o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

żony po alkoholu

1 «   15 16 17 18 19   » 44 Strony tematu:
[01.07.2012] 20:49
Radko80
Tydzień temu mieliśmy urodzinowego grilla z żoną na działkach.Doris jak wypije ledwie 2-3 kieliszki wódy to już klei sie do mnie,drapie,gryzie i łapie mnie za krocze przy ludziach.Ja mam mocny łeb,ona bardzo słaby i do tego co chwile jara te cieńkie szlugi więc ok.20 (grill od 17) była już kompletnie pijana.Liczyłem że wypiła 11 kieliszków wódki więc śrubę miała niezłą!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19663891]
[02.07.2012] 16:56
I to wszystko???
Radko80 (12.07.01 20:49):
Tydzień temu mieliśmy urodzinowego grilla z żoną na działkach.Doris jak wypije ledwie 2-3 kieliszki wódy to już klei sie do mnie,drapie,gryzie i łapie mnie za krocze przy ludziach.Ja mam mocny łeb,ona bardzo słaby i do tego co chwile jara te cieńkie szlugi więc ok.20 (grill od 17) była już kompletnie pijana.Liczyłem że wypiła 11 kieliszków wódki więc śrubę miała niezłą!

Chciales nam przekazac, ze wypila 11 kieliszkow. A moze 12??? Ciekawe bardzo.

IP i czas połączenia logowane. [19666081]
[02.07.2012] 21:17
Aha.
Radko80 (12.07.01 20:49):
A to czasami nie jest Twoja żona?

http://www.youtube.com/watch?v=3qOZ9_jnW1s

IP i czas połączenia logowane. [19666756]
[10.07.2012] 10:09
Luka76
W ostatni weekend byłem z żona na imprezie z jej firmy. Taka impreza integracyjną. Można było zabrać pare. Wypilismy kilka drinkow, poszedłem zapalić przed restauracje. Tam chwile zagadalem się z inna parka. Wracam na sale. Parkiet pełny - zony nie ma. Przy stoliku tez nie. Zacząłem jej szukać. Szedlem takim ciemnym korytarzykiem, słyszę jakieś szmery z jednego z pomieszczeń. Zaglądam dyskretnie. Ciemno. A tam jakiś koleś posuwa moja żonę. Najpierw się przerazilem, potem zaczęło mnie to kręcić. Patrzyłem jak robi to do końca... Spuscil jej się w cipke... Potem chwile rozmawiali. I na koniec zrobiła mu jeszcze loda. Wychodząc mnie zobaczyli. Szok. Okazało się, ze to nie pierwszy raz

IP i czas połączenia logowane. [19685944]
[10.07.2012] 10:53
żałosna pijaczka
Do wszystkich dziewczyn uważajcie na alkohol!!! Można naprawdę doprowadzić do sytuacji, których później bardzo się żałuje. Ja przez to straciłam faceta i wstydzę się pokazywać w swoim dawnym towarzystwie. Na imprezie za dużo wypiłam i puściły wszelkie hamulce. Mój facet był w tym czasie od miesiąca za granicą, więc ja byłam wyposzczona i drinki jeszcze mnie nakręciły. A faceci, jak to faceci, widząc co się dzieje jeszcze dolewali i nie popuścili żadnej okazji. Wszystko zaczęło się od niewinnej sprzeczki z koleżanką, która z nas ma większe cycki (tak naprawdę mamy prawie równe). Byliśmy już lekko pijane więc stwierdziłyśmy, że pokażemy kolegom cyce, a oni je ocenią. Koledzy oczywiście byli bardzo chętni i okrzykami pokazać cycki zachęcili nas do ściągania bluzek i staników. Bardzo szybko stanęłyśmy z cyckami na wierzchu przed męską publicznością. Dodam, że na imprezie było w sumie 6 facetów w tym 2 ze swymi dziewczynami, no i ja z koleżanką pokazującą również swe piersi. Panowie szybko stwierdzili, że aby dokładnie zmierzyć muszą je złapać w ręce i oczywiście myśmy się zgodziły. Po biuście macali nas wszyscy, łącznie z dziewczynami. Niektórzy panowie oprócz tego, że łapali piersi w dłonie to jeszcze łapali za sutki i to mnie strasznie podniecało. Od tego momentu wszystko potoczyło się lawinowo, ja ciągle popijałam drinki, a faceci widząc jak sterczą mi sutki zaczęli się do mnie dobierać. Nie wszystko dobrze pamiętam, wiem że dwie pary przeniosły się do innych pokoi, ja całowałam się z moją koleżanką i lizałem je cipkę na oczach pozostałych 4 facetów, nie pamiętam jak to się stało, że byłam rozebrana do naga. W końcu moja koleżanka z jednym z nich wyszła, a ja zostałam z pozostałymi trzema. Robili ze mną wszystko, a ja na wszystko się z ochotą zgadzałam. Wkładali mi do cipki swoje fiuty, palce i całe dłonie, lizałam ich jądra i pupy, robiłam głębokie gardło. Jeden leżał pode mną trzymając fiuta w mojej cipce, drugi wkładał w pupę, a trzeciemu brałam do buzi, oczywiście wszystko bez zabezpieczenia. Lizali i obmacywali wszystkie części mojego ciała. Wszyscy trzej po kolei spuścili się we mnie, a że ja wciąż nie przestawałam ich lizać i pieścić za chwilę już spuszczali mi się do buzi, a ja wszystko łykałam i w tym czasie byłam w siódmym niebie. Jednak po wytrzeźwieniu nie mogłam spojrzeć w lustro. Oczywiście mój facet dowiedział się o wszystkim i to był nasz koniec. A ja zostałam sama z olbrzymim moralnym kacem.
Wszystkim do przemyślenia

IP i czas połączenia logowane. [19685987]
[31.10.2014] 10:48
[10.07.2012] 14:04
Aymos
Nie przejmuj się,idż za ciosem.UŻYWAJ ŚWIATA PÓKI SŁUŻĄ LATA.Jak lubisz sex to go uprawiaj na każdym kroku.Po to świat nastał żeby się chlastał.Napisz do mnie:apot@wp.pl
POZDRAWIAM i gwaratuje lizanko.
żałosna pijaczka (12.07.10 10:53):
Do wszystkich dziewczyn uważajcie na alkohol!!! Można naprawdę doprowadzić do sytuacji, których później bardzo się żałuje. Ja przez to straciłam faceta i wstydzę się pokazywać w swoim dawnym towarzystwie. Na imprezie za dużo wypiłam i puściły wszelkie hamulce. Mój facet był w tym czasie od miesiąca za granicą, więc ja byłam wyposzczona i drinki jeszcze mnie nakręciły. A faceci, jak to faceci, widząc co się dzieje jeszcze dolewali i nie popuścili żadnej okazji. Wszystko zaczęło się od niewinnej sprzeczki z koleżanką, która z nas ma większe cycki (tak naprawdę mamy prawie równe). Byliśmy już lekko pijane więc stwierdziłyśmy, że pokażemy kolegom cyce, a oni je ocenią. Koledzy oczywiście byli bardzo chętni i okrzykami pokazać cycki zachęcili nas do ściągania bluzek i staników. Bardzo szybko stanęłyśmy z cyckami na wierzchu przed męską publicznością. Dodam, że na imprezie było w sumie 6 facetów w tym 2 ze swymi dziewczynami, no i ja z koleżanką pokazującą również swe piersi. Panowie szybko stwierdzili, że aby dokładnie zmierzyć muszą je złapać w ręce i oczywiście myśmy się zgodziły. Po biuście macali nas wszyscy, łącznie z dziewczynami. Niektórzy panowie oprócz tego, że łapali piersi w dłonie to jeszcze łapali za sutki i to mnie strasznie podniecało. Od tego momentu wszystko potoczyło się lawinowo, ja ciągle popijałam drinki, a faceci widząc jak sterczą mi sutki zaczęli się do mnie dobierać. Nie wszystko dobrze pamiętam, wiem że dwie pary przeniosły się do innych pokoi, ja całowałam się z moją koleżanką i lizałem je cipkę na oczach pozostałych 4 facetów, nie pamiętam jak to się stało, że byłam rozebrana do naga. W końcu moja koleżanka z jednym z nich wyszła, a ja zostałam z pozostałymi trzema. Robili ze mną wszystko, a ja na wszystko się z ochotą zgadzałam. Wkładali mi do cipki swoje fiuty, palce i całe dłonie, lizałam ich jądra i pupy, robiłam głębokie gardło. Jeden leżał pode mną trzymając fiuta w mojej cipce, drugi wkładał w pupę, a trzeciemu brałam do buzi, oczywiście wszystko bez zabezpieczenia. Lizali i obmacywali wszystkie części mojego ciała. Wszyscy trzej po kolei spuścili się we mnie, a że ja wciąż nie przestawałam ich lizać i pieścić za chwilę już spuszczali mi się do buzi, a ja wszystko łykałam i w tym czasie byłam w siódmym niebie. Jednak po wytrzeźwieniu nie mogłam spojrzeć w lustro. Oczywiście mój facet dowiedział się o wszystkim i to był nasz koniec. A ja zostałam sama z olbrzymim moralnym kacem.
Wszystkim do przemyślenia

IP i czas połączenia logowane. [19686438]
[10.07.2012] 14:24
Dla Zdrowotności Trzeba Wypić
każdy lubi chyba dobre piwo tutaj jest fajna stronka, polecam i zachęcam do lajkowania na fejsie: https://www.facebook.com/pages/Dla-Zdrowotno sci-Trzeba-Wypic/172778309487115

IP i czas połączenia logowane. [19686502]
[10.07.2012] 19:21
rajdowykierowca
A DLA ODMIANY...moja żonka zaczęła sie puszczać 3 latka po ślubie, 4 znajomości, miała wtedy 23 lata I NIE BYŁA PO ALKOHOLU właśnie dla odmiany tak. jeździła do pracy daleko, a kolega jej z pracy miał autko to ja podwoził, a autkiem nadrabiali 40 min. czasu jazdy komunikacją podmiejską i miejską. no co mieli za wcześnie być w pracy??? zresztą z pracy do domu też. no to w połowie drogi skręt na Głębokie w las i dymanko. chciała się bzykać non stop, dobierała się do mnie kilka razy dziennie, ale ja@@@ przestała to po czasie dopiero zacząłem ją podejrzewac. załatwiłem po 4 miesiącach 2 auta aby nie poznała, kolegę z podwórka z kamerą i aparatem, kamera jeszcze na vhs, aparat jakiś kodak chyba z obiektywem jego ojca ze stanów to był rok 1994 i nagrał wszystko. podjechaliśmy pod jej zakład, albo rano przy przystanku i w końcu nie jechała komunikacją tylko z kolegą. pojechaliśmy za nimi no i wszystko jasne było, i tak wiele razy, kolega mi wytłumaczył abym nic nie pisnął, trza nazbierać materiałów, no i przez 4-5 miesięcy nazbierał tyle że odechciało mi sie z nią rozmawiać. zaczęła ze swoim kochasiem w którym się po uszy zakochała, a potem ślepa jeździła do lasu, albo do domu z nim i jeszcze jednym kolegą z pracy, pieprzyła się z nimi dwoma naraz. jak to wytrzymałem ???? mam do dziś tyle zdjęć, materiały video... pokazałem to teściom jako pierwszym, bo teściu się oburzył że ohohoho co ja gadam, jego córka itd. itd. no i zobaczyły gały czego nie chciały, jeszcze na dokładke zaszła w ciążę sam nie wiem kto jest ojcem, nie zrobiłem badania, ją zmusiłem aby o tym córce powiedziała, ja jestem dla córki jedynym ojcem, żadnego innego gacha córka nie chce widziec. ja ją wychowałem i jestem dumny. i to takie życie jest...jak chcesz sie pieprzyć z kimś kto ciebie pociąga, to nie wiąż sie z kimś kto ma prawdziwe uczucia, i nie rób dzieci, bo one strasznie cierpią...naprawdę...

IP i czas połączenia logowane. [19687292]
[10.07.2012] 19:40
rajdowykierowca
takie życie...

IP i czas połączenia logowane. [19687369]
[11.07.2012] 17:18
antek 1234
kiedys i moja żona wywineła niezłą orgietkę w naszym zaparkowanym samochodzie nieopodal dyskoteki kolesie aż piszczeli gdy spuszczali się jej do ust nie stety powiedziała w samochodzie może bawić się tylko z dwoma kolesiami jednocześnie ja byłem z przodu i podawałem jej chusteczki do otarcia jej mokrej buzi miała aż otarta cipkę od posuwania po tej imprezie

IP i czas połączenia logowane. [19689514]
[11.07.2012] 18:40
antek 1234
SEX Z CIĘŻARNĄ TO JEST ODLOT GDY JEJ FACET NATO PATRZY

IP i czas połączenia logowane. [19689651]
[11.07.2012] 18:51
rajdowykierowca
ANTEK...trza było jej podać PAŁĘ a nie chusteczki...

IP i czas połączenia logowane. [19689684]
[11.07.2012] 20:03
antek 1234
ŻONA PO IMPREZIE CZY TO W DYSKOTECE CZY GRONIE ZNAJOMYCH W DOMU ZAWSZE KOGOŚ SOBIE UPATRZY I KARZE SIĘ RŻNĄĆ AŻ KOLEŚ PRZESTANIE JUZ MIEĆ NASIENIE TAK DO RANA KOLEŚ MUSI JA POSUWAĆ NA RESZTKACH A RANO KAWKA POTEM JA JĄ BIORĘ A ONA NA WEKEND CHCE NOWEGO RAZ TYLKO SPODOBAŁ SIE JEJ JEDEN BO MIAŁ OBFITE WYTRYSKI TEGO LUBIŁA UJRZDŻAC

IP i czas połączenia logowane. [19689919]
[12.07.2012] 13:31
Alpha36
Ostatnio zrobiliśmy domówkę. Przyszło paru znajomych. Impreza jak impreza. Na samym końcu został u nas tylko mój kolega, ja i żona. Ona zawsze lubiła wypić, więc na sam koniec była już kompletnie pijana. Z kumplem siedzieliśmy i ogladaliśmy TV. Po pewnym czasie, moja zasnęła na kanapie i postanowiłem ją zanieść do łóżka. Była kompletnie pijana. Położyłem ją na łóżku i zacząłem rozbierać. W pewnym momencie wszedł kumpel i zapytał czy pomóc. Powiedziałem, że w sumie to czemu nie. Rozebraliśmy ją, a mumpel zapytał, czy może sobie dotknąć jej cipki. Mówię, ok. zaczął ją delikatnie otykać. I w tym momencie ona się przebudziła i zobaczyła, że ma obcą rękę na cipce. Najpierw odepchneła ją, a potem powiedziała, że chce dalej. Mocno ją to pobudziło. Zaczeła pięścić kumpla, potem go lizać. Na końcu kumpel wszedł w nią i ostro wydymał. Mnie pozostało oglądanie. Potem chciała robić to ze mną. On patrzył. Najlepsze było to, że rano jak się obudziła to nic nie pamiętała....

IP i czas połączenia logowane. [19691567]
[12.07.2012] 18:25
wyposzczona.pl
ja po alkoholu niestety zawsze się z kimś prześpię... jestem chyba głupia:/ --------------------------------------------------- ----------------------www.wyposzczona.pl szukam faceta!!!! do seksu! Ona!

IP i czas połączenia logowane. [19692500]
[13.07.2012] 22:22
Adam747
Moja żona wróciła wczoraj z imprezy ze znajomymi z pracy. Była kompletne pijana. Musiałem ja rozebrać, aby położyła sie do łóżka, bo taka była pijana. Zauważyłem, ze ma wilgotnej majtki. Sperma to raczej nie była. A moze ktoś ja tak rozbudzil? Wiem, ze po alkoholu hamulce puszczają. Co sądzicie?

IP i czas połączenia logowane. [19695389]
[13.07.2012] 22:32
Lublin_żonapijana
Moja zawsze jak pije alkohol to przestaje panować nad sobą. Zaczyna byc na tyle swobodna że mogłaby pokazać co ma pod sukienką.
Ma 28 lat, szczupła blondynka. Jak się upija rozbiera sie do naga i kłądzie spac. Nie przykrywa się kołdrą. mam taką fantazję że przychodza do mnie kumble na popijawę uppijamy moją żonke a potem jak by zasnęła każdy waliłby sobie na jej widok, patrząc na jej rozchylone uda, cipeczkę jej dupę. Każdy by się spuścił na to co chce na jej włosy, pupę, nogi. Jeśli byłaby ostro wstawiona to nawet można byłoby ją zerżnąć. Lubię jej robic zdjęcia jka tak śpi nago wstawiona.Kto ma takie fantazje LUBLIN LUBELSKIE.

IP i czas połączenia logowane. [19695433]
[14.07.2012] 08:19
Aymos
Adam747 (12.07.13 22:22):
Moja żona wróciła wczoraj z imprezy ze znajomymi z pracy. Była kompletne pijana. Musiałem ja rozebrać, aby położyła sie do łóżka, bo taka była pijana. Zauważyłem, ze ma wilgotnej majtki. Sperma to raczej nie była. A moze ktoś ja tak rozbudzil? Wiem, ze po alkoholu hamulce puszczają. Co sądzicie?
Mogłeś polizać,to byłbyś pewien.

IP i czas połączenia logowane. [19696041]
[14.07.2012] 13:44
Marek42
Lublin_żonapijana (12.07.13 22:32):
Moja zawsze jak pije alkohol to przestaje panować nad sobą. Zaczyna byc na tyle swobodna że mogłaby pokazać co ma pod sukienką.
Ma 28 lat, szczupła blondynka. Jak się upija rozbiera sie do naga i kłądzie spac. Nie przykrywa się kołdrą. mam taką fantazję że przychodza do mnie kumble na popijawę uppijamy moją żonke a potem jak by zasnęła każdy waliłby sobie na jej widok, patrząc na jej rozchylone uda, cipeczkę jej dupę. Każdy by się spuścił na to co chce na jej włosy, pupę, nogi. Jeśli byłaby ostro wstawiona to nawet można byłoby ją zerżnąć. Lubię jej robic zdjęcia jka tak śpi nago wstawiona.Kto ma takie fantazje LUBLIN LUBELSKIE.

Dobre

IP i czas połączenia logowane. [19696528]
[14.07.2012] 13:46
Marek42

Poprostu ktos ja wymacal

IP i czas połączenia logowane. [19696531]
[14.07.2012] 14:42
Adam747
Marek42 (12.07.14 13:46):

Poprostu ktos ja wymacal
Myślisz, ze tylko wymacal?

IP i czas połączenia logowane. [19696647]
[14.07.2012] 14:47
a może durex'a
Adam747 (12.07.14 14:42):
Marek42 (12.07.14 13:46):

Poprostu ktos ja wymacal
Myślisz, ze tylko wymacal?

miał?

IP i czas połączenia logowane. [19696660]
[14.07.2012] 14:58
Adam747
Tego nie wiemy . Miała mokre majtki, może ktoś ja po prostu podniecil... Nie wiem czy tam były warunki na bzykanie. Wróciła 2.30.

IP i czas połączenia logowane. [19696682]
[14.07.2012] 14:59
a może durexa
jeśli był pijany, to pewnie szybki numerek zrobili...

IP i czas połączenia logowane. [19696686]
[14.07.2012] 15:05
Adam747
Być może...

IP i czas połączenia logowane. [19696699]
[14.07.2012] 15:06
a może durexa
może zamiast pewnie, nie wiem nie znam Twojej żony, ani tego Gaga.

IP i czas połączenia logowane. [19696700]
[14.07.2012] 15:07
Adam747
Kiedyś była na wieczorze panieńskie, to jak wróciła (tez totalnie pijana) to miała chcice. Totalna. A skończyła z koleżankami u jakiś kolesi w domu. I niby tam nic.. Choć o kolesiach przyznała się rano.

IP i czas połączenia logowane. [19696702]
[14.07.2012] 15:09
Adam747
Kiedyś już mnie zdradziła, miała tez z innym romans. Lubi jak ja faceci adoruja.

IP i czas połączenia logowane. [19696704]
[14.07.2012] 15:11
a może durexa
to dobrze, że potraficie sie dogadać

IP i czas połączenia logowane. [19696705]
[14.07.2012] 15:16
Adam747
I dobrze i niedobrze. Ciekaw jestem czy to robiła czy nie. Prawdy nie powie

IP i czas połączenia logowane. [19696714]

1 «   15 16 17 18 19   » 44 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat