o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak wykryć podsłuch w domu?

1 2
[12.09.2008] 15:38
kamila11

[nie mam nic do powiedzenia]

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[16.10.2008] 20:40
MariolaStAnnaLit
Ha, ha, ha. Wiesz, ze jeden facet myslal ze ma podsluch w brzuchu i robil sobie badania.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13644075]
[16.10.2008] 20:43
witek11ADAM930
Bawie sie w naprawianie radii i elektroniki. Umiem nawet bawic sie w kruczki na komputerze, mam siec radiowa. Posuchaj, klac bede na durnia, ktory mowi ze ma podsluch w brzuchu. Ale podsluch na czestotliwosci radiowej mozna zalozyc sasiafowi pod posadzka lub w innym miejscu. BLA

IP i czas połączenia logowane. [13644101]
[16.10.2008] 20:51
FR
Bylismy kiedys we Francji. Razem z bratem i kolega zalozylismy im podsluch do namiotu. Ustawialismy w radiu odpowiednia czestotliwosc i sluchalismy co robia. czesto pierdzialy.

IP i czas połączenia logowane. [13644170]
[15.04.2010] 12:05
giguś321654
mam podsłuch w domu i telefonie założył mi go szef i wiem to od zaufanej osoby co mam zrobić żeby mu jakoś przeszkodzic bez jego wiedzy

IP i czas połączenia logowane. [16538258]
[14.12.2017] 05:19
[13.05.2010] 15:18
olkomp
giguś321654 (10.04.15 12:05):
mam podsłuch w domu i telefonie założył mi go szef i wiem to od zaufanej osoby co mam zrobić żeby mu jakoś przeszkodzic bez jego wiedzy
Jeśli wiesz o tym na 100% to gościa możesz pociągnąć do odpowiedzialności karnej
Nikt nie może ciebie podsłuchiwać
Coraz częstsza praktyka chyba u pracodawców lecz zapominają że nawet specjale służby nie mogą od tak sobie każdemu komu chcą zakładać podsłuchu bo jak się wyda to mają mały problem
Więc zawołaj specjalistę by sprawdził czy masz pluskwy itp.
i ewentualnie nie wiem czy jest możliwość namierzenia sygnału do kogo on idzie ale pewnie tak
i potem możesz mu pozamiatać w sądzie

IP i czas połączenia logowane. [16661491]
[28.05.2010] 11:55
ozy1
na allegro jest sporo urzadzen podsluchowych jak i wykrywajacych podsluch, wystarczy poszukac
www.dyskrecja.pl

IP i czas połączenia logowane. [16727220]
[05.08.2010] 11:46
redigo  redigo@tlen.pl
Dokładne sprawdzenie obiektu (pomieszczenia) pod kątem potencjalnie zainstalowanych w nim urządzeń podsłuchowych jest to skomplikowany proces składający się z wieloetapowej pracy, który musi uwzględniać różne typy urządzeń podsłuchowych, ich specyfikę, sposób funkcjonowania a także możliwe sposoby montażu.
Wykrywanie współczesnych urządzeń podsłuchowych i rejestrujących z których część może być całkowicie pasywna tj. nie emitująca w danym momencie żadnego sygnału jest bardzo skomplikowanym zadaniem. Zazwyczaj jest to kompilacja różnych metod służących wykryciu różnych rodzajów urządzeń.
Jej składowymi są czynności takie jak:
- analiza spektrum elektromagnetycznego,
- korelacja sygnałów radiowych,
- rentgenografia,
- termografia,
- wykrywanie sygnatur układów półprzewodnikowych.
Oczywiście jest to zestaw podstawowych czynności, który nie wyczerpuje katalogu wszystkich możliwych i zalecanych metod sprawdzających, a i tak niewiele firm świadczących usługi komercyjne w zakresie sprawdzania pomieszczeń na ewentualność podsłu@@@est w stanie sprostać temu zadaniu na odpowiednim poziomie. Procedura badania kontrinwigilacyjnego wg standardów tzw. "służbowych" obejmuje jeszcze kilka innych czynności poza wcześniej tu wymienionymi. Jest to temat na znacznie poważniejsze opracowanie, generalnie pamiętać należy jeszcze o kilku podstawowych zasadach:
- bez względu na zastosowane zaawansowane środki techniczne nie ma w 100% skutecznej procedury, bez manualnej, dokładnej rewizji pomieszczenia, demontażu ręcznego urządzeń i wyposażenia, itd., nie można mówić o profesjonalnym badaniu;
- sprzęt niezbędny do podstawowego (nawet) zakresu badań to poważna inwestycja w środki trwałe które muszą się zamortyzować, więc ... badanie jest drogie, oferty typu 50zł./m2 wykrywamy skutecznie wszystko należy z góry potraktować jak zwykłe oszustwo;
- oprócz fachowości osób wykonujących badanie istotne są także powiązania osobowe wykonawców, Polska to taki kraj w którym funkcjonuje pojęcie "fuchy", także w tzw. "służbach" i dotyczy to nie tylko działań defensywnych, trzeba się po prostu upewnić, że ten kto ma szukać nie będzie szukał tego co sam założył (lub koledzy);
- praktycznie rzecz biorąc w Polsce są 3-4 komercyjne ekipy zdolne do wykonania postawionych zadań, przed zleceniem czynności powinien Pan jednak znać temat na tyle dobrze (literatura dostępna w internecie) żeby nie popełnić podst. błędów technicznych (np. użycie tylko samego NJLD typu OSCOR, gdyż jest produkcji amerykańskiej i co łatwo przewidzieć istnieją podsłuchu tej samej produkcji dla niego niewykrywalne, pominięcie badań telefonów komórkowych pod katem VBT - częsty błąd, itp.), pamiętając, że koszt poszukiwania jest zbliżony (zazwyczaj) rzędem wielkości kwoty do ceny sprzętu który ekipa ma znaleźć;
- jakiekolwiek badanie jest o tyle skuteczne o ile podsłuch wcześniej założony nie zostanie usunięty (jeśli jest wewnątrz celu) lub wyłączony (urządzenia zdalne np. kierunkowe mikrofony MV) na skutek poinformowania podsłu@@@ącego o zamiarze wykonania badania (najczęściej wskutek ustaleń z firma poszukująca nie zachowujących reguł tajności kontaktu, typu umawianie wizyty przez telefon);
- rezultat badania to tylko "zdjęcie", podsłuch może być obecny minute przed i minutę po rozpoczęciu badania, od strony technicznej (i ekonomicznej) badanie ma sens jeśli jest powiązane z instalacją środków przeciwdziałania (zagłuszanie, szyfrowanie, maskowania).
Oczywiście inwigilacja elektroniczna jest zawsze tylko fragmentem problemu, nie można skutecznie chronić żadnych informacji bez działań kontrwywiadowczych natury osobowej.

IP i czas połączenia logowane. [17008437]
[23.11.2010] 12:02
germano.pl
albo kup wykrywacz podsłuchów w sklepie detektywistycznym albo zamów firmę, która świadczy takie usługi.
http://www.germano.pl
PROFESJONALNE PODSŁUCHY, WYKRYWACZE, KAMERY SZPIEGOWSKIE

IP i czas połączenia logowane. [17462429]
[26.05.2011] 11:54
Ona_33
Miałam problem z podsluchem, znalazłam w sieci kilka firm, wybrałam firmę
z Torunia i nie żałuję . W biurze miałam rejestrator audio i kamere bezprzewodową.
Z tego co pamiętam to jest adres ich strony http://www.wykrywanie-pods łuchów.pl Pozdrowionka

IP i czas połączenia logowane. [18420052]
[18.08.2011] 14:22
bigking
Podsłuch jest jedną z najczęstszych form szpiegowania ze względu na niska cenę i łatwość obsługi. Dzięki nim niepowołane osoby są w stanie wejść w posiadanie cennych informacji zarówno w sferze prywatnej oraz biznesowej.
Usługi wykrywania podsłuchów są drogie i trzeba je przeprowadzać regularnie. Warto zaopatrzyć się we własny wykrywacz podsłuchu, który pozwoli na łatwe i szybkie regularne wykrycie prób inwigilacji, można to zrobić np tu: http://www.spy-shop.pl/wykrywacze-podsluchow -c-36_11.html Smoke!

IP i czas połączenia logowane. [18714423]
[04.10.2011] 19:59
loto
loto (11.10.04 19:51):
witek11ADAM930 (08.10.16 20:43):
Bawie sie w naprawianie radii i elektroniki. Umiem nawet bawic sie w kruczki na komputerze, mam siec radiowa. Posuchaj, klac bede na durnia, ktory mowi ze ma podsluch w brzuchu. Ale podsluch na czestotliwosci radiowej mozna zalozyc sasiafowi pod posadzka lub w innym miejscu. BLA

Witaj. Podpoowiedz mi jak i jakiego typu sprzęt zamontować w szelinach, przy rurach centralnego ogrzewania, przy podlodze, aby nagrać dokuczliwe zachowanie ludzi,którzy wynajęli pode mna mieszkanie. Cięzkie życie z nimi, a wlaściciel tylko bieże kasę.

IP i czas połączenia logowane. [18872195]
[05.10.2011] 18:03
Mariusz Stefaniak
Są do kupienia wykrywacze podsłuchów... poszukaj na allegro pozdrawiam
Mariusz Stefaniak
http://www.Patomorfolog.info

IP i czas połączenia logowane. [18875499]
[29.10.2011] 12:29
Tomasz199
ja zaopatrywałem się tutaj http://www.spy-shop.pl/ i muszę przyznać, że sprzęt mają profesjonalny. służy mi do dzisiaj

IP i czas połączenia logowane. [18966735]
[14.06.2012] 12:57
ronin77
to tacy wlasnie zakladają pods (12.05.08 08:36):
bigking (11.08.18 14:22):
Podsłuch jest jedną z najczęstszych form szpiegowania ze względu na niska cenę i łatwość obsługi. Dzięki nim niepowołane osoby są w stanie wejść w posiadanie cennych informacji zarówno w sferze prywatnej oraz biznesowej.
Usługi wykrywania podsłuchów są drogie i trzeba je przeprowadzać regularnie. Warto zaopatrzyć się we własny wykrywacz podsłuchu, który pozwoli na łatwe i szybkie regularne wykrycie prób inwigilacji, można to zrobić np tu: http://www.spy-shop.pl/wykrywacze-podsluchow -c-36_11.html

zamknij morde śmierdzielu
A niech se zakładają podsłuchy, co cię to interesuje? a może masz coś do ukrycia?

IP i czas połączenia logowane. [19619186]
[15.06.2012] 13:54
szacun
Tak jak przeglądam ofertę sklepów, których linki podaliście to jestem w szoku, jest coraz większa dostępność specjalistycznego sprzętu szpiegowskiego. PWychodzi na to, że już nie tylko policja i służby mogą prowadzić ewidentną inwigilację ale każdy przeciętny kowalski, który w sklepie tego typu zakupi "łatwy w użyciu i stosunkowo niedrogi gadżecik szpiegowksi". Wraz z rozwojem techniki spada wartość zaufani, bo podejmując niewielki wysiłem można przecież "sprawdzic" partnera. Sam nie wiem co o tym myśleć być może to element naszych czasów?

IP i czas połączenia logowane. [19621641]
[16.07.2012] 07:08
czes
Odpowiedz moja jest skierowana do redigo. Sugestie jakoby OSCOR był swego rodzaju koniem trojańskim jest typową teorią spiskową głoszoną przez ludzi którzy nie posiadają odpowiedniego sprzętu a bardzo pragną bawić się w wykrywanie podsłuchu. Oscor jest podstawowym urządzeniem do wykrywania podsłuchu niemniej jednak musi być uzupełniony Detektorem Złącz Nieliniowanych oraz ręcznymi skanerami typu CPM-700 lub VR-25 który charakteryzuje się bardzo dużą czułością oraz wysokim zakresem pomiaru. Należy pamiętać że przeszukanie bezpośrednie czyli tzw. dokładne oględziny to ni mniej ni więcej kompletna "demolka" przeszukiwanego pomieszczenia.
Z poważnym podejściem do tematyki wykrywania podsłuchu można zapoznać się na stronie:www.podsluch.pl

IP i czas połączenia logowane. [19700046]
[16.07.2012] 07:23
suton
odpowiedz doTomasz199 (11.10.29 12:29):
Oczywiście posiadanie podstawowych przyrządów do wykrywania podsłuchu pozwala na szybkie sprawdzenie pomieszczenia ale należy zawsze pamiętać że im niższa cena zakupionego urządzenia tym niższa jego skuteczność. Bardo ważne jest fachowe wsparcie czyli minimum wiedzy w zakresie obsługi takich zrządzeń. Przy zakupie na stronie http://www.euro-soft.pl/sklep/?p=productsLis t&amp ;iCategory=4 spotkałem się z bardzo fachowym doradztwem w zakresie obsługi wykrywacza posłuchu który kupiłem.

IP i czas połączenia logowane. [19700049]
[16.07.2012] 07:40
SmokTelesfor
A może jak w serialu "Alternatywy 4" - różdżkarz pomoże Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [19700051]
[16.07.2012] 14:12
fiona2803
Mariusz Stefaniak (11.10.05 18:03):
Są do kupienia wykrywacze podsłuchów... poszukaj na allegro pozdrawiam
Mariusz Stefaniak
http://www.Patomorfolog.info

Jeżeli chodzi o wykrywanie podsłuchu to polecam firmę z Warszawy.
Jej adres www to
http://www.euro-soft.pl/?mod=art&amp ;id=216
Polecam

IP i czas połączenia logowane. [19700774]
[03.08.2012] 18:57
james0070
Najlepiej skorzystać z profesjonalnej firmy zajmującej się wykrywanie podsłuchów http://www.podsluchy-wykrywanie.pl

IP i czas połączenia logowane. [19743945]
[14.08.2012] 16:06
spy
Polecam kupić prosty ale porządny wykrywacz, np Aceco FC-1002, problem z głowy: http://www.spycenter.pl/wykrywacze-podslucho w.html#FC1002

IP i czas połączenia logowane. [19768045]
[31.10.2012] 19:48
bongoman
http://oscor.pl tu też znajdziesz wykrywacze podsłuchów i kamer

IP i czas połączenia logowane. [19964973]
[06.02.2013] 11:37
radek2012
Kiedyś próbowałem sam się w to bawić kupując urządzenie do wykrywania podsłuchów ale w końcu wydałem niepotrzebnie pieniądze bo kupiłem nieodpowiedni sprzęt który odsprzedałem później ze stratą. Wydaje mi się że najprościej jest zlecić taką pracę specjalistom od wykrywania podsłuchów, ja korzystałem z nich: http://invigla.pl/wykrywanie-podsluchow/ detektywi znają się na robocie i wierzcie mi że są skuteczni..

IP i czas połączenia logowane. [20212258]
[01.03.2013] 11:14
eko1
Witam
Chyba mam podobny problem z podsłuchem w domu, odnoszę wrażenie że sporo moich prywatnych spraw jest znane pewnym osobą. Szukałem porady wśród znajomych, ale ich komentarze były różne. Poszukałem w necie i znalazłem http://www.alfatronik.com.pl/wykrywacze-pods luchow-wykrywacze-podsluchow-c-39_113.html jest klika urządzeń i ceny są różne. Może ktoś mi podpowie co wybrać, czy tańszy wykrywacz też wykryje podsłuchy.

IP i czas połączenia logowane. [20278697]
[16.05.2013] 14:21
Romuald25
Witam, zgadzam się z przedmówcami do wykrycia podsłuchu potrzebny jest dobry i sprawdzony sprzęt. Bardzo ważna jest również praktyczna wiedza na temat obsługi wykrywacza. Zakupiłem wykrywacz w sklepie http://spycenter.pl/wykrywacze-podsluchow.ht ml sprzedawca udzielił mi porad jak korzystać z urządzenia.

IP i czas połączenia logowane. [20490411]
[13.01.2014] 05:48
fgdgdgdfg
olkomp (10.05.13 15:18):
<cytat>giguś321654 (10.04.15 12:05):
</cytat>
Jeśli wiesz o tym na 100% to gościa możesz pociągnąć do odpowiedzialności karnej
Nikt nie może ciebie podsłuchiwać
Coraz częstsza praktyka chyba u pracodawców lecz zapominają że nawet specjale służby nie mogą od tak sobie każdemu komu chcą zakładać podsłuchu bo jak się wyda to mają mały problem
Więc zawołaj specjalistę by sprawdził czy masz pluskwy itp.
i ewentualnie nie wiem czy jest możliwość namierzenia sygnału do kogo on idzie ale pewnie tak
i potem możesz mu pozamiatać w sądzie

a kupke zrobiłeś?

IP i czas połączenia logowane. [20981339]
[13.01.2014] 05:49
fgdgdgdfg
ja tu widze nieznajomosc prawa

IP i czas połączenia logowane. [20981340]
[13.01.2014] 05:51
fgdgdgdfg
chesz grozic służbom na główke upadłeś?

IP i czas połączenia logowane. [20981341]
[13.01.2014] 05:53
fgdgdgdfg
ten sąd zapewne jest cywilny: buahaha

IP i czas połączenia logowane. [20981342]
[24.02.2014] 15:37
asiag82
prosze o kontakt ze mna meilowy chcialabym z panem porozmawiac prosze o podanie nr telefonu to wazne. czekam na odpowiedz.
witek11ADAM930 (08.10.16 20:43):

IP i czas połączenia logowane. [21060378]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat