o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żony po alkoholu

1 «   30 31 32 33 34   » 45 Strony tematu:
[02.10.2013] 15:39
julian123
Lubię z moją żonką chodzić na imprezy do znajomych. Oczywiscie kolacyjki sa zakrapiane alkoholem.Zazwyczaj są 3-4 pary, starzy znajomi.Moja żona po alkoholu ma odlot i po jakimś czasie zawsze zbiera jej sie na seks.Na początku znajomości pozwalaliśmy sobie na seks gdzies w lazience...czy sasiednim pokoju u gospodarzy. Teraz znajomi sa juz przyzwyczajeni do wybryków żony I tylko pytaja się po której kolejce żonka nabierze ochoty bo i oni maja chęć. Małżonki znajomych też z czasem zrobiły sie mniej sztywne i puszczaja się . Tak więc kiedy moja suczka zaczyna tematy erotyczne przy stole...wiadomo ze zaraz zacznie sie ruchanko..Ja tam nie narzekam...pozostałe panie sa niczego sobie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20776264]
[03.10.2013] 18:41
1385slawek
Mojej po ostaniej imprezie zachcialo sie igraszek z siostra i tak tez zrobila. Fantastyczny widok.

IP i czas połączenia logowane. [20778887]
[03.10.2013] 19:03
1ROSKOSZ1
Dla zainteresowanych-Impreza u szwagierki się udała.Razem z jej mężem trochę ja upilismy zresztą nie trzeba było ją do tego namawiac.

IP i czas połączenia logowane. [20778917]
[04.10.2013] 20:12
żonaty
jak bylismy na imprezie u kolezanki żony, to dość mocno się upiła, odprowadziłem ją do sypialni jej koleżanki i żona położyła się spać, ja wróciłem do zabawy. Kilka godzin później coś mnie tknęło żeby pójśc zobaczyć co u żony. Wchodzę do sypialni, a byłem już mocno pijany, patrzę a jakiś facet położył ją dupą na brzegu łóżka i na stojąco posuwa ją śpiącą. Odwrócił się do mnie i mówi, żebym poczekał, że zaraz kończy. Byłem tak pijany, że się zgodziłem, stałem i patrzyłem jak gość, o był mąż koleżanki spuszcza się mojej żonie do środka. Wyciągnął członka, wytarł w zdjętą spódnicę żony i poszedł. Tak mnie to nakręciło, że też posunąłem wtedy żonę. Następnego dnia, żona nic nie pamiętała, pytała się tylko, dlaczego ją cała pobrudziłem

IP i czas połączenia logowane. [20781241]
[06.10.2013] 12:26
1ROSKOSZ1
Więc jak juz wyrzej wspomniałem szwagierka na imprezce nie stroniła od drinków,szwagierek za wszystkim chodził a ona miała tylko bawic sie z gośćmi. Dobiegł koniec iprezy, moja żona nie piła wiec odwiozła reszte rodzinki do domu.Pomogłem szwagrowi troche ogarnąć stól a póżniej zaprowadzilismy jego żonke na góre bo już przysypiała.Usiadła na łóżku a on powiedział zeby ja jeszcze rozebrać żeby nie spała w ubraniu.Gdy zdjeliśmy jej bluzke i była już w staniku powiedział że zaraz cos zobacze.Pomyślałem że jej cycki i owszem zdjoł jej stanik. Cycki miała troche mniejsze od mojej żony chociaż to siostry i nareście je miałem w ręku bez materiału,bo niepowiem czasem sie droczymy to da pomacać.Buzie ma ładną taka niewinną i teraz miała usmiech na twarzy chociaż była pijana.Nim oderwałem zwrok od jej cycków, Szwagier byl juz bez spodni,podszedł do niej i nim sie odezwała wsadził jej kutasa do jej buzi.Zawsze mi się podobała wiec taki widok mi pasował,nawet nie protestowała jak sie zmienilismy i @@@ala teraz mojego fiuta, a moze wszystko było jej jedno.Szwagier położył ja na łóżku zdjoł jej spódnice i majtki,rozchylił jej nogi a ona sama je podkurczyła.Niestety musiałem poczekac ,meżus był pierwszy wszedł w jej cipe od razu, ale ją walił. Czasem nogi miała na jego barkach to widziałem jak cały kutas w nia wchodzi. Rany jak ja byłem w tedy napalony tez chciałem ją ruchać.W końcu skończył.Teraz była moja kolej,nogi miała dalej uniesione wiec szybko znalazłem sie w jej cipce.W środku była bardzo lużna mężus duzo spermy jej zostawił, chyba dawno jej nie pieprzył .Byłem tak mocno podniecony że ruchając ją szybko sie spuściłem do jej cipki.Rany jak mi w tedy ulżyło w koncu ja miałem.Sperma to jej ściekała aż po tyłku. Niezła żonka. Po wszystkim zeszłem na dól napić sie piwa ,szwagier został.Wypiłem pół piwa ale szwagra jeszcze nie było to wziołem drugie dla niego i poszłem na górę zobaczyć co jest. Przy drzwich do pokoju było slychać niezłe stekanie jak zajrzałem do środka to łóżko było puste za to obok na podzłodze szwagierka była na kolanach z wypietą dupą a szwagier za nia jak by na niej i pchał kutasa w jej tyłek. Pokrył ja jak pies suke.Byli odwróceni do mnie wiec mnie nie widzieli,trzeba przyznać że dupę równie dobrze wypina jak moja żona.Kutasa w tyłek pchał jej do samego końca co za widok. Poszłem na dól nie przeszkadzałem jestem ciekaw czy moja żona by sie nadała na taki nr. z dwoma chłopakami pewnie by dała rade ale czy juz z trzema to kto wie? Fajne są żony pod wpływem taki wyzwolone i otwarte. Jak widać nwet mąż sobie dobrze użyje.

IP i czas połączenia logowane. [20784645]
[22.12.2014] 10:51
[08.10.2013] 20:18
39 latka
a co by nie dała rady mnie ostatnio mąż pieprzył z dwoma kumplami.Było zajefajnie

IP i czas połączenia logowane. [20790206]
[11.10.2013] 13:34
Moja żona
Żona wróciła późno po spotkaniu integracyjnym w firmie, była trochę rozbudzona więc wskoczyliśmy do łóżeczka. Byłą bardzo wilgotna więc od razu w nią wjechałem, popływałem w niej trochę jak w masełku, naprawdę była bardzo mokra, zapragnąłem posmakować wilgotnej minetki. Od razu poczułem znajomy smak spermy, doskonale wiem jak smakuje sperma bo często po tym jak się spuszczę w mojej żonce to robię jej minetkę i staram się wyssać to co tam zostawiłem. Tym razem ssałem spermę innego faceta nie mogła być to moja sperma bo ostatnio kochałem się z żoną kilka dni temu. Bardzo się podnieciłem myślą że jakiś gość z jej pracy ją posunął, ciekawe kto to mógł być zadawałem sobie pytanie smakując jego spermę z cipki mojej żony.

IP i czas połączenia logowane. [20795957]
[11.10.2013] 16:14
jacekm.76
ciekawieprawisz (08.08.29 11:34):
Właśnie nie są alkoholiczkami, przez to że piją rzadko, tak łatwo tracą świadomość. Wiadomo trening czyni mistrza. A wracając do tematu czy mieliście jakieś doświadczenia gdy dziewczyny po alkoholu stawały się odważniejsze i..
Ja byłem kilka razy na ogniskach na których dziewczyny po wypiciu robiły striptiz.
Pamiętam przyjechał do mnie kumpel ze swoją dziewczyną. A że byli z małej wioski to chcieli się zabawić we Wrocku gdzie wynajmowałem na studiach mieszkanie. Poszliśmy na imprezę, fajnie się bawiliśmy, trochę wypiliśmy i wróciliśmy do mnie do mieszkania. Dziewczyna kolegi chyba pierwszy raz tak wypiła, poszła się od razu kapać a my po wracając kupiliśmy jeszcze flaszkę i rozłożyłem znajomym łóżko, świeżą pościel. Gdy koleżanka się kąpała my poszliśmy do kuchni zrobić sobie zagrychę. Wróciliśmy do dużego pokoju ta spała przykryta kołdrą. A my siedzieliśmy przy ławie oglądaliśmy TV i popijaliśmy wódeczkę, kolegę później trochę zmogło i poszedł do łazienki kapać się, ja zostałem jeszcze w tym pokoju, zerkałem na śpiącą dziewczynę kumpla a tamten chyba baran zasnął w wannie. Coś mnie podkusiło i odsunąłem trochę kołdrę, a tu ona spała w samej podkoszulce, nie miała chyba na zmianę majek. Spała na boku z wypiętym tyłkiem, była tak pijana że orkiestra dęta by jej nie dobudziła. Zacząłem sobie oglądać jej dupke i wypiętą cipkę. Nasłuchiwałem co siędzieje w łazience. Usiadłem sobie na brzegu łóżka zacząłem ją dotykać , początkowo delikatnie, później trochę mocniej wkładałem delikatnie paluszek do cipik rozchylałem pośladki, następnie się onanizowałem i spuściłem na je pośladki następnie delikatnie wytarłem jej pośladki i przykryłem kołdrą. Poszedłem do swojego pokoju rozebrałem się do majtek rozłożyłem łóżko i pochwali wszedłem do łazienki budzic kolegę a ten zmarznięty spał dalej. Jakoś się obudził i poszedł do swojej lubej. Rano oczywiście on nic nie pamiętała.
Niedawno byłem na ich weselu. Wiem że postąpiłem źle, oprócz dotykanie no i onanizmu na jej pupę nic więcej nie robiłem.

Szkoda ze nie porobiłeś fotek

IP i czas połączenia logowane. [20796225]
[11.10.2013] 18:36
39 latka
wy faceci to zaraz wyczujecie jak ktoś inny nas zaliczy. mój mąż też często wyczuje jak się bzykne z innym

IP i czas połączenia logowane. [20796502]
[12.10.2013] 01:24
jacekm.76
39 latka (13.10.11 18:36):
wy faceci to zaraz wyczujecie jak ktoś inny nas zaliczy. mój mąż też często wyczuje jak się bzykne z innym

To dobrze dla Ciebie czy źle że to wyczuje ?

IP i czas połączenia logowane. [20797370]
[12.10.2013] 10:23
1ROSKOSZ1
DO 39LATKI Mogłabyś napisać jak do tego doszło że teraz posuwało Cię kilku facetów razem z meżem i co wtedy czujesz? Jak się zachowuje twój mąż i jak było za pierwszym razem?

IP i czas połączenia logowane. [20797507]
[12.10.2013] 16:28
39 latka
jest tak tym podniecony że masakra

IP i czas połączenia logowane. [20798082]
[12.10.2013] 18:14
Moja żona również
39 latka (13.10.11 18:36):

Tak faceci od razu to wyczują, moja żona mnie zdradzała na początku z kolegą z pracy, potem z szefem. Była jakaś odmieniona za każdym razem jak to robiła. Była odmieniona w zachowaniu, jakaś wesoła, żartowała, opowiadała kawały o seksie, itp. Nie wspomnę już o fizyczności, jej cipka zawsze była jakaś miękka i bardziej mokra, po prostu inna niż zwykle a szła zawsze na całość. Wtedy zawsze się bałem że zajdzie w ciąże z jakimś obcym facetem, wtedy profilaktycznie obowiązkowo poprawiałem jej dogadzając swoim wytryskiem, starałem się jej dogodzić maksymalnie mocno żeby być lepszym kochankiem od tamtych.

IP i czas połączenia logowane. [20798329]
[12.10.2013] 18:24
w_aski
Chcialbym zeby moja tez tak od czasu do czasu dawala innxm

IP i czas połączenia logowane. [20798361]
[12.10.2013] 19:55
39 latka
dziś też robimy wypad na imprezę mam nadzieję że będzie super

IP i czas połączenia logowane. [20798531]
[13.10.2013] 11:19
Tobiasz56
mężowie udostępnili zdjęcia nagich żon http://swinki.pl/4379/dziewczyny-topless-na- plazy-29-zdj.html fan lekkiej erotyki swinki.pl

IP i czas połączenia logowane. [20799797]
[13.10.2013] 11:22
Tobiasz56
pijane laski pokazują wdzięki nago http://swinki.pl/4399/pijane-laski-szaleja-3 0-zdj.html fan lekkiej erotykiwww.swinki.pl

IP i czas połączenia logowane. [20799801]
[13.10.2013] 15:39
1ROSKOSZ1
DO 39LATKI. Czy Mogłabyś ze mną korespondować? Podaje e-meil ibox80.@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [20800254]
[13.10.2013] 18:05
39 latka
HMM 1ROZKOSZ1 A CO MI DASZ ZA TO

IP i czas połączenia logowane. [20800518]
[13.10.2013] 20:27
1ROSKOSZ1
Jak zasłużysz to może coś dostaniesz.

IP i czas połączenia logowane. [20800826]
[14.10.2013] 11:04
zaskoczony
Ostatnio moja zonka byla na imprezie z pracy,oczywiscie grubo zakrapianej alkocholem...na codzien grzeczna pani domu,nietwierdze ze swieta bo lubi sie dobrze zabawic ale nawet jak proponowalem innego faceta nigdy sie niezgadzala.ale do rzeczy...kolo drugiej w nocy ktos puka do drzwi,otwieram a tam taksowkarz prosi zebym ja z samochodu pomogl wyniesc...zalana w trupa...kiedy zajzalem na tylne siedzenie zobaczylem zonke lezaca z wypietym tylkiem majtki lekko odsuniete,cipka mokra...pan z taxi twierdzil ze tak ja kolezanki do samochodu zapakowaly ale moim zdaniem to po drodze musial jej niezla palcowke zrobic:]ona oczywiscie na drugi dzien twierdzila ze nic niepamieta...

IP i czas połączenia logowane. [20801831]
[14.10.2013] 13:01
szwagier11
A tam palcówkę od razu zrobił, po prostu ją wybzykał.

IP i czas połączenia logowane. [20801940]
[14.10.2013] 19:47
39 latka
1ROSKOSZ1 MASZ ZWINNY JĘZYCZEK

IP i czas połączenia logowane. [20802868]
[15.10.2013] 07:06
julian123
39 latka (13.10.14 19:47):
1ROSKOSZ1 MASZ ZWINNY JĘZYCZEK

A moze masz ochote na mojego winnego kutaska ....pozdrawiam....

IP i czas połączenia logowane. [20803707]
[15.10.2013] 07:19
julian123
Moja żonka raz na jakis czas umawia sie ze znajomymi z pracy na piwo. Zawsze odwoże i przywoże ją po imprezie. Jak ją zostawiam zawsze sobie żartuję żeby była grzeczna bo sprawdzę . Ostatnio podjechałem pod lokal godzinke wczesniej . Zaparkowałem tak że nie widziala samochodu. Z lokalu co jakis czas wychodzili ludzie na papieroska. Po jakims czasie wyszła i moja żonka z jakimś facetem. Troszkę była juz wstawiona bo lekko sie zataczała. Oczywiście nie była sama tylko z jakims facetem. On co jakis czas obejmował ją w talii ona zaś w siódmym niebie śmiala się, cała radosna .Jak zauważyłem zbytnio nie protestowała gdy ja obściskiwał i obcałowywał. Niby się wyrywała , protestowała ale jakos bez przekonania bo odwzajemniała pocałunki. Ciekawe co jeszcze robi kiedy nie widze , moge sie tylko domyslac ...Czasami jej znajome z pracy żartują że mam rozrywkową żonę ...No coś na ten temat wiem

IP i czas połączenia logowane. [20803715]
[15.10.2013] 12:40
spokojny24
Moja po alkoholu rznie sie jak przecinak. Lubi bardzo ostro sie kochac i jak koncze jej na twarzy. Wszystko z nia ok? Bo mi sie to podoba

IP i czas połączenia logowane. [20804121]
[15.10.2013] 19:22
1Roskosz1
39LATKA ,bo lubie lizać, a Ty się droczysz jak osiemnastka. I dalej pusta skrzynka.

IP i czas połączenia logowane. [20804854]
[16.10.2013] 08:22
39 latka
JULIAN123 JAK MASZ DUŻEGO TO BYM SIĘ SKUSIŁA

IP i czas połączenia logowane. [20805682]
[16.10.2013] 15:16
maz.gdynia
39 latka (13.10.16 08:22):
JULIAN123 JAK MASZ DUŻEGO TO BYM SIĘ SKUSIŁA

39 latka a skąd jesteś może i ja skorzystam

IP i czas połączenia logowane. [20806453]
[16.10.2013] 21:04
39 latka
WLKP

IP i czas połączenia logowane. [20807250]

1 «   30 31 32 33 34   » 45 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat