o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

szkoła językowa- kraków

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[05.07.2016] 10:53
llaannnaa
Ja też nie będę oryginalna, ale szczera na pewno - byłam w kilki w krk, ale lincoln jest zdecydoawnie najlepszy. Wysoki poziom i ogromne zaangażwoanie - a to wcale nie takie oczywiste...

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22367345]
[07.07.2016] 13:54
malinaq
Mnie się podoba w speak upie. Mają świetnych lektorów którzy stawiają na konwersację, mają dużo dodatkowych zajęć podróżniczych, o gotowaniu, noce filmowe nawet.

IP i czas połączenia logowane. [22370236]
[22.07.2016] 02:33
Mheje
Jeśli chodzi o najlepszą szkołę językową to według mniewww.makilen.pl , ale nie jestem przekonany co do tego, czy akurat ten język wykładają, musisz to sprawdzić samemu, nie będzie to żaden problem, wiem natomiast, że przykładają się do swojej pracy i efekty bardzo szybko są zauważalne.

IP i czas połączenia logowane. [22386857]
[31.08.2016] 14:56
Dolcia8911
Kilka miesięcy temu stwierdziłam, ze musze podszkolić swój francuski. W związku z tym zaczęłam szukać jakiejś dobrej szkoły językowej. W końcu koleżanka poleciła mi http://leader.edu.pl/. Zapisałam się na kurs języka francuskiego i jestem bardzo zadowolona. Widzę ogromne postępy w mojej znajomości języka . Nauczyciele stamtąd podchodzą do każdego indywidualnie. Widać, że naprawdę chcą innych nauczyć języka obcego.

IP i czas połączenia logowane. [22429645]
[11.10.2016] 18:29
lukkkrecja2
Ja też popieram tego Syllabusa. Wiem ze naprawde mogą nauczyć największe nogi z angielskiego i naprawde świetnie daja rade. Przyznam ze sama nie spodziewałam sie ze tak szybko podłapie język.

IP i czas połączenia logowane. [22474172]
[26.05.2017] 16:56
[12.10.2016] 12:57
tak, tak
Tylko Sybillus, darmowi reklamodawcy!

IP i czas połączenia logowane. [22475004]
[12.10.2016] 15:05
adrianKo
U mnie sprawdził się kurs w Jagiellońskim Centrum Językowym http://www.jcj.uj.edu.pl/jcj To kurs komercyjny. Poziom bardzo dobry, oceniam ich bardzo wysoko.

IP i czas połączenia logowane. [22475209]
[14.03.2017] 20:38
Depir
Jeśli szukasz językowej szkoły podstawowej w Krakowie dla swojego dziecka to myślę, że warto zwrócić uwagę na tą http://royalschool.eu/szkola-podstawowa . Mieści się ona w malowniczym dworze w Korabnikach . Kształcenie w Royal School oparte jest na polskim i brytyjskim programie nauczania. Do tego mają bardzo ciekawe zajęcia w laboratoriach naukowych. Są też zajęcia twórcze i artystyczne.

IP i czas połączenia logowane. [22677920]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat