o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak masowac genitalia chlopaka zeby bylo mu dobrze?

[09.09.2008] 18:55
pytanie2
nie uprawialismy jeszcze seksu ale chcialabym zebysmy sie nieco odwazniej piescili wiec chcialabym zapytac, w jaki sposob piescic jego genitalia, jak faceci to lubia, i na jakie miejsca zwracac uwage?

wiem ze to sa delikatne miejsca a ja nigdy nie mialam z nimi stycznosci wiec prosze was o rade. jak to zrobic zeby jemu bylo dobrze?

prosze o powazne odpowiedzi

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.09.2008] 19:05
Pan Stefan
najlepiej pieść go ustami i językiem, tylko uważaj na zęby

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13425883]
[09.09.2008] 19:16
pytanie2
prawde powiedziawszy chodzilo mi o prace rak a nie ust

poza tym w dalszym ciagu, nawet gdybym chciala to robic ustami, nie wiem JAK. na ktore miejsca zwracac uwage, ktore sa szczegolnie wraliwe na dotyk i co najbardziej podnieca?

i podkreslam, ze chodzilo mi raczej o 'masaz' ale nie ustami...

IP i czas połączenia logowane. [13425947]
[09.09.2008] 19:21
Pan Stefan
A czym chcesz mu w takim razie zrobić dobrze, jak nie ustami? Ręka to dla niego żadna atrakcja, bo ręką to on samo może sobie zrobić dobrze, więc nie należy się na tym opierać. Ręką możesz sobie pomagać dodatkowo, żeby ci łatwiej było go doprowadzić. Poza tym, jeśli masz duży biust, możesz spróbować umieścić jego męskość pomiędzy cycami (w takiej sytuacji jednak dobrze jest stosować dodatkowe nawilżenie).

Jeśli chcesz się dowiedzieć konkretów, to najlepiej nie pytaj na forum, tylko poszukaj w googlach na temat seksu oralnego. Ponadto pogadaj o tym ze swoim chłopakiem. Najlepiej żeby on ci pokazał w jaki sposób masz go pieścić.

IP i czas połączenia logowane. [13425978]
[09.09.2008] 19:26
pytanie2
czlowieku zrozum, ze mowie przeciez ze ani ja ani on nigdy nie uprawialismy seksu wiec mamy nagle zaczac tak z grubej rury oralnie? moze od razu seks grupowy? albo orgie na cmentarzu?

pytam o konkrety a ty mnie odslylasz do googli. na dodatek mam wg ciebie szukac czegos na temat seksu oralnego jak ja pisze ze chce mu dac tylko troche inna przyjemnosc jesli na seks sie jeszcze nie zdecydowalismy.

mysle ze jesli ja zrobilabym mu dobrze reka to podnieciloby go to bardziej niz jak sam sobie tak robi.

wydajesz sie byc powaznym czlowiekiem a chyba czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.

dziekuje za cenne porady ale jak juz napisales, na tym forum chyba niewarto pisac.

IP i czas połączenia logowane. [13426015]
[01.11.2014] 14:10
[09.09.2008] 19:29
pytanie2
poza tym pisalam juz ze chce go zaskoczyc wiec twoja 'porada' ze mam go o to spytac jest zalosna.

IP i czas połączenia logowane. [13426038]
[09.09.2008] 19:29
Pan Stefan
taa, orgie na cmentarzu.. Wiesz, chyba lepiej póki co daj se spokój z jakimikolwiek kontaktami seksualnymi, bo jak widać nie dorosłaś jeszcze do tego

IP i czas połączenia logowane. [13426040]
[09.09.2008] 19:35
pytanie2
chodzilo mi o konstruktywne porady. wszystko ma swoje etapy, nie kazdy jest na tyle odwazny zeby wszystko w zyciu robic na 'huraa!'. chce mu dac pewna przyjemnosc, a ze na seks sie nie zdecydowalismy to juz inna kwestia.

niemniej jednak czekam na inne porady, moze ktos kto sie na tym zna odpowie mi

IP i czas połączenia logowane. [13426086]
[09.09.2008] 20:07
pytanie2
dodam, ze moim chlopakiem jest 50-cio letni pan typu bears, a jego penis ma "az" 10 cm we wzwodzie

IP i czas połączenia logowane. [13426318]
[09.09.2008] 21:12
gfd
najlepij jak go zaczniesz dotykac przez spodnie a pozniel delikatnie palcem, pozniej sama ju kapniesz o co kaman;]

IP i czas połączenia logowane. [13426795]
[09.09.2008] 22:12
pytanie2
gfd (08.09.09 21:12):
najlepij jak go zaczniesz dotykac przez spodnie a pozniel delikatnie palcem, pozniej sama ju kapniesz o co kaman;]

dziekuje

IP i czas połączenia logowane. [13427263]
[10.09.2008] 10:09
alfa na beta
pytanie2 (08.09.09 19:35):
chodzilo mi o konstruktywne porady. wszystko ma swoje etapy, nie kazdy jest na tyle odwazny zeby wszystko w zyciu robic na \'huraa!\'. chce mu dac pewna przyjemnosc, a ze na seks sie nie zdecydowalismy to juz inna kwestia.

niemniej jednak czekam na inne porady, moze ktos kto sie na tym zna odpowie mi

Przeczytaj moze co tam piszą
może ci to troszkę pomoże
http://www.milosc.god.pl/zmyslowagra.htm

IP i czas połączenia logowane. [13428810]
[10.09.2008] 10:11
alfa na beta
POBUDZANIE CZŁONKA Mężczyzna zdecydowanie woli, gdy traktujesz jego członek niezbyt obcesowo i z wyczuciem, lecz czasem może oczekiwać nieco silniejszego ujęcia i energiczniejszych ruchów niż te, które właśnie mu aplikujesz. Wiele kobiet pod wpływem zawstydzenia lub w obawie popełnienia błędu odczuwa poważne obawy przed opanowaniem sztuki stymulacji prącia. Najlepiej będzie, jeśli poprosisz partnera o pokazanie, jak lubi najbardziej. Przyglądaj się jego ruchom w trakcie masturbacji, a następnie połóż jego dłoń na swojej i poleć, by przesuwał nią w górę i w dół członka w odpowiednim tempie. W ten sposób przekonasz się szybko, jakie ruchy odpowiadają mu najbardziej: krótkie czy długie, szybkie, czy może bardziej zmysłowe.
Pamiętaj jeszcze o jednym: jeśli pragniesz długiej i bogatej we wrażenia gry wstępnej, zdecydowanie oszczędzaj te intymną część ciała i nie przesadzaj z „ręczną” stymulacją, bowiem – w przeciwnym razie – możesz doprowadzić kochanka do orgazmu zbyt szybko. Wzbogacające zmysłową grę pocałunki, delikatne pieszczoty czy obwodzenie członka i jąder końcem języka, pełne podziwu opinie o tym drogocennym, męskim klejnocie – wszystko to sprawi, iż twój partner poczuje się jak ktoś naprawdę wyjątkowy.

IP i czas połączenia logowane. [13428821]
[10.09.2008] 10:40
pytanie2
alfa na beta (08.09.10 10:11):
POBUDZANIE CZŁONKA

Mężczyzna zdecydowanie woli, gdy traktujesz jego członek niezbyt obcesowo i z wyczuciem, lecz czasem może oczekiwać nieco silniejszego ujęcia i energiczniejszych ruchów niż te, które właśnie mu aplikujesz. Wiele kobiet pod wpływem zawstydzenia lub w obawie popełnienia błędu odczuwa poważne obawy przed opanowaniem sztuki stymulacji prącia. Najlepiej będzie, jeśli poprosisz partnera o pokazanie, jak lubi najbardziej. Przyglądaj się jego ruchom w trakcie masturbacji, a następnie połóż jego dłoń na swojej i poleć, by przesuwał nią w górę i w dół członka w odpowiednim tempie. W ten sposób przekonasz się szybko, jakie ruchy odpowiadają mu najbardziej: krótkie czy długie, szybkie, czy może bardziej zmysłowe.
Pamiętaj jeszcze o jednym: jeśli pragniesz długiej i bogatej we wrażenia gry wstępnej, zdecydowanie oszczędzaj te intymną część ciała i nie przesadzaj z „ręczną” stymulacją, bowiem – w przeciwnym razie – możesz doprowadzić kochanka do orgazmu zbyt szybko. Wzbogacające zmysłową grę pocałunki, delikatne pieszczoty czy obwodzenie członka i jąder końcem języka, pełne podziwu opinie o tym drogocennym, męskim klejnocie – wszystko to sprawi, iż twój partner poczuje się jak ktoś naprawdę wyjątkowy.

i o to mi chodzilo ogromne dzieki, jestes wielki

IP i czas połączenia logowane. [13428953]
[10.09.2008] 12:08
pytanie2
ze szczęścia aż popuscilam kleksa w spodnie

IP i czas połączenia logowane. [13429461]
[10.09.2008] 12:29
pytanie2
można powiedzieć, że sesrałam się w stringi

IP i czas połączenia logowane. [13429607]
[10.09.2008] 13:36
alfa na beta
i o to mi chodzilo ogromne dzieki, jestes wielki

IP i czas połączenia logowane. [13429946]
[10.09.2008] 13:48
ggosposia
jajka najlepiej ucierać mikserem

IP i czas połączenia logowane. [13430033]
[27.07.2009] 14:24
Sooonuue
Rób to tak jak ta laska na dyskotece:

http://hotfile.com/dl/9223016/69a1a2a/dyskot eka.avi.html

IP i czas połączenia logowane. [15254714]
[19.12.2009] 14:17
karrrrr
seks oralny jest bardzo przyjemny, warto użyć do tego jakichś specjalnych preparatów http://dyskrecja.pl/sklep.php/k113-Zele.html

IP i czas połączenia logowane. [15963503]
[12.01.2010] 11:45
aisakD
http://www.kobieta.pl/uczucia-i-seks/seks-i- zwiazki/zobacz/artykul/masaz-erotyczny/ tu poczytaj

IP i czas połączenia logowane. [16087571]
[14.01.2010] 13:10
gredo1000
http://sk9.pl/dobry-orgazm

IP i czas połączenia logowane. [16098776]
[06.10.2010] 23:00
Carlooos
Odnośnie owego tematu, mam małe, drobne pytanie. Moja dziewczyna ostatnio zrobiła sobie kolczyk w języku. Czy mam się spodziewać nadnaturalnych doznań związanych z nim ???? He He He bo wiecie nie wiem jak zareaguje moje cialo, czy od razu wybuchnie czy tez bedzie to w sumie tak jak bylo jak nie miala kolczyka w jezyku ????? Mam cichą nadzieję, że jednak będzie odczuwalny i to bardzoo !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17261355]
[07.10.2010] 01:01
doświadczony facet
Carlooos (10.10.06 23:00):
Odnośnie owego tematu, mam małe, drobne pytanie. Moja dziewczyna ostatnio zrobiła sobie kolczyk w języku. Czy mam się spodziewać nadnaturalnych doznań związanych z nim ???? He He He bo wiecie nie wiem jak zareaguje moje cialo, czy od razu wybuchnie czy tez bedzie to w sumie tak jak bylo jak nie miala kolczyka w jezyku ????? Mam cichą nadzieję, że jednak będzie odczuwalny i to bardzoo !!!!!
Tak, kolczyk w języku daje niezwykle doznania. Wiem, bo miałem kochanka z takim kolczykiem. Tyle, że kobieta nie zrobi tak loda, jak drugi facet.

IP i czas połączenia logowane. [17261779]
[07.10.2010] 01:36
Poleciał
Jak chcesz ręcznie, to i tak fajniej niż samemu, nawet, jeśli na początku będziesz to robić niezdarnie... ruch posuwisto zwrotny - delikatnie zaciśnij palce ze 2 cm poniżej żołędzia i jedziesz
Trudno tu o reguły bo to indywidualna sprawa - jedni wolą szybko inni wolno delikatnie/mocno...
Kup oliwkę dla niemowląt, i zrób mu masaż palcem po żołędziu a zwłaszcza u jego podstawy!!! Zwracaj uwagę na jego reakcję - żeby Ci za szybko nie trysnął. Drugą dłonią bardzo delikatnie masuj mu worek mosznowy.
Z tymi piersiami (wcześniej ktoś wspomniał) też fajny pomysł, ale muszą być duże żebyś mogła nimi ścisnąć członek.
Udanej zabawy!!!

IP i czas połączenia logowane. [17261819]
[26.06.2014] 12:27
hejjjjj
seks

IP i czas połączenia logowane. [21239167]

» Odpowiedz na ten temat