o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Swobodniejsze podejście
 » Odpowiedz na ten temat

podnieca mnie jak ktos inny kocha sie z moja kobieta

1 «   8 9 10 11 Strony tematu:
[11.07.2013] 22:52
Swing Parka
Nasza wypowiedz kieruje do wszystkich,ktorzy chcieliby,ale sie boja...
Otoz moja zone poznalem jak miala niepelne 17 lat,nie miala zadnego innego faceta przede mna...Kochalismy sex,robilsmy to wszedzie gdzie bylo tylko mozna.urodzil nam sie syn....po roku od narodzin dziecka moja zona uwazam dojrzala emocjonalnie(miala 26lat),ktoregos wieczoru zaproponowalem jej,abysmy zrobili tzw.trojkata z jeszcze jednym facetem,reakcja byla drastyczna,rozplakala sie.Lecz po pewnym czsie wrocilismy do tego tematu,poczatkowo byly to wyobrazenia podczas sexu,ze robi to ktoryms z moich kolegow,ktorego znala.I tak po malu,po malu
Doszlo w koncu do realnego spotkanie,calkiem spontanicznie z nieznajomym facetem,ktory oglosil sie na jednym z portali erotycznych,po wymianie zdjec z twarzami doszlo do spotkania.Byl to ostry sex....spust kolesia do ust itpod tamtej pory spotykamy sie juz regularnie,gdyz jak topowiedziala moja zona,nie zdawala sobie sprawy z tego,ze w takim zacofaniu zyla.Teraz nie wyobrazamy sobie zycia bez takich wyskokow.Zdarza sie,ze czasem spotkamy sie z para,gdzie ja rzne inna kobiete na oczach mojej zony,a ona zabawia sie z mezem mojej partnerki Jest to cos wspanaialego,lecz poczatkowo trzeba omowic kazdy chocby najdrobniejszy detal.teraz moja zona ma stalego partnera z ktorym sie spotyka,a rano po powrocie do domu opowiada mi wszystko ze szczegolami....strasznie mnie to kreci i Kocham moja zone za to,ze wspolnie znalezlismy wyjscie i odskocznie od szarej rzeczywistosci...
Razem w lozku jest nam tez cudownie !
pozdrawiamy wszystkich niedowiarkow !
P.s_z racji tegoo,iz mieszkamy na terenie niemiec tu jest inny poglad na te rzeczy jest masa ludzi,ktorzy to praktykuja.W PL to dlugo jeszcze bedzie tematem dla 80% spoleczenstwa chorym i niezrozumialym !!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20607663]
[11.07.2013] 23:10
no i bardzo dobrze
Bo to JEST chore i niezrozumiałe. Dla normalnych>

IP i czas połączenia logowane. [20607734]
[12.07.2013] 11:09
Swing Para
no i bardzo dobrze (13.07.11 23:10):

A nie uwazasz,ze Ci ktorzy wlasnie zyja w przekonaniu,ze cale zycie z jednym partnerem,bez wspolnych zabaw sa dziwni,chorzy itp??/
Mamy 21 wiek,idziemy z postepem i osiagnieciami,wiec nie rozumiem....
Mi skoro sie cos nie podoba na jakim kolwiek forum to nie staram sie przekonac kogos,ze jest glupi,chory czy dziwny.
Zobacz,z autopsji pewnie znasz,ze nie jeden zwiazek,nie jedno najlepsze malzenstwo rozpadlo sie po wielu latach,byli wierni,Kochali sie,a mimo to nie dali rady.Jestesmy szczesliwi i swita poza soba nie widzimy,nie oklamujemy sie,jestesmy szczerzy do bolu wobec siebie i urozmaicamy nasze zycie sexualne,przeciez to indywidualna sprawa kazdego zwiazku,dwoch Kochajacych sie osob.....najwazniejsze,ze jestesmy szczesliwi,a to czy sie to komus podoba,ze Kochamy rznac sie w roznych konfiguracjach nas nie interesuje,bo dbamy o siebie
Masz pewnie meza czy zone,uznajesz,ze jestescie przykladnym malzenstwem,szczesliwym na Wasz sposob....alespogladasz na inne dupy,marzysz jakby bylo gdyby....zona spoglada na innych facetow,pomimo ze powiesz,iz tak nie jest.Masz rogi,myslac,ze wszystko jest nadal super
Dla mnie wlasnie to jest zalosne,zycie w zaklamaniu,obludzie i falszu.Dla tego probuje Ci tylko powiedziec,ze moja zona kiedy ma ochote na odskocznie to po prostu mowi mi o tym i wprowadzamy to w zycie ot co !!Kiedy mowie nie to znaczy nie ale nie mowie tego nigdy,bo mnie kreci to rownie mocno jak i Ja...wiec widzisz teraz,ze kazdy szczescie,zrozumienie i milosc w zwiazku postrzega inaczej.Tobie dobrze jest z tym co napisalem wyzej,gdyz wydaje Ci sie,ze wszystko jest pieknie,a mi cudownie tak jak jest teraz i uwierz nie chcemy oboje tego zmieniac....JESTESMY SZCZESLIWI !!!!

IP i czas połączenia logowane. [20608423]
[12.07.2013] 20:17
dr Freud
Widzisz swing para . Zaczęło się u ciebie od kandaulenizmu to parafilia seksualna ,rodzaj zaburzenia psychicznego . Trochę jak piromania itp.
Po prostu już nie potrafisz normalnie monogamicznie współżyć i potrzebne ci dodatkowe bodźce. Tak jak np. masochiście . Do tego z opisu wynikają pewne predylekcje u ciebie, w kierunku ekshibicjonizmu .
Tak że seksuolog by ci wiele pomógł ,wyjaśnił .
Nie musisz dorabiać egzystencjonalnych manifestów ,jakiejś ideologii. To po prostu choroba-tak to trzeba nazwać .To że tak kwieciście piszesz świadczy że masz wewnętrzne opory przed tym to robisz ale spychasz je w głąb podświadomości. Dowodzi to tego że z dobrym psychoterapeutą miałbyś szanse na wyjście z tej parafilii.
Pozdrowienia.

IP i czas połączenia logowane. [20609772]
[12.07.2013] 20:30
Swing Para
Powiem krotko:
Sam twoj nick swiadczy o tym,ze nie ja jestem chory,a ty.
Tyle,ze tobie nie pomoze juz zaden specjalista
Za niski poziom reprezentujesz,abym wchodzil z toba w wymiane zdan,pogladow nawet religijnych
Uwazam tez,ze ojciec Rydzyk to twoj idol
Na koniec powiem ci jeszcze cos:
Jesem pewien,ze rzniesz sie z facetami...stad az taka nie nawisc cuckoldu(nie zrozumiesz)....do swingow(tez za trudne napewno dla ciebie)...Moze inaczej ci to powiem jak typowemu zacofancowi.DO RZNIECIA ZONY Z INNYMI FACETAMI...ooo uwazam,ze dotarlo do mozdzka jaki masz w tym ogromym lbie wypelnionym powietrzem lub trocinami
I jeszcze cos-@@@e twoje pozdrowienia zacofancu !!!

IP i czas połączenia logowane. [20609801]
[25.04.2014] 09:35
[12.07.2013] 21:52
dr Freud
No tak agresja i inwektywy jako surogat braku argumentów . Typowe dla ludzi NIEPEWNYCH siebie . Lub po słabo wykształconych.
Prawdopodobnie w tych Niemczech -jeżeli to nie jedynie twoje fantazje- obracasz się w środowisku robotników budowlanych ,tureckich imigrantów ,zbieraczy szparagów. Stąd agresja wynikająca najpewniej z frustracji.Po przeczytaniu paru forów erotycznych poczułeś się dowartościowany/lepszy .Prezentujesz tu poglądy przeczytane ,zasłyszane. Cuckold który uprawiasz wynika z mylnego postrzegania świata.Uważasz że orgie podnoszą twoja pozycję społeczną ,czujesz się przez to lepszy od innych,wtajemniczony -prawda? Tymczasem promiskutyzm seksualny to pierwotna cześć psychiki człowieka. To samo co ty robi wiele prymitywnych plemion które zatrzymały się w erze kamienia łupanego. Tam to jest raczej standard .Zapewne o tym nie wiesz a szkoda .Kultura rozwiniętych cywilizacji wytworzyła szereg tabu nieobecnych w wielu społeczeństwach pierwotnych .Piszesz o zacofaniu ,religii ale tak naprawdę niewiele z tego rozumiesz. Jeszcze jedno. Prawdopodobne jest że wychowywałeś się w opresyjnej religijnie rodzinie -stąd takie uczulenie nt.religii ,obsesje personalne ,choćby kojarzenie słów krytyki z pewnym duchownym (R) . Czy ten człowiek często pojawia się w twoich wyobrażeniach ? Osoby z otoczenia natrętnie się z nim kojarzą? Boisz się go ? Może to być dalekie echo wdrukowanego ci w dzieciństwie lęku przed ojcem.
Co do zakłamania fałszu i obłudy -otoczenie wie że udostępniasz żonę ,powiesz to rodzinie /dzieciom ?
Co do homoseksualizmu TU jest problem .Lubisz towarzystwo nagich bardzo męskich spoconych mężczyzn -prawda? Nie przeszkadza ci ich zapach ,lubisz pieścić kobietę pokrytą obcymi męskimi wydzielinami....Może w trakcie poocierasz się z facetami tu i ówdzie? Sperma innego pana ci nie przeszkadza ? Widzisz jesteś albo biseksualistą albo kryptogejem. Manifestacyjna homofobiczna niechęć którą zaprezentowałeś w kontekście tego co robisz sugeruje to drugie . Dość to typowe u stłumionych homoseksualistów .Lęk nie pozwala ci się do tego przyznać .Zawsze o tym marzyłeś a żona jest nieświadomą przepustką do realizacji tych marzeń.
Jeżeli uważasz że XXI wiek przyniósł tego typu zabawy hm... wiele się naucz. Parafilie seksualne były u pewnego procenta ludzi były zawsze- poczytaj o specyficznych berlińskich klubach za Republiki Weimarskiej.

IP i czas połączenia logowane. [20609928]
[12.07.2013] 21:55
Nie dość żeś zbok
to jeszcze jesteś chamskim prymitywem, mającym dodatkowo problemy z językiem polskim. Dobrze przynajmniej, że takie społeczne ekskrementy opuszczają nasz kraj.

IP i czas połączenia logowane. [20609932]
[12.07.2013] 22:53
światło ze wschodu
W Rosji weszła w życie ustawa zakazująca PROPAGOWANIA nietradycyjnych relacji seksualnych. Da Bóg, doczekamy się i my normalności w Polsce.

IP i czas połączenia logowane. [20610071]
[13.07.2013] 07:03
Żonaty 45
Swing Para (13.07.12 20:30):
Powiem krotko:
Sam twoj nick swiadczy o tym,ze nie ja jestem chory,a ty.
Tyle,ze tobie nie pomoze juz zaden specjalista
Za niski poziom reprezentujesz,abym wchodzil z toba w wymiane zdan,pogladow nawet religijnych
Uwazam tez,ze ojciec Rydzyk to twoj idol
Na koniec powiem ci jeszcze cos:
Jesem pewien,ze rzniesz sie z facetami...stad az taka nie nawisc cuckoldu(nie zrozumiesz)....do swingow(tez za trudne napewno dla ciebie)...Moze inaczej ci to powiem jak typowemu zacofancowi.DO RZNIECIA ZONY Z INNYMI FACETAMI...ooo uwazam,ze dotarlo do mozdzka jaki masz w tym ogromym lbie wypelnionym powietrzem lub trocinami
I jeszcze cos-@@@e twoje pozdrowienia zacofancu !!!

Żona przyznała się do zdrady. Bolij

IP i czas połączenia logowane. [20610437]
[13.07.2013] 08:40
pan Tomima
Boli, bo jesteś normalny. To też jakieś pocieszenie.
Czas leczy i taki ból. Albo i nie...

IP i czas połączenia logowane. [20610466]
[13.07.2013] 08:48
promesa
Żonaty 45 (13.07.13 07:03):
Żona przyznała się do zdrady. Bolij

Bo głupia. Podstawowa zasada skoków w bok brzmi: nigdy się nie przyznawaj do tego! Czego oczy nie widzą, to serce nie boli...

IP i czas połączenia logowane. [20610472]
[15.07.2013] 23:29
moja żona kochała się z innym
Bardzo podniecała mnie myśl jak żon kocha się z innym facetem. Od słowa do słowa i żona podchwyciła temat, odkryła że podnieca mnie myśl że mogłaby kochać się innym mężczyzną. W końcu doszło do tego kolega Tomek został u nas do późna i żona zaproponowała mu żeby został na noc. Położyła go w salonie a sami poszliśmy do sypialni. Tomek tam sam a my w sypialni, zaczęliśmy się kochać szybko wyskoczyłem z Kasi bo dopadł mnie orgazm, cła ta sytuacja bardzo mnie podnieciła że tam obok śpi Tomek. Szkoda tylko że Kasia ma teraz płodne dni, musiałem wyskoczyć zamiast do środka. Jak zawsze zaraz zasnąłem stosunku, ale po jakimś czasie przebudziłem się, Kasi nie było w łóżku, wyszedłem na korytarz i tu szok z salonu dochodziły odgłosy, przez uchylone drzwi widziałem jak moja żona Kasia kocha się z Tomkiem, gdy zmieniali pozycję widziałem że jej włoski na cipci były już całe mokre, musiał spuścić się już raz w Kasi w środku. Wziął teraz moją żonę od tyłu, Kasia prężyła się jak kotka chyba było jej dobrze, Tomek poruszał się coraz szybciej wbijając się w cipcię Kasi coraz mocniej aż znieruchomiał, trwał tak w niej dość długo a Kasia kręciła lekko tyłeczkiem. Aż wysunął się z niej, szok on zostawił swoją spermę mojej kochanej żonie, przecież ma płodny okres, nogi mi się ugięły, szybko pobiegłem do sypialni, nie wiedziałem co zrobić, położyłem się ponownie do łóżka i zasnąłem w rozpaczy. Rankiem obudziła mnie Kasie pocałunkami, zaczęła pieścić ręką mojego penisa, szybko stanął, nadziała się na mnie szepcząc mi do uszka, dokończmy to czego wczoraj nie zdążyliśmy. Kasia zawsze budziła mnie rano gdy wieczorem nie zdołałem doprowadzić jej do orgazmu. Była bardzo wilgotna, sam nie wiem czy dlatego że miała dni płodne czy dlatego że była w niej sperma Tomka. Wyszeptała "skończysz we mnie misiu", gdy Kasię dopadł orgazm nie mogłem się powstrzymać trysnąłem w jej wnętrzu, czułem jak sperma wypływa przy samej szyjce macicy. Nie przyznałem się że widziałem ją z Tomkiem, Kasia również trzyma to w tajemnicy, boje się jej o tym powiedzieć. W dodatku Kasia jest już teraz w czwartym miesiącu ciąży. Czuję że to Tomka dziecko ale ja będę tatusiem. Kocham moją żonę i nie wiem co zrobić, co byście zrobili na moim miejscu?

IP i czas połączenia logowane. [20616162]
[17.07.2013] 13:28
szczepcio
no i bardzo dobrze (13.07.11 23:10):

A jadasz mięsko? To dla ekstremalnych wegetarian jesteś MORDERCĄ ZWIERZĄT!

IP i czas połączenia logowane. [20618902]
[17.07.2013] 13:33
szczepcio
moja żona kochała się z innym (13.07.15 23:29):
Bardzo podniecała mnie myśl jak żon kocha się z innym facetem. Od słowa do słowa i żona podchwyciła temat, odkryła że podnieca mnie myśl że mogłaby kochać się innym mężczyzną. W końcu doszło do tego kolega Tomek został u nas do późna i żona zaproponowała mu żeby został na noc. Położyła go w salonie a sami poszliśmy do sypialni. Tomek tam sam a my w sypialni, zaczęliśmy się kochać szybko wyskoczyłem z Kasi bo dopadł mnie orgazm, cła ta sytuacja bardzo mnie podnieciła że tam obok śpi Tomek. Szkoda tylko że Kasia ma teraz płodne dni, musiałem wyskoczyć zamiast do środka. Jak zawsze zaraz zasnąłem stosunku, ale po jakimś czasie przebudziłem się, Kasi nie było w łóżku, wyszedłem na korytarz i tu szok z salonu dochodziły odgłosy, przez uchylone drzwi widziałem jak moja żona Kasia kocha się z Tomkiem, gdy zmieniali pozycję widziałem że jej włoski na cipci były już całe mokre, musiał spuścić się już raz w Kasi w środku. Wziął teraz moją żonę od tyłu, Kasia prężyła się jak kotka chyba było jej dobrze, Tomek poruszał się coraz szybciej wbijając się w cipcię Kasi coraz mocniej aż znieruchomiał, trwał tak w niej dość długo a Kasia kręciła lekko tyłeczkiem. Aż wysunął się z niej, szok on zostawił swoją spermę mojej kochanej żonie, przecież ma płodny okres, nogi mi się ugięły, szybko pobiegłem do sypialni, nie wiedziałem co zrobić, położyłem się ponownie do łóżka i zasnąłem w rozpaczy. Rankiem obudziła mnie Kasie pocałunkami, zaczęła pieścić ręką mojego penisa, szybko stanął, nadziała się na mnie szepcząc mi do uszka, dokończmy to czego wczoraj nie zdążyliśmy. Kasia zawsze budziła mnie rano gdy wieczorem nie zdołałem doprowadzić jej do orgazmu. Była bardzo wilgotna, sam nie wiem czy dlatego że miała dni płodne czy dlatego że była w niej sperma Tomka. Wyszeptała "skończysz we mnie misiu", gdy Kasię dopadł orgazm nie mogłem się powstrzymać trysnąłem w jej wnętrzu, czułem jak sperma wypływa przy samej szyjce macicy. Nie przyznałem się że widziałem ją z Tomkiem, Kasia również trzyma to w tajemnicy, boje się jej o tym powiedzieć. W dodatku Kasia jest już teraz w czwartym miesiącu ciąży. Czuję że to Tomka dziecko ale ja będę tatusiem. Kocham moją żonę i nie wiem co zrobić, co byście zrobili na moim miejscu?

KOCHAŁBYM ŻONĘ I DZIECKO, A KOLEGĘ ZAPRASZAŁ DO CZĘSTSZYCH ODWIEDZIN...

IP i czas połączenia logowane. [20618910]
[18.07.2013] 14:00
Swing Para
Nie piszcie o takich klimatach,bo Dr Fr.....zaraz wam zrobi wyklad
Gosc jest po przejsciach i to wiecej jak pewne,ze byl molestowany przez swojego ojca w dziecinstwie
Ale tacy widocznie tez maja prawo do orgazmu...hahahahhahahaha
Pozdrawiamy wszystkich pasjonatow Cuckoldingu,Swingu,Grupensexu,GangBangu i tp.
A kolega Dr Fr....niech nie zapomni wziac kolejnego zastrzyku,bo terapia jest dluga jak Doktor wie....hahahahaha

IP i czas połączenia logowane. [20620915]
[18.07.2013] 14:29
i co się gupku cieszysz?
Módl się o zdrowie, bo o rozum za późno.

IP i czas połączenia logowane. [20620992]
[21.07.2013] 20:29
wiktor.am
Dołączę do pary z Małopolski o dużej kulturze osobistej .[Chętny 42 l]

IP i czas połączenia logowane. [20628181]
[01.09.2013] 18:37
Krzysiekk25
Witam moja przygoda jest bardziej zabawna. Z żoną jesteśmy rok po ślubie. W tym roku postanowiliśmy wybrać się do Chorwacji. W sprawach sexualnych jesteśmy sobie wierni. Ja miałem wcześniej dziewczyny w tym sensie ona nie miała innych w sensie sexualnym. Od 4 lat jesteśmy razem. W tym roku pierwszy raz wyjechaliśmy za granice. Ona jest bardzo atrakcyjna, zgrabna 170 wzrostu, naprawde piękne piersi 75C. waga 52kg. Męższczyźni sie oglądaja... Ustaliliśmy że na plażach jak będą inni to opala sie toples. Ona się krępowała ale odebrała to za przygodę. W rejonie chorwacji gdzie byliśmy mało tak naprawdę panien opala się toples. Trafiliśmy miejsce gdzie kilka było, 4 może 5 lasek. I tak co dzień moja na poczatku się krępowała pierwszego dnia ale potem gdy juz ją kilku widziało (a jest co oglądac) sie przyzwyczaiła do wzroku męższczyzn a przyznam że mnie to podniecało, czułem się wtedy taki dumny że to moja kobieta. Trzeciego dnia zdarzyła się ta przygoda. Na plaży była mała grupka chłopaków z polski wiek ok 18-20 lat. Bacznie obserwowali moją. Za każdym razem gdy wychodziła z wody z gołymi piersiami było widać ich wzrok. Gdy pływała oni podpływali na parę metrów niby przypadkiem ale wiadomo... Chlopaki luźna atmosfera pili piwko dobrze się bawili. Wiedziałem że robią jakieś podchody. W pewnym momencie trójka z nich podchodzi do nas i maja proźbę tylko byśmy się nie obrazili i takie tam. Powiedziałem że spoko że słuchamy.
Powiedzieli że ich kolega - ten co został ma dzisiaj urodziny i że nigdy nie dotykał kobiety i czy może przyjść i dotknąć piersi mojej żony a jak nie to przepraszają i nie ma problemu. Ale fajnie by było bo chlopak by miał przeżycie. Na początku się zmieszałem a moja się zaczerwieniła. Powiedziałem że musimy sie zastanowić i by przyszli za chwilę. Zona zmieszana nic nie mówiła a ja do niej i co sądzisz? Ona znowu jak ja na to patrze a ja pomyślałem a co tam może to być ciekawe przeżycie praktycznie poza nami nikogo nie ma i jak ona chce to niech chłopak ma uciechę. Pocałowaliśmy się z żoona i pomachaliśmy do nich. Oni przyszli juz w czwórkę. Moja usiadła, rękami podparła się z tyłu i lekko wyeksponowała swoje jabłuszka. A ja powiedziałem do chlopaka że to jego chwila... Chłopak nieśmiało usiadł i powoli położył rękę na piersi żony. Reakcja natychmiastowa i sutki stały. Chwile pogładził jedna pierś potem drugą. Widać było że chyba na prawde nie ma zbytnio doświadczenia. Powiedziałem mu żeby mocniej chwycił po chwili, ręce aż mu się przykleiły do tych skarbów widać było u niego podniecenie a na twarzy mojej żony mieszankę podniecenia i zawstydzenia i zdenerwowania. Chłopak ciagle mówił ale fajnie ale super tu do mnie tu do kolegów, z żona unikał wzroku. Za chwile chłopak się eozluźnił i spytał czy może polizać... pozwoliliśmy mu i przyssał się do sutków żony. Chwile się tak pobawił i powiedziałem że juz chyba wystarczy...
Chłopak podziękował. Pozostali spytali czy moge też odrazu dotknąć bo naprawdę im sie podoba. Pozwoliłem kazdemu by chwilę nacieszył sie moimi skarbami, które do tej pory były tylko moje. Ja pekałem z dumy gdy oni spoglądali na mnie z zazdrością. Widziałem że żona sie podnieciła gdy inni ją ubustwiali przez te pare chwil. Każdy z chłopaków przez pare sekund w rękach mógł poczuć te mieciutkie cudeńka i mógł spróbować ich smaku.W pewnym momencie najbardziej rozgadany spytał czy mogą dotknąć cipki przynajmniej przez strój, ale na to sie już nie zgodziliśmy bo to już tylko mój zakątek. Chłopaki bardzo podziękowali, poszli, posiedzieli w oddali jeszcze chwilę spoglądając co raz na moja żonę pomachali zytczliwie i poszli. Dla nich młodych chłopaków było to na prawdę coś niesamowitego o czym będą jeszcze długo między sobą rozmawiać i wspominac że dotykali takich piersi. Dla mojej żony na pewno niesamowite przeżycie a dla mnie to coś co też będę długo rozpamiętywał odtwarzajac te obrazy w głowie. Kiedyś nie przypuszczałem że może mnie coś takiego krecić ale teraz wspominam to naprawde z dreszczykiem podniecenia. I powiem szczerze że rozmyślam co by było gdybym popzwolił im na wiecej...

IP i czas połączenia logowane. [20712362]
[01.09.2013] 23:00
edekk
Wpadła mu w oko, więc musiał to zrobić! Ulżył sobie...
https://www.rapidshare.com/files/2750471000/ Jocelyne_full.avi

IP i czas połączenia logowane. [20713155]
[05.09.2013] 21:36
gseexy
moja żona i przyjaciółka.
Oceńcie sami
http://www.nena-art-gallery.com/sex http://nena-art-gallery.com/sex

IP i czas połączenia logowane. [20721595]
[12.09.2013] 12:13
on dla pary
Witam - przystojny, kulturalny facet, wysoki, na poziomie. Szukam otwartej pary która ma ochote na drugiego m w łóżku. Pomorze i okolice.
onforyou79@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20734954]
[30.10.2013] 13:33
JackXL
Kiedy miałem 20 lat miałem ciekawą przygodę.
Poszedłem wieczorem do moich znajomych pożyczyć kasę. Było to małżeństwo w wieku trzydziestu kilku lat prowadzące firmę produkcyjną. Czasem dorabiałem u nich na czarno
ale wtedy potrzebowałem szybkiej pożyczki, którą miałem potem odpracować.
Kiedy wszedłem jego żona akurat poszła do łazienki a na stole był alkohol przekąska i kasa przygotowana dla mnie ( wcześniej zadzwoniłem i umówiłem się, co do pożyczki). Myślałem, że wezmę kasę i szybko się zmyję. Byłem przekonany, że gospodarze przygotowują się na czyjeś przyjście, ale okazało się, że oni czekali właśnie na mnie. Gospodarz kazał mi usiąść, przeliczyć i schować pieniądze a następnie nalał do kieliszków alkohol i zaczęliśmy pić. Po jakimś czasie przyszła jego żona w samym szlafroku i dołączyła do nas. Kiedy już miałem trochę w czubie gospodarz popatrzył mi się prosto w oczy i powiedział, że skoro pożycza mi pieniądze bez odsetek to muszę coś zrobić. Mam zrobić jego żonie minete a on będzie się przyglądał i lepiej żebym się dobrze przyłożył. Trochę mnie przytkało, ale wypity alkohol i fakt, że jego żona była atrakcyjną kobietą sprawiły, że nie miałem żadnych oporów. Jedynie zapytałem czy mogę zdjąć koszulę (chciałem czuć dotyk jej ciała na swoim).
To było niesamowite tym bardziej, że kazał mi się sterać, więc nie tylko pieściłem ustami jej szparkę, ale również: uda, łytki i stopy.
Kiedy doprowadziłam ją do orgazmu kazali mi się ubrać i poszedłem do domu i mimo że miałem dość daleko to nie pojechałem autobusem, bo bałem się, że będzie czuć spermę, może to dziwne, ale kiedy pieściłem ustami jaj muszelkę sam osiągnąłem orgazm.
Później jeszcze kilka razy powtórzyliśmy to i było coraz lepiej a dodatkowym zyskiem było umorzenie długu.
Pozdrowienia
JackXL

IP i czas połączenia logowane. [20834446]
[30.10.2013] 16:36
No i wszysto jasne
Dobra pedały. A teraz przyznawać się, który chlastał rowa pryszczatemu gościowi który walił jego babę ?. No cioty ?, czekam ?

IP i czas połączenia logowane. [20834831]
[30.10.2013] 17:01
No i wszysto jasne
Jak ktoś chce, to chlasnę rowa jemu. Nie powiem, lubię to

IP i czas połączenia logowane. [20834881]
[30.10.2013] 18:02
No i wszysto jasne
Waaalll się ccciiiioootooo. Tak piszę bo żżżyyyyyydddddoooossssttttwwo usuwa !

IP i czas połączenia logowane. [20835035]
[31.10.2013] 02:18
Kobieta Wamp
Droga Pani,
Przedstawiam Ci mój nowy fanpage Kobieta Wamp, na którym znajdziesz wiele poruszających informacji dotyczących własnego ciała, psychiki i seksualności. Nie wiem, czy już dostrzegasz, jak wiele możesz dzięki temu w swoim życiu zmienić
Nie Nie myśl jeszcze o tych niespotykanie intensywnych orgazmach, po których Twój facet nie będzie zainteresowany jakąkolwiek inną kobietą Jeśli czytasz teraz te informacje informacje, to z pewnością uznasz te pozostałe znajdujące się na mojej stronie, za jeszcze bardziej wartościowe i w szybkim czasie zaczniesz osiągać w sypialni wymierne korzyści, takie jakie tylko zapragniesz
Pomyśl teraz o tym, ile możesz się nauczyć dawać rozkoszy - Jemu. I jak razem z nim możesz zacząć zatracać się w seksie Pragniesz dać Mu taką przyjemność, jakiej nie da mu nikt poza Tobą? Dobrze trafiłaś!
Wejdź do świata Kobiety Wampa i stań się taką Kobietą, jaką zawsze skrycie chciałaś zostać
Drogi Panie,
Jeżeli nie chcesz, aby Twoja kobieta zmieniła się w dziką, napaloną i niewyżytą kotkę: lepiej nie pokazuj jej tej strony...
https://www.facebook.com/pages/Kobieta-Wamp/ 196004913916632

IP i czas połączenia logowane. [20835967]
[07.11.2013] 19:43
waldi123456
My też bawiliśmy się z żoną w taki seks

IP i czas połączenia logowane. [20849363]
[07.11.2013] 19:51
waldi123456
Mieliśmy około 34-35 lat jak zdecydowaliśmy się dać ogłoszenie w prasie. Odezwało się do nas małżeństwo w wieku 24, 25 lat. Długo wcześniej żonę namawiałem na takie spotkanko, ale jak poznaliśmy tomka i jego żonę, żona zaczęła przejawiać chęć pójścia do łóżka z nimi. Pierwsze spotkanie było strasznie drętwe, nikt nie wiedział jak zacząć. Na następne umówiliśmy się u nich w mieszkaniu. Trwało zanim temat rozmowy zszedł na sex. Żona Tomka drżała jak usiadła mi na kolanach. Moja małżonka też wyczekująco wpatrywał a się w znajomego.Musiałem zacząć. kiedy zacząłem pieścić koleżankę, to spostrzegłem, że majtusie ma bardzo mokre i suteczki jej sterczą jak pestki moreli. Miał biust D i duże sutki, oraz piękne brodawki. Była śliczna. mojej żonie też nic nie brakowało, mimo, że była 8-9 lat starsza. Pierwsze spotkanie było trochę sztubackie. Wszyscy napaleni i nie wiadomo jak będzie reakcja współmałżonki(a).

IP i czas połączenia logowane. [20849375]
[07.11.2013] 19:53
waldi123456
W miarę zabawy wszyscy nabieraliśmy większej pewności siebie

IP i czas połączenia logowane. [20849376]
[08.11.2013] 10:07
All  al_wylize@tlen.pl
Chciałbym Wylizać Twojej żonie cipeczkę, długo i namiętnie w pozycji jakiej najbardziej lubi plus inne zabawy erotyczne, które uwielbia - al_wylize@o2.pl / gg 44600898 - Warszawa

IP i czas połączenia logowane. [20850222]

1 «   8 9 10 11 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat