o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Inne
 » Odpowiedz na ten temat

Prawda i mity o pracy polskich opiekunek osób starszych w Niemczech

1 «   596 597 598 599 600   » 1137 Strony tematu:
[02.08.2012] 11:16
marykate
L&L (12.08.02 10:51):
margolcia nic nie doszło ja też nie wiem dlaczego. to nowo założone konto. dotąd dostałam 1 wiadomość, nie wiem czemu to konto nie działa.inni też mają problemy z kontem gmail? Przepraszam Cię za kłopot.trudno. pozdrawiam.
Sprawdź z boku po lewej stronie, w kolumnie z folderami, folder SPAM, czasami w gmailu tam wiadomości trafiają Dzień dobry U mnie ciepło, ale pochmurno i jak znam życie podczas mojej przerwy zacznie padać Dziewczyny, które mają dzieciaki w wieku szkolnym, jeżeli kupujecie swoim pociechom do szkoły przybory lepszych firm (faber castel, bic, conte, herlitz, stabilo) warto takie produkty kupować tu w Niemczech, są nieporównywalnie tańsze

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [19741032]
[02.08.2012] 11:18
clemon
Jasio? (12.08.02 10:42):
Clemon a jak wolisz na olejku ,czy na masełku?,
Skończ te wywody erotomanie nie jestes partner do dyskusji, nadajesz sie tylko do tego, by cie IGNOROWAĆ, co od teraz właśnie czynię

IP i czas połączenia logowane. [19741034]
[02.08.2012] 11:49
KERCE
a taka jedna (12.08.01 19:21):
ohhh (12.08.01 18:36):
a taka jedna (12.08.01 18:23):
clemon (12.08.01 17:12):
xsxsx (12.08.01 16:44):
Mysle o zmianie pracy ze wzgledu na "zagrywki"rodziny niemieckiej.Rok temu mialam kilka godzin wiecej wolnego,a teraz juz wspomnieli,ze beda ciezko pracowac i nie zastapia mnie.Kupie te Gazete Praca i sprobuje podzwonic .Clemon ,czy mozesz podac swego maila?Lub skypa?
Wolne sie nalezy, jak za przeproszeniem psu buda, a to, ze oni wiecej pracują, to nie Twoje zmartwienie, niech załatwią kogoś z zewnątrz, np. sąsiadke, wnuczke, kogokolwiek. Podaj meila - odpiszę.

A do tego, jak więcej pracują(co im się chwali jak najbardziej)to podniesie im się poziom zarobków i komfort życia-czyż nie?
I będą sobie mogli pozwolić umieścić rodziców w domu dziennej opieki na parę godzin,żeby opiekunka nie padła psychicznie i fizycznie na twarz.Albo niech dzieciaczki pracują jeszcze więcej, oddadzą rodziców do domu starców , wybulą kasę wiadomo-niemałą i mają problem z głowy.
A to że wspomnieli iż będą ciężko pracować,wcale nie znaczy ,że ty masz być uwiązana do podopiecznego jak pies do budy.I wcale nie znaczy,że ONI mają zakusy na twój wolny czas.Jak ty to tak odbierasz,to pewnie tak będzie.Matko jedyna,czy nie możesz trochę ponegocjować, sprubować co się da ugrać na tym dla ciebie.
Wykorzystaj pretekst do rozmowy,uciesz się że oni będą pracować,zarabiać i odpoczywać od swoich starych.Zapytaj czy mają już na oku jakiś dom dziennego pobytu który zastąpi ICH (nie ciebie na Boga) w czasie twojego wolnego. Uciesz się że też będziesz mogła mieć te wolne więcej godzin, lub nawet cały dzień.Daj im do zrozumienia,że nawet ci do głowy nie przyszło inne rozwiązanie,jak tylko takie.
Jeśli jesteś tam już czas jakiś, to chyba coś możesz,nie?
Zwiać na inną stele, nic nie robić i czekać aż samo się załatwi jakoś tam,-litości.Nie chce mi się więcej pisać.

Dlaczego jedna drugiej spokojnie nie odpisujecie,tylko z nerwami,tak jakby każda pozjadała wszystkie rozumy świata,prawda jest taka że wszystkie jedziemy na tym samym wózku.Nie ze wszystkimi da się rozmawiać jeżeli nie czujesz się dobrze w tej rodzinie to lepiej poszukać coś nowego,oni idą na kompromis dopiero jak któraś z kolei opiekunka odejdzie,ja w ciągu 2 lat pracy mam już 4 rodzinę,mam lepsze pieniądze ale atmosfera nie podoba mi się i będę szukać następnej.Oczywiście mówiłam co mi się nie podoba i jak powinno być ale nie było reakcji.Mam kontakt z moimi następczyniami i one maja już lepiej ale nie dzięki dyskusji tylko ze strachu że stracą następną dobrą opiekunkę nerwy trzeba sobie szanować w naszej sytuacji to oni mają przewagę nad nami bynajmniej tak im się wydaje,ale są też rodziny w porządku nie można wszystkiego sprowadzać do jednej płaszczyzny,życzę powodzenia!Bardzo nieprzyjemnie napisałaś, agresywnie. Nie chce mi sie z Tobą dyskutowac. Nie można normalniej? Milej? Czy masz zespół napięcia przedmiesiączkowego, a moze przekwitasz właśnie?
Ja nie piszę tego, żeby ci było milej,kobieto.
Przyjemności to szukaj gdzie indziej.Napisałam
,żeby ci było lżej po prostuTu czasem ktoś próbuje coś doradzić,ale niemota zamiast podziękować to pyszczy.
Żebyś ty była taka wyszczekana na swojej steli jak na forum,to miała bys robotę że hoho.A tak to d..pa
I dobrze ci tak.A twoje pytanie powyżej to właśnie wykładnia poziomu intelektualnego.Ale pewnie i tak nie zakumasz o co biega.

IP i czas połączenia logowane. [19741070]
[02.08.2012] 12:03
margolcia
L&L (12.08.02 10:51):
margolcia nic nie doszło ja też nie wiem dlaczego. to nowo założone konto. dotąd dostałam 1 wiadomość, nie wiem czemu to konto nie działa.inni też mają problemy z kontem gmail? Przepraszam Cię za kłopot.trudno. pozdrawiam.
Zaden kłopot.Tez pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [19741086]
[02.08.2012] 13:43
Jasio?
clemon (12.08.02 11:18):
Jasio? (12.08.02 10:42):
Clemon a jak wolisz na olejku ,czy na masełku?,
Skończ te wywody erotomanie nie jestes partner do dyskusji, nadajesz sie tylko do tego, by cie IGNOROWAĆ, co od teraz właśnie czynię
A kto normalny uwierzy,że 30-kilkuletnia kobieta jedzie do Niemiec i co min. 2 nmiesiące zyje bez seksu?,może raz ,dwa razy ale nie wiecej . A meżowie to co ,nie szukają sobie zastępstwa,jeśli myslisz inaczej to jesteś bardzo naiwna.Jestem normalnym mężczyzną i 2 razy w tygodniu to min.,nie ma się czego wstydzić, to życie i fizjologia.A tak to rozwalacie wasze małżeństwa.poczytaj sobie na innych forach.

IP i czas połączenia logowane. [19741232]
[19.04.2014] 14:03
[02.08.2012] 14:07
Z boku
Wbrew pozorom,seks to jednak bardzo powazny problem.Nie ma co ukrywac,jestesmy opiekunkami,ale dalej ludzmi,wraz i ich potrzebami.moze dlatego,najczesciej opieka tu zajmuja sie panie juz dojrzale,bo teoretycznie przynajmniej,ich potrzeby w tym wzgledzie sa mniejsze.Brak bliskosci ,seksu niewatpliwie odbija sie na psychice,na pewno czesc pan wlasnie z tego powodu zachowuje sie tak agresywnie,nawet nie zdajac sobie z tego sprawy co jest przyczyna.Dochodzi jeszcze niepewnosc,co tam tez wyprawia partner.Oczywiscie,ze wiele malzenstw rozwala sie z tego powodu.Sadze jednak,ze dotyczy to glownie par,ktore i tak predzej czy pozniej rozstalyby sie,obojetnie czy sa razem,czy dlugo osobno.

IP i czas połączenia logowane. [19741286]
[02.08.2012] 14:20
czy ktos zna te firme?
Home and Care Sp.j. to prężnie rozwijająca się firma wysyłająca opiekunki/opiekunów do pracy w Niemczech. Posiadamy codziennie nowe oferty legalnej pracy stałej, a także gwarantujemy krótkoterminowe wyjazdy na zastępstwa. Wymagania: - znajomość j. niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
- doświadczenie w pracy opiekunki
- gotowość do podjęcia pracy "od zaraz"
- odpowiedzialność Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie
- stałą legalną pracę w oparciu o umowę o pracę
- pełne świadczenia socjalne
- dojazd, zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu gwarantowane przez pracodawcę
homeandcare
Państwo: Polska
Województwo: Wielkopolskie
Nr telefonu: 797244814

Dodatkowe dane kontaktowe: E-mail: hac@homeandcare.eu

IP i czas połączenia logowane. [19741311]
[02.08.2012] 14:23
Jasio?
Jesteś wielką optymistką,ale okazja czyni złodzieja i tak się zdarza,że te niby żelazna małżeństwa rozpadają się, wiem co pisze.Uważam,że nie jest to praca dla mężatek ani młodych dziewczyn. Wieksze pieniądze no tak, ale to na krótko ma sens.

IP i czas połączenia logowane. [19741318]
[02.08.2012] 14:24
czy ktos zna te firme?
Senior Plus S.p z o.o. Opis oferty pracy za granicą Jesteśmy polską Agencją Opieki nad Seniorami, działającą od 2006 r .
Oferujemy pracę opiekunek osób starszych na terenie Niemiec .Praca obejmuje dłuższy okres w systemie trzymiesięcznych zmian.
Szukamy zaufanej, miłej i profesjonalnej opiekunki od 30 roku życia do opieki nad seniorem.Niezbędna dobra znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy. Zarobek 1.300 euro brutto.Wyjazd do pracy 06.08.2012r.
Oferujemy:
- umowę o pracę
- odprowadzanie składek ZUS
- ubezpieczenie w NFZ
- osobistą pomoc agentury na miejscu pracy
- odbieramy pracownice z dworca i zawozimy na miejsce pracy
- przekazujemy wszystkie wiadomości dotyczące pracy W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt:
stacjonarny telefon 32 724-33-64
komórka 696478283
seniorplus@onet.pl
p.s.wyglada to zachecajaco ,a moze ktos wie jak to jest w praktyce.Jak czytam fora opiekunek,to az strach sie bac

IP i czas połączenia logowane. [19741319]
[02.08.2012] 14:26
trudne tematy
Z boku (12.08.02 14:07):
Wbrew pozorom,seks to jednak bardzo powazny problem.Nie ma co ukrywac,jestesmy opiekunkami,ale dalej ludzmi,wraz i ich potrzebami.moze dlatego,najczesciej opieka tu zajmuja sie panie juz dojrzale,bo teoretycznie przynajmniej,ich potrzeby w tym wzgledzie sa mniejsze.Brak bliskosci ,seksu niewatpliwie odbija sie na psychice,na pewno czesc pan wlasnie z tego powodu zachowuje sie tak agresywnie,nawet nie zdajac sobie z tego sprawy co jest przyczyna.Dochodzi jeszcze niepewnosc,co tam tez wyprawia partner.Oczywiscie,ze wiele malzenstw rozwala sie z tego powodu.Sadze jednak,ze dotyczy to glownie par,ktore i tak predzej czy pozniej rozstalyby sie,obojetnie czy sa razem,czy dlugo osobno.

to jest bardzo powazna sprawa, wulgarny Jasiu tu ma racje, kobiety ok. 50 juz maja troche mniejszy temperament ale u mezczyzn niestety testosteron nadal tak samo pracuje i to nie jest normalne aby facet bez seksu wytrzymal 2 m-ce, moze to sie niestety skonczyc zdrada, a napewno odbija to sie negatywnie na zwiazku, takze jak sie chce tak dlugo pracowac i byc w zwiazku, to trzeba sie liczyc z taka ewentualnoscia i nie ma co sie ludzic, ze moj facet jest inny, to jest natura i nikt tego nie przeskoczy.

IP i czas połączenia logowane. [19741326]
[02.08.2012] 14:42
rybka halinka

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [19741369]
[02.08.2012] 14:45
realistkax
Jasio? (12.08.02 14:23):
Jesteś wielką optymistką,ale okazja czyni złodzieja i tak się zdarza,że te niby żelazna małżeństwa rozpadają się, wiem co pisze.Uważam,że nie jest to praca dla mężatek ani młodych dziewczyn. Wieksze pieniądze no tak, ale to na krótko ma sens.
[/cytat Rozlaka to czesto tzw.mus!Te Panie ,ktore maja male dzieci, mezow wcale nie musza non stop jezdzic .A jak juz jada ,to z waznych powodow /,nie pisze o patologii ktorej w kraju przybywa /.Moja ciocia jezdzila 2 razy w roku na 2 miesiace,wujek tez czasem byl w delegacji,odkladali pieniadze i sa razem ponad 30 lat.Dla kochajacych ludzi rozlaka nie stanowi problemu .Co mi da bycie z mezem na codzien,kiedy nie ma grosza na leki,jedzenie,urlop?Czyli NORMALNE ludzkie potrzeby /nie jestesmy zwierzakami!/

IP i czas połączenia logowane. [19741374]
[02.08.2012] 15:04
Jasio?
realistkax (12.08.02 14:45):
[/cytat Rozlaka to czesto tzw.mus!Te Panie ,ktore maja male dzieci, mezow wcale nie musza non stop jezdzic .A jak juz jada ,to z waznych powodow /,nie pisze o patologii ktorej w kraju przybywa /.Moja ciocia jezdzila 2 razy w roku na 2 miesiace,wujek tez czasem byl w delegacji,odkladali pieniadze i sa razem ponad 30 lat.Dla kochajacych ludzi rozlaka nie stanowi problemu .Co mi da bycie z mezem na codzien,kiedy nie ma grosza na leki,jedzenie,urlop?Czyli NORMALNE ludzkie potrzeby /nie jestesmy zwierzakami!/
Ty piszesz o okazjonalnych wyjazdach już starszych troche ludzi,a ja mówie o kobietach dla których opieka zagranicą jest pracą

IP i czas połączenia logowane. [19741390]
[02.08.2012] 15:10
sex temat
Pisząc, że rozłąka i brak seksu niszczą związki wpada się w pewną paranoje. Czy zatem lepiej mieć męża/żone 24 h na dobe przy sobie w domu, sypiac razem i uprawiac seks i zyc biednie zastanawiając sie czy do 1 go wystarczy, czy lepiej, jak jedna osoba wyjedzie za granice na 2 mesiące i wróci z pieniędzmi? Bez przesady. Potem widzi sie takie patologie, on nigdzie nie robi, ona tez nie i 3 małych dzieci, a z czwartym w ciąży, no bo przecież mąż nie zostawi żony i rodziny i nie pojedzie do pracy. Żadna z nas nie jezdzi do Niemiec szukac uciechy czy rozrywki, tylko do pracy, odbebnić swoje i wracac do męża do rodziny. A na koniec powiem, ze o seksie można pisac i rozmawiac normalnie i kulturalnie, ale nie wulgarnie i bezczelnie, tak jak nick Jasio. To jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

IP i czas połączenia logowane. [19741398]
[02.08.2012] 15:22
Jasio?
Mężczyzni,którzy jeżdżą do pracy chodą do burdeli,lub jak to sie ładnie nazywa sexclub.A kobiety ,ktore jezdża ciągle, to czesto pracuję na mężczyzn jak cyganki.Przez to waszą robotę rozstałem się z przyjaciołką, nie wszystkie jesteście takie "pobozne", a synkowie babć nigdy wam nic nie proponowali?, oczywiście,że są wyjątki,ale to tylko wyjątki.

IP i czas połączenia logowane. [19741432]
[02.08.2012] 15:34
hmmm...
znalazlam taka oferte z firmy Winckler, ktora oferuje umowe oskladkowana, czy ktos orientuje sie o jaka to umowe chodzi?

IP i czas połączenia logowane. [19741460]
[02.08.2012] 15:38
oj , Jasiu , Jasiu
Jasio? (12.08.02 15:22):
Mężczyzni,którzy jeżdżą do pracy chodą do burdeli,lub jak to sie ładnie nazywa sexclub.A kobiety ,ktore jezdża ciągle, to czesto pracuję na mężczyzn jak cyganki.Przez to waszą robotę rozstałem się z przyjaciołką, nie wszystkie jesteście takie "pobozne", a synkowie babć nigdy wam nic nie proponowali?, oczywiście,że są wyjątki,ale to tylko wyjątki.

piszesz : przez tą waszą robotę rozstałem sie z przyjaciółka - - hmmmmm ... a nie wpadło ci do główki - , że to z ciebie facet do niczego i twoja przyjaciółka wreszcie spotkała kogoś - kto wie jaką rozpalić kobietę .Jak ty synku pytasz sie grzecznie najpierw : jaka koleżanka pozycje lubi i robisz długi wywiad - dobrze , ze nie ankieta na piśmie - zamiast trochę się wysilić , poznawać ciało kobiety , rozpalić ją - to ty grzeczniutko do zeszyciku i patrzysz - a ta moja kobieta to lubi tak a tak no wiec standardowo to wykonam .
Matko jedyna seks z tobą to chyba największa nuda na świecie .

IP i czas połączenia logowane. [19741469]
[02.08.2012] 15:39
realistkax
Jasio? (12.08.02 15:04):
realistkax (12.08.02 14:45):
Ty piszesz o okazjonalnych wyjazdach już starszych troche ludzi,a ja mówie o kobietach dla których opieka zagranicą jest pracą

Moze okazjonalne byly te wyjazdy,ale dzieci byly tez male.

IP i czas połączenia logowane. [19741470]
[02.08.2012] 15:39
sex temat
To nie jest kwestia poboznosci, jak ktos ma zdradzic, to zrobi to niewazne czy w Polsce czy za granicą, jak sie ma nature kur...ewską. A ty jestes zwykłym zboczeńcem dla mnie, forum dla erotomanów nie pod tym adresem www!

IP i czas połączenia logowane. [19741472]
[02.08.2012] 15:47
teresa49

Widac,przyjaciolka zawiodla sie na Tobie?Moze za bardzo "matkowala"Ci?Albo nie kochala cie mocno?i znalazla tutaj milosc?A czy to przetrwa?nic nie wiadomo?

IP i czas połączenia logowane. [19741482]
[02.08.2012] 15:49
marykate
No... przerabialiśmy temat dzieci, temat mężów, teraz temat seksu... znowu popadamy w paranoję. Wszystko, ale to wszystko zależy od ludzi. Nikt mi nie powie, że jest inaczej. Wyjątkami to są właśnie ci którzy chodzą do burdeli, i zdradzają się na wzajem. Ludzie, litości. trzeba mieć "kręgosłup moralny" i szacunek do partnera. Praca za granicą nie ma tu nic do rzeczy. jeżeli kobieta pracująca za granicą Ci się puściła, to nie wina pracy tylko tej kobiety. Jak by się jej szansa w Polsce trafiła, to i tak by Cię w trąbę puściła. Widocznie lubi ten "sport". Tak samo jest z facetami. Jak sobie nie potrafi z ciśnieniem poradzić, to widocznie nie dorósł do związku. Jest coś takiego jak masturbacja - tak żeby sobie ulżyć, to całkowicie normalne. Pobożność nie ma tu nic do rzeczy. Wszystko zależy od tego co kto ma w głowie.

IP i czas połączenia logowane. [19741491]
[02.08.2012] 16:08
ahha
marykate (12.08.02 15:49):
No... przerabialiśmy temat dzieci, temat mężów, teraz temat seksu... znowu popadamy w paranoję. Wszystko, ale to wszystko zależy od ludzi. Nikt mi nie powie, że jest inaczej. Wyjątkami to są właśnie ci którzy chodzą do burdeli, i zdradzają się na wzajem. Ludzie, litości. trzeba mieć "kręgosłup moralny" i szacunek do partnera. Praca za granicą nie ma tu nic do rzeczy. jeżeli kobieta pracująca za granicą Ci się puściła, to nie wina pracy tylko tej kobiety. Jak by się jej szansa w Polsce trafiła, to i tak by Cię w trąbę puściła. Widocznie lubi ten "sport". Tak samo jest z facetami. Jak sobie nie potrafi z ciśnieniem poradzić, to widocznie nie dorósł do związku. Jest coś takiego jak masturbacja - tak żeby sobie ulżyć, to całkowicie normalne. Pobożność nie ma tu nic do rzeczy. Wszystko zależy od tego co kto ma w głowie.

Brawo Merykate.A do Jasia "wedrowniczka"- piszesz ze kobiety pracuja ja cyganki na swoich mezszczyzn.Widocznie twojej przyjaciolce przestala sie taka praca na ciebie podobac.Ja pracuje dla naszego wspolnego dobra.My nie jestesmy lekarstwem na twoje frustracje,nie ta strona.

IP i czas połączenia logowane. [19741518]
[02.08.2012] 16:29
clemon
Dziewczyyyynyyyy, ale upał! Szok. 35 dni do konca...

IP i czas połączenia logowane. [19741545]
[02.08.2012] 17:21
Jasio?
ahha (12.08.02 16:08):

Brawo Merykate.A do Jasia "wedrowniczka"- piszesz ze kobiety pracuja ja cyganki na swoich mezszczyzn.Widocznie twojej przyjaciolce przestala sie taka praca na ciebie podobac.Ja pracuje dla naszego wspolnego dobra.My nie jestesmy lekarstwem na twoje frustracje,nie ta strona.
To mnie nie odpowiadała kobieta która wyciera kąty w obcych domach, zarabiam średnio,ale wystarczy,po prostu chce mieć w domu przyjaciolke i kochanke. To dziwne,a mezczyzna ktory się godzi na taka prace swojej kobiety to nie jest meżczyzną poza przypadkiem Merykate,jeśli to prawda.

IP i czas połączenia logowane. [19741633]
[02.08.2012] 17:31
ahha
Jasio? (12.08.02 17:21):
ahha (12.08.02 16:08):

To mnie nie odpowiadała kobieta która wyciera kąty w obcych domach, zarabiam średnio,ale wystarczy,po prostu chce mieć w domu przyjaciolke i kochanke. To dziwne,a mezczyzna ktory się godzi na taka prace swojej kobiety to nie jest meżczyzną poza przypadkiem Merykate,jeśli to prawda.

......jak but z lewej nogi.Szukasz na tym forum odwetu na swojej przyjaciolce ktora cie poryucila zastanow sie DLACZEGO? pewnie powiesz ze to jej wina.czy aby napewno.A napewno nie jestes tutaj od wyrokowania dlaczego jezdzimy do pracy za granica Panie i Panowie tez jedza.z tego co widze to najchetniej bys te swoja ewentualna druga polowke zamknal w swoim domu do wycierania twoich katow w zamian za watpliwy seks.moze tu jest przyczyna, no to raczki do kieszeni i do troboty......sprawdzac jest czy nie.Zasciankowiec tfu idz do ksiedza albo psychologa a nie tutaj szukasz nie wiadomo czego chyba wczorajszego dnia.

IP i czas połączenia logowane. [19741645]
[02.08.2012] 17:53
pyza
Jasio,Jasia,Jasik czy jak ci tam - bardzo powierzchownie oceniasz i kobiety i mężczyzn.A to jest takie proste-jeśli jesteś z kimś tak na prawdę na dobre i złe,to nic się nie może stać,żadna zdrada,żaden flirt-nic.Ludzie albo sobie ufają,albo to nie ma sensu.Ja swojemu mężowi wierzę,a on wierzy mi.Owszem,rozłąka nie jest dobra,jednak czasami konieczna.
A jeszcze ci powiem,że nie jestem fanką kościoła,ale gdyby te 90%naszego katolickiego społeczeństwa żyło tylko zgodnie z 10-cioma przykazaniami,o ileż lepiej byłoby na tym świecie.Tylko tyle-przestrzegać 10-u przykazań-i więzienia nam nie potrzebne.

IP i czas połączenia logowane. [19741670]
[02.08.2012] 18:10
Kuku na muniu
Dyskusja ciekawa, ale mam nieodparte wrażenie, że nasz Jasio to znana wszystkim trollica forumowa , która wkręca nas w swoje gierki. Rozdwojenie jaźni czy cóóóóóśśśśśś???

IP i czas połączenia logowane. [19741689]
[02.08.2012] 18:26
clemon
Kuku na muniu (12.08.02 18:10):
Dyskusja ciekawa, ale mam nieodparte wrażenie, że nasz Jasio to znana wszystkim trollica forumowa , która wkręca nas w swoje gierki. Rozdwojenie jaźni czy cóóóóóśśśśśś???
Bingo! dokładnie tak samo myśle. Aby tylko coś sie działo, nie ważne co, ale niech sie dzieje.

IP i czas połączenia logowane. [19741708]
[02.08.2012] 18:26
Jasio?
Nie dyskutuje dalej bo idę na noc do pracy prowadzę małą stacje benzynową razem ze wspolnikiem. Myślę, ze znajde miłą domatorke.A jeszcze jedno po takich wyjazdach przyjaciółka zaczęła mi matkować ,może to nawyki z pracy ze starymi ludzmi

IP i czas połączenia logowane. [19741709]
[02.08.2012] 18:44
Kuku na muniu
Jasio? (12.08.02 18:26):
Nie dyskutuje dalej bo idę na noc do pracy prowadzę małą stacje benzynową razem ze wspolnikiem. Myślę, ze znajde miłą domatorke.A jeszcze jedno po takich wyjazdach przyjaciółka zaczęła mi matkować ,może to nawyki z pracy ze starymi ludzmi
Idź Jasiu, idź i koniecznie bzyknij wspólnika na tej waszej małej stacji benzynowej,ulzy Ci;( , bo zeby zycie miało smaczek, raz dziewczynka raz chłopaczek

IP i czas połączenia logowane. [19741726]

1 «   596 597 598 599 600   » 1137 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat