o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Ogólne forum dla studentów
 » Odpowiedz na ten temat

szkoła językowa- kraków

1 2 3   » 6 Strony tematu:
[25.08.2008] 10:01
ankakrk
mam pytanie...jaką polecacie dobrą szkołę językową w krakowie...a chodzi mi głównie o jezyk niemiecki?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.09.2009] 10:49
binias
ja chodziłem do szkoły Mały Rynek
jestem zadowolony i mogę polecić. wiem że oni szkolą także obcokrajowców więc doświadczenie w nauczaniu duże. szkoła tez do małych nie należy

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [15467921]
[09.09.2009] 11:47
fifo1985
porzebujesz korypetycji z jezyków obcych?? wejdz nawww.Grosik24.pl

IP i czas połączenia logowane. [15468201]
[27.09.2009] 15:18
katia222
binias (09.09.09 10:49):
ja chodziłem do szkoły Mały Rynek
jestem zadowolony i mogę polecić. wiem że oni szkolą także obcokrajowców więc doświadczenie w nauczaniu duże. szkoła tez do małych nie należy

ja bym raczej poleciła Slavie.niedrogo i kameralnie.dobrze uczą.

IP i czas połączenia logowane. [15550113]
[04.10.2009] 16:21
energos
ja planuję w małym rynku w przyszłym roku wykupić sobie kurs wakacyjny koleżanka wróciła i ma fajne wrażenia ;P

IP i czas połączenia logowane. [15585171]
[24.09.2017] 19:41
[05.10.2009] 00:05
kinga1987
Top English School, ale oni w krakowie ucza tylko angielskiego

IP i czas połączenia logowane. [15587751]
[05.10.2009] 14:36
Adam Smok
ja polecam goraco Centrum Edukacji Lingua, szkola ta meisci sie na os. Bohaterów Września 1a/c w Krakowie. Swietna atmosfera, podejscie jak do czlowieka, a nie jak do kolejnego klienta, swietni lektorzy jezykow obcych, wiele promocji, rabatow, roznorodnosc kursow. Warto sie zapoznac z ich strona, gdzie znalezc mozna bardziej szczegolowe informacje:www.cel.com.pl

Pozdrawiam
Adam

IP i czas połączenia logowane. [15589993]
[05.10.2009] 16:23
szczudłak
Moja współlokatorka uczyła się w Vivid Business English i była zadowolona. Miała zajęcia w małych grupach i była stale kontrolowana, bo tego właśnie potrzebowała. Bardzo dużo się nauczyła. Wychodzili też na piwo z grupą. Nie wiem, czy mają też niemiecki, możesz poszukać. Aha, jak masz tą kartę Kraków na plus to oni dają duże zniżki na kursy.

IP i czas połączenia logowane. [15590454]
[10.10.2009] 09:46
binias
widać co każdy to inna szloła, i opinia

IP i czas połączenia logowane. [15612925]
[11.10.2009] 14:23
energos
raczej ciężko wyrazić kilka opinii bo przecież nikt nie zmienia szkoły w trakcie roku zajęć... więc i opinie są różne

IP i czas połączenia logowane. [15618632]
[11.10.2009] 15:02
binias
energos (09.10.11 14:23):
raczej ciężko wyrazić kilka opinii bo przecież nikt nie zmienia szkoły w trakcie roku zajęć... więc i opinie są różne

nie no ale masz te szybkie kursy przygotowawcze do różnych certyfikatów, matur itp, zależy kto co chce

IP i czas połączenia logowane. [15618804]
[18.11.2009] 13:48
rzezuszka
Szkół jest rzeczywiście dużo i trudno coś wybrać, osobiście mogę polecić szkołę Axon na ul Piłsudskiego, małe grupy (już od 3 osób), miła atmosfera, bardzo przyjazna dla ucznia, bez problemu można się dogadać co do płatności, rozłożyć na raty. Nie polecam szkół, które są bardzo reklamowane, a potem się okazuje że 'grupa' to od 12 do 15 osób i w zasadzie niczego nie można się nauczyć.

IP i czas połączenia logowane. [15813321]
[25.05.2010] 10:50
loara85
Rzezuszka, a czy to prawda, że Axon otworzył placówkę w Wieliczce? Coś mi się o uszy obiło. Przyznam, że byłoby fajnie, b faktycznie dobre rzeczy o tej szkole słyszałam, podobno mają fajnych nauczycieli i atmosfera jest bardzo przyjemna, a do tego można się sporo nauczyć. Byłabym wdzięczna, jakbyś mi przysłała informacje o tej placówce.

IP i czas połączenia logowane. [16714419]
[27.05.2010] 13:06
elodie
Ale to chyba od jakiegoś już czasu Axon ma swoją szkołę też w Wieliczce. Jeśli tam masz bliżej to bez sensu np do Krakowa na lekcje dojeżdżać. Zadzwoń sobie do nich i zapytaj sama

IP i czas połączenia logowane. [16723047]
[28.05.2010] 14:22
lilys
Ja też się podłącze do dobrych opinii o tej szkole - nie wiem osobiście jak jest z j. niemieckim ale angielki jest prowadzony rewelacyjnie i po kursach u nich byłam bardzo zadowolona - tak się stało, ze potem wyjechałam do Anglii i się przekonałam, że dobra szkoła i dobry program nauczania to podstawa.

IP i czas połączenia logowane. [16727676]
[30.05.2010] 16:21
castana  castana@tlen.pl
wiesz co elodie?? z tego co wiem to szkoła, o której piszesz ma jeszcze swoją palcówkę w Olkuszu ( ale to tak na marginesie ; )
ale faktycznie moje przedmówczynie mają rację, że to jest jedna z lepszych szkół. Nie tylko pracują tam sami najlepsi lektorzy, ale też uczysz się jednego poziomu w jeden semestr, poza tym ta szkoła ma akredytację MEN-u więc tym bardziej jest godna zaufania

IP i czas połączenia logowane. [16735631]
[10.06.2010] 08:14
monika_boni
Z tego co wiem to mozesz tez dobrze nauczyc sie w szkole Speak'up.
Wielu moich znajomych tam chodzi i z tego co słysze bardzo sobie chwala.Przynajmniej swobodnie rozmawiaja po angielsku.

IP i czas połączenia logowane. [16780257]
[08.07.2010] 13:31
ksiazekaspjan
jeśli to jest wątek o szkołach angielskiego to tak jak moja szanowna przedmówcyni - przychylam się do pozytwynejk opinii o speak up

IP i czas połączenia logowane. [16896025]
[09.07.2010] 08:13
xcc_v
współczuję, w wawie jest przynajmniej TFLS

IP i czas połączenia logowane. [16899394]
[09.07.2010] 13:05
urabura
Nie przynajmniej, a na pewno nie tylko, Poza tym to szkoła jakich wiele...

IP i czas połączenia logowane. [16900339]
[15.07.2010] 09:34
marasbone
Axon z tego co się orientuje ma swoje placówki w Krakowie, Wieliczce i Olkuszu. Szkoła ma swój autorski program i jest nastawiona na komunikacje. Zastanawiam się czy się tam nie zapisać, mój angielski przed 2,5 roku studiów był fatalny, umiem mniej niż umiałem w liceum. Też mieliście tragiczny język obcy na studiach?

IP i czas połączenia logowane. [16922464]
[02.08.2010] 17:18
brakmitlenu
Też kiedyś miałem podobny problem, właściwie to nadal mam bo się jeszcze nie zapisałem, ale najwięcej osób polecało mi właśnie tę szkołę co między innymi marasbone. Tak czy inaczej jeśli się na coś zdecyduję i zapisze, to i tak po wakacjach. Mój angielski na studiach tez nie zachwycał :/ i trzeba się do edukować. ...

IP i czas połączenia logowane. [16998060]
[19.08.2010] 09:41
zuczek3103
Dajcie spokój z angielskim na studiach - najgorsze doświadczenie w tej materii w życiu. Wręcz się uwsteczniłam. Nie mówiąc już o postępach. Wszystko oczywiście zależy, gdzie pójdziesz i na jakiego wykładowcę trafisz. Z tego co właśnie słyszałam, to w Axonie mają bardzo indywidualne podejście do studentów. Wydaje mi się,że to jest ważne przy nauce języka obcego. Tak prowadzić zajęcia, żeby wszyscy mieli szansę się wypowiedzieć.

IP i czas połączenia logowane. [17065694]
[25.08.2010] 17:15
brakmitlenu
No nie tylko na studiach, bo w liceum tez nie miałem się czym zachwycać :/ Najlepiej wspominam angielski w gimnazjum - mieliśmy kolesia, którego się na początku wszyscy bali ale przynajniej się uczyliśmy i on też potrafił wiedzę przekazać. W końcu się okazało, że to spoko koleś ...

IP i czas połączenia logowane. [17091583]
[14.09.2010] 10:42
onesagain
Wiadomo, że ani szkoła ani uczelnia nie zapewni odpowiedniego poziomu nauczania jeśli chodzi o języki obce, bo to nie możliwe. Najlepiej wybierać szkoły gdzie grupy są jak najmniejsze, jak np. ww Axon.
Z własnego doświadczenia powiem, że nawet to bardzo rozreklamowane szkoły niewiele pomagają...chodziłam do jednej takiej, grupa 15 osób - jak dla mnie za dużo.

IP i czas połączenia logowane. [17171808]
[17.09.2010] 20:23
lamawa
A ja wam powiem, że bardzo fajna szkoła jest na osiedlu oświecenia - Progress. Moimi znajomi są zadowoleni. Warto sprawdzić w taki razie. Można się tam rozgadać

IP i czas połączenia logowane. [17187370]
[03.10.2010] 14:09
mariolka99
ja zapisalam sie do Leadera w nowej hucie, maja autorski program nauczania i male grupy (moja bedzie miala 6 osob), uczylam sie w Malym Rynku i w Empiku, ale gurpy byly za duze i program nauki bardzo monotonny.

IP i czas połączenia logowane. [17248243]
[13.10.2010] 15:34
monika_boni
A mozecie jeszcze napisac ile płacicie za swoje szkoły ?

IP i czas połączenia logowane. [17286394]
[29.10.2010] 14:04
renia_bb
Monika,najlepiej jak po prostu zadzwonisz i o tego typu sprawy zapytasz.Ja ze swojej strony mogę powiedziec ze ta szkoła dała mi szanse na swobodne posługiwanie sie j.angielskim a to miedzy innymi dzieki temu ze szkoła dała mi pełna elastyczność polegająca na braku stałych godzin zajęć oraz możliwości doboru najbardziej dogodnego dla mnie terminu. Naukę mogłam rozpocząć w dowolnym momencie roku i uwaga-fajna sprawa- nie ma tradycyjnych podziałów na semestry.

IP i czas połączenia logowane. [17353116]
[08.11.2010] 09:20
perkoz
można wybrać jakąś mniejszą lokalną szkołę albo jakąś większą do której chodzi dużo osób i jest to w miarę sprawdzoną. W większych szkołach są szkoły speak up. Ciekawy sposób nauki. Po liczbie uczniów przypuszczam, ze się sprawdza.

IP i czas połączenia logowane. [17392607]
[15.12.2010] 15:16
zingar
Z doświadczenia wiem, że się sprawdza. Zapisałem sie do speak up, jak na studiach nie radziłem sobie z materiałem. Lektorat był marny, a poziom grupy zróżnicowany i nauczyciel wybrał metodę "lecę dalej z materiałem, a reszta sie douczy". No niestety - pomylił się. Ale po kursie w speak up nie miałem problemu z egzaminem.

IP i czas połączenia logowane. [17565322]

1 2 3   » 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat