o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żony po alkoholu

1 2 3 4 5   » 42 Strony tematu:
[16.01.2009] 11:17
zazdrosny mąż45
Bardzo zintegrowany (09.01.12 10:14):
Wyjazdy to piękna sprawa, żony,mężowie dzieci i wszystkie problemy zostają w domu, a wtedy w dobrej atmosferze można się nieżle zabawić. Panie 30-50 zachowują się jak młódki, trochę dobrej muzyki, dużo alkocholu, trochę komplementów i można korzystać do woli z ich wdzięków. Same rozchylają nóżki i wypinają pośladki a jak wtedy nie korzystać

parę lat temu jak moja żona pojechała na taki wyjazd, pojechałem za nią i co, byli ulokowani w domkach czteroosobowych, zajrzałem przez okno tam gdzie była moja żona a tam orgia. Ona widać że pijana na czworaka dawała dupy paru facetom. Jeden kończył drugi zaczynał. Było ich tam pięciu i widać dobrze się bawili i jak tu ufać kobiecie

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [14202701]
[17.01.2009] 11:13
Magda zach
człowieku jestem 14 lat po ślubie, mąż dzieci praca, jak jadę na taki wyjazd chcę choć na chwilę się rozerwać i poczuć atrakcyjna. Dobrze jest poczuć czasami kogoś innego w sobie, a od tego że komuś @@@nę albo dam się zerżnąć nic mi nie ubędzie, trzeba się odstresować i nic komu do tego, mąż z tego co wiem nie jest mi dłużny, nie raz słyszałam od znajomych co on wyprawiał jak gdzieś pojechał, to dlaczego ja nie mogę

IP i czas połączenia logowane. [14207727]
[17.01.2009] 11:29
ha..mm..mmmm
Magda..zach.........

Swieta racja...popieram!!!! tak trzymac!!!

IP i czas połączenia logowane. [14207802]
[17.01.2009] 13:03
jacek2008
Magda zach ! Całkowicie się z Tobą zgadzam. Chętnie prywatnie pogadam z Tobą. Podaj proszę adres Twojego maila.Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [14208109]
[17.01.2009] 19:53
evrybody
Magda zach...
no wreszcie normalna laska!!!!!!
słysząc co mówisz czuję się jak bym był na takim wyjeździe......
a bywałem , bywałem!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14209959]
[23.08.2014] 13:24
[22.01.2009] 11:28
ulotna mgła
To się wam tak podoba, jak się wasi mężowie albo żony dymają, to coś wam powiem. Jasne alkohol, dobra zabawa sprzyja, ale jak się ma pod sufitem nikt nie pójdzie dalej. Parę lat temu byłam na takim wyjeździe z moją bardzo dobrą koleżanką. Znamy się od 7 lat i wtedy pierwszy raz ją zobaczyłam w takiej sytuacji. Na codzień przykładna żona, mamusia w niedzielę do kościółka, a wtedy popiła i wyszło z niej. Miałyśmy spać razem w jednym pokoju ale ona gdzieś zniknęła. Znalazłam ją po odgłosach w jednym z pokoi. Była zupełnie naga w pokoju pełnym jakichś mężczyzn. @@@ała jednemu z nich gdy drugi brał ją od tyłu. Twarz miała całą w spermie, na co mało nie zwymiotowałam. Skończyli i podeszli następni. Nie mogłam na to patrzeć, była dla mnie zwykłą szmatą. Od tamtej pory skończyła się nasza przyjażń. Jej mąż się od kogoś dowiedział i udana rodzinka się szybko rozpadła. Co wy na to38

IP i czas połączenia logowane. [14238134]
[22.01.2009] 12:31
*przyjaciel*
Nie jeśteś, ale też nigdy nie byłaś jej przyjaciółką. Nie potrafię sobie wyobrazić, by odmienne zapatrywanie na seks musiało kończyć przyjaźń, przynajmniej tą prawdziwą na pewno i zdecydowanie NIE !!!

IP i czas połączenia logowane. [14238572]
[22.01.2009] 13:34
dobre dobre dobre
ulotna mgła (09.01.22 11:28):
To się wam tak podoba, jak się wasi mężowie albo żony dymają, to coś wam powiem. Jasne alkohol, dobra zabawa sprzyja, ale jak się ma pod sufitem nikt nie pójdzie dalej. Parę lat temu byłam na takim wyjeździe z moją bardzo dobrą koleżanką. Znamy się od 7 lat i wtedy pierwszy raz ją zobaczyłam w takiej sytuacji. Na codzień przykładna żona, mamusia w niedzielę do kościółka, a wtedy popiła i wyszło z niej. Miałyśmy spać razem w jednym pokoju ale ona gdzieś zniknęła. Znalazłam ją po odgłosach w jednym z pokoi. Była zupełnie naga w pokoju pełnym jakichś mężczyzn. @@@ała jednemu z nich gdy drugi brał ją od tyłu. Twarz miała całą w spermie, na co mało nie zwymiotowałam. Skończyli i podeszli następni. Nie mogłam na to patrzeć, była dla mnie zwykłą szmatą. Od tamtej pory skończyła się nasza przyjażń. Jej mąż się od kogoś dowiedział i udana rodzinka się szybko rozpadła. Co wy na to38
zabolało,ze sama nigdy czegos takiego nie doswiadczysz Pozostaja ci tylko marzenia

IP i czas połączenia logowane. [14238935]
[22.01.2009] 14:12
DDAARRIIUUSSZZ  waclaw27@tlen.pl
dobre dobre dobre (09.01.22 13:34):
ulotna mgła (09.01.22 11:28):

zabolało,ze sama nigdy czegos takiego nie doswiadczysz Pozostaja ci tylko marzenia

Popieram tylko marzenia i nic więcej, ale nie załamuj się masz jeszcze szanse tylko popuść wodze fantazji ulotna mgła

IP i czas połączenia logowane. [14239194]
[23.01.2009] 08:51
ulotna mgła
Panowie spokojnie, ślub brałam mając 29 lat i do tego wieku miałam wielu męższczyzn, święta nie byłam i lubiłam się zabawić i to dobrze. Nic z tamtego czasu nie żałuję. Do tej pory lubię dobrą zabawę i seks z tym jednak że wtedy bawiłam sie z wieloma a teraz z jednym. I możecie mi wierzyć że nie liczy się tylko to jakiej wielkości ktoś ma sprzęt- wasz czuły punkt. Czasami to co duże i miłe dla oka gdy stawało było niesamowite. Jednak często okazywało się miękkie i niezdolne do niczego, a to mniejsze stawało na wysokości. Sprawa jest prosta, zanim z kimś się człowiek zwiąże, powinien korzystać z życia do bólu, a nie potem nadrabiać ciągnąc laskę jakiemuś nieznajomemu, albo dmuchając po pijaku jakąś pannę na którą na trzeźwo żaden z was by nie spojrzał. Fantazjować każdy może, ale co innego real

IP i czas połączenia logowane. [14243961]
[23.01.2009] 10:03
święty - nie święty
Ludzie! To jest nienormalne, ale wiem, że w większości to się tu odzywają nieletni onaniści. Bo żaden normalny mąż nie pozwoli żonie na takie coś. No co innego pewnie sam - chętnie inną przeleci i będzie sięchwalił całemu światu. Przykład gościa powyżej, który już chce koleżankę poznać. Rozpędźcie się a ściana się znajdzie. I do lekcji!!!!

IP i czas połączenia logowane. [14244195]
[24.01.2009] 21:11
prawdziwy maz+
ALe ja tak mam. Nie robiliśmy tego, ale podnieca mnie myśl o żonie z innym.

IP i czas połączenia logowane. [14254175]
[25.01.2009] 07:30
tratatatata
Moja zona jak mocno popije to robi su=ie bardzo napalona, moge z nia robic wszystko co chce. Raz byl u nas znajomy z pracy i jak ona popila to zaczela sie do niego dobierac, na szczescie on byl jeszcze trzezwy i do niczego nie doszlo. Zdziwila mnie za to moja reakcja bo zawsze marzylo mi sie cos takiego a kiedy byla okazja to zdezerterowalem, Gdyby on jej nie powstrzymal to ja bym to zrobil, mwydaje mi sie ze to nie byl ten facet po prostu. Musial by to byc ktos komu ufam...

IP i czas połączenia logowane. [14255667]
[25.01.2009] 09:04
Magda zach
coś się zrobiło poważnie, ma rację ulotna mgła, ale każdy ma swoje racje. Nigdy nie pieprzę się z całym stadem, choć to pewnie niezłe doświadczenie, mam swoje zasady i jak już to robię z jednym. Takie odstresowanie, każdy ma swoje sposoby, a skok na bok raz na pół roku to nie przestępstwo

IP i czas połączenia logowane. [14255723]
[25.01.2009] 22:37
pretorius x753  grisza74_74@tlen.pl
u nas w domu spal kumpel po niezlej imprezie obudzilem sie w nocy zony nie bylo obok zajrzalem do2pokoju i okazalo sie ze kumpel rznol zone bez opamietania i zlal sie jej do cipki nie mowilem jej nic o tym a ona zachowywala sie jakby nigdy nic ciekaw jestem ilu ja w rzeczywistosci juz bzykalo...

IP i czas połączenia logowane. [14260105]
[26.01.2009] 12:40
lwx
Magda zach (09.01.25 09:04):
skok na bok raz na pół roku to nie przestępstwo

Jeśli Twój mąż nie ma nic przeciwko, to ja (inni z forum też powinni) również nie uważam za nietakt.

IP i czas połączenia logowane. [14262625]
[08.03.2009] 10:06
Magda zach
Nie wiem czy wiecie ale są takie kobiety, które same prowokują takie sytuacje. Alkochol jest wtedy dobrym wytłumaczeniem, udaje taka że się spiła, niby zasypia i czeka. A czekać z reguły długo nie musi. Zawsze znajdzie się ktoś albo i wielu którzy będą sobie chcieli ulżyć

IP i czas połączenia logowane. [14504403]
[09.03.2009] 12:15
an1202
Cos o tym wiem (09.01.12 05:16):
Historia jest jak najbardziej prawdziwa. Pewnego razu nocowal u nas maz kuzynki mojej zony. Facet w naszym wieku. Zalatwil swoje sprawy w naszym miescie i przyszedl na noc do nas. Zjedlismy kolacje, a ja postawilem buteleczke. Bylo bardzo milo, wypilismy sporo. Moja zona miala juz dosc i poszla spac. My otworzylismy nastepna butelke. Po pewnym czasie powiedzialem mu, zeby poszedl ja zawolac, to maze wroci do nas. Poszedl i dlugo go nie bylo. Powiedzial, ze ona spi mocno. J atez zrobilem sie senny. Przysnalem na moment, a gdy sie obudzilem to bylem sam. Wyszedlem z pokoju i zobaczylem go w drzwiach do naszej sypialni jak stal i sobie trzepal. Wtedy zobaczylem, ze ona lezy nago z rozchylonymi nogami. On zaczal mnie bardzo przepraszac, ale ja go nie sluchalem. Nie wiem czemu poczulem ogromne podniecenie. Spytalem, czy ona mu sie tak podoba? Powiedzial, ze o takiej kobiecie moze tylko pomarzyc. Wygral! Odpowiedzialem, ze nie musi marzyc, a moze podotykac. Widzialem zaskoczenie w jego oczach. Po chwili jej piersi byly juz w jego rekach. Dotykal jej we wszystkie miejsca, a ja bylem coraz bardziej podniecony. Powiedzialem nie wiem czemu, ze skoro sprawy zaszly tak daleko, to moze zrobic nawet wiecej. Nawet nie wiem kiedy obrocil ja na bok i wszedl w nia od tylu. Nie o to mi chodzilo, ale teraz nie mialo to znaczenia. Zrobilismy to obaj po dwa razy i poszlismy spac. Ona caly czas spala. Do dzisiaj nigdy nic nie wspomniala o tym wszystkim. Mysle, ze naprawde nic nie pamieta.
zazdroszcze Ci tej sytuacji chcialbym bardzo zobaczyc swoja zonke w takiej samej lub podobnej przygodzie.niesamowite wrarzenie

IP i czas połączenia logowane. [14510186]
[20.03.2009] 11:25
francik3
już chyba pisałem może jakieś fotki w tym temacie

IP i czas połączenia logowane. [14569891]
[04.04.2009] 13:56
28mążsmutny
Magda zach (09.03.08 10:06):
Nie wiem czy wiecie ale są takie kobiety, które same prowokują takie sytuacje. Alkochol jest wtedy dobrym wytłumaczeniem, udaje taka że się spiła, niby zasypia i czeka. A czekać z reguły długo nie musi. Zawsze znajdzie się ktoś albo i wielu którzy będą sobie chcieli ulżyć

a żebś wiedziała, jeszcze niedawno jak byliśmy na imprezie u znajomych moja popiła i poszła się położyć do pokoju na piętrze. Bawiłem się z pozostałymi gdy w pewnym momencie spostrzegłem że co i rusz któryś ze znajomych wychodzi a po przyjsciu dziwnie się zachowuje,coś tam szepcze z następnym i po chwili tego też nie ma. Poszedłem w końcu z którymś, patrzę a tam w pokoju moja żona z zarzuconą na plecy spódniczką i gołą dupą klęczy na kolanach brzuchem na łóżku a z tyłu rucha ją jak królik mój znajomy. Poczekałem aż skończy bo nie chciałem robić dymu i dopiero wszedłem jak sobie poszedł. Jej cipa ociekała spermą a kałuża między nogami wybitnie świadczyła że zerżnęli ją chyba wszyscy obecni na imprezie. Następnego dnia się uskarżała że ją boli cipa, ale dobrze jej tak

IP i czas połączenia logowane. [14653534]
[04.04.2009] 17:17
Eat..m
Albo zona mowi do mnie " wygol mi dzisiaj cipke bo wieczorem przyjdzie kilku moich kolegow bo przegralam zaklad i w zamiam beda mnie pieprzyli cala noc a chyba nie chcesz zeby mnie zobaczyli taka nieogolona " w trakcie zabawy jak jakis facet sie spusci do cipki to moim zadaniem by bylo wylizac ja do czysta zeby nastepny nie mial za slisko od spermy.

IP i czas połączenia logowane. [14654305]
[06.04.2009] 20:43
też mąż
mąż szalonej (08.09.10 07:52):
moja jak popije zawsze ma jakieś durne pomysły. Dwa lata temu byliśmy na sylwestra u znajomych. Po północy wszyscy byli już nieżle na gazie a mojej odwaliło. Zaczeła się zakładać, nawet nie pamietam o co ze wszystkimi facetami. Jak oni by przegrali, mieli ściągać portki i pozwolić wszystkim paniom robić z nimi co im się spodoba, jak ona to podnosi kiecke i pozwala im na wszystko przez dwadzieścia minut. No i przegrała. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak szybko sie rozbierał, dopadli ją i walili na wyścigi bo każdy chciał zamoczyć. Panie miały też ubaw bo paru nie stanęło i odeszli wściekli.

Kolego-to chyba najlepsze co czytałem, zazdroszczę takiej kobiety

IP i czas połączenia logowane. [14665328]
[14.04.2009] 15:39
piotrass
też mąż (09.04.06 20:43):
mąż szalonej (08.09.10 07:52):
moja jak popije zawsze ma jakieś durne pomysły. Dwa lata temu byliśmy na sylwestra u znajomych. Po północy wszyscy byli już nieżle na gazie a mojej odwaliło. Zaczeła się zakładać, nawet nie pamietam o co ze wszystkimi facetami. Jak oni by przegrali, mieli ściągać portki i pozwolić wszystkim paniom robić z nimi co im się spodoba, jak ona to podnosi kiecke i pozwala im na wszystko przez dwadzieścia minut. No i przegrała. Jeszcze nie widziałem żeby ktoś tak szybko sie rozbierał, dopadli ją i walili na wyścigi bo każdy chciał zamoczyć. Panie miały też ubaw bo paru nie stanęło i odeszli wściekli.

Kolego-to chyba najlepsze co czytałem, zazdroszczę takiej kobiety

Ci który nie... sami sobie winni , ale żonka powinna zrobic wszystko aby im postawić przynajmniej my mamy taką zasadę

IP i czas połączenia logowane. [14706384]
[16.04.2009] 11:22
maz 45
witam moja zona jak wypije to nie pamieta niczego.pamietam jak raz sie spila i poszla spac to dotykaleem ja i nie obudzila sie i nic nie pamietala

IP i czas połączenia logowane. [14715465]
[17.04.2009] 03:25
Sylwka_27
Sylwka_27 (08.09.08 22:25):
DUPA !!!!

IP i czas połączenia logowane. [14720736]
[20.04.2009] 10:32
mąż szalonej
Byłem niedawno z żoną na imprezie. Zowu wypiła za dużo i zaczęła się do mnie dobierać przy wszystkich. Na chwilę wyszedłem z pokoju a gdy wróciłem ktoś siedział przy stole na moim miejscu a mojej żony nie było. Usiadłem gdzie indziej i zacząłem się rozglądać. Naprzeciw mnie siedział kolega i dziwnie się zachowywał. Po jakichś piętnastu minutach spod stołu wyszła na czworaka moja żona rozejżała się i zadowolon podeszła do mnie pytając czy mi było dobrze. Dopiero wtedy zobaczyłem że na bluzce ma czyjąś spermę. Nic jej nie powiedziałem a kolega do dziś mi dziękuje za dyskrecję

IP i czas połączenia logowane. [14736075]
[20.04.2009] 14:04
alf01
moja po małej dawce i tacach pocałowała mnie z jezyczkiem i w nocy pojechalismy samochodem w ustronne miejsce i na siedzeniu zrobiłem to z nią, było fajnie..

IP i czas połączenia logowane. [14736569]
[20.04.2009] 14:25
alf01
wyglada na to,że zona po spozyciu moze przyprawić rogi , mam nadzieje,że nie każda.

IP i czas połączenia logowane. [14736656]
[27.04.2009] 21:10
taki jeden ŻONATY
Zastanawiają mnie takie kobiety , które mówią , iż przed ślubem używały sobie do woli [ sexsu z wieloma razem lub osobno ] i że teraz niczego nie żałują . Natomiast po ślubie dla nich sex to tylko z mężem i jeżeli słyszą że ktoś robi skok w bok to mówią że to pe , jeżeli ktoś popatrzyłby na swoją żonę jak ją bzyka inny to dla nich chore . Skoro bzykały się przed ślubem to zważając na religję nie są wierzące bo łamią przykazania dekalogu więc czym argumentują swoją nagłą przemiane ? Ślub ich tak odmienił? A może przysięga - myślę że dla takich kobiet ona terz nic nie znaczy . Dla mnie to jest obłuda .Nie rozumiem takiego podejścia , zachowania. Dla mnie jest jasne - jak przed ślubem dają innym [ tymbardziej jak miały wielu partnerów i tego teraz nie żałują ]to są takie same i po ślubie , gdy udają przykładną żonę. Przecież nie przeobrażają się w inną kobietę !

IP i czas połączenia logowane. [14780819]
[30.04.2009] 13:08
ganguss 24
alf01 (09.04.20 14:25):
wyglada na to,że zona po spozyciu moze przyprawić rogi , mam nadzieje,że nie każda.

KAŻDA !!!

IP i czas połączenia logowane. [14795662]

1 2 3 4 5   » 42 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat