o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

wasze ulubione kosmetyki?

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[21.08.2016] 19:46
konopunaka
koleżanka mi poleciła szwedzkie kosmetyki Alg Borje http://sklep.alg-borje.pl/ z alg morskich,same naturalne składniki. Kupiłam u nich szampon, mleczko do ciała. Jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektu kuracji. Włosy ładnie się układają, łatwiej się rozczesują a i nie przetłuszczają się jak wcześniej. Dużo czytalam o tych kosmetykach . Na prawdę się sprawdzają.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22418803]
[25.08.2016] 17:37
Fifka77
Ja najbardziej lubię kosmetyki do włosów typu Kallos. Świetnie dbają o moje zniszczone końcówki.

IP i czas połączenia logowane. [22423282]
[21.03.2017] 10:56
angela1234
fajne są kosmetyki Golden Rose mają dużą ofertę, mnóstwo kolorów no i przede wszystkim dobrą jakość w przystępnej cenie. Często zamawiam coś tej marki z drogerii internetowej http://kosmetykomania.pl/pol_m_MARKI_GOLDEN- ROSE-1392.html bo tam jest fajny asortyment

IP i czas połączenia logowane. [22685507]
[22.03.2017] 00:31
alibbabka
Zawsze podkład, bronzer, szminka eyeliner, szminka i cienie do powiek
Marki - rózne. Co mi w oko wpadnie, co poczytam że inni polecają albo wypatrzę w sieci albo na reklamach albo w sklepie. Lubie nowości testować, blogo o kosmetykach czytac, patrzec jakie kosmetyki uzywają znane kobiety z TV, celebrytki. Lubie oglądać jak zmieniają looki i sie tym inspirowac. Coś takiego np bardzo mnie wciągawww.kosmetykidlamojejurody.pl Kampania Dla mojej urody - we współpracy z modelkami z TOP MODEL - moja ulubiona Osi Ugonoh była pokazana i opisana i własnie jej rózne looki w zalezności od nastroju czy potrzeby, potem Karolina z 5 edycji i będą kolejne modelki i kolejne odsłony - które mam zamiar sledzić

IP i czas połączenia logowane. [22686524]
[04.04.2017] 23:14
Iwonaaa753
Bardzo fajne i nie drogie, skuteczne kosmetyki są np: z Bielendy- na pewno kojarzycie tą firmę, ostatnio jest moją ulubioną, a zamawiam na www.Sabell.pl szybko i wygodnie.

IP i czas połączenia logowane. [22701477]
[24.11.2017] 17:41
[31.07.2017] 07:53
annabelle1212
ja bardzo lubie kosmetyki od eveline. Nie sa drogie, maja dobry sklad i sa latwo dostępne aktualnie to korzystam z balsamu od nich, odzywki do paznokci i kremu i z każda z tych rzeczy bardzo mi pasuje, kosmetyki ladnie pachną i nie uczulają.

IP i czas połączenia logowane. [22780199]
[31.07.2017] 09:17
annabelle1212
Tak naprawdę, to usiłuje sprzedawać te kosmetyki, ale słabo mi idzie

IP i czas połączenia logowane. [22780235]
[01.08.2017] 09:55
angielskadama
A to mi nie odpowiadają ich kosmetyki. Mają słabej jakości skład.

IP i czas połączenia logowane. [22780710]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat