o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

depresja papierosy itd

[08.09.2008] 06:18
00000d0d0d0d0
nasze panstwo jest nieetyczne wie o tym chyba kazdy. na paczce papierosow napisali umrzesz. nie wiedzieli ile szkody robia podajac do podswiadomosci taki komunikat. w wielu przypadkach wlasnie ten podswiadomy przekaz moze sie skonczyc wieksza tragedia niz samo palenie a czemu bo mozg widzi ten napis jak siegasz po papierosa. to powoduje zle samopoczucie dodatkowo. zyjemy w panstwie strachu d. to panstwo stosuje obelzywe techniki straszenia. uwazaj co bierzesz i gdzie rodzisz dzieci czy niema tam przekazow. umrzesz a my bedziemy mieli z tego pieniadze

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[14.09.2008] 02:33
Niezapominajka_
Nie przesadzaj. a mnie te napisy nie robią żadnego wrażenia> Myślę, że tak samo pochodzą do nich inni palacze

[BRI]

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13450821]
[29.12.2009] 11:18
Plasterek
Nie napisali że umrzesz. Napisali, że jeśli będziesz to palić możesz doprowadzić siebie do stanu krytycznego, który odpowiadać będzie za ewentualną Twoją śmierć.

W tym wypadku sama dobrowolnie skazujesz się na śmierć, a państwo zrobiło wszystko co w swojej mocy, by utrzymać Cię przy życiu.

Z resztą zobacz jakie formy ostrzeżeń stosują inne europejskie kraje np. Niemcy, gdzie zamiast ostrzeżeń tekstowych są zdjęcia zdewastowanych płodów.

Jeśli uważasz, że z powodu palenia papierosów wchodzisz w stan depresyjny, najważniejsze jest abyś starał/a się sytuację (ciągle) oceniać możliwie najbardziej obiektywnie. Możesz to robić za pomocą swoich znajomych, przyjaciół, rodziny, którzy powiedzą Ci co oni o tym sądzą. W chwilach depresyjnych musisz przeciwstawiać się temu co obecnie czujesz i starać się być jak najbliżej zaufanych Ci osób. Jeśli mogę pomóc, napisz do mnie.

IP i czas połączenia logowane. [16008545]
[06.03.2013] 11:46
jakass01
To raczej komunikat, który namawia by rzucić palenie. Informuje o niebezpieczeństwie.

IP i czas połączenia logowane. [20292973]
[25.05.2013] 16:28
agata48
do jakiej podświadomości głupia @@@, ostrzeżenie takie samo jak na denaturacie czy płynie hamulcowym do samochodu - jak będziesz palić to zdechniesz tępa @@@.

IP i czas połączenia logowane. [20510071]
[22.09.2017] 06:41
[27.11.2015] 17:23
anica765
Podejrzewałam u siebie depresję. Cały czas się denerwowałam, płakałam, nie chciało mi się nigdzie wychodzic i nic robic. A wszystko zaczelo sie od tego jak dowiedzialam sie o tym ze moj syn ma zespol downa. Miałam bardzo mieszane uczucia. Od Euforii po Furię i odwrotnie. Zaczynałam czuć nienawiść do samej siebie. Wszyscy wydawali mi sie lepsi ode mnie. Czułam sie beznadziejna i WINNA. Miałam ochote sie zabic... Z pomocą przyszła mi strona http://moc-energii.pl na której zamówiłam rytuał oczyszczenia aury. Pomogło mi to. Nabrałam chęci do życia i przestałam winić siebie za zaistniałą sytuację. Zaakceptowałam to co dzieje się wokół mnie. Patrzę na świat inaczej, mam w sobie więcej optymizmu.

IP i czas połączenia logowane. [22083500]
[25.04.2016] 11:37
wyszlam z kasyna i wiem
Z przemytu fajki a narkotyki tez i handluja doslownie pod szkołą.Cala klika kajtka i jego kolesi wraz z tą agą słynna zlodziejka co przychodzi do kasyna,prowokowac frajerow przy wspolpracy złodzieji.Duzym busem jezdzi z kolesiem co ma forse a nie ma nic na siebie.Rozwija taki sie i nie placi podatków.Brak słów.

IP i czas połączenia logowane. [22285664]

» Odpowiedz na ten temat