o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum o2.pl / Opinie czytelników do artykułów
 » Odpowiedz na ten temat

Co czują żony żołnierzy?

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[01.09.2008] 16:12
Redakcja o2.pl
Zapraszamy do komentowania artykułu:

Polscy żołnierze walczą w Iraku, w Afganistanie, w Czadzie. Być może za kilka miesięcy będą w Gruzji. Ich żony, dziewczyny będą czekały na nich w Polsce. Co będą czuły? Czy wytrzymają napięcie i oczekiwanie na swoich mężów? A może - jak twierdzą niektórzy - czekają tylko na pieniądze, które mężczyźni przywiozą z wojny?

http://wiadomosci.o2.pl/?s=512&t=11453 --
Redakcja o2.pl

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[02.09.2008] 00:23
cywil34
Moj kolega wyjechał na misje do Iraku, nieminoł miesiac jak juz spalem z jego zona, ma roczna coreczke i nie wiem co bedzie jak wroci. Ano takie zycie, on chciał wojowac i zarabiac pieniadze a kobieta sama przeciez nie bedzie w domu czekac na powrot meza -wojaka.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13383882]
[02.09.2008] 00:24
niedzwiedz4K8
eee zajac !?!

SS..P..II..EE..RR..DD..AA..LL..AA..JJ !!!!

IP i czas połączenia logowane. [13383885]
[02.09.2008] 00:24
jak wyżyć za 2500 netto
?
tak jak większość polskich rodzin gdzie razem żona i mąż mają 2500 netto.

IP i czas połączenia logowane. [13383887]
[02.09.2008] 00:25
ajsławniejszy wegetarianin Hit

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [13383888]
[25.11.2017] 04:37
[02.09.2008] 00:29
Ssss...
www.zieloni.free.pl (08.09.01 17:06):
żołnierze maja taki zawód że strzelają do nich sie strzela więc moga nawet przez przypadek zabić dzieci kobiety starców sa szkoleni do zabijania mordowania więc nie ma co udawać że jest inaczej

a Afganistanowi bardzej przydałaby sie pomoc humanitarna niż wojska które miejscowi traktuja jak okupantów zreszta jak czuliby się Polacy widząc na polskich ulicach wojska rosyjskie lub amerykańskie wojska które od czasu do czasu \\\"przez przypadek\\\" 20 razy ostrzelaja moździerzami wioskę zabijając kobiety i dzieci albo zbombarduja miasto zabijając bezbronnych cywili?

Ja mam pytanie. Pisał to jakis dupek z kat D w ksiązeczce wojskowej?? Miej na uwadze również fakt ze gdybyy nie Ci \"mordercy\" Twój zasrany tyłek nawijałby np po niemiecku.

Wojsko jakie jest takie jest ale byle dupek sie tam nie dostanie a z dziecka potrafią zrobic normalnego faceta a nie sierote która boi sie nocą do łazienki wejsc bo pająki widzi.

Jesli chodzi o żony tych żołnierz to niestety wiedziały w co sie pakują, sam jestem po uczelni morskiej i żona wie co wybrała. Miłośc rodzina oddanie, ale wszystko przez pół roku w roku taki zawód. Ale to i tak lepsze od bycia na codzien z rodziną ,chlania jakis buzonów i ciułania na kolejny dzien.

IP i czas połączenia logowane. [13383912]
[02.09.2008] 00:30
rezerwista
Doskonały cykl artykułów dotyczących tematu misji, rozłąki itp.,pod tytułem "Nasi Misjonarze" :
http://www.koledzyzwojska.pl/nasimisjonarze_ artykuly

IP i czas połączenia logowane. [13383922]
[02.09.2008] 00:31
Ssss...
www.wojna-o-rope.free.pl (08.09.01 17:21):
AFGANISTAN TO KOLEJNA WOJNA O ROPE I GAZ NAJWAZNIEJSZA JEST OCHRONA ROPOCIAGÓW I GAZOCIĄGÓW RESZTA ŻOŁNIERZY NIE INTERSUJE NP. W CZECZENI NAJWAŻNIEJSZA BYŁA STREFA WOKÓŁ ROPOCIĄGÓW A W GÓRACH RZADZILI PARTYZANCI

CIEKAWA JEST SYTUACJA USA - PRZECIEZ WCZESNIEJ SAMI WYSZKOLILI I UZBROILI TALIBÓW A TERAZ ICH SOJUSZNICY SA ICH WROGAMI

A NA WOJNIE ŻOŁNIERZE DZICZEJĄ o gwałty narkomania itp. to
codzienność wrazliwym nie polecam opisów i zdjeć np:
http://www.zieloni.osiedle.net.pl/czeczenia. htm
http://www.zieloni.osiedle.net.pl/wojna-o-ro pe.htm
http://www.zieloni.osiedle.net.pl/irak-tsuna mi.htm
http://www.1109.free.pl -atak \"terrorystyczny\" na WTC był mistyfikacją i pretekstem do wojny o ropę
http://www.wojna-o-rope.free.pl -wojna o drożejącą ropę, kryzys energetyczny, polityczny, zmiany klimatyczne

CZEGO POTRZEBUJE ŚWIAT I JAK TO OPŁACIĆ ZE ŚWIATOWYCH WYDATKÓW MILITARNYCH ? za ok. 25% tej sumy można by rozwiązać najistotniejsze problemy dzisiejszego świata - GŁÓD I NIEDOŻYWIENIE, OCIEPLANIE SIĘ KLIMATU, PROMOCJĘ ENERGII ODNAWIALNYCH, ZANIK WARSTWY OZONOWEJ, ANALFABETYZM, OCHRONA ZDROWIA, ZADŁUŻENIE I ROZWARSTWIENIE MAJĄTKOWE, BEZDOMNOŚĆ http://www.zieloni.osiedle.net.pl/wydatki-mi litarne.htm
Gwałty narkomania?? kolejny idiota sie znalazł, wiadomosci czasem oglądasz czy tylko propagande siejesz??
Gwałty i narkomanie to masz na codzien w wiadomosciach zaraz po sprawozdaniu z watykanu

IP i czas połączenia logowane. [13383927]
[02.09.2008] 00:43
Berbatov w MU
niezła babiczka na zdjęciu, artykułu oczywiście nie czytałem bo mi się nie chce

IP i czas połączenia logowane. [13383983]
[02.09.2008] 04:45
DeTomaso
Nie jestem wielbicielem kadry. Jestem raczej pacyfistą niż militarystą. Ale wiem, że świat jest taki, jaki jest i jestem tym gościom szczerze wdzięczny. Istnieje definicja wojny sprawiedliwej i mam absolutną pewność, że polskie wojsko od wielu, bardzo wielu lat nie jest agresorem. Możemy i powinniśmy być z nich dumni.

IP i czas połączenia logowane. [13384161]
[02.09.2008] 05:46
Wlasnie na misji
Panie Zajac..chyba sie Panu cos pomylilo cyt:"Bo jak ma żyć np. czteroosobowa rodzina za kapitańską pensję wynoszącą ok. 2600 zł netto?" Koniec cytatu... ktory kapitan tyle zarabia? Tyle ma podporucznik i to z okladem a kapitan powyzej 3tys/zl na miesiac a chwile potem Cyt:" Sumarycznie na przykład dla chorążego wychodzi łącznie około 10 tys. zł Miesięcznie" Zaczynam podejzewac, że pisał Pan pod wpływem jakiegos oficera. Sam jestem chorazym (w Polsce) bo o taki etata jak Pan pisze jest bardzo ciężko gdyż po prostu jest ich niewiele i generalnie "biorą je" tzw VIP-y (skrót od Wejście i Plecy)
A może napisze Pan artykuł o tym dlaczego chorążowie muszą jeżdzić na etaty szeregowych no starszych szeregowych, w porywach sierżant a np pod czy porucznicy na kapitanskie i majorowskie??? Tak Panie zajac.. odpowiedza Panu na 100% cyt:"bo takie sa etaty i braki kadrowe (może)" a faktycznie to szanse na dorobienie do pensji podoficera są żadne lub prawie żadne bo nawet na dodatkową pracę w kraju trzeba napisać wniosek do jaśniewielmożnego d-cy, który idzie tzw drogą służbową przez kilku dowodcow niższego szczebla (a ten jak ma kaprys napisze na nim BEZ POPARCIA) i już po sprawie.. Nikt lub prawie nikt nie pisze prawdy o "układzie" jaki powstał po zmianie i wpisaniu chorążych do podoficerów.Róznice w pensjach między najniższym stopniem podoficerskim a najwyższym jest jak mi sie wydaje moozee z 600zl a porownaj najnizszy i najwyższy oficera??? To narazie tyle a jak nie chce sie przygotowac porządnie to cyt:" eee panie Zając... co A śrutu Pan nie chcesz???" Koniec cytata.

IP i czas połączenia logowane. [13384169]
[02.09.2008] 06:35
X-Y
Pierwszy uczciwie napisany artykuł na O2

Panowie
Nie wracajcie do poziomu \"faktu\" tak trzymać!!

IP i czas połączenia logowane. [13384180]
[02.09.2008] 07:22
piotr 98
cywil a jak ja brałes lodzika zrobila dobra byla ?? a moze dasz nr tel

IP i czas połączenia logowane. [13384225]
[02.09.2008] 07:35
rezerwista
Jak ktoś taki fach sobie obrał to jego problem. Bo bycie termitem czy trepem to po prostu zawód. Nie widzę powodów do rozczulania i wdzięczności. Ktoś robi swoje bo mu za to płacą. Wiem, że co niektórzy rambo są zdziwieni propozycją wyjazdu. Myśleli cwaniaczki, że odpękają 15 lat w koszarach za moje pieniądze (podatki) i do cywila (tzn. do pracy - ochrona np.). Tak to miało wygladać - 20 latek wiążący swą przyszłość z armią w wieku 35 lat może iść na emeryturę. W kraju ryzyko żadne, więcej ryzykuje strażak, że o policjancie nie wspomnę. Na nasz kraj też nikt raczej nie najedzie lada dzień. A tu tak przykra niespodzianka. Trza wyjechać i zapracować na pensję. To trochę tak jakby kanalarz narzekał, że w kanałach jest ciemno i śmierdzi. No taki fach sobie obrał i za to mu płacą. Jak komuś to nie odpowiada to zawsze może odejść do cywila. Czekają miejsca w ochronie na budowach itd.

IP i czas połączenia logowane. [13384240]
[02.09.2008] 09:00
Czirman
Ssss... (08.09.02 00:29):
żołnierze maja taki zawód że strzelają do nich sie strzela więc moga nawet przez przypadek zabić dzieci kobiety starców sa szkoleni do zabijania mordowania więc nie ma co udawać że jest inaczej

a Afganistanowi bardzej przydałaby sie pomoc humanitarna niż wojska które miejscowi traktuja jak okupantów zreszta jak czuliby się Polacy widząc na polskich ulicach wojska rosyjskie lub amerykańskie wojska które od czasu do czasu \\\\\\\"przez przypadek\\\\\\\" 20 razy ostrzelaja moździerzami wioskę zabijając kobiety i dzieci albo zbombarduja miasto zabijając bezbronnych cywili?

Ja mam pytanie. Pisał to jakis dupek z kat D w ksiązeczce wojskowej?? Miej na uwadze również fakt ze gdybyy nie Ci \\\"mordercy\\\" Twój zasrany tyłek nawijałby np po niemiecku.

Wojsko jakie jest takie jest ale byle dupek sie tam nie dostanie a z dziecka potrafią zrobic normalnego faceta a nie sierote która boi sie nocą do łazienki wejsc bo pająki widzi.

Jesli chodzi o żony tych żołnierz to niestety wiedziały w co sie pakują, sam jestem po uczelni morskiej i żona wie co wybrała. Miłośc rodzina oddanie, ale wszystko przez pół roku w roku taki zawód. Ale to i tak lepsze od bycia na codzien z rodziną ,chlania jakis buzonów i ciułania na kolejny dzien.

Uważasz, że zabijanie innych ludzi czyni mężczyzną.

IP i czas połączenia logowane. [13384436]
[02.09.2008] 09:11
papillogne
Radzę autorowi artykułu nie pisać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia. Zawsze myślałam, że sztuką dziennikarską jest dojście do sedna sprawy i napisanie prawdy. Pański artykuł jest tak powierzchowny, że po jego przeczytaniu nie zapadły mi w pamięci żadne informoacje...

Przykładem na to może być choćby opinia, że żony żołnierzy są z nimi dla pieniędzy... Tak na zdrowy rozum. Czy to jest dobry interes? jeśli jej mąż zginie, to zostanie bez śrdków do życia. Czy nie lepiej dla pieniędzy znaleźć sobie jakiegoś tłustego biznesmena u którego jesteśmy pewne o stałe dochody??? Albo zapatrzonego w siebie podrzędnego dziennikarzynę, który jest jeszcze bardziej chciwy od niej i bezmyślnie wydaje swoje bezmyslnie zarobione na KOLEJNYM BEZMYŚLNYM ARTYKULE pieniadze??? Gdybym była chciwą krową bez uczuć tak właśnie bym postąpiła.

Czytając takie szmatławce, cieszę się, że zrezygnowałam z pomysłu zostania dziennikarzem.

IP i czas połączenia logowane. [13384474]
[02.09.2008] 09:34
legionista13DBLE
cos mi sie widzi ze ktos kto to pisał nigdy nawet w syfie nie był w Polskim wojsku nikt nikomu jechac nie kaze na zadne misje !! a zołnierz który sie zgłasza na takie wyjazdy jest potem piętnowany na macierzy bo słuzb niema kto za niego robic ... tak wygląda to w polskim wojsku jak chcecie pisac co czują zony zołnierzy to piszcie o prawdziwej armi http://www.legion-recrute.com/pl/

IP i czas połączenia logowane. [13384586]
[02.09.2008] 09:38
new2pac
Tomku Zającu...najpierw zbadaj jak należy temat na,który chcesz pisać a potem weź się do pracy! bo jak to w Naszym kraju,bierze się pieniążm\ki za znajome przyjęcia ludzi do pracy bez żadnych wiadomości wgłowie na temat tego co ma w niej WYKONYWAć!
Pomyśl o zmianie działu na FANTASTYKę...możesz coś osiągnąć

IP i czas połączenia logowane. [13384614]
[02.09.2008] 09:40
pacyfista
zołnieże to mordercy których cimny lud uważa za bohaterów.A zony ?powinny im tego zabronić jeśli mąż ich nie słucha to znaczy że nie kocha.cała prawda nie ma co się czarować!

IP i czas połączenia logowane. [13384620]
[02.09.2008] 09:41
Samuraj II

a Afganistanowi bardzej przydałaby sie pomoc humanitarna niż wojska które miejscowi traktuja jak okupantów zreszta jak czuliby się Polacy widząc na polskich ulicach wojska rosyjskie lub amerykańskie wojska które od czasu do czasu \\\\\\\\\\\\\\\"przez przypadek\\\\\\\\\\\\\\\" 20 razy ostrzelaja moździerzami wioskę zabijając kobiety i dzieci albo zbombarduja miasto zabijając bezbronnych cywili?

Ja mam pytanie. Pisał to jakis dupek z kat D w ksiązeczce wojskowej?? Miej na uwadze również fakt ze gdybyy nie Ci \\\\\\\"mordercy\\\\\\\" Twój zasrany tyłek nawijałby np po niemiecku.

Ja mam kategorie D - zalatwila mi znajoma lekarka. Dlaczego? To byl moj wybor, krotko. Zreszta, i tak bym nie poszedl, bo studiowalem. Nie boje sia lazienki noca i pająków. I takich \"prawdziwych mezczyzn\" jak ty, ktorych - jesli akurat nie sa napruci - mozna postawic do kąta jednym spojrzeniem. W wojsku nauczyli cie karnosci i wytrzymalosci, nie odwagi. Nie rob z siebie bohatera tylko dlatego ze byles w kamaszach. Odwaga zyciowa nie polega staniu rowno w szeregu. Moim zdaniem polega na czyms wrecz przeciwnym - na tym, by nie bac sie byc soba. A teraz - zrob 100 pompek, prawdziwy mezczyzno.

IP i czas połączenia logowane. [13384628]
[02.09.2008] 09:43
Samuraj II
piotr 98 (08.09.02 07:22):
cywil a jak ja brałes lodzika zrobila dobra byla ?? a moze dasz nr tel

Zaczynal sie na 0-700 żałosny frajerze bez mózgu

IP i czas połączenia logowane. [13384646]
[02.09.2008] 09:45
ankaaaadadasda
Samuraj II (08.09.02 09:41):

a Afganistanowi bardzej przydałaby sie pomoc humanitarna niż wojska które miejscowi traktuja jak okupantów zreszta jak czuliby się Polacy widząc na polskich ulicach wojska rosyjskie lub amerykańskie wojska które od czasu do czasu \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\"przez przypadek\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\" 20 razy ostrzelaja moździerzami wioskę zabijając kobiety i dzieci albo zbombarduja miasto zabijając bezbronnych cywili?

Ja mam pytanie. Pisał to jakis dupek z kat D w ksiązeczce wojskowej?? Miej na uwadze również fakt ze gdybyy nie Ci \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"mordercy\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\" Twój zasrany tyłek nawijałby np po niemiecku.

Ja mam kategorie D - zalatwila mi znajoma lekarka. Dlaczego? To byl moj wybor, krotko. Zreszta, i tak bym nie poszedl, bo studiowalem. Nie boje sia lazienki noca i pająków. I takich \\\\\\\"prawdziwych mezczyzn\\\\\\\" jak ty, ktorych - jesli akurat nie sa napruci - mozna postawic do kąta jednym spojrzeniem. W wojsku nauczyli cie karnosci i wytrzymalosci, nie odwagi. Nie rob z siebie bohatera tylko dlatego ze byles w kamaszach. Odwaga zyciowa nie polega staniu rowno w szeregu. Moim zdaniem polega na czyms wrecz przeciwnym - na tym, by nie bac sie byc soba. A teraz - zrob 100 pompek, prawdziwy mezczyzno.

ZDADZAM sie w 100%

IP i czas połączenia logowane. [13384663]
[02.09.2008] 09:48
xXx.500
zielony to komandos specnazu walczacy o rope i warzywa

IP i czas połączenia logowane. [13384683]
[02.09.2008] 09:49
Mścicielka
Ludzie, Wy żyjecie w jakiejś ciemnocie. Większość z Was wypowiada się nie mając żadnego pojęcia o wojsku. Ochotnicy???Hahahaha widać że wasze opinie są zbudowane na podstawie informacji z mediów, które są zakłamane. Żołnierze nie raz mówią mediom stek bzdur bo nie mogą mówić prawdy..ludzie to wojsko!! Łykacie wszystko jak młode pelikany i potem gadacie bzdury. Jesteście gorsi niż naród ruski!!!!!! Wstyd mi że przyszło mi żyć w kraju gdzie większość ludzi nie ma swojego rozumu, usłyszycie cos od kogos, w tv i się wymądrzacie. Jak śmiecie mówić że żony wojskowych to materialistki myślące tylko o kasie mężów. Ci którzy to piszą sami są materialistami, zepsutymi ludźmi.Nie macie pojęcia o tym życiu. Wypisujecie że jadą mordować..a jakby u nas była wojna, to nie chcielibyście żeby inne kraje nam pomagały???Wtedy one też musiałyby zabijać nie na swojej wojnie..... Ale niee...wtedy już byłoby ok. To juz nie byłoby mordowanie, bo chodziłoby o nasz kraj. Wierze ze są tacy ludzie jak ja, którzy beda bronic żólnierzy i ich rodziny, to są mądrzy ludzie, którzy wiedzą co jest na rzeczy, którzy sami to przechodzą. A reszta ogółu? Jesteście z ciemnogrodu!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13384691]
[02.09.2008] 09:50
asdfsadferrr
cywil34 (08.09.02 00:23):
Moj kolega wyjechał na misje do Iraku, nieminoł miesiac jak juz spalem z jego zona, ma roczna coreczke i nie wiem co bedzie jak wroci. Ano takie zycie, on chciał wojowac i zarabiac pieniadze a kobieta sama przeciez nie bedzie w domu czekac na powrot meza -wojaka.

I prawidłowo. Może przynajmniej skarpetki na rogach w warunkach polowych suszyć.

IP i czas połączenia logowane. [13384703]
[02.09.2008] 10:24
Gość 10000
papillogne (08.09.02 09:11):
Radzę autorowi artykułu nie pisać na tematy, o których nie ma zielonego pojęcia. Zawsze myślałam, że sztuką dziennikarską jest dojście do sedna sprawy i napisanie prawdy. Pański artykuł jest tak powierzchowny, że po jego przeczytaniu nie zapadły mi w pamięci żadne informoacje...

Przykładem na to może być choćby opinia, że żony żołnierzy są z nimi dla pieniędzy... Tak na zdrowy rozum. Czy to jest dobry interes? jeśli jej mąż zginie, to zostanie bez śrdków do życia. Czy nie lepiej dla pieniędzy znaleźć sobie jakiegoś tłustego biznesmena u którego jesteśmy pewne o stałe dochody??? Albo zapatrzonego w siebie podrzędnego dziennikarzynę, który jest jeszcze bardziej chciwy od niej i bezmyślnie wydaje swoje bezmyslnie zarobione na KOLEJNYM BEZMYŚLNYM ARTYKULE pieniadze??? Gdybym była chciwą krową bez uczuć tak właśnie bym postąpiła.

Czytając takie szmatławce, cieszę się, że zrezygnowałam z pomysłu zostania dziennikarzem.
Zgadzam się z tą wypowiedzią. Osoba która napisała ten artykuł nie pojęcia o sytuacji w wojsku i na misjach. Tylko takimi artykułami wprowadza w błąd ludzi i powoduje że na forum pojawiają się ciągle żałosne komentarze ludzi myślących tak samo wąsko jak ta osoba. Ludzie wolą słuchać plotek i obrażać bezpodstawnie niż trochę się wysilić i dowiedzieć jak jest naprawdę. Bardzo łatwo rzucać mięsem jak nie dotyczy to nas bezpośrednio.

IP i czas połączenia logowane. [13384891]
[02.09.2008] 10:36
tak wlasnie
wiekszosc ludzi ktorzy sie wypowiedzieli na tym forum nie ma nawet minimalnej wiedzy na temat konfliktu w Iraku czy Afganistanie. Probujecie byc madrzy, pokazac jacy \'eco friendly\' jestescie... kupa smiechu poprostu. Zastanowiliscie sie ze POlski rzad prowadzi polityke zagraniczna, ktora czasem wymaga od rzadu takich wlasnie czynow.. przeciez zolnierze sami nagle nie postanowili ze pojada sobie pozabijac do Iraku. Jesli kogos chcecie tutaj obwiniac to tylko rzad.. ci ludzie wykonuja prace, jak kazdy z nas. Ja jestem dumna z kazdego zolnierza ktory decyduje sie na taki wyjazd. a to ze dostaja za to kupe kasy to bardzo dobrze, oni tam nie jada na wakacje sie poopalac.
Stosunek Polakow do zolnierzy jest poprostu zalosny.. powinniscie im dziekowac za to ze sluza krajowi w ktorym WY mieszkacie i mozecie sie cieszyc wolnoscia!

IP i czas połączenia logowane. [13384945]
[02.09.2008] 10:39
san
Co czują? Tego się nie da opisać! Jestem narzeczoną żołnierza, gdy zaczęliśmy się spotykać 7 lat temu nigdy nam do głowy nie przyszło że zostanie żołnierzem a teraz? Planujemy ślub, szukamy mieszkania...ja pracuję on wciąż na poligonach i szkoleniach. Wprawdzie udało nam się uniknąć kwietniowego wyjazdu do Afganistanu ale już nam zapowiedzieli że w październiku 2009 ten wyjazd dla niego jest faktem.On nie chce tam jechać a ja nie chce go tam puścić...boję się o jego życie i zdrowie...codzienne śledzenie informacji, nieprzespane noce i nerwowe dni z jedną myślą - byle mu się nic nie stało...Wypowiedzi ludzi, którzy kompletnie nie wiedzą nic na ten temat nie tyle mnie złoszczą co ranią...To jest ich praca i gdy jest rozkaz - Jadą. Nie dotyczy to tylko samych "misji" a także klęsk żywiołowych itp. Co czują kobiety żołnierzy? Przerażenie, samotność i ciągłą niepewność...Ale musimy być równie silne co oni, aby wiedzieli, że mają do kogo wracać, że ktoś tu na nich czeka...ktoś dla kogo są całym światem...

IP i czas połączenia logowane. [13384959]
[02.09.2008] 10:40
zona zolnierza
Gość 10000 (08.09.02 10:24):
papillogne (08.09.02 09:11):

Zgadzam się z tą wypowiedzią. Osoba która napisała ten artykuł nie pojęcia o sytuacji w wojsku i na misjach. Tylko takimi artykułami wprowadza w błąd ludzi i powoduje że na forum pojawiają się ciągle żałosne komentarze ludzi myślących tak samo wąsko jak ta osoba. Ludzie wolą słuchać plotek i obrażać bezpodstawnie niż trochę się wysilić i dowiedzieć jak jest naprawdę. Bardzo łatwo rzucać mięsem jak nie dotyczy to nas bezpośrednio.

Nie wypowiadajcie sie jesli nie macie tego w domu.Sama gadanina i stek liter.przezyj to a potem pisz..przezyj wyjazd na misje swego meza...chociaz jeden.

IP i czas połączenia logowane. [13384963]
[02.09.2008] 10:49
tak wlasnie
san (08.09.02 10:39):
Co czują? Tego się nie da opisać! Jestem narzeczoną żołnierza, gdy zaczęliśmy się spotykać 7 lat temu nigdy nam do głowy nie przyszło że zostanie żołnierzem a teraz? Planujemy ślub, szukamy mieszkania...ja pracuję on wciąż na poligonach i szkoleniach. Wprawdzie udało nam się uniknąć kwietniowego wyjazdu do Afganistanu ale już nam zapowiedzieli że w październiku 2009 ten wyjazd dla niego jest faktem.On nie chce tam jechać a ja nie chce go tam puścić...boję się o jego życie i zdrowie...codzienne śledzenie informacji, nieprzespane noce i nerwowe dni z jedną myślą - byle mu się nic nie stało...Wypowiedzi ludzi, którzy kompletnie nie wiedzą nic na ten temat nie tyle mnie złoszczą co ranią...To jest ich praca i gdy jest rozkaz - Jadą. Nie dotyczy to tylko samych \"misji\" a także klęsk żywiołowych itp. Co czują kobiety żołnierzy? Przerażenie, samotność i ciągłą niepewność...Ale musimy być równie silne co oni, aby wiedzieli, że mają do kogo wracać, że ktoś tu na nich czeka...ktoś dla kogo są całym światem...

Ludzie ktorzy nie maja z tym nic wspolnego nigdy nie zrozumieja co to znaczy.. to sa ignoranci, nie potrafia postawic sie w czyjejs sytuacji. Szkoda sie zloscic i marnowac czas na takich. Moj K. w niedziele wyjezdza do Afganistanu na 2 miesiace, cale szczescie ze tylko 2. Ja probuje zachowac kamienna twarz, choc w srodku jestem klebkiem nerwow....

IP i czas połączenia logowane. [13385002]
[02.09.2008] 10:53
Sąsiad99
... może czasem czują sąsiada :/

IP i czas połączenia logowane. [13385018]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat