze zrozumie kochającą go kobietę..

IP i czas połączenia logowane. [13469442]
[17.09.2008] 17:05
iga61
Nie zawsze jest tak ze mezczyzna zarabia na utrzymanie rodziny.
Nie jednokrotnie to kobieta kobieta zarabia wiecej, trzyma kase w rodzinie gdyz wie jak madrze wydac , jest tzw. ministrem finansow: w rodzinie.
taka kobieta p calym dniu wytezonej pracy umyslowej czy tez fizycznej ma ochote na rozmowy o seksie?
Moze potrzebuje wsparcia a nie bleblania? ze strony partnera.
Ogolnie wiadomo ze mezczyzni sa bardzo wygodni, chcieliby wszystko
miec bez zbednego wysilku a tak sie nie da.
bez pracy nie ma nic.
piszecie ze zony nie chca rozmawiac z wami o seksie? a czy wy m mezczyzni robicie swojej zonie niespodzianki ? w postaci ladnych kwiatow? bez okazji ?????
czy wychodzicie razem na spacery ? do kina itp... podejrzewam ze nie
a gadac o niczym czy to jest przyjemne? na pewno nie.
Czy podczas spaceru nie mozna porozmawiac nawet o seksie? mozna ale wtedy musielibyscie ruszyc swoje dupy nie siedziec przed telewizorem i glapic sie na mecz.

IP i czas połączenia logowane. [13469959]
[17.09.2008] 23:43
Kaziuk młyński
oj dziewczyno masz spojrzenie na podstawie jakiegos wybranego przypadku. Ja też mógłbym powiedzieć że facet zarabia na dom przychopdzi gotuje pierze załatwia inne sprawy a zona nawet nie ma ochoty na rozmowy o sexie. Wiec po co mu taka sytuacja To są skrajnosci Mówimy o generalnym tredzie uciekania od rozmów na ten temat Cym to jest spowodowane? Nie należy szukać w sobie usprawiedliwienia na siłe ale rozwiazac problem

IP i czas połączenia logowane. [13472698]
[19.09.2008] 08:26
kaletek
Dobrze mówisz. Wiele kobiet zapomina że ma meza który ja kocha. Ona tego pewna zapomina aby z siebie coś dać. Do okoła starsze panie sobie opowiadaja jakigo ktoś ma dobrego chłopa i sme też chca aby tak było ,aby wokół nich skakać a one bedą tylko grymasić. My chcemy o was dbać miłe Panie ale dajcie z siebie też choć troszkę

IP i czas połączenia logowane. [13479299]
[19.09.2008] 13:49
do iga61
a ja jestem tych co nie lubią oglądac meczy i co ty na to?Po co piszesz brednie i szkalujesz facetów zakładając codziennie równie idiotyczne tematy?Masz niedosyt seksu bo żaden już cie nie chce?To do lekarza proszę się udać a nie bleblać na forum i obrażać !!!

IP i czas połączenia logowane. [13480882]
[23.09.2008] 01:39
Zwykla Zosia
Wszystko zależy od tego jak sie mówi i co sie ma do powiedzenia. Nie chodzi o zwykłe bleblanie ale o cos co wnosi do zwiazku.Aby rozmawiać o sexie też trzeba umieć mówić z czym maj wiele osób problemy. o sexie nie da sie rozmawiac wulgarnie albo z wyrachowaniem . Więc uczcie sie mówić a poxniej mówcie o sexie jak bedziecie mieli cos do powiedzenia.

IP i czas połączenia logowane. [13506669]
[23.09.2008] 01:44
Konrad Saski
To moze wyslesz na kurs rozmowy

IP i czas połączenia logowane. [13506671]
[26.09.2008] 12:21
Żonaty od dawna
No własnie jak to jest ze teraz po tylulatach małżeństwa trudno nam rozmawiać jak sprawić sobie przyjemnosć zwłaszcza w sexie, powiedzieć co nas podnieca jakie są najlepsze pieszczoty. Wcale z moja żona sie nie da porozmawiać. Skąd taka zmiana u niej. Kiedyś nie było tak źle

IP i czas połączenia logowane. [13528098]
[28.09.2008] 20:42
zojka co ma wnusia
jak sie nie da rozmawiać. My ciągle rozmawiamy i ciągle sie kochamy. Umiemy o sexie rozmawiac i ciągle poszukujemy czegoś nowego . U nas sex nawet teraz po 30 latach małzeństwa nie jest nudny Rozmawiać oboje bardzo lubimy o sexie

IP i czas połączenia logowane. [13540228]
[30.09.2008] 11:13
jarmurownik
Moja stara to o wnukach o wszystkim tylko uważa ze o sexie w naszym wieku nie powinno sie rozmawiać. Czemu tak to jest. Wiem że nie tylko tak jest to u mnie

IP i czas połączenia logowane. [13548183]
[30.09.2008] 11:17
krzakurok
Popatrzcie na tematy które tutaj są otwierane. Babcie by pogadały o wierszykach o cieście dla dzieci a nie o tym jak sprawić przyjemność swojemu mężowi. Dopiero jak facet zostawia kobiete to wówczas ma sie pretensje do niego a nie do siebie. U siebie kobiety nie widzą nic złego

IP i czas połączenia logowane. [13548201]
[30.09.2008] 13:29
jaki mądrala
a o czym byś chciał pogadać? O tymjak wam mieknie, albo ze prezerwatywy za mało sztywne.

IP i czas połączenia logowane. [13548843]
[30.09.2008] 13:32
victor123
hej mądralo Ty masz chyba kompleksy

IP i czas połączenia logowane. [13548858]
[30.09.2008] 15:46
rozmaryn letni
a moze lepiej jak nie beda klachały. Jak taka sie odezwie to nie wiadomo co robić

IP i czas połączenia logowane. [13549454]
[30.09.2008] 16:36
odraża cie odór z ust
rozmaryn letni (08.09.30 15:46):
a moze lepiej jak nie beda klachały. Jak taka sie odezwie to nie wiadomo co robić

mnie osobiście zniechęcają te sztuczne zęby,koszmar!

IP i czas połączenia logowane. [13549691]
[30.09.2008] 21:04
siostrra
victor123 (08.09.30 13:32):
hej mądralo Ty masz chyba kompleksy
zwycięzco cewki moczowej, masz dzis pampersa?

IP i czas połączenia logowane. [13551229]
[01.10.2008] 09:41
teresiulka
jak mało powaznie ludzie się wypowiadają. Jak z takimi mozna by było rozmawiać o sexie.
Sprawa jest bardzo poważna. Wydaje mi sie że zniechęcenie do tego typu rozmów wynika z blokady , która powstała na skutek wcześniejszych uwag lub gruboskurnych odzywek. Sex wymaga delikatnosci, czułosci pewnego nastroju. Tylko wówczas można rozmawiać o sexie. Do tego dochodzi zniechęcenie i obopólne znużenie wynikajace z braku troski o drugą osobę.
Panowie my kobiety bedziemy rozmawiać z wami o sexie, ale stwórzcie do tego warunki a nie tak jak was najdzie ochota to byście chcieli, aby kobieta wam rozkładała nogi tak jak chcecie.
Sami sobie jesteście winni.

IP i czas połączenia logowane. [13553056]
[01.10.2008] 13:24
teresiulek
masz racje teresiulka popieram

IP i czas połączenia logowane. [13554026]
[01.10.2008] 13:31
senior prawdziwy
Teresiulka - odwróciłaś temat jak kazda kobieta. Dlaczego to robicie?

IP i czas połączenia logowane. [13554062]
[01.10.2008] 13:53
zośka z nad jezior
Pomóżcie nam sie uporać z obowiazkami abysmy były wolniejsze to i o sexie pogadamy. Wy tylko pilota w rękę i byscie jeszcze chcieli aby kobieta przed wami na rurze tańczyła. My bysmy tak też chciały ale jesteśmy bardziej obowiazkowe

IP i czas połączenia logowane. [13554152]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat