o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Lubię patrzeć na moją żonę z innymi facetami

1 «   6 7 8 9 10   » 28 Strony tematu:
[08.05.2011] 12:29
zonaty,.,
chcialbym popatrzec jak moja zone posuwa inny ale ona niechce sie na to zgodzic ma fajny tyleczek mi sie podoba ale inni sie tez za nia ogladaja i patrza pewnie na jej jedry tyleczek pogadam na gg z o mojej zonie i pokaze jej foty nie mam nagich ale od czego jest wyobraznia gg 35077594

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [18358707]
[08.05.2011] 12:40
On...
zonaty,., (11.05.08 12:29):
chcialbym popatrzec jak moja zone posuwa inny ale ona niechce sie na to zgodzic ma fajny tyleczek mi sie podoba ale inni sie tez za nia ogladaja i patrza pewnie na jej jedry tyleczek pogadam na gg z o mojej zonie i pokaze jej foty nie mam nagich ale od czego jest wyobraznia gg 35077594

chetnie bym ci ja zerznal. Ty bys patrzyl jak jej wkladam w ci.pe i do buzki

IP i czas połączenia logowane. [18358765]
[09.05.2011] 14:57
mąż oglądać będzie
każdu gada tylko a nic nie robi który da rade ją poderwać , który powie co mam zrobić ,gdzie ją zabrać aby ją zobaczył i obmacał a może i .......

IP i czas połączenia logowane. [18362551]
[27.05.2011] 15:50
NiktWażny
Też lubiłem, ale to było dawno temu.

IP i czas połączenia logowane. [18424476]
[03.06.2011] 22:59
pablo1
mąż oglądać będzie (11.05.09 14:57):
każdu gada tylko a nic nie robi który da rade ją poderwać , który powie co mam zrobić ,gdzie ją zabrać aby ją zobaczył i obmacał a może i .......

stary tez mam taka ochote zobaczyc moja w akcji jak inny obmacuje a jej sprawia to przyjemnosc piesci jej uda w ponczoszkach sam niewiem jak sie do tego zabrac i gdzie ja wziasc

IP i czas połączenia logowane. [18450236]
[24.11.2014] 04:47
[05.06.2011] 18:54
lukasse
Byliśmy z żona Agata u w ten weekend u znajomych na działeczce, była impreza grill, alkohol, tańce dość gwarno i tłoczno Agata tańczyła z nowo poznanym facetem koleś nie wiedział że jest moją zoną ja sączyłem piwko na tarasie z kumplem długo rozmawialiśmy zachciało mi się wyjść do toalety, całe towarzystwo bawiło się na zewnątrz łapie za klamkę otwieram drzwi i widzę jak moja żona klęczy na kolanach odwrócona tyłem i ssie pałeczkę obcemu facetowi trochę ich speszyłem ale szybko zamknąłem drzwi mówiąc przepraszam... poczekałem chwile ale nie wychodzą. Domek jest dwu piętrowy i wchodząc na piętro po schodach jest mała dziurka przez którą można obserwować pewną niewielką cześć łazienki zająłem pozycje i patrze jak Agacie chodzi szybko głowa, dodatkowo słysząc lekkie pomlaskiwanie Agat uwielbia mocno ślinić... kiedy skończyła wstała i wypluła spermę do umywalki, rozpięła swoje krótkie spodenki zdjęła je razem z majtkami i usiadła na umywalce rozłożyła nogi jedną kładąc na taborecie teraz facet przyklęknął i zaczął lizać jej muszelkę Agata lekko przyciskała mu głowę jęcząc przy tym słodko po chwili ktoś wszedł do domku kierując się w stronę toalety złapał za klamkę ale tym razem było zamknięte Agata poderwała się szybko facet tez żona rzuciła krótkie chwileczkę po czym wyszli z łazienki ja udałem się na górę żeby nie widziała mnie na schodach po chwili słyszę jak ktoś wchodzi na piętro to była ona z tym facetem, na piętrze są dwa pokoje schowałem się w jednym na szczęści oni poszli do drugiego Agata szepnęła facetowi że trzeba dokończyć co zaczęli w łazience odczekałem chwile dobre 5-7min i wszedłem do drugiego pokoju zapaliłem światło i zobaczyłem moją zonę jak klęczy w pozycji na pieska a facet ja rżnie nie zwrócili na mnie uwagi bo facet dochodził, spuścił się w jej cytrynkę. Stałem jak słup Agata wstała ubrała się nie wycierając się nawet, zeszła na dół facet leżał spocony na podłodze, spojrzał na mnie i mówi stary ale ostra laseczka, uśmiechnąłem się i wyszedłem... Imprezowaliśmy dalej

IP i czas połączenia logowane. [18456053]
[06.06.2011] 07:44
kondon12
lukasse (11.06.05 18:54):
Byliśmy z żona Agata u w ten weekend u znajomych na działeczce, była impreza grill, alkohol, tańce dość gwarno i tłoczno Agata tańczyła z nowo poznanym facetem koleś nie wiedział że jest moją zoną ja sączyłem piwko na tarasie z kumplem długo rozmawialiśmy zachciało mi się wyjść do toalety, całe towarzystwo bawiło się na zewnątrz łapie za klamkę otwieram drzwi i widzę jak moja żona klęczy na kolanach odwrócona tyłem i ssie pałeczkę obcemu facetowi trochę ich speszyłem ale szybko zamknąłem drzwi mówiąc przepraszam... poczekałem chwile ale nie wychodzą. Domek jest dwu piętrowy i wchodząc na piętro po schodach jest mała dziurka przez którą można obserwować pewną niewielką cześć łazienki zająłem pozycje i patrze jak Agacie chodzi szybko głowa, dodatkowo słysząc lekkie pomlaskiwanie Agat uwielbia mocno ślinić... kiedy skończyła wstała i wypluła spermę do umywalki, rozpięła swoje krótkie spodenki zdjęła je razem z majtkami i usiadła na umywalce rozłożyła nogi jedną kładąc na taborecie teraz facet przyklęknął i zaczął lizać jej muszelkę Agata lekko przyciskała mu głowę jęcząc przy tym słodko po chwili ktoś wszedł do domku kierując się w stronę toalety złapał za klamkę ale tym razem było zamknięte Agata poderwała się szybko facet tez żona rzuciła krótkie chwileczkę po czym wyszli z łazienki ja udałem się na górę żeby nie widziała mnie na schodach po chwili słyszę jak ktoś wchodzi na piętro to była ona z tym facetem, na piętrze są dwa pokoje schowałem się w jednym na szczęści oni poszli do drugiego Agata szepnęła facetowi że trzeba dokończyć co zaczęli w łazience odczekałem chwile dobre 5-7min i wszedłem do drugiego pokoju zapaliłem światło i zobaczyłem moją zonę jak klęczy w pozycji na pieska a facet ja rżnie nie zwrócili na mnie uwagi bo facet dochodził, spuścił się w jej cytrynkę. Stałem jak słup Agata wstała ubrała się nie wycierając się nawet, zeszła na dół facet leżał spocony na podłodze, spojrzał na mnie i mówi stary ale ostra laseczka, uśmiechnąłem się i wyszedłem... Imprezowaliśmy dalej

ja bym ci kazał jeszcze posprzątać

IP i czas połączenia logowane. [18457856]
[09.06.2011] 09:26
Spartan 1
pablo1 (11.06.03 22:59):
mąż oglądać będzie (11.05.09 14:57):

stary tez mam taka ochote zobaczyc moja w akcji jak inny obmacuje a jej sprawia to przyjemnosc piesci jej uda w ponczoszkach sam niewiem jak sie do tego zabrac i gdzie ja wziasc

A może wspólnie coś wymyślimy... Skąd jesteś?
Napisz na spartan.68@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18468717]
[11.06.2011] 22:09
raf
ja mam zone chetna w tym czasie

IP i czas połączenia logowane. [18477988]
[11.06.2011] 22:10
raf
mam chetna

IP i czas połączenia logowane. [18477994]
[12.06.2011] 00:19
brieg
raf (11.06.11 22:09):
ja mam zone chetna w tym czasie

na co i w jakim czasie?

IP i czas połączenia logowane. [18478514]
[21.06.2011] 11:22
chetninawymiane
szukam parki pania badz pana który pomoze mi uwiesc moja suczke jest napradwe rasowa suka ale niechce myslec o wiekszym układzie . moze na poczatek by ja ktos wypiescił a pózniej zobaczymy

IP i czas połączenia logowane. [18514264]
[10.07.2011] 15:52
Mojahot38
Widialem pare razy jak pieprzyli moja zonke.
Zgadzam sie bo nie sie to strasznie podoba, pyta sie mnie zawsze ale wie ze powiem tak.Robimy to juz z 10lat i jest ok.Ma 38lat jest sexy 62kg,na imprezy,dyskoteke czy zabawe ubiera krotkie niekiedy i za krotki sukienki czy spodnice i zawsze zapomina bielizny.
Kiedy idziemy na dyskoteke czy zabawe umawiamy sie tak ze na jakis czas zostawiam ja sama,a ona sobie podrywa i prowokuje kolesiow.Gdy juz idzie z kims tanczyc wiem co zaraz bedzie sie dzialo,tak wstanie czy idzie ze kazda jej ofiara widzi ze nie ma majteczek.Tanczy tak blisko goscia ze ten juz niemoze sie skupic.
Jedziem zawsze poza miasto gdzie nas nikt niezna,ostatnio bylismy na wiejskim festynie ,wieczorem zaczla sie zabawa a bylo bardzo duzo ludzi,moja zonka wipila 2 drinki i chciala isc tanczyc,na sobie miala skapy top i szeroka minispodnice,kiedy byla na parkiecie poszedlem za jakies 5 min popatrzec jak sie bawi,dlugo w tym tlumnie niemoglem jej znalesc-no tak nic dziwnego kolo mojej zonki 160cm tanczylo trzech kolesiow a mieli z 190cm,moze 20-25lat.Taniec byl bardzo prowokujacy jeden mial noge miedzy nogami zony i trzymal ja za gola pupe 2 innych tanczylo bardzo blisko jej i co jakis czas przechodzila z rak jednego do drugiego.Bardzo mi sie to podobalo mialo mnie rozerwac w spodniach.
Po tym z 20min tancu posli do baru pili po piwie i sie glosno smiali.
Ja stalem okolo 20metrow dalej i zonka mnie nie widziala.Jakis czas pozniej wstali i udali sie w kierunku samochodow,niewiem dlaczego ale jedego z nich brakowalo zostalo ich dwoch i moja mala.
Poszedlem za nimi nie podpadalem bo krecilo sie tam pare pijaczkow i parek,stanolem z 25 metrow blizej i usiadlem za samochodami na murek.
myslalem ze wejda do samochodu ale staneli dalej za drzewem,widzialem jak moja zonka lirze sie z jednym a drugi bawil sie piteczka zonki masujac swojego kutasa.Widzialem ze ubieral prezerwatywe,zaraz potem szarpnol moja mala ,uniosl jej nozke oparl o drzewo i zaczol ja mocno pieprzyc ze az krzyczala ten inny trzepal w tum czasie swojego,kiedy pierwszy skonczyl a bylo slychac, moja poszla do drugiego ukucla i zaczela go ssac ten drugi zapalil podszedl od tylu i zszarpnol top zony tak ze jej cycuszki byly calkiem wolne,stanol bokiem i moja mala miala dwa kutasy do obrobienia.
Kiedy siedziacy z boku pijacki na lawce zajarzyli co troche dalej sie robi zaczeli glosno komentowac -Romek @@@aj ja mocniej w pysk, wyrznij tak ze nie bedzie umiala chodzic,ale calej trojce to nie przeszkadzalo a wcale mojej malej ktora ssala jeszcze szybciej,zaraz potem jeden chwycil ja mocno za wlosy i prysknol.Zona wstala poprawila wszystko chwile postali i pomalu udali sie w kierunku zabawy.
Ja musialem sie pospieszyc zeby tam juz byc,slyszalem tylko z tylu komentarze pijaczkow obok ktorych cala trojka przechodzila.
Zamowilem sobie wode przy barze i czekalem ,chwile pozniej znalazla mnie moja zona i zaczela opowiadac.Powiedzialem jej ze opowie mi wszystko w domu a teraz niech sie idzie umyc dekolt i szyje ,powiedziala ze sie zle wytarla i poszla.
Wracajac do domu powiedziala ze teraz ma ochote -bylo super.
Wszystko mialo naprawde miejsce.

IP i czas połączenia logowane. [18587659]
[16.07.2011] 22:12
piotrek225  piotrek225@tlen.pl
Mojahot38 (11.07.10 15:52):
Widialem pare razy jak pieprzyli moja zonke.
Zgadzam sie bo nie sie to strasznie podoba, pyta sie mnie zawsze ale wie ze powiem tak.Robimy to juz z 10lat i jest ok.Ma 38lat jest sexy 62kg,na imprezy,dyskoteke czy zabawe ubiera krotkie niekiedy i za krotki sukienki czy spodnice i zawsze zapomina bielizny.
Kiedy idziemy na dyskoteke czy zabawe umawiamy sie tak ze na jakis czas zostawiam ja sama,a ona sobie podrywa i prowokuje kolesiow.Gdy juz idzie z kims tanczyc wiem co zaraz bedzie sie dzialo,tak wstanie czy idzie ze kazda jej ofiara widzi ze nie ma majteczek.Tanczy tak blisko goscia ze ten juz niemoze sie skupic.
Jedziem zawsze poza miasto gdzie nas nikt niezna,ostatnio bylismy na wiejskim festynie ,wieczorem zaczla sie zabawa a bylo bardzo duzo ludzi,moja zonka wipila 2 drinki i chciala isc tanczyc,na sobie miala skapy top i szeroka minispodnice,kiedy byla na parkiecie poszedlem za jakies 5 min popatrzec jak sie bawi,dlugo w tym tlumnie niemoglem jej znalesc-no tak nic dziwnego kolo mojej zonki 160cm tanczylo trzech kolesiow a mieli z 190cm,moze 20-25lat.Taniec byl bardzo prowokujacy jeden mial noge miedzy nogami zony i trzymal ja za gola pupe 2 innych tanczylo bardzo blisko jej i co jakis czas przechodzila z rak jednego do drugiego.Bardzo mi sie to podobalo mialo mnie rozerwac w spodniach.
Po tym z 20min tancu posli do baru pili po piwie i sie glosno smiali.
Ja stalem okolo 20metrow dalej i zonka mnie nie widziala.Jakis czas pozniej wstali i udali sie w kierunku samochodow,niewiem dlaczego ale jedego z nich brakowalo zostalo ich dwoch i moja mala.
Poszedlem za nimi nie podpadalem bo krecilo sie tam pare pijaczkow i parek,stanolem z 25 metrow blizej i usiadlem za samochodami na murek.
myslalem ze wejda do samochodu ale staneli dalej za drzewem,widzialem jak moja zonka lirze sie z jednym a drugi bawil sie piteczka zonki masujac swojego kutasa.Widzialem ze ubieral prezerwatywe,zaraz potem szarpnol moja mala ,uniosl jej nozke oparl o drzewo i zaczol ja mocno pieprzyc ze az krzyczala ten inny trzepal w tum czasie swojego,kiedy pierwszy skonczyl a bylo slychac, moja poszla do drugiego ukucla i zaczela go ssac ten drugi zapalil podszedl od tylu i zszarpnol top zony tak ze jej cycuszki byly calkiem wolne,stanol bokiem i moja mala miala dwa kutasy do obrobienia.
Kiedy siedziacy z boku pijacki na lawce zajarzyli co troche dalej sie robi zaczeli glosno komentowac -Romek @@@aj ja mocniej w pysk, wyrznij tak ze nie bedzie umiala chodzic,ale calej trojce to nie przeszkadzalo a wcale mojej malej ktora ssala jeszcze szybciej,zaraz potem jeden chwycil ja mocno za wlosy i prysknol.Zona wstala poprawila wszystko chwile postali i pomalu udali sie w kierunku zabawy.
Ja musialem sie pospieszyc zeby tam juz byc,slyszalem tylko z tylu komentarze pijaczkow obok ktorych cala trojka przechodzila.
Zamowilem sobie wode przy barze i czekalem ,chwile pozniej znalazla mnie moja zona i zaczela opowiadac.Powiedzialem jej ze opowie mi wszystko w domu a teraz niech sie idzie umyc dekolt i szyje ,powiedziala ze sie zle wytarla i poszla.
Wracajac do domu powiedziala ze teraz ma ochote -bylo super.
Wszystko mialo naprawde miejsce.
napisz na piotrek225@o2.pl chetnei was odwiedze i pobawie się z wami Pozdrawiam
Piotrek

IP i czas połączenia logowane. [18607738]
[27.07.2011] 01:16
gaude_82
witam was! jestem obcokraiowcem już 2 rok tu mieszkam w wrocłąwie, pszeczitawem twoi pismo, jest doskonałi super, znaesz już zakochałem twaim żone, pacziłem też na sienna, superr miszle że twaji żonu chciałbym delikatna lizac, ja uwelbiam lizac, ja u kobiety liże wszysko, p i c ka d u p c a nogi stopi, jezeli ona chce pszistoinego lizuna skontaktuite so mnąm, lubie też igry n.p. rab i gospodinia, mam dóżo fantazji i szukam podobnich ludzi żebi srobic to, jeszcze możliwo mne dać złoty deżd, miszle że wietie co to jest, twoia żona miszle że zainteresowaetsa mną i mojm jęzikem, nie miszlre że nie moge ruchac moge i bardzo dobżę, tyko uwelbiam lizac, można mne mowic na imie KUNI pozdrowiam serdeczne i czekam na was pa pa gaude

IP i czas połączenia logowane. [18642211]
[01.08.2011] 14:51
Zastanówcie się
Panowie pomyślcie nad wizytą u psychologa. Nie piszę żeby was obrażać , broń boże. Czy nie zastanawia was co wami powoduje że chcecie aby wasze własne żony które kochacie bo tak zakładam bzykali inni faceci?? Nie macie jaj?? A już do Panów którzy chcą widzieć swoje żony podczas seksu z innymi a żony tego nie chcą to przestrzegam was że rozsypią się wasze małżeństwa!!! Idzcie do psychologa, swoje kobiety powinniście szanować a nie robić z nich szmaty!!! To nie ma nic wspólnego z wyzwoleniem i wolnością seksualną a macie zwyczajnie problemy emocjonalne. Co innego jak się ktoś umawia z koleżankami i kolegami na seks grupowy a co innego pchać żonę w ręce obcych facetów i czerpać z tego przyjemność. Macie problem tylko sobie to uświadomcie i złóżcie wizytę u psychologa zanim będzie za późno i wasze żony was zostawią!! Wiem co mówię i 95% takich układów w małżeństwie kończy się rozwodami. Znam osobiście przypadki!

IP i czas połączenia logowane. [18659532]
[02.08.2011] 07:17
niki35
Sam sobie idź do psychiatry !! A może ty kochasz inaczej i nas nie potrafisz zrozumieć?

IP i czas połączenia logowane. [18661823]
[15.08.2011] 14:42
Daro2k12
Więcej o zdradzie za przyzwoleniem tak zwanym cuckoldzie możecie przeczytać tutaj:
www.cuck.pl fotki,filmiki,opowiadnia, dyskusje i więcej.

IP i czas połączenia logowane. [18703994]
[16.08.2011] 15:11
joy80
zonaty,., (11.05.08 12:29):

Hej chętnie popisze maile pisz na jon1980@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [18707802]
[16.08.2011] 15:14
joy80
Popiszę z kimś na ten temat z okolic Mielca

IP i czas połączenia logowane. [18707813]
[17.08.2011] 08:26
niki35
A o co Ci chodzi ........ Dlaczego tylko z okolic Mielca

IP i czas połączenia logowane. [18709955]
[20.08.2011] 11:50
globtr1
dam zdjecia mojej chetnie poczytam czy chcieli byscie ja przeleciec globtr1@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [18720268]
[21.08.2011] 10:33
piotrek225
Podeślij coś na piotrek225@o2.pl
globtr1 (11.08.20 11:50):
dam zdjecia mojej chetnie poczytam czy chcieli byscie ja przeleciec globtr1@onet.pl

IP i czas połączenia logowane. [18723270]
[21.08.2011] 19:24
halny
p- lenie o Szopenie

IP i czas połączenia logowane. [18724875]
[22.08.2011] 19:56
hulk35
chętna wymiana mam dużo zdjęć żonki, ma wielkiec cycki
przysyłajcie swoje a ja wam przyśle swoje antymadrista@op.pl

IP i czas połączenia logowane. [18728231]
[23.08.2011] 16:15
Żonaty 30
Witam mam na imię paweł mam 30lat poznam parę lub kobietę mężatkę do bardzo dyskretnych spotkań bo jestem żonaty kalisz sieradz łódź i okolice pozdrawiam to mój mail pawmal51@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [18730828]
[31.08.2011] 02:29
qwerty12
tomanys (08.10.27 14:13):
Moja pani bardzo lubi @@@ać ku-tasy, jak to ona mówi: smakować. Miała ich już w ustach setki i mówi, że każdy smakuje inaczej. Pozwalam je na to bo to szalenie podniecające, oddać swoją kobietę innemu facetowi. Ona nigdy nie oddała się po całości innemu odkąd jesteśmy razem, ale @@@a namiętnie kto tylko jej się spodoba. Nasi wszyscy znajomi doskonale o tym wiedzą i większość moich kumpli trzymał swoje penisy w jej ustach. Taka już jest i tyle. Czasem gdy przychodzą do mnie koledzy to specjalnie na @@@anie. Pytają moją Marzenkę czy mogą wyjąć ku-tasy, a ona zazwyczaj się zgadza i i im @@@a. Lubią jak im ciągnie bo robi to z chęcią i przyjemnością przykładając się do tego. Czasem zdarza się tak, że wracam do domu, a tu na fotelu siedzi nasz znajomy, a między jego nogami jest moja Marza i ciągnie mu, aż miło. Te momenty podniecają mnie najbardziej, gdy coś się wydarzy znienacka. Wchodzę i sobie z az drzwi patrzę jak się spuszczają na jej twarz, usta, piersi albo bezpośrednio do buzi. Bałem się, że jestem nienormalny, ale na szczęście widzę między innymi po tym forum, że wielu lubi oddawać swoje kobiety innym.
JESTEŚ Z.@@@AN.Y

IP i czas połączenia logowane. [18754982]
[31.08.2011] 09:59
zyx125
Powiedz szczerze qwerty12, ty jesteś pedał i każdemu z nich wylizujesz śmierdzącego spoconego rowa w momencie kiedy oni grzmocą twoją babę ?
Nie jest tak ?

IP i czas połączenia logowane. [18755361]
[31.08.2011] 10:00
zyx125
sorry , pytanie było do ( tomanys )

IP i czas połączenia logowane. [18755369]
[02.09.2011] 17:49
@@@ ci w oko zuyx
zyx125 to nieładnie zazdrościć innym. Znajdz sobie swojego własnego kutasa do ssania.

IP i czas połączenia logowane. [18763161]

1 «   6 7 8 9 10   » 28 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat