o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Prawda i mity o pracy polskich opiekunek osób starszych w Niemczech

1 «   1195 1196 1197 Strony tematu:
[27.01.2017] 16:30
iga222
wal.czak (17.01.2017.24 12:00):
Za dużo uprzedzeń wobec innych, które nie są nikomu potrzebne. W moim przypadku nie miałam żadnych przykrych doświadczeń związanych z opieką osób starszych w Niemczech, a zajmuję się tym już ok. 6 lat. Otrzymuje oferty z firm pośredniczących, aktualnie jest to EUROCARE http://eurocare.com.pl/. Wynagrodzenie jest na dobrym poziomie, bo wynosi ok. 5 tys. zł po przeliczeniu z Euro. Do tego całe wyżywienie oraz zakwaterowanie mam zapewnione. Za nim zdecyduje się na jakąś ofertę, otrzymuje profil osoby, którą będę się zajmować, czy jest to kobieta czy mężczyzna, w jakim stopniu się porusza itp.

Są to zwykłe obowiązkowe standarty jak w każdej firmie odnośnie profilu/zaś 6 lat w opiece i żadnych przykrych doswiadczeń?/chyba że w jednym miejscu pracowałaś a i tak nieuniknione są problemy różne /wyczuwa się następną autoreklamę ale wszystkie opiekunki ,które pracują 6 lat wiedzą, że piszesz nie realnie/i po co?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22617656]
[26.02.2017] 19:09
Justyioio
Moja babcia jest w tym ośrodku http://www.duomed.com.pl/ i naprawdę świetnie się nią opiekują, nie mogę powiedziec na nich złego słowa

IP i czas połączenia logowane. [22659669]
[15.03.2017] 12:27
barmer
Oj, bez przesady - pracy jest bardzo dużo i to w zasadzie w każdym mieście, wystarczy popatrzeć na to - http://www.gowork.pl/praca/rybnik ;l Raczej mało kto spodziewał się, że zmiany zajdą aż tak daleko, a przecież po prostu w wielu przypadkach wyjazd się nie kalkuluje, nawet zapominając o tym, że w Polsce zostawia się wszystko.

IP i czas połączenia logowane. [22678502]
[28.03.2017] 17:48
Dorcia 64
Witam Panie jestem w miejscowości Bottrop czy któraś z pan chciałaby pogadać spotkać się jestem tu sama nie ma nikogo .A smutno samemu pozdrawiam dorcia

IP i czas połączenia logowane. [22693678]
[29.03.2017] 21:00
Krisssu
Ja sie nasłuchałem i naczytałem okropieństw na temat domów opieki i w Niemczech i w kraju. No niestety niektóre są prawdą, ale są też tak takie, które odbiegają od tego złego stereotypy. jednym z nich moim zdaniem http://duomed.com.pl/opis-osrodka/ naprawdę zasługuje na zainteresowanie

IP i czas połączenia logowane. [22695205]
[22.01.2018] 13:26
[18.04.2017] 13:32
miniko881
Gdyby ktoś chciał wyjechać za granice na własną rękę, serdecznie polecam ichwww.przewozy-interbus.pl . Wynajem busa moim zdaniem to bezpieczniejsza opcja niż samolot czy autokar, poza tym podwożą niemal pod same drzwi

IP i czas połączenia logowane. [22712172]
[23.04.2017] 21:08
bogusiawiciak
ee tam, nigdy nie spotkałam się z jakimikolwiek nieprzyjemnościami pracując jako opiekunka w niemczech. wyjeżdżam zawsze z Ambercare24 i zero problemów. zawsze wiem, w jakiej kondycji jest mój podopieczny i czego mniej więcej mogę się spodziewać. a że praca wymaga czasem troche więcej cierpliwości i skupienia to już inna bajka. ja nie narzekam

IP i czas połączenia logowane. [22718274]
[26.04.2017] 14:48
lidka_folricna
Ja korzystałam z usługwww.interbus.szczecin.pl , to właśnie dzięki nim dojechaliśmy i wróciliśmy bezpiecznie Polecam zapoznać się z ich ofertą, nigdy nie wiadomo kiedy będzie potrzebne, a firma jak najbardziej przyjazna człowiekowi!

IP i czas połączenia logowane. [22720354]
[27.04.2017] 14:21
Mecwaldol
Według mnie ważne jest to aby posiadać ubezpieczenie w pracy lub karte ekuz na początek http://www.ubezpieczeniaonline.pl/turystyczn e/a/jak-uzyskac-europejska-karte-ubezpieczenia-zdrowotnego/1 0.html

IP i czas połączenia logowane. [22721449]
[31.05.2017] 14:43
gaba095
www.przewozy-interbus.pl ja z nimi jeżdżę, jest całkiem w porządku. Praca jak to praca za granicą, ale jaka by nie była, trzeba przede wszystkim tam bezpiecznie dojechać, i tu właśnie dlatego polecam ta firmę

IP i czas połączenia logowane. [22743252]
[31.05.2017] 17:19
a co to ma wspólnego z tematem
gamoniu reklamodawczy z firmy busiarskiej?

IP i czas połączenia logowane. [22743317]
[02.08.2017] 09:38
Marietka654
Widzę, że wiele osób zboczyło z głównego wątku i pojawiły się jakieś tematy poboczne. Wracając jednak do pracy opiekunki. Zgadzam się z przedmówczyniami, że ogromną rolę ogrywa agencja, z którą zdecydujemy się współpracować - no chyba, że prowadzimy własną działalność. Jestem opiekunką już, a dla niektórych dopiero 4 lata. Podobnie jak @madziara1111 zaczynałam bardzo szybko i ostatecznie zostałam zatrudniona przez http://www.friggawork.pl/ , ponieważ tylko tam zechcieli do pracy tak młodą osobę.
Chciałam poruszyć wątek obowiązków - tego co nam wolno i tego co jest zakazane. Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Czy wykonujecie iniekcje, zmiany opatrunków i podajecie leki, mimo że nie powinniście? A może spotkałyście się z naciskami ze strony rodzin?

IP i czas połączenia logowane. [22781480]
[05.08.2017] 07:23
walka012
Jeździłam do Niemiec z firmą www.curaform.pl i wszystko było zgodnie z umową, począwszy od warunków pracy, a skończywszy na wynagrodzeniu. Wcześniej próbowałam przez inne firmy i byłam zawiedziona. Tutaj solidnie, rzeczowo i uczciwie. Polecam

IP i czas połączenia logowane. [22783282]
[30.11.2017] 11:21
Marlena.N.
Zapraszam wszystkie opiekunki/opiekunów na grupę z ciekawymi ofertami pracy w branży. Pozdrawiam, Marlena.

IP i czas połączenia logowane. [22844112]
[04.12.2017] 12:54
chrobotek
Każdy kto tak pracował pewnie ma już doświadczenie na ten temat, a mogą być one przecież różne. Zresztą patrząc na nasz rynek, to ofert związanych z opiekunkami osób starszych nie brakuje https://sprzedajemy.pl/uslugi/nianie-i-opiek unki inna sprawa, że są to najczęściej agencje, rzadziej osoby prywatne. Faktem jest, że wszystkie oferty trzeba po prostu sprawdzać.

IP i czas połączenia logowane. [22846135]
[10.12.2017] 21:04
milele32353
Duzo pracy jest w Niemczech http://www.praca.owi.pl/za-granica/w-europie /w-niemczech/

IP i czas połączenia logowane. [22849975]
[16.12.2017] 17:53
MalwinaS
Nie ma co ukrywać że to lekka praca nie jest. Trzeba mieć mocne nerwy czasami. Ja miałam wyjechać tylko na kilka miesięcy a siedzę już ponad rok w Niemczech. Koleżanka mi poleciła bym się w laxo care zatrudniłą bo on już trochę tam pracowała i mi zwyczajnie mówiła co i jak trzeba robić. Oprócz do koordynatorki to mogłam do niej zadzwonić i zapytać o radę. teraz to ja radzę nowym opiekunkom. Do pracy da się przyzwyczaić. Warunki pienięzne w porównaniu do inych firm są tu okej.

IP i czas połączenia logowane. [22852816]

1 «   1195 1196 1197 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat