o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak wykryć podsłuch w domu?

1 2
[16.07.2014] 19:44
szpiegowska kamerka
mi sie udalo wykryc kamere bo zobaczylem odblask soczewki od obiektywu w lampie
nie wiem kto i jak dlugo mnie obserwowal wlasciciel mieszkania mowi ze nie on i on nic nie wie
w sumie nic nie zobaczyl poza tym jak kochalem sie z dziewczyna pewno to stary zbo@@@ jak moja dziewczyna robi mu awanture patrzcie dodalbym linka ale pisze ze spam dodaje ehh glupie ffdorum

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21268855]
[19.08.2014] 22:59
grenacherose77
na pewno takie coś nie jest legalne, a jak wykryć? może do jakiejś firmy informatycznej, teletechnicznej typu http://www.telus.com.pl ? zakładali mi monitoring ostatnio w firmie więc może znają sposób - zadzwonić zapytać można.

IP i czas połączenia logowane. [21318654]
[27.08.2014] 10:35
goo
Ja też miałem podsłuch w domu, ale pewnego razu się wkurzyłem i wywaliłem teściową z chałupy

IP i czas połączenia logowane. [21329853]
[13.10.2014] 09:20
Detektyw_Polska
Wykrywanie podsłuchu/zabezpieczenia przed podsłuchem najnowocześniejszym na skalę światową sprzętem, który zasłynął w operacjach wykrywczych, udaremniających najwyższej rangi zagrożenia.
Nasza siedziba mieści się w Krakowie, działamy na terenie kraju jak i UE. Nasza oferta zawiera kompleksowe działania na polu wykrywania urządzeń i technik podsłuchu, z uwzględnieniem ich szerokiego spektrum. Może to dotyczyć takich obszarów jak:
-przedsiębiorstwa, instytucje, mieszkania czy inne obiekty narażone na utratę cennych informacji
- samochody
- telefony
- urządzenia
Firma Ro-Man, Moniuszki 19, Kraków
Skontaktuj się już dziś.
Więcej na stronach www oraz Facebooku.

IP i czas połączenia logowane. [21395903]
[13.10.2014] 09:28
Wykrywanie_Podsłuch
Sprzętem zakupionym za kilkaset złotych na allegro etc nic nie zdziałasz, pieniądze wyrzucone w błoto. Taki sam mizerny efekt przyniesie wynajęcie pseudo-specjalisty od "wykrywania podsłuchów", który posługuje się prostym skanerem. Aby mieć pewność trzeba wynająć specjalistę: zapraszam: http://detektyw.krakow.pl/category/oferta/
Firma Ro-Man

IP i czas połączenia logowane. [21395907]
[19.10.2017] 00:03
[16.06.2015] 16:17
Petroniq
od paru lat pracuje w branzy detektywistycznej i z doświadczenia wiem, że są dwa rozwiązania: albo skorzystanie ze specjalisty albo z wykrywacza podsłuchu, a tych trochę jest:www.alfatronik.com.pl/wykrywacze-podsluchow- wykrywacze-podsluchow-c-39_113.html Trzeba przyznać, że ostatnio jest moda na zakłądanie różnego rodzaju podśłuchów, nawet ploitycy dają sie angrywać.

IP i czas połączenia logowane. [21818048]
[23.06.2015] 13:28
Insegr.pl
Rozwiązanie na podsłuchy i zabezpieczenie przed podsłuchami.www.insegr.pl

IP i czas połączenia logowane. [21831021]
[09.07.2015] 16:42
sebek676
Są rózne wykrywacze, w zależnosci od potrzeb:www.sklep-seko.pl/?pages=wykrywacze_p/katego ria u nas w firmie raczej korzystamy z tych z wyższej półki cenowej

IP i czas połączenia logowane. [21861835]
[17.07.2015] 09:12
piter61
Najtańsze wykrywacze podłuchów mozna kupić juz poniżej 300 zł:www.spy-center.pl/wykrywacze-podsluchow-c-12 _13.html oczywiscie, pewnie im sprzęt drozszy tym lepszy

IP i czas połączenia logowane. [21875936]
[05.08.2015] 06:38
ramzik
Wykrywacze podsłuchów najcześciej zakupowane sa przez firmy, chcace przeciwdziałas kradzieży informacji, ale jak ktoś chce sprawdzic czy u siebie nie ma podśłuchu też moze, tylko nie wiem czy to nie za duzy wydatek jak na jednokrotną "akcję". Ja polecam taki wykrywacz:www.sklep-seko.pl/?pages=wykrywacze_p/wykryw acz-podsluchow-aceco-sc1-plus u nas w pracy sie sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [21908360]
[23.08.2015] 00:10
pistol67
Ramzik, firmy to korzystają zjeszcze droższych rozwiazan, nawet powyżej 3500 zł:www.alfatronik.com.pl/wykrywacze-podsluchow- wykrywacze-podsluchow-detektor-transmisji-radiowych-raksa-12 0-idet-pl-p-724.html no ale to juz profesjonalny sprzet do wiekszych zadań

IP i czas połączenia logowane. [21934530]
[25.09.2015] 19:34
z życia wzięte
Chcesz posłuchać moich pierdów?
Tak przy okazji mam kota w domu, który szarpie za klamkę czasem.
Z początku się wystraszyłem, że ktoś jest w domu.
Otwieram a tu kot ucieka i się patrzy na mnie.
Po prostu ciekawski był i chciał na krzywy ryj do środka się wbić.
Wszedł na fotel obok drzwi i łapką o klamkę zahaczał.
Brzmiało to jak szarpanie za klamkę.
Przypominam, że najgorszy źródło informacji, to wywiad środowiskowy.
Każda sąsiadka lub sąsiad tak cię "obsmaruje" ku własnej uciesze, że aż przykro się może zrobić. Zaledwie 40% do 50% to coś, co można choć nie trzeba uznać za poważne i oparte na faktach.
Dlatego nasłuch jest dla ludzi znających się na rzeczy a nie laików.

IP i czas połączenia logowane. [21985666]
[15.04.2016] 11:00
terepator
Tutaj masz artykuł o tym, jak wykryć podsłuch w domu. Mnie też kiedyś ktoś podsłuchiwał, no intuicyjnie czułam, że coś jest nie tak... powiedziałam przyjacielowi, on poszperał w necie i dał mi wykrywacz. I - uwaga - wyobraźcie sobie, że w 2-pokojowym mieszkaniu drań założył mi 8 podsłuchów idiota... najlepsze jest to, że w tym czasie praktycznie mnie w domu nie było, więc zainwestował a nic nie zyskał. tu link do artykułu http: https://elektrostator.pl/blog/jak-wykryc-pod sluch-w-domu/

IP i czas połączenia logowane. [22273575]
[18.05.2016] 22:44
Jurek301
Masz 2 wyjścia:
1) skorzystać z usług firmy, która zajmuje się wykrywaniem podsłuchów (prywatnego detektywa)
2) zakupić sprzęt do wykrywania podsłuchów i pobawić się samemu.
Poniżej link do strony, gdzie znajdziesz obie opcje
http://www.detektyw-torun.pl/wykrywanie-pods luchow
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22314184]
[20.06.2016] 11:34
ułan
sprawdź tutaj te wykrywacze podsłuchów http://oscor.pl/18-wykrywacze-podsluchow

IP i czas połączenia logowane. [22350437]
[04.07.2016] 18:58
wikill
cześć !!!! mam nie lada problem z pewnością mam ukryty podsłuch w domu z kamerami na firmy przeszukujące mieszkania nie mogę liczyć na jakie zdecydować się urządzenie przy zakupie żeby być pewnym że solidnie przeszukało mieszkanie? proszę pilnie o pomoc

IP i czas połączenia logowane. [22366645]
[20.09.2017] 13:24
wyziąść
w takim razie jeśli nie firma to sprzęt na własny użytek. Cały dział z takimi urządzeniami masz tutaj w profesjonalnym sklepie z detektywistycznymi rzeczami https://www.spyshop.pl/wykrywacze-kamer-i-po dsluchow-181 a od siebie dodam, żebyś zwrócił uwagę na jedną rzecz. Jeśli chcesz mieć dokładnie przeszukane pomieszczenie to musisz kupić takie coś, żeby reagowało odpowiednio do tego czy jest skierowane w dobrą stronę, czy jest blisko nadajnika, czy daleko. bo większość nieprofesjonalnych urządzeń po prostu brzęczy bo brzęczy i może sobie brzęczeć do bólu i nic z tego nie wynika.

IP i czas połączenia logowane. [22807519]
[20.09.2017] 16:17
rambler
Najlepszy sprzęt do wykrywania podsłuchu!
http://nova.rambler.ru/search?

IP i czas połączenia logowane. [22807634]
[09.10.2017] 12:26
Primal
Skorzystanie z pomocy firmy, która zajmuje się wykrywaniem podsłuchów może i jest dobrym rozwiązaniem, jednak według mnie warto na początku spróbować zdziałać coś za pomocą własnego sprzętu, kupionego w jakimś dobrym sklepie detektywistycznym. Ja postawiłbym tutaj na https://sklep-seko.pl/ bo wybór wykrywaczy jest całkiem niezły. Ceny takich urządzeń są dość zróżnicowane, więc raczej każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

IP i czas połączenia logowane. [22816583]
[09.10.2017] 16:37
nie ma jak rambling
rambler (17.09.2017.20 16:17):
Najlepszy sprzęt do wykrywania podsłuchu!
http://nova.rambler.ru/search?

Widzę że nie tylko ja polecam firmę Rambler. I słusznie. Dobre firmy należy promować!

IP i czas połączenia logowane. [22816721]
[12.10.2017] 10:41
DonJuan
Nie warto samemu bawić się w detektywa, tracić swój czas i wydawać pieniądze na zabawki proponowane w różnych sklepach detektywistycznych czy allegro. Są specjalne firmy, które zajmują się takimi sprawami i wyjdzie taniej niż w przypadku bawienia się samemu w detektywa. Miałem okazję korzystać z takich usług agtesserwis. pl. Kompleksowa i profesjonalna usługa.

IP i czas połączenia logowane. [22818184]
[12.10.2017] 12:35
Taa...
Z niczego nie korzystałeś, tylko pracujesz w tym krzaku, a zleceń brak.

IP i czas połączenia logowane. [22818259]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat