o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Prawda i mity o pracy polskich opiekunek osób starszych w Niemczech

1 «   1070 1071 1072 1073 1074   » 1156 Strony tematu:
[25.11.2013] 10:22
PROSTACTWO......
trololololoooo (13.11.25 09:52):
zofiaaaa (13.11.22 22:05):
kto slyszal o opiekunce zastrzelonej przez dziadka w ostatnim tygodniu, ponoc kolo Frankfurtu ?

Liselotte wkurzyła go aż tak? A podobno nie miał żadnych zaburzeń.

Zart prostacki i nie na miejscu. Masz chora fobie na punkcie Liselotte. Zastanow sie zanim cos napiszesz. Prostaczka cala geba.....

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [20881319]
[25.11.2013] 10:59
a dla mnie
PROSTACTWO...... (13.11.25 10:22):
kto slyszal o opiekunce zastrzelonej przez dziadka w ostatnim tygodniu, ponoc kolo Frankfurtu ?

Zart prostacki i nie na miejscu. Masz chora fobie na punkcie Liselotte. Zastanow sie zanim cos napiszesz. Prostaczka cala geba.....

twoja glowa to idealne miejsce na plantacje drozdzy chora fanko Lisselotte!!!

IP i czas połączenia logowane. [20881380]
[25.11.2013] 11:10
PROSTACTWO......
a dla mnie (13.11.25 10:59):

Nie jestem zadna fanka Liselotte ani zadnej z was. Po prostu stwierdzilam obiektywnie, ze takie zarty obojetnie kogo by nie dotyczyly sa prostackie i nie na miejscu. Padl nick Liselotte w tym przypadku i tak wyszlo. To, ze nie mozesz o niej zapomniec przy kazdej nadarzajacej sie okazji to juz twoj problem. Widocznie masz na swoim punkcie wielkie kompleksy skoro natretnie jako temat zastepczy wywolujesz Liselotte do tablicy.

IP i czas połączenia logowane. [20881406]
[25.11.2013] 11:42
a dla mnie
Urzekla mnie twoja wypowiedz, ale dalej twierdze, ze w glowie hula ci wiatr. Prostackie to jest twoje zachowanie, bycie marna adwokatka kogos kogo nawet nie znasz
Placi ci za to? Bo nie wierze, ze za darmo robisz z siebie blazna!

IP i czas połączenia logowane. [20881458]
[25.11.2013] 12:05
PROSTACTWO......
a dla mnie (13.11.25 11:42):
Urzekla mnie twoja wypowiedz, ale dalej twierdze, ze w glowie hula ci wiatr. Prostackie to jest twoje zachowanie, bycie marna adwokatka kogos kogo nawet nie znasz
Placi ci za to? Bo nie wierze, ze za darmo robisz z siebie blazna!

Jestes glupsza niz ustawa przewiduje. Nie mam zamiaru dluzej z toba dyskutowac. Jestes chora na punkcie Liselotte i kazda wypowiedz na jej temat choc troche pozytywna uwazasz za zamach stanu na swoje poglady. Smiem twierdzic, ze rowniez jej nie znasz wiec skad te zajadliwe, negatywne wypowiedzi? Tlumacze tobie tepa babo,bo inaczej do ciebie nie dociera, Liselotte nie jest zadna moja znajoma ani kolezanka. Uwazam natomiast, ze usmiercanie kogos na forum jest po prostu prostackie i nie na miejscu. Zrozumialas teraz tepa kobieto? W tym sedno mojej wypowiedzi.

IP i czas połączenia logowane. [20881497]
[25.07.2014] 20:21
[25.11.2013] 12:12
a dla mnie
Ty jestes chora psychicznie nie jestem lekarzem, ale stawiam ci taka diagnoze. Jestes bienormalna na jej punkcie, smiem twierdzic, zemasz oltarzyk z lisselotte w domu i sie do niej modlisz inaczej nie potrafie wytlumaczyc twojego zachowania. Debilizm w czystej formie, lecz sie!

IP i czas połączenia logowane. [20881502]
[25.11.2013] 12:22
do fanki Lisselotte
Nareszcie masz kobieto dobry nick "PROSTACTWO..." - pasuje ci jak ulal! Lepszegonoe moglas wybrac, w pelni opisuje twoj stan umyslowy.

IP i czas połączenia logowane. [20881512]
[25.11.2013] 22:16
wronka50
Ola Domoradzka (13.11.22 13:47):
Dziewczyny pomozcie,
wyjezdzam pierwszy raz na zastepstwo swiateczne i otrzymalam caly stos roznych dokumentow do podpisania.
Czy Wy tez musicie przed wyjazdem tyle papierow podpisywac, jakies polecenia podrozy, weksle itp...
Blagam pomozcie i podpowiedzcie co moge i powinnam podpisac a czego nie powinnam !!!

Dziewczyno nigdy w życiu nie podpisuj nikomu, w żadnej pracy, żadnych weksli. Z góry stawiasz się na przegranej pozycji. Wiadomo, że nie zarobisz ale gorzko pożałujesz swojej decyzji. Nie wyjeżdżaj na tych warunkach. Serdecznie Cie pozdrawiam i miej rozsadek. Powodzenia.

IP i czas połączenia logowane. [20882674]
[26.11.2013] 07:46
byszomanka
a dla mnie (13.11.25 10:59):

na takiej pustyni jak jej głowa, to nawet kaktus uschnie.

IP i czas połączenia logowane. [20883152]
[26.11.2013] 08:48
masz racje!
wronka50 (13.11.25 22:16):
Dziewczyny pomozcie,
wyjezdzam pierwszy raz na zastepstwo swiateczne i otrzymalam caly stos roznych dokumentow do podpisania.
Czy Wy tez musicie przed wyjazdem tyle papierow podpisywac, jakies polecenia podrozy, weksle itp...
Blagam pomozcie i podpowiedzcie co moge i powinnam podpisac a czego nie powinnam !!!

Dziewczyno nigdy w życiu nie podpisuj nikomu, w żadnej pracy, żadnych weksli. Z góry stawiasz się na przegranej pozycji. Wiadomo, że nie zarobisz ale gorzko pożałujesz swojej decyzji. Nie wyjeżdżaj na tych warunkach. Serdecznie Cie pozdrawiam i miej rozsadek. Powodzenia.

Ogolnie nie podpisywac dziwnych rzeczy typu weksle, bo to jak zalozyc sobie samemu petle na szyje. Unikac tez firm, w ktorych umowa nadziana jest karami pienieznymi, jak dobra kasza skwarkami, bo wtedy firma ma cie w garsci i pod byle pretekstem dadza kare i bedziesz pracowac za darmo...
Kary bardzo wysokie ma w umowie np firma InterKadra, wiec odradzam. Poza tym kto podpisuje sie na forum imieniem i nazwiskiem? Przeciez firmy czytaja! DziewcYny, mozg sluzy do myslenia, wiec zastanowcie sie troche...

IP i czas połączenia logowane. [20883223]
[26.11.2013] 19:15
Masz rację
masz racje! (13.11.26 08:48):
Dziewczyny pomozcie,

Ogolnie nie podpisywac dziwnych rzeczy typu weksle, bo to jak zalozyc sobie samemu petle na szyje. Unikac tez firm, w ktorych umowa nadziana jest karami pienieznymi, jak dobra kasza skwarkami, bo wtedy firma ma cie w garsci i pod byle pretekstem dadza kare i bedziesz pracowac za darmo...
Kary bardzo wysokie ma w umowie np firma InterKadra, wiec odradzam. Poza tym kto podpisuje sie na forum imieniem i nazwiskiem? Przeciez firmy czytaja! DziewcYny, mozg sluzy do myslenia, wiec zastanowcie sie troche...

Nie tylko Interkadra ale też Herz 24,który ogłasza sie we wszystkich województwach- a pożniej nie wypłacaja pieniędzy

IP i czas połączenia logowane. [20884309]
[26.11.2013] 19:20
Herz 24
to jest dopiero towarzystwo, rodzina im płaci 2200 euro i więcej a oni płacą 1000 euro ,a czasamo w ogóle. Szef prawnik i śmieje sie z naiwnych według niego kobiet

IP i czas połączenia logowane. [20884322]
[26.11.2013] 19:42
siedem
Herz 24 (13.11.26 19:20):
to jest dopiero towarzystwo, rodzina im płaci 2200 euro i więcej a oni płacą 1000 euro ,a czasamo w ogóle. Szef prawnik i śmieje sie z naiwnych według niego kobiet

np. promedica - za 1800 eur od rodziny płaci opiekunce - 700 euro łącznie z kosztem przejazdu i dziadowskiego ubezpieczenia w Europejskim to chyba zamiast Ekuz - znam juz kilka osob w moim otoczeniu z tej firmy; nawet firma, z którą w spółpracuje musi wystawić rachunekna ponad 2000 euro od rodziny biorąc pod uwagę moje wynagrodzenie, prowizje własna i koordynatora

IP i czas połączenia logowane. [20884359]
[26.11.2013] 19:47
siedem
Masz rację (13.11.26 19:15):
masz racje! (13.11.26 08:48):
Dziewczyny pomozcie,

Nie tylko Interkadra ale też Herz 24,który ogłasza sie we wszystkich województwach- a pożniej nie wypłacaja pieniędzy

nie znam Herz24, ale wypłaty z Interkadry były terminowe, niestety popełniają innego rodzaju oszustwa - odnośnie stanu podopiecznego podają nieprawdziwe informacje, jak również odnośnie innych uzgodnień przed wyjazdem; teraz miłe koleżanki służbe odbywam z dyktafonem za uszami ot tak na wszelki wypadek

IP i czas połączenia logowane. [20884370]
[26.11.2013] 21:03
siedem
Dziewczyny pomozcie,

dużo firm popełniłam ale nie pamiętam weksli, to jest jakaś ściema nie wiem tylko czyja???

IP i czas połączenia logowane. [20884498]
[26.11.2013] 22:30
jA TEŻ SIÓDEMKO
nie miałam takiego przypadku,ale agencja pani Prus brała taki weksel ,za to że osoby kończyły kurs niemieckiego i pozniej nie jechały do Niemiec

IP i czas połączenia logowane. [20884689]
[26.11.2013] 23:18
siedem
jA TEŻ SIÓDEMKO (13.11.26 22:30):
nie miałam takiego przypadku,ale agencja pani Prus brała taki weksel ,za to że osoby kończyły kurs niemieckiego i pozniej nie jechały do Niemiec

jeśli ktoś wymysla weksle to znaczy ze spodziewa się nieuczciwości ze strony opiekunki.; pytanie czy w takich transakcjach potrzebny i zasadny jest weksel (ochrona firmy) czy prawnik (ochrona opiekunki); przecież wszystkie (powiedzmy) wiemy, że te kursy to jedna WIELKA ŚCIEMA; tak jak niektóre panie zwyczajnie nie nadają się do tej służby; najgorsze to, że niektóre nie potrafią się komunikować z sobą żeby to pojąć; stąd wymęczą do pierwszej wypłaty i zjazd bo bez języka to trudno egzystować a przy okazji wyrządzą tyle szkód po drodze ze szkoda gadać, ale wszystkie w zaparte idą bo trzeba okna kupić, albo darmozjada w chałupie utrzymać - taka prawda, a darmozjad robi co chce, sobie nie odmawia, bo przecież po wyjeździe ukochanej doopy musi pocieszyć sie egzystencjonalnościa czyli kupić piwko zamiast wydac pieniądze na węgiel etc....

IP i czas połączenia logowane. [20884832]
[26.11.2013] 23:25
siedem
szacunku trzeba uczyć się i wymagać no może nie od pieluch, ale od pewnego wieku, gdy cokolwiek z tej rzeczywistości "kulawej,bo kulawej" dociera do każdej rodzicielki nowego pokolenia, no cóż lecz one z tą świadomością stoją różnie, ale i pojąć nie chcą

IP i czas połączenia logowane. [20884856]
[27.11.2013] 09:38
nie kazda
Ma takie doswiadczenia jak ty siedem, nie kazda ma jak ty w domu darmozjada. Nie mierz swoja miarka!

IP i czas połączenia logowane. [20885188]
[27.11.2013] 11:52
lepiej Ci koleżanko jak
nie kazda (13.11.27 09:38):
Ma takie doswiadczenia jak ty siedem, nie kazda ma jak ty w domu darmozjada. Nie mierz swoja miarka!

tak plujesz! Od dawna pierwsze rozsądne wpisy na forum, a Ty już atakujesz. Lecz sie damo

IP i czas połączenia logowane. [20885344]
[27.11.2013] 12:06
nie kazda
lepiej Ci koleżanko jak (13.11.27 11:52):

tak plujesz! Od dawna pierwsze rozsądne wpisy na forum, a Ty już atakujesz. Lecz sie damo

Wcale nie pluje, moja wypowiedz nie byla do ciebie, wiec moze....ty sie lecz?

IP i czas połączenia logowane. [20885354]
[27.11.2013] 13:06
renatax
Dziewczyny,fajne Angeboty urlopowe sa na holidaycheck.de.Tylko leciec Dwa tygodnie Halbpension na Teneryfe juz zabuchowane za 450eur z pociagiem z i na lotnisko.Warto odzalowac troche kasy i zwiedzac poludnie Europy w cenie polskich wczasow a nawet taniej.

IP i czas połączenia logowane. [20885458]
[27.11.2013] 13:41
interkadra
Moze wyplaty maja na czas, ale za to wiecej u nich minusow niz plusow. 1. Z opoznieniem wysylaja druk a1. 2. Na karte ekuz czy ci wysla to jest loteria... 3. Bardzo ciezko sie do nich dodzwonic! Maja na wizytowce 3 nr zadnego nie odbieraja. 4. Jak napiszesz meila, to moze zwelka laska na drugi dzien ci odpisza. 5. Bledne info co do stanu pacjenta i zakresu obowiazkow. 6. Podaja bledny adres podopiecznego. 7. Jak pogorszyl sie stan pacjenta negocjowalam podwyzke, targowaly sie o durne 50 euro wiecej. 8. Nie maja koordynatpra w De. 9. Nie sprawdzaja miejsc i warunkow. 10. Firma jest czynna od pn do pt od 9 do 16, wiec jesli w weekend cos ci sie w Niemczech wydarzy, wywala cie np z domu, to mhsisz czekac do poniedzialku rano.

IP i czas połączenia logowane. [20885523]
[27.11.2013] 14:17
Monika S. Headhunters
Witam serdecznie,
poszukujemy opiekunek chętnych podjęcia pracy prywatnie, w domu pacjenta, na terenie północnej Westfalii w Niemczech. Panie zainteresowane poznaniem szczegółów oferty, proszę o kontakt ze mną na podany poniżej adres e-mail, bądź pod również podanym poniżej numerem telefonu w dni powszednie w godzinach 8-16.
Pozdrawiam serdecznie
Monika Starszak
Specjalistka ds. rekrutacji
mobile: +48 91 400 50 34
e-mail: monika.s@agencja-headhunters.eu
Kmieca 27 Str. 71-086 Szczecin
tel: +48 91 434 88 88
fax: +48 91 434 88 77www.agencja-headhunters.eu www.facebook.com/Agencja-Pracy-Headhunters

IP i czas połączenia logowane. [20885566]
[27.11.2013] 15:02
MA RACJE !!!!!!!!!
nie kazda (13.11.27 12:06):
lepiej Ci koleżanko jak (13.11.27 11:52):

Wcale nie pluje, moja wypowiedz nie byla do ciebie, wiec moze....ty sie lecz?

Ma kobieta racje. Ktos wreszcie konkretne spostrzezenia wstawil a ty zaraz z pazurami wylatujesz. Nie potrafisz dyskutowac to nie zabieraj glosu. Takich przykladow jak opisuje kolezanka jest multum. Sama nie dalej jak wczoraj rozmawialam wlasnie z taka " uciemiezniona " . Wielkie zale do calego swiata a sama wchodzi Niemcom w tylek jak tylko sie da. Pytam, po choinke to robisz? MUSZE, bo maz bez pracy, komornik za progiem. Mowie jej : takim zachowaniem psujesz opiekunkom rynek pracy pracujac za pol darmo. Odmowila nawet Pflege, po to tylko, zeby Niemcy nie musieli placic. Sama robi te czynnosci w ramach swoich 950 euro ! Przez 7 tyg. wydala na zakupy 320 euro !!!! To jest normalne pytam sie? Jak ma pracowac zmienniczka, ktora po niej przyjedzie.? A wszystko to z lizusostwa, nie znajomosci jezyka i zwyczajne wchodzenie w tylek. Strych, piwnica i ogrod to rowniez jej dzialka. Zastanawiam sie tylko kiedy ma czas dla podopiecznego? Kobieta ma 47 lat i jest wrakiem czlowieka. No tak ale ponizanie sie i brak godnosci dla marnych pieniedzy sa najwazniejsze. Nie pisz wiec kobieto bzdur, bo siodemka ma racje. Zabierz merytorycznie glos w dyskusji a nie stac Ciebie tylko na durne wypociny.

IP i czas połączenia logowane. [20885664]
[27.11.2013] 15:09
MM531
Dziewczyny!! Rzućcie tą robotę. Od roku już nie robię w tym bagnie i przysięgam. Żałuję każdego przepracowanego dnia w opiece. A było tego kilka dobrych lat...

IP i czas połączenia logowane. [20885673]
[27.11.2013] 15:31
nie kazda
Do ma racje: posluchaj, to ze wszystkie opiekunki z twojego otoczenia i siodemki maja mezow nierobow i alkoholikow, nie znaja jezyka, to nie moj problem! Ja mam dobre zycie w Polsce, dorosle samodzielne dzieci, maz ma dochody, a praca w Noemczech pozwala mi rozpieszczac wnuki, siebie i spelniac swoje hobby! Nie kazda kobieta jezdzi, bo w domu ma tylko swiatlo w lodowce i komornika pod drzwiami! Czy wyscie baby powariowaly??? Same przedstawiacie tu obraz opiekunki polskiej jako niemotu zyciowej i garkotluka, ja taka sie noe czuje, moge wam tylko wspolczuc!

IP i czas połączenia logowane. [20885696]
[27.11.2013] 16:34
bez pseudonimu
A ja jeżdżę po to,żeby móc żyć w naszym kraju kochanym.Mąż na rencie,z zakazem pracy.Renta niewysoka.Utrzymanie domu,samochodu,zwierzątek,kosztuje.Byłam bezrobotna,pracy nie było,więc wyjechałam jako opiekunka.I tak jeżdżę od kilku lat i końca nie widać,ale stać mnie na wiele.Nie mam obaw o zapłacenie rahunków,zakupy odzieżowe czy spożywcze.Stać mnie na dobre karmy.
Robię błąd w jednym-nie odkładam.Jakoś tak na bieżąco wydajemy wszystko,żyjemy bez stresu.

IP i czas połączenia logowane. [20885773]
[27.11.2013] 16:52
siedem

w moim inwentarzu nie występuje żaden pasożyt, który wydaje moje pieniądze, więc chyba nie zrozumiałaś o czym mowa

IP i czas połączenia logowane. [20885808]
[27.11.2013] 16:59
siedem
interkadra (13.11.27 13:41):
Moze wyplaty maja na czas, ale za to wiecej u nich minusow niz plusow. 1. Z opoznieniem wysylaja druk a1. 2. Na karte ekuz czy ci wysla to jest loteria... 3. Bardzo ciezko sie do nich dodzwonic! Maja na wizytowce 3 nr zadnego nie odbieraja. 4. Jak napiszesz meila, to moze zwelka laska na drugi dzien ci odpisza. 5. Bledne info co do stanu pacjenta i zakresu obowiazkow. 6. Podaja bledny adres podopiecznego. 7. Jak pogorszyl sie stan pacjenta negocjowalam podwyzke, targowaly sie o durne 50 euro wiecej. 8. Nie maja koordynatpra w De. 9. Nie sprawdzaja miejsc i warunkow. 10. Firma jest czynna od pn do pt od 9 do 16, wiec jesli w weekend cos ci sie w Niemczech wydarzy, wywala cie np z domu, to mhsisz czekac do poniedzialku rano.

tak jak napisałaś mogę potwierdzić wiele kwestii z własnej autopsji, ale nade wszystko obsługa jest fatalna, firma ma tylko jedną stawkę (tak jak promedica 700 eur) - za 1050 eur chcą urządzenie wielofunkcyjne do wszystkiego w tym do czynności medycznych, chociaż podobno to zakazane jabłuszko

IP i czas połączenia logowane. [20885815]

1 «   1070 1071 1072 1073 1074   » 1156 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat