o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

OKNA

1 2 3   » 10 Strony tematu:
[08.09.2008] 17:23
weropka
Mieszkam w starej kamienicy i moje mieszkanie wymaga remontu. Chcialabym zacząc od okien. czy ktoś może polecić jakąś godną zaufania firmę? Przyznam szczerze, że się pogubilam w ofercie. Mój stryj poleca mi okna Avante, ale sama nie wiem. Może ktoś mógłby napisać na ten temat?Bardzo proszę

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[08.09.2008] 19:14
egono33
Też właśnie jestem na etapie decydowania o oknach. Mam nadzieję, że ktoś na tym forum nam cos podpowie.
Poza tym na jutro umówiłam się z doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą i montażem okien wielu marek - wtedy napiszę więcej, co mi doradzili...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13420104]
[10.09.2008] 21:25
el-cygan
wiele jest dobrych firm, trzeba się tylko dobrze rozejrzeć. Spisać sobie plusy i minusy takie tam. Mogę polecić z doświadczenia okna Parter i Oknomont, Avante też dobre okna mają, stryjek Ci dobrze poradził. A powiedz jakie masz wątpliwości?

IP i czas połączenia logowane. [13432707]
[10.09.2008] 22:02
byk123
Osobiście polecam firmę Avante! Mają duży wybór asortymentu, świetną jakość, oraz długoletnią gwarancje!

IP i czas połączenia logowane. [13433002]
[11.09.2008] 03:18
pegguso
Prawda jest taka, że obecnie Avante prześcigneły konkurencję i są na czołówce. Pewnie są firmy, które depczą im po piętach, ale ci ciągle uciekają - teraz się ciągle o nich mówi, bo zmienili coś w gwarancyjnych rzeczach, przedłużyli polisy etc. Ogólnie to lider, więc stawiając na niego na pewno się nie przejedziesz...

IP i czas połączenia logowane. [13433973]
[24.11.2017] 17:38
[11.09.2008] 23:40
weropka
ogólne dzięki. Trochę się zastanawiam, bo czesto tak jest, ze jakaś firmę się chwali, a potem okazuje się, ze nie jest taka dobra. Nie mam tyle kasy i wolę wszystko dokladnie przemyśleć. Z drugiej strony, skoro tyle osób poleca, to pewnie można mieć zaufanie. Polisa na okna? To jakiś rodzaj gwarancji?

IP i czas połączenia logowane. [13439278]
[12.09.2008] 13:59
el-cygan
mają 7 czy 8 lat gwarancji, więc jest dobrzę. Jakiś czas temu miałem w łapkach ich katalog i tam też było coś takiego jak 12 miesięczna gwarancja na bezpłatną wymiane/naprawę, ale nie pamietam od czego to było czy od kradzieży czy od zniszczenia

IP i czas połączenia logowane. [13441521]
[12.09.2008] 17:37
weropka
Chyba się zdecyduję na te okna Avante. Polisa przechyliła szalę , a tak poważnie, to w wolnej chwili poogladalam sobie ich stronkę. Muszę przyznać, że całkiem, całkiem ciekawy wybór. Jeszcze nie wiem na jaki model się zdecyduję Chyba mało stanowcza ze mnie kobieta

IP i czas połączenia logowane. [13442468]
[16.09.2008] 20:18
egono33
Hehehe... też wybrałam Avante. Właśnie dziś skończyli u mnie montować. Wyglądają świetnie. Jestem z nich baaardzo zadowolona.

IP i czas połączenia logowane. [13465172]
[20.09.2008] 18:10
weropka
Ja już też zamówiłam okna. Kurcze, nie miałam pojęcia, że można tak po ludzku podchodzić do klienta. Wyjaśniali mi wszystko cierpliwie po kilka razy, nie naciskali... A muszę przyznać, że dość trudny i marudny ze mnie klient. jednak pracownik Avante dzielnie wytrzymał Polecam wszystkim

IP i czas połączenia logowane. [13489326]
[21.09.2008] 10:33
egono33
Wiesz... z doświadczenia wiem, że w dobrej i rzetelnej firmie zostaniesz dobrze obsłużona pod każdym względem.

IP i czas połączenia logowane. [13493803]
[29.09.2008] 17:49
majster1978
dla ludzi ze szczecina polecam stronke z firmami od okien
http://buduj.szczecin.pl majster

IP i czas połączenia logowane. [13544707]
[31.10.2008] 18:44
eugeniusz650
Niew tym przypadku.

IP i czas połączenia logowane. [13738114]
[31.10.2008] 18:46
RAZDWATRZY123
A pod ktoRM gejem tex bedziesz.

IP i czas połączenia logowane. [13738129]
[31.10.2008] 18:48
Staszek48
TAK< TAK< JEST< JEST. NOM>

IP i czas połączenia logowane. [13738134]
[01.03.2010] 09:10
gzzzr
Jesli chodzi o okna, to najlepszy jest Oknovid

IP i czas połączenia logowane. [16329161]
[23.03.2010] 12:44
Opinia
A co powiecie na okna drewniano-aluminiowe ?
Okna drewniano-aluminiowe to okno, które zapewnia przyjazny klimat od wewnątrz dzięki zastosowaniu szlachetnego drewna, natomiast od zewnątrz jako ochronę drewna przed warunkami atmosferycznymi zastosowano osłonę aluminiową zapewniającą oknom długowieczność .Osłona aluminiowa pozwala na nieograniczony dobór kolorów drewnopodobnych co maskuje aluminium i do złudzenia przypomina drewno oraz RAL co umożliwia kolorystyczne dopasowanie do drzwi i bramy garażowej .Cena okien drewniano-aluminiowych jest nieznacznie wyższa lecz ich trwałość sprawia, że jest to najlepszy ekonomicznie wybór.
więcej na :
http://www.wisniowski.szczecin.pl/index.php? s1=loy143&vl=0

IP i czas połączenia logowane. [16437171]
[08.02.2011] 22:13
wwww8909
Opinia (10.03.23 12:44):
A co powiecie na okna drewniano-aluminiowe ?
Okna drewniano-aluminiowe to okno, które zapewnia przyjazny klimat od wewnątrz dzięki zastosowaniu szlachetnego drewna, natomiast od zewnątrz jako ochronę drewna przed warunkami atmosferycznymi zastosowano osłonę aluminiową zapewniającą oknom długowieczność .Osłona aluminiowa pozwala na nieograniczony dobór kolorów drewnopodobnych co maskuje aluminium i do złudzenia przypomina drewno oraz RAL co umożliwia kolorystyczne dopasowanie do drzwi i bramy garażowej .Cena okien drewniano-aluminiowych jest nieznacznie wyższa lecz ich trwałość sprawia, że jest to najlepszy ekonomicznie wybór.
więcej na :
http://www.wisniowski.szczecin.pl/index.php? s1=loy143&amp ;vl=0
zupełnie nic nie powiemy lepiej wybrac firme sprawdzonąwww.urzedowski.pl

IP i czas połączenia logowane. [17815298]
[16.02.2011] 10:52
qwertyqwerty
Witam, chciałem ostrzec przed firmą Nikko ze szczecina ul.Ku sloncu.
Wszystko jest fajnie i miło dopoki nie dostana całej kasy! jak zgłaszasz reklamację, to już nikt nie jest mily!!!
Wlaściciel jest bezczelny i opryskliwy.
Jak już zaplacisz, to mają Cię w D....E!!!!
NIE POLECAM!!!!!

IP i czas połączenia logowane. [17846980]
[11.04.2011] 20:36
MONISIA
FIRMA OKNAPROFIL ZE SZCZECINA!!!!!!NIE POLECAM!!!!CZEKAM NA OKNA JUZ 8 MC!ODKAD WPLACILAM ZALICZKE KONTAKT SIE URWAL!!!ANI OKIEN ANI KASY!!!UWGA!!LUDZIE NIE WPLACAJCIE IM ZALICZKI!!!

IP i czas połączenia logowane. [18254474]
[19.12.2011] 13:10
Marek_Bartkiewicz
Jeśli chodzi o okna spokojnie można wybrać coś polskiego - Oknopol czy Oknoplast są bardzo przyzwoitej jakości i w rozsądnych cenach. Nie polecałbym Drutexu, ale to już nie z własnych doświadczeń a raczej wpisów i opinii w Necie. To chyba najbardziej rozpoznawalna marka i jak to często bywa to co popularne nie musi być dobre. Proponuję pójść i obejrzeć okna w sklepie, a potem zamówić przez internet - jest dużo taniej. Masz teraz w necie spory wybór składów budowlanych takich jakwww.hurtowniabudowlana24.pl , więc możesz wygooglować najtańszą opcję. Zawsze lepiej poszukać tańszej opcji na lepsze okna, bo wszystko co kupujemy do domu czy mieszkania ma nam służyć przez lata.

IP i czas połączenia logowane. [19150085]
[05.01.2012] 15:51
Marc
Ja brałem okna Aluplast w firmie Słoneczne Markizy w Poznaniu. Jestem z nich bardzo zadowolony. Mam je już 3 lata ia jak dotąd nic się z nimi nie dzieje. Bardzo szczelne, ładnie wyglądają. Firma bardzo solidna, szybki montaż. Polecam Ich.

IP i czas połączenia logowane. [19207699]
[12.01.2012] 14:17
Marek1967
Zdecydowanie warte polecenia w tym kraju są dwie firmy Avante oraz Oknoplast Kraków obydwie zapewniają dobry serwis obsługę i najwyższej jakości produkt wybierając pomiędzy nimi warto kierować własnymi potrzebami .Są też producenci trochę tańsi jednak im pod względem stosunku jakości do ceny bardzo daleko Taka jest moja opinia a wiem co mówię .

IP i czas połączenia logowane. [19227824]
[13.01.2012] 11:06
projekty_domow
Taka reklama na forum pracowników firmy Avante jest dla nich bardzo dużym plusem. Pracownicy różnych firm powinni o tym pamiętać że internet umożliwia bardzo szybką wymianę opinii, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych. Jeśli interesują Cie gotowe projekty domów zapraszam na stronę
http://www.htmlserwis.pl/internet-i-komputer y/projekty-domow-s-8825.html

IP i czas połączenia logowane. [19230300]
[02.03.2012] 14:51
gosc65
zobacz te firmy
http://www.oknaszczecin.listastron.pl

IP i czas połączenia logowane. [19365678]
[21.03.2012] 15:39
adminnn
gosc65 (12.03.02 14:51):
zobacz te firmy
Tu nie ma ciekawych firm , lepiej wybrac okna MS lub VETREX

IP i czas połączenia logowane. [19413122]
[01.04.2012] 13:18
tati
gosc65 (12.03.02 14:51):
zobacz te firmy
tu niema firm tyko jest jedna . Za tanioche ktoś próbuje się reklamować . Tani spam ale dziadostwo !!!!

IP i czas połączenia logowane. [19439163]
[07.06.2012] 01:07
lokiszj
dziadostwo, dobre firmy to np drutex albo dobroplast (ostatnio dobroplast lepszy nawet)

IP i czas połączenia logowane. [19601576]
[21.06.2012] 21:45
Marcinqqs
Osobiście polecam http://warszawa-okna.com.pl jest to strona firmy ISO (Innowacyjne systemy okienne) korzystałem z usługi http://warszawa-okna.com.pl/wymiana-okien-wa rszawa.html - wymiany okna i muszę przyznać, że solidna firma i szybko wymienili mi okna, a najważniejsze to fakt, że mi doradzili widać, że widzą co sprzedają.

IP i czas połączenia logowane. [19637558]
[12.09.2012] 13:18
Aleksander
A czy ktoś z Was słyszał o oknach Sapor? Przeglądam różne strony i się natknąłem na tą firmę. Chciałem jednak najpierw zasięgnąć opinii na ich temat.

IP i czas połączenia logowane. [19840040]
[17.09.2012] 13:04
Klum
Jak chcesz poczytać sobie, co oni robią i jakie okna produkują to najlepszym źródłem informacji będzie ich strona: http://www.sapor.pl/ Ogólnie słyszałem pochlebne opinie na ich temat.

IP i czas połączenia logowane. [19852768]

1 2 3   » 10 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat