o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Wszystko dla mężczyzn (książki, WWW itp.)
 » Odpowiedz na ten temat

co na wzmocnienie włosów?

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[08.09.2008] 22:37
maciej44
szukam jakiegoś skutecznego leku/preparatu na wzmocnienie włosów, bo mam ostatnio problem z ich wypadaniem, a nie chciałbym wyłysieć...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.09.2008] 21:36
patryko
ja kiedyś łykałem takie tabletki Inneov przeciw wypadaniu włosów dla facetów właśnie i przyznam, że poprawiła mi się po nich gęstość czupryny.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13426964]
[09.09.2008] 21:39
marek marek
jak wiadomo - łatwiej zapobiegać niż leczyć. także póki jeszcze masz trochę włosów, to trzeba to jakoś zatrzymać, bo odwrotu to raczej nie będzie - jak już wypadną, to nie odrosną
może jakieś tabletki, preparaty witaminowe, nie wiem. w sumie też mnie to ciekawi, bo lat przybywa i zakola coraz większe

IP i czas połączenia logowane. [13426986]
[09.09.2008] 22:34
patryko
poszukajcie tego Inneov w aptekach, może jest już dostępny w Polsce, bo mi siostra z zagranicy przysyłała, ale może i u nas już są.

IP i czas połączenia logowane. [13427406]
[11.09.2008] 17:02
marek marek
sprawdziłem i są - można już w niektórych aptekach internetowych zamawiać, choć na innych stronach są dopiero w zapowiedziach. w sumie można by spróbować

IP i czas połączenia logowane. [13436545]
[14.12.2017] 21:53
[14.09.2008] 22:59
Roswello
są są, ja pytałem z ciekawości u siebie w aptece ostatnio i były. 100-kilka złotych kosztują, więc wydatek jak na miesięczną kurację nie jest wielki. dla kilku dodatkowych włosów warto ponieść taki koszt. jak to się mówi: piękno kosztuje.

IP i czas połączenia logowane. [13454957]
[16.09.2008] 11:51
marek marek
no ja mam nadzieję, że nie dla kilku włosów, tylko ich jednak trochę wiecej bedzie
a co do ceny - jak jest skuteczne to cena jest w porządku czas zakupić i łykac, no i czekac na efekty, oby szybko się pojawiały :]

IP i czas połączenia logowane. [13462214]
[18.09.2008] 18:07
maciej44
znalazłem stronkę tego inneova w internecie, hehe, chyba z godzinę czytałem pytania i odpowiedzi i informacje o preparatach na łysienie
nie powiem, interesująco to wszystko wygląda.

IP i czas połączenia logowane. [13476418]
[21.09.2008] 20:16
marek marek
no to ja kupiłem i łykam. zobaczymy za parę miesięcy co będzie. a moja kobieta się napaliła i coś mówi że jak mi się polepszy to też sobie takie tabletki kupi, tylko "inneov gęstość włosów". także będziemy łykać obydwoje

IP i czas połączenia logowane. [13497443]
[01.10.2008] 01:09
rudzikus
Inneov jest skuteczny - tylko trzeba go przyjmować systematycznie.
W przystępnej cenie można kupić przez Internet http://search.ebay.pl/search/search.dll?cgiu rl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.pl%2Fws%2F&fkr=1&from=R8&satitle=in neov&saslc=&floc=1 a potem tylko przyjmować i czekać na efekty. I więcej spacerować, i trochę o dietę zadbać - kuracja całościowa.

IP i czas połączenia logowane. [13552639]
[01.10.2008] 22:07
Niepewna88-
Na rude /wypadające/ włosy najlepiej tylko pomagają okłady gęstą, czarną myszką

IP i czas połączenia logowane. [13556447]
[12.10.2008] 17:13
marek marek
chciałem powiedzieć wszystkim zainteresowanym, że po miesiącu niecałym brania inneova włosy wypadają mniej. właściwie zdecydowanie mniej. ja niedługo kończę pierwsze opakowanie i kupiłem już drugie. serio - efekty są.

IP i czas połączenia logowane. [13617381]
[12.10.2008] 22:44
olaffo
no to mnie zachęciłeś do kupna tego inneovu, chociaż w sumie zacząłem się już przyzwyczajać do swojej postępującej łysiny...no ale może jeszcze trochę powalczę.

IP i czas połączenia logowane. [13619926]
[13.10.2008] 22:38
maciej44
nie wracałem jakiś czas na mój wątek, ale widzę że kilka osób się odezwało - dzięki za wypowiedzi. to może ja też tego inneov spróbuję. jakoś tak nie uśmiecha mi sie być lysym...

IP i czas połączenia logowane. [13626202]
[16.10.2008] 22:39
marek marek
spróbuj spróbuj. a spróbowałem ot tak, żeby spróbować, a wygląda to nieźle.
zresztą w necie na różnych forach też się nieźle wypowiadają o tych tabletkach.

IP i czas połączenia logowane. [13645113]
[19.10.2008] 23:05
markonik
łykanie tabletek to ja tez rozumiem - mogę łykać. nigdy w życiu bym się chyba nie dał namówić na jakieś maseczki i olejki na porost włosów - to dobre dla kobiet, nie dla facetów.

IP i czas połączenia logowane. [13663054]
[26.10.2008] 22:26
luk1906
ile trzeba to stosowac by wyleczyc wypadanie wlosu bo polykac to do smierci to nie ma sensu, lepiej byc lysym a za to kase to sobie kupic samochod

IP i czas połączenia logowane. [13707481]
[03.09.2009] 11:07
LuBe
A czy ktoś wie z własnego doświadczenia czy ten Inneov Homme pomoże na łysienie androgenowe? Byłem ostatnio u dermatologa i przepisał mi tabletki Propecia, które trzeba brać minimum 3 miesiące a koszt miesięczny to 180 zł. Dla mnie to za dużo. Szukam czegoś tańszego. Ten Inneov pomoze?

IP i czas połączenia logowane. [15435635]
[01.01.2010] 15:11
matek87
A ja mam pytanko do osób stosujących Inneov Homme dla mężczyzn. Czy używanie tego zatrzymuje lub zmniejsza przetłuszczanie się włosów?

IP i czas połączenia logowane. [16027869]
[05.01.2010] 09:46
Doradca Finansowy
Polecam produkt o nazwie wax mozna go kupic w aptece za niewielka cene jest fantastyczny pewnie sie zastanawiacie kto to mi polecil moja znajoma jest farmaceltka wiec zna sie na tym

IP i czas połączenia logowane. [16047902]
[25.01.2010] 15:46
Anutka 206
Witam, jestem ambasadorką Klubu Onozis. Onozis sa to tabletki na poprawienie kondycji włosów. Jeżeli chcecie otrzymywać te tabletki zupełnie za dormo zapraszam na stronę internetową: kao.onozis.pl/ Im będziecie bardziej aktywni tym otrzymacie wyższy stopień, co wiąże się z kolejnymi tabletkami Onozis i nagrodami. Przy rejestracji możecie podać mój Login, jako osobę polecającą: Anutka

IP i czas połączenia logowane. [16158025]
[16.04.2010] 12:07
loara85
Nie wiem czy słyszeliście o czymś takim, jak olej Nigelle. Jest całkowicie naturalnym środkiem, w jego skład wchodzą właśnie olej nigelle, oliwa z oliwek o olej laurowy - ma znakomity zapach i działa naprawdę dobrze szczególnie na osłabione, pozbawione blasku włosy. Moim zdaniem jest naprawdę niezły. Można coś takiego dostać w Mydlarni u Franciszka - praktycznie wszystkie kosmetyki i nich są pochodzenia naturalnego.

IP i czas połączenia logowane. [16542269]
[01.09.2010] 12:14
zuza_na_
moim skromnym zdaniem wszystko zależy od tego, z jakiego powodu tracisz włosy. Jeśli to łysienie męskie to zwykłe wzmacnianie nie wystarczy, bo nie zapanujesz w ten sposób nad nadprodukcją DHT (to pochodna testosteronu która niszczy włosy u mężczyzn). Jeżeli jest to zwykłe łysienie okresowe czyli na przykład po przemęczeniu, stresie, z jakichś tam innych przyczyn (osłabiających organizm) wystarczą zwykłe suplementy na włosy, nawet drożdże piwne, mycie włosów w piwie, maski z jajek czy cokolwiek innego co wzmacnia włosy od zewnątrz, plus wzbogacenie diety o (znowu) jajka, warzywa z mikroelementami (cynkiem) itp.
Jeśli to łysienie męskie to albo będziesz skazany na stałe łykanie tabletek i stosowanie preparatów na łysienie, albo możesz ten fakt zaakceptować.
Zadbana łysina jest całkiem sexy _______________________
http://szampony.net.pl

IP i czas połączenia logowane. [17122576]
[17.09.2010] 13:20
corkanowaka
Ostatnio przeczytałam ciekawy artykuł o antyoksydantach, które mają podobno wzmacniać włosy i chronić je przed wypadaniem, dzięki swoim właściwościom zwalczania wolnych rodników, które to uszkadzają mieszki włosowe. Więcej na ten temat; http://wypadaniewlosow.edu.pl/2010/09/06/ant yoksydanty-na-wypadajace-wlosy/#more -59

IP i czas połączenia logowane. [17185731]
[07.10.2010] 18:49
wioletka89
A ja teraz mysle ze znalazłam jeden z najlepszych sposbów,w walce z wypadaniem włosów.A mianowicie zabieg mezoterapiiwww.elite.waw.pl/mezoterapia/
Po ciąży moje włosy wygladały bardzo słabo,i nie sadziłam ze jest jeszcze szansa aby je wzmocnic.

IP i czas połączenia logowane. [17263856]
[22.10.2010] 21:28
nitka358
a ja polecam Procerin i Provillus - to środki na łysienie męskie.
Jeżeli włosy wypadają z osłabienia itp. wystarczą preparaty witaminowo-minerałowe i koniecznie choć odrobina drożdży piwnych.
Wspomniane w którejś z wypowiedzi antyoksydanty to między innymi witaminy, więc tak czy inaczej zawiera je większość preparatów do stosowania doustnego, a i w szamponach bywa ich sporo. No i ważne jest też oddziaływanie miejscowe tj. dobry szampon przeciwko wypadaniu włosów

IP i czas połączenia logowane. [17327342]
[22.03.2011] 12:02
aleksandra-600
Skuteczny powinien być urt-oil (taki preparat kosmetyczny, w skład którego wchodzi miedzy innymi nafta oczyszczona i nalewka z pokrzywy - te składniki wzmacniają włosy) - dodatkowo nie jest on drogi więc można spróbować.

IP i czas połączenia logowane. [18168550]
[15.04.2011] 20:40
pilcha
A ja polecam Ci tę kurację (HAIR LOOS S.O.S) jest super. Stosowałem i faktycznie efekty są zaskakujące. To, że zatrzymał się proces wypadania włosów to jedno, ale przede wszystkim włosów mam teraz dużo więcej niż przedtem. Zobacz nawww.bio-intim.pl

IP i czas połączenia logowane. [18271477]
[17.04.2011] 17:57
karolajjjnka
wioletka89 (10.10.07 18:49):
A ja teraz mysle ze znalazłam jeden z najlepszych sposbów,w walce z wypadaniem włosów.A mianowicie zabieg mezoterapiiwww.elite.waw.pl/mezoterapia/
Po ciąży moje włosy wygladały bardzo słabo,i nie sadziłam ze jest jeszcze szansa aby je wzmocnic.
Ile zapłaciłas za ten zabieg ? I czy w jednej serii sie mozna zmieścić czy trzeba powtarzac?

IP i czas połączenia logowane. [18278250]
[18.04.2011] 18:16
matylda_90
Polecam zajrzec na ta stronę
http://www.elite.waw.pl/mezoterapia-g łowy/
tu masz wszystkie informacje zwiazane z zabiegami mezoterapii,w tym własnie głowy.

IP i czas połączenia logowane. [18282340]
[26.07.2011] 18:21
jabbłko
Rzeczywiscie teraz mezoterapia włosów ,a dokładnie skóry głowy własnie jest najbardziej odpowiednia przy problemach z przetłuszczajacymi sie włosami,cienkimi,przy problemach z nadmiernym wypadaniem.Ja ze swojego doswiadczenia mogę polecic ten zabieg http://www.beautymed.pl/produkty/mezoterapia /haircare
Jest naprawde skuteczny jesli chodzi o slabe wlosy z problemami.

IP i czas połączenia logowane. [18641040]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat