o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

Dobra praca po studiach tylko jakich?

1 2
[04.06.2016] 22:40
amandowska89
Dla mnie szkoła policealna to bardzo dobre rozwiązanie bo trafiłam na taki kierunek jaki chcialam. Wybrałam rachunkowość, a nie wiem sama czy dostałabym się na taki kierunek na studia.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22334316]
[05.06.2016] 22:54
ninam
Dobrą pracę można mieć po ukończeniu któregoś kierunku na uczelniach zagranicznych. Myślę, że studia biznesowe dają bardzo dużo perspektyw na przykład już podczas studiowania jest możliwość odbywania praktyk w najlepszych przedsiębiorstwach. w aplikowaniu na tego rodzaju studia nieodpłatnie pomagają konsultacji z Elab http://elab.edu.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22335387]
[06.06.2016] 09:50
boguska991
Studia nie gwarantują dobrej pracy ale warto na nie iść
Najlepiej wybrać kierunek który cię interesuje bo dzięki temu nie wypalisz się zawodowo w przyszłości nie ma nic gorszego od studiowania tego co nas nie interesuje. Ja chciałabym studiować historię. Na https://notatek.pl/pomoce/nauki-humanistyczn e znalazłam notatki z wykładów i chyba będe z nich korzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22335690]
[24.06.2016] 09:25
balduin
Na studia rzeczywiście warto iść, ale to nie wszystko, dobrze też mieć doświadczenie lub inne umiejętności, aby znaleźć pracę. Sporo ofert dla osób po studiach można znaleźć w internecie http://www.gowork.pl/praca/czestochowa ;l na portalach z ogłoszeniami o pracę. Nawet duże firmy w ten sposób szukają chętnych, bo osób szukających pracy w ten sposób jest sporo.

IP i czas połączenia logowane. [22355082]
[25.06.2016] 21:04
Olka93
Na pewno kończąc kierunki medyczne będziesz miał szansę na dobrą pracę. Ja studiuję na http://www.sum.edu.pl/ i pozostały mi jeszcze 2 lata. Choć studiowanie jest bardzo fajne to już nie mogę się doczekać pracy w zawodzie.

IP i czas połączenia logowane. [22356941]
[19.09.2017] 22:51
[26.06.2016] 20:43
kierunekrozwoju
Witam! Odwieczne pytanie, jakie studia wybrać aby mieć dobrą pracę? Z pewnością w dokonaniu odpowiedniego wyboru pomocny będzie test predyspozycji zawodowych. Dzięki testowi predyspozycji zawodowych można otrzymać cenne wskazówki, które pomogą w wyborze dalszego kierunku kształcenia oraz przyszłego zawodu. Zapraszam zatem na stronę kierunekrozwoju.pl w celu wypełnienia testu.
Pozdrawiam
Przedstawiciel serwisu Kierunek Rozwoju

IP i czas połączenia logowane. [22357955]
[27.06.2016] 17:24
JakubP
Nie ma chyba konkretnego kierunku że akurat będzie praca, to zależy od wielu czynników, sam się bałem że będzie ciężko z pracą ale informatyków wszędzie szukają, i tak po magisterce na wsb, pracuję sobie w zawodzie.

IP i czas połączenia logowane. [22358817]
[04.07.2016] 17:51
talka7
Nie ma dobrego przepisu na życie- nikt nie powie Ci, który kierunek zapewni Ci dobre wynagrodzenie. Sama musisz zdecydować. Ja od października zaczynam dietetykę w Szkołach Mydłowskiej. Wydaje się, że to kierunek przyszłościowy- zdrowe odżywianie jest bardzo popularne. Jeśli dobrze się postaram, będę na tym zarabiała, choć wiadomo, że nikt mi tego nie zagwarantuje.

IP i czas połączenia logowane. [22366567]
[15.07.2016] 08:21
aemon
Ja tam nie wiem, ale państwowe Uczelnie chyba się zaczynają gubić w tym wszystkim, przyjmują wszystkich, byle utrzymać wszystkich na posadkach, właśnie dlatego warto zajrzeć na oferte prywatnych jak np. wyzsza szkola bezpieczenstwa

IP i czas połączenia logowane. [22379105]
[15.07.2016] 17:07
beata ptasie mleczko
Ja studiuję zawodową stylizację paznokcia u Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie!

IP i czas połączenia logowane. [22379662]
[20.07.2016] 22:19
jolinka1
Ja jestem na turystyce i rekreacji na Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej i jestem zadowolona z kierunku raz że ciekawe przedmioty, a dwa że też mamy mmożliwość robienia dodatkowych kursów, w pracy to się później na pewno przyda

IP i czas połączenia logowane. [22385540]
[20.07.2016] 23:11
studenciaczek
jak wiadomo teraz dwa najpopularniejsze kierunki to dział IT i znajomość języków
Najlepiej jeśli połączy się to i to wtedy o dobrą płacę nie ma się co martwić. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie jest duże zapotrzebowanie na takich specjalistów. Mój znajomy ostatnio znalazł świetna pracę na portalu pracy dla specjalistów językowych http://www.linguajob.pl/ właśnie w dziale IT. Moim zdaniem to jest teraz przyszłość

IP i czas połączenia logowane. [22385582]
[27.07.2016] 21:46
Marek27
Uważam, że powinniście najpierw przeanalizować rynek pracy http://pl.jobsora.com/olsztyn żeby dowiedzieć się w jakiej branży dużo ofert pracy, a potem wybierać studia.

IP i czas połączenia logowane. [22393640]
[25.08.2016] 18:22
kilka8897
A warto też zawsze zrobić studia podyplomowe i to jest dodatkowy atut na rynku pracy. Widziałam, że w http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia- podyplomowe mają ciekawą ofertę z tego zakresu. Korzystna to na pewno.

IP i czas połączenia logowane. [22423327]
[25.08.2016] 19:30
ederka
Tylko Studium Dziewulskich, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży. Mają najlepsze realizacje!

IP i czas połączenia logowane. [22423443]
[15.09.2016] 20:21
micicapycia
Nie dobra praca tylko dobre oferty pracy tzreba poszukac http://rzeszowlokalnie.pl/praca tu szukaj!

IP i czas połączenia logowane. [22444978]
[20.09.2016] 15:54
haniatorun1
Jasne, nigdzie nie jest powiedziane, że po studiach każdy z nas będzie miał zagwarantowaną pracę, dlatego według mnie najlepiej wziać sprawy w swoje ręce. Najważniejsze to się nie poddawać i zacząć pracę już nawet w czasie studiów. Ja tak zrobiłam. Po pierwszym semestrze zgłosiłam się do agencji pracy https://www.gppeople.pl/33 ,gp-people-agencja-pracy-tymczasowej-w-poznaniu.html i zaczęłam sobie dorabiać. Wszyscy się smiali, że co niby mogę mieć pracujac w małej gastronomii czy wpisując dane do komputera, ale ja się nie przejmowałam. No i po dyplomie okazało się, że ja jednak mam łatwiej, bo pracodawcy widzieli, że przez 5 lat nie tylko imprezowałam, ale też robiłam coś dla siebie

IP i czas połączenia logowane. [22449398]
[30.09.2016] 08:12
kamila_8425
A ja uważam, że pracę zagwarantują dobre studia techniczne - i z tego też powodu takie wybrałem dla siebie. Studiuję na drugim roku budowy i eksploatacji samochodów na UTH Chodkowskiej w Warszawie, a jednocześnie pracuję w warsztacie. Jeśli się chce to można wszystko ze sobą połączyć. Po studiach planuję otworzyć coś swojego.

IP i czas połączenia logowane. [22459897]
[03.10.2016] 22:11
Xavicaa
Zależy tak naprawdę co chcesz robić i co cię interesuje. U mnie było na przykład od lat zainteresowanie tym, co się na świecie dzieje, więc stosunki międzynarodowe, potem podyplomowo europeistyka w kolegium w natolinie. Teraz pracuję w organizacjach pozarządowych i spełniam się zawodowo.

IP i czas połączenia logowane. [22463971]
[10.10.2016] 11:38
Robertch777
Hej, ja osobiście znalazłem dobrą pracę dorywczą (w firmie IT w cntr Ww-y)na https://www.studenthire.pl/. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22472206]
[10.10.2016] 11:58
tak, tak
ederka (16.08.2016.25 19:30):
Tylko Studium Dziewulskich, darmowi reklamodawcy, pracownicy sprzedaży. Mają najlepsze realizacje!

Tylko po Studium Dziewulskich!

IP i czas połączenia logowane. [22472237]
[03.11.2016] 22:28
Julitttson
Ktoś bardzo dobrze wspomniał o kolegium europejskim w natolinie to jest moim zdaniem furtka do zagranicznej kariery, albo kariery w Polsce, ale na jakimś ciekawym stanowisku

IP i czas połączenia logowane. [22504807]
[22.11.2016] 13:38
bomarsze
no też zależy kto co rozumie pod pojęciem dobrej pracy

IP i czas połączenia logowane. [22528279]
[04.12.2016] 14:13
Sawazo
bomarsze (16.11.2016.22 13:38):
no też zależy kto co rozumie pod pojęciem dobrej pracy

Bomarsze ma rację. Dla akurat pieniądze może trochę mniej się liczą, bardziej ludzie i ciekawe miejsce pracy. Jeśli np. taka uczelnia jak ta w Natoline daje możliwość wyjazdu to trzeba z niej skorzystać.

IP i czas połączenia logowane. [22544475]
[05.12.2016] 13:21
Barley
No nie, pieniądze dla mnie są ważne. Stąd też nie oszukujmy się właśnie wybór kolegium europejskiego. Po prostu jeśli chce się pracować za granicą na wyższym stanowisku trzeba mieć kompetencje.

IP i czas połączenia logowane. [22545945]
[05.12.2016] 16:24
bomarszcze dżoja
Uff! Ostro zmarszczyłem!

IP i czas połączenia logowane. [22546242]
[24.04.2017] 15:49
Igaa32
Obecnie nie ma chyba kierunku, po którym byłaby zagwarantowana dobrze płatna praca. Ważne żeby wybrać taki kierunek, który nas interesuje, i który pozwoliłby nam znaleźć pracę w ciekawym zawodzie. Ja jako kierunek studiów wybrałam zarządzanie w wszip w wałbrzychu i mam wrażenie, że miałam dużo szczęścia, bo praktycznie zaraz po ukończeniu studiów znalazłam pracę w zawodzie. Pracuję już kilka lat i póki co mój zapał i zadowolenie nie słabną

IP i czas połączenia logowane. [22719134]
[24.04.2017] 16:04
i oto właśnie chodzi
beata ptasie mleczko (16.03.2016.23 19:38):
terssseskowa (16.03.2016.23 18:21):
A co bedzie lepsze - kurs przedużania rzes czy moze ogólnie kosmetyka ?

Zawodowa stylizacja paznokcia u Kremowskiej i Perfumowskiej w Warszawie

Najlepsze studia!

IP i czas połączenia logowane. [22719153]
[22.08.2017] 16:24
Fileee3
wg mnie wpływ na wybór studiów powinny mieć nie tylko nasze predyspozycje i zainteresowania, ale też prognozy dotyczące rynku pracy. Radze szukać informacji na temat tego jakie zawody są przyszłościowe, a nie stawiać na jakiś kierunek bo jest popularny albo znajomi tez na niego idą. Tutaj http://pomorskie-praca.pl/zawody-z-gwarancja -zatrudnienia/ znalazłem ciekawe info na temat zawodów gdzie jest dużo roboty. Ja zajmuję się księgowością, ale zastanawiam się nad tym czy nie związać się z branża IT

IP i czas połączenia logowane. [22792282]
[05.09.2017] 15:21
JarekM
Warto iść na informatykę, biotechnologię i inne kierunki inżynierskie. Dzięki takim studiom będziesz w stanie zdobyć dobrą pracę.

IP i czas połączenia logowane. [22799273]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat