o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Lubię patrzeć na moją żonę z innymi facetami

1 «   58 59 60 61 Strony tematu:
[27.02.2017] 06:50
Damian2k17
Damian2k17 (17.02.2017.27 06:49):
Jeśli ktoś ma ochotę proszę o wysłanie zdjęć swoich ukochanych Oczywiście możecie liczyć na komentarz i nie tylko jeśli ktokolwiek by się skusił na 24 latka

Mój @: damian2k17@wp.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22660094]
[03.03.2017] 11:54
prezes8181
https://chatstep.com/#NaszeZony
haslo: 1234

IP i czas połączenia logowane. [22665163]
[03.03.2017] 13:39
Chętnie pogadam
Chętnie pogadam o żonie, mojej lub Twojej. GG: 52087598

IP i czas połączenia logowane. [22665374]
[04.03.2017] 15:28
rolf  rabak@tlen.pl
Witam wszystkich
Mam nadzieję że właśnie tutaj znajdę kogoś kto poderwie moją żonkę.
Pochodzimy ze Śląska , ona ma 43 lata ale jest na prawdę piękną kobietą, o cudnych kształtach. Bardzo chciałbym żeby znalazł się tu facet który nie dosyć że potrafi ją poderwać to i porządnie przerżnąć i podzielić się emocjami. Może kiedyś dojdzie do tego że i ona pozwoli mi na Was popatrzeć.
Rolf

IP i czas połączenia logowane. [22666522]
[05.03.2017] 01:13
miła
Sama bym tak chciała z innym, szukam doświadczonego GG:60566309

IP i czas połączenia logowane. [22666976]
[23.08.2017] 23:23
[06.03.2017] 10:06
Pawel_1986
miła (17.03.2017.05 01:13):
Sama bym tak chciała z innym, szukam doświadczonego GG:60566309

Hej miła. A skad jestes? Napisz cos o sobie

IP i czas połączenia logowane. [22668050]
[06.03.2017] 12:20
chetniak
jezeli chcesz pokazac swoja zonke, podeslij zdjecia na j-english @o2.pl
odeślę coś ciekawego

IP i czas połączenia logowane. [22668213]
[07.03.2017] 11:26
oleś
Czytam i czytam te wszystkie opowiadania i w końcu się zdecydowałem opisać nasze doświadczenia w tym temacie. Wiele rozmawialiśmy z moim skarbem o takich mażeniach, ale jakoś na tym siękończyło, aż kiedyś tradycyjnie będąc u szwagra na imieninach spaliśmy jak zawsze w pokoju gościnnym / na wielkim łózku / gdy coś mnie obudziło. Powoli wracając do rzeczywistości zarejestrowałem dziwny ruch łóżka. Otworzyłem jedno oko i napotkałem zdiwiony lub może lekko wystraszone spojżenie żonki, a najej cycusiu czyjąś dłoń. dotarło do mnie że to może być tylko ręka szwgra /co on wyprawia/, a on pozapoznaniu się z cycusiem zjechał powoli mjędzy jej nóżki i zaczyna dobierać się do cipeczki. W końcu wsuną jej palec dośrodka bo oczy jej się rozszeżyły i drgnęła wyrażnie. Po pewnym czasie manipulowania w jej cipeczce podniósł palce do twarzy i najpierw powąchał je dokładnie, a następnie wsadził do ust i w tym momęcie uświadomiłem sobie że na jego palcach jest moje nasienie, bo przed snem zdrowo - az dwa razy się tam spuściłem. Ta świadomość o dziwo wywołała u mnie potężnego stercza i chęć zobaczenia co będzie dalej. Gdy żoneczka poznała moją reakcję powolutku - niby przez sen ujęła mego kutaska i wypięła dupkę do szwagra, uznając moją reakcję za akceptację sytuacji. Szwagier znieruchomiał na momęt lecz po chwili postanowił działać dalej. po cichym jęku wydanym przez moją @@@kę poznałem że już jest w środku. Sądze że w trakcie tego jak sobie poczynał z jej dupką musiał zorjętować się że oboje nie śpimy jednak wcale mu to nie przeszkodziło zlać się do środeczka. Po wszystkimwstał i tak jak przyszedł czyli na golasa wrócił do ich sypjalni. Zastanowiła mnie jedna rzecz czy siostra żonki o wszystkim wiedziała, postanowiłem to sprawdzić. Szybko wstałem i cichaczem poszedłem pod drzwi ich sypjalni / których nigdy nie zamykali/ a tam tak jak podejżewałem szwgierka robiła mężusiowi głębokie gardło. Tego mi było za wiele , szybko wróciłem do naszego pokoju i wiele nienamyślając się zapakowałem swojego kutaska w mojążonkę, nie przejmując się że jest tam sperma innego gościa, a nawet o dziwo mnie to nakręcało. Wję nie trwało długo jak dodaem do koktajlu jeszcze jedną porcję swojegonektaru. Po odjazdowym wspólnym orgażmie który obwieściliśmy dość głośno, żoneczka niśmiało zapytała mnie czy się nie gniewam, bo szwgier robił do niej przymjarki już od dawna. Odburknąłem że nie a ona zrobiła coś niesamowitego co wcale mnienie zraziło. Wsunęła sobie paluszek do środka i tym co wyjąła posmarowała sobie ustai język, a następnie dała mi gorącego całusa z tm języczkiem. Po wszystkim dopowiedziałem że wprawdzie się nie gniewam ale następnej nocy moja kole.......

IP i czas połączenia logowane. [22669265]
[08.03.2017] 12:05
fantazy45
Zajmę się cudzą zoną, Białystok, fantazy45@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [22670501]
[09.03.2017] 12:28
prezes8181
ktoś chętny na wymianę zdjęć żony? prezes8105@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22671643]
[09.03.2017] 23:55
alvaro_kowal  alvaro_kowalski@tlen.pl
Mamy po 25 lat. Moja Narzeczona jest piękna kobieta. Brunetka, 165 cm wzrostu, wysportowane ciało, pokaźny biust zgrabny tyleczek. Jesteśmy ze sobą od kilku lat. Często było tak że ktoś do niej podbijał. Zawsze kończyło się szybko, awantura, bójki itp. Pewnego razu na imprezie dużo wypiliśmy. Ja siedziałem z kumplami a nasze dziewczyny poszły się bawić. Po pewnym czasie grupka chłopaków zaczęła tańczyć z naszymi Pannami. Nie przeszkadzało nam to, byliśmy pijani. Kątem oka spoglądałem że chłopak który tańczy z moją Alicja jest bardzo śmiały. Ręką przy obrocie dotykał piersi, przyciskal tyłem do siebie. Opuszczał ręce nisko na pupę. Widziałem że Alicja podnosi mu dłonie więc zrobiłem się spokojniejszy. Najgorsze było to że zaczęło mnie to podniecać. Nasze dziewczyny wróciły, wypiliśmy po drinku i też ruszyliśmy do tańca. Zacząłem rozmawiać o tym gościu o sposobie tańca i że nie poczułem złości jak zawsze tylko podniecenie. Alicja się śmiała bo mi nie wierzyła. Powiedziałem jej ze może zatańczyć tak znowu to się przekona. Zrobiła duże oczy i po chwili powiedziała że zatańczy dużo odważniej. My wróciliśmy znów do loży, dziewczyny zostały na parkiecie. Nagle zauważyłem Alicję tańcząca z młodym chłopakiem. Faktycznie tańczyła odważnie. Kreciła mu tylkiem stojąc do niego tyłem trzymając jego dłonie na swoich udach. Widać było że chłopakowi się podobało. Później trzymał ręce na jej tyłku a ona się tylko uśmiechała i poruszała niewykle seksownie. Wiedziała że ja obserwuje.
Na drugi dzień zaczęliśmy rozmowę na ten temat. Zacząłem namawiać ją na trójkąt ale się nie zgodziła. Na moje szczęście zbliżał się nasz wyjazd na wakacje.
Mieszkała obok nas para, mogli mieć ok 32 lata. Akurat razem mieliśmy stolik na obiedzie więc się poznaliśmy. Iza była blondynką. Miała koło 170 cm wzrostu, długie nogi, mniejszy ale zgrabny tylek i średniej wielkości piersi. Jej mąż Arek wysoki szatyn bardzo miły i dowcipny gościu. Spotykaliśmy się na drinku każdego wieczoru. Dwa dni przed odjazdem stwierdziliśmy że musimy dłużej pobalować gdyż nie wiemy czy jeszcze kiedyś się spotkamy. Gdy już wszyscy byliśmy pijani Iza zaproponwała grę w butelkę. Początkowo pytania były normalne. Ale później wszystko było praktycznie o seksie. Gra przerodziła się w rozmowę. W końcu doszło do tego że Arek powiedział że ma piękna żonę ale moja Alicja bardzo mu się podoba. Ja też powiedziałem że Iza jest bardzo ładna i zgrabna. I tutaj padły przełomowe słowa. Wyznali że od dłuższego czasu chcieli uprawiać seks z inną para ale nigdy nie poznali odpowiedniej, dopóki nie trafili na nas. Zamurowało mnie. Alicja też miała wystraszona minę. Wtedy ja poczułem że to może być jedyna okazja w życiu i powiedziałem że ja mógłbym spróbować na pewnych zasadach. Uprawiamy seks równoległy a o wymianie pomyślimy w trakcie jeśli nam się spodoba. Alicja spojrzała na mnie i się wahała. Ale udało nam się ją przekonać. Wtedy Arek wypalił że od samego początku chciał zobaczyć moja Narzeczona nago gdyż ma bardzo kobiece kształty. Poszliśmy do pokoju. Alkohol wszedł w głowę. Zaczeliśmy pieścić się ze swoimi Paniami. Podczas gdy my zrzucaliśmy z siebie ubrania Iza robiła loda Arkowi. My zaczęliśmy się kochać, Alicja była niewykle mokra. Co chwile patrzeliśmy na naszych towarzyszy. Alicja doszła. Leżała nieruchomo. Wtedy Arek mnie zawołał, kochał się z Izą na pieska a ona zaczęła robić mi loda. Robiła to niewykle sprawnie. Gdy ona przeżywała orgazm ja dochodziłem w jej ustach. Na placu boju pozostał tylko Arek. Wskazałem mu na Alicję. Nie sprzeciwiła się. Zaczął robić jej minete. Mówił jaka jest piękna, dotykał piersi.Podniósł ją z łóżka i wsadził jej penisa w usta. Alicja rzadko kiedy miała ochotę na takie zabawy, jednak tym razem robiła loda jak opętana. Moje oczy nie mogły się nacieszyć tym widokiem. Alicja na codzień jest "damą" ale gdy jest bardzo podniecona pieprzy się jak dziwka. Zaczęli robić to na pieska, uwielbiam ta pozycje a mina Arka pokazywała że i jemu podobał ten widok dość dużych pośladków, wąskiej tali i długich czarnych włosów. Bzykał ją jak opętany. Przed dojściem wyszedł z cipki i spuścił się na plecy. Alicja padła na łóżko a Arek obok niej. Zacząłem bzykać się z Iza. Często zmienialiśmy pozycje. Alicja i Arek patrzyli się na nas pieszczac się w międzyczasie. Kochaliśmy się w pozycji na odwróconego jeźdźca. Widok innej kobiety był wspaniały. Iza doszła.
Wszyscy byliśmy zmęczeni. Jednak to nie koniec przygody. Alicja stwierdziła że chce nas dwóch. Obu w cipce. Pomysł się nam spodobał jednak przy pierwszej próbie nam się nie udało. Moja Narzeczona ma bardzo ładna i ciasna cipke. Po kilku próbach udało nam się. Alicja darła się niesamowicie. Było strasznie ciasno, czułem jak Arek się w niej porusza. Alicja szybko doszła. Widać że miała już dość. Iza wzięła nasze kutasy i brała po kolei do buzi i przesuwała po nich dłonią. Obaj doszliśmy na jej twarz. Tak się skończyła nasza wakacyjna przygoda. Myślimy znów kiedyś tego spróbować w przyszłości. Kochamy się jeszcze bardziej

IP i czas połączenia logowane. [22672407]
[10.03.2017] 16:58
Arek1
cześć, tu Arek
Pamiętam szparkę twojej zony, napiszcie do mnie to znowu się spotkamy

IP i czas połączenia logowane. [22673104]
[10.03.2017] 20:15
kubaaa5435
Chętnie pogadam o zonach na snapie wymienię się fotkami snap: kubusss123123

IP i czas połączenia logowane. [22673374]
[10.03.2017] 20:40
boy hotelowy co bzykał je obie
Arek1 (17.03.2017.10 16:58):
cześć, tu Arek
Pamiętam szparkę twojej zony, napiszcie do mnie to znowu się spotkamy

cienki kit

IP i czas połączenia logowane. [22673424]
[13.03.2017] 14:03
waldi5557
chcesz zobaczyc jak twoja pani otula ustami mojego penisa jak wyje z rozkoszy pod dojrzalym kutasem jak ja zalewam do pelna dla ciebie do wylizania i pozwole ci wejsc w nia do konca bedziesz jak nigdy zadowolony

IP i czas połączenia logowane. [22676221]
[13.03.2017] 15:48
xxx83private@gmail.com
Jesli chcesz pojsc krok dalej w fantazjach to zapraszam do mnie. Zrobie z nieukrywaną przyjemnoscią profesjonalne fotomontaze w photoshopie zdjec twojej, zony, dziewczyny, kolezanki...
Chcesz zobaczyc jak jest obmacywana przez innych na imprezie? w delikatnej akcji less? albo posuwana przez czarnych? a moze zeszmacona i ospermiona podczas gangbang?
pisz na maila w nicku.

IP i czas połączenia logowane. [22676348]
[13.03.2017] 16:03
waldi5557
Ciekawy tematu (16.12.2016.18 22:15):
Tak, to musi byc strasznie podnjecające. Chcialbym wylizac cipke mojej zony z czyjejs spermiy. Moglbym sie calowac z nia jakby miala cale usta i buzie zachlapane. A pozniej wejsc kutaskiem swoim w taką cipeczkę. Mam nadzieje, ze tez kiedys to przezyje.
Kto jeszcze to przezyl, opowiedzvie cos...

chetnie ci zaleje tw pania do pelna do wylizania mam duzy wytrysk pozdrawiam waldemar

IP i czas połączenia logowane. [22676377]
[13.03.2017] 16:22
waldi5557
brodacz (16.12.2016.09 03:06):
chętnie udostępnię swoją żonę jakiemuś Panu
Moja pani jest szczupła z obfitym biustem,

witam jestem zdecydowany spotkac sie z wami i spelnic marzenia pozdrawiam waldemar na zyczenie wysle zdiecia

IP i czas połączenia logowane. [22676402]
[14.03.2017] 17:40
zonaty,.
Chciałbym aby moja zona sie bzykala z innym ale ona niechce sie zgodzic na to pogadam o tym i pokaze jej foto w ubraniu chetnych zapraszam na gg 46414134

IP i czas połączenia logowane. [22677705]
[19.03.2017] 22:28
Dobrze
Panowie, chcę z partnerką zabawić się w trójkąciku 2M + 1K. Poszukujemy partnera do dobrej zabawy. Ona 34 On 37. My z Mazowieckiego. Konkretne osoby proszę o kontakt na email: dobrze016@gmail.com

IP i czas połączenia logowane. [22683933]
[20.03.2017] 05:15
Mortar1
danni (12.02.2012.06 01:23):
no chłopaki bujna wyobrażnie to wy macie.historie wyssane z palca pewnie nie jeden z czytelników czytał to z ręką w majtkach juz nie mówiąc o tych którzy pisząc to sami byli ponieceni.zgadzam się z tym ze takie fantazje chodzą po głowach męzczyzn.ale nie do tego stopnia zebym pozwolił kumplowi posuwac moja dziewczyne nie mowiac juz o zonie . a jesli niektorzy faktycznie maja takie dziewczyny badz zony ktore po wypiciu jednego kieliszka daja sie obmacywac obcym facetom to dla mnie nic nie znaczace szmaty rownie dobrze mogły by sie oddawac i przy okazji zarabiac na trasie tirowców.według mnie zona to skarb ktory trzeba cały czas pielegnowac wtedy taka kobieta zawsze bedzie przy naszym boku nie spogladajac na innych menow.podrawiam bajkopisarzy

IP i czas połączenia logowane. [22684122]
[20.03.2017] 05:21
Mortar1
danni (12.02.2012.06 01:23):
no chłopaki bujna wyobrażnie to wy macie.historie wyssane z palca pewnie nie jeden z czytelników czytał to z ręką w majtkach juz nie mówiąc o tych którzy pisząc to sami byli ponieceni.zgadzam się z tym ze takie fantazje chodzą po głowach męzczyzn.ale nie do tego stopnia zebym pozwolił kumplowi posuwac moja dziewczyne nie mowiac juz o zonie . a jesli niektorzy faktycznie maja takie dziewczyny badz zony ktore po wypiciu jednego kieliszka daja sie obmacywac obcym facetom to dla mnie nic nie znaczace szmaty rownie dobrze mogły by sie oddawac i przy okazji zarabiac na trasie tirowców.według
mnie zona to skarb ktory trzeba cały czas pielegnowac wtedy taka kobieta zawsze bedzie przy naszym boku nie spogladajac na innych menow.podrawiam bajkopisarzy

Zgadza się. Jesli wasze dupy szukaja wrazen to sami jestescie za ciency w uszach a to sa szmaty.

IP i czas połączenia logowane. [22684123]
[20.03.2017] 05:53
żonaty 16 lat
żonkoś (12.06.2012.23 01:02):
danni (12.02.06 01:23):
no chłopaki bujna wyobrażnie to wy macie.historie wyssane z palca pewnie nie jeden z czytelników czytał to z ręką w majtkach juz nie mówiąc o tych którzy pisząc to sami byli ponieceni.zgadzam się z tym ze takie fantazje chodzą po głowach męzczyzn.ale nie do tego stopnia zebym pozwolił kumplowi posuwac moja dziewczyne nie mowiac juz o zonie . a jesli niektorzy faktycznie maja takie dziewczyny badz zony ktore po wypiciu jednego kieliszka daja sie obmacywac obcym facetom to dla mnie nic nie znaczace szmaty rownie dobrze mogły by sie oddawac i przy okazji zarabiac na trasie tirowców.według mnie zona to skarb ktory trzeba cały czas pielegnowac wtedy taka kobieta zawsze bedzie przy naszym boku nie spogladajac na innych menow.podrawiam bajkopisarzy

Podejrzewam że jesteś kawaler ale jak się ożenisz i po kilku latach małżeństwa do twojej sypialni wkradnie sie nuda to zobaczysz że nie ma nic lepszego jak popatrzeć na swoją żone którą posuwa najlepszy kumpel!

Jeśli nie potrafisz baby rozpalić za ntym
to poczytaj trochę i pojeździj po świecie, podróże kształcą i naprawdę nie trzeba z
niej robić dziwki a z siebie frajera. Jestem
ponad 10 lat z żoną i zawsze jest pikantnie.
Zresztą jak laska chce się bzykać ze mną wszędzie i w każdy możliwy sposób to znaczy że nie myśli jakby to było z innym kutasem. Mój jej wystarcza.Jest ode mnie starsza. Mało wymagająca ? Chyba nie... pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [22684124]
[21.03.2017] 16:34
michal1988
szukam bulla z wielką pała który opowie mi przez telefon jak by @@@al moja zonke i mnie poniży ostro. pokaże fotki. michalmonika1988@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [22685934]
[23.03.2017] 20:10
gryszka97
fantazy45 (17.03.2017.08 12:05):
Zajmę się cudzą zoną, Białystok, fantazy45@tlen.pl

IP i czas połączenia logowane. [22688681]
[23.03.2017] 20:18
gryszka97
Białystok odezwij się ,my 44 l żona zadbana ja chętnie po Tobie.Z której dzielnicy Jesteś?

IP i czas połączenia logowane. [22688694]
[26.03.2017] 11:40
Marekghuo
Hej. Uwiode jakaś zadbaną atrakcyjną żonę 43 lata, , Gdańsk, Szczecin.
marek37kik@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [22691225]
[28.03.2017] 13:08
Dominik43-
Lubię patrzeć na swoją małżonkę jak klęczy naga na łóżku a mój przyjaciel klęka za nią, liże jej szparkę. Jego kutas w tym czasie rośnie a jak jest gotów kończy minetkę i zastępuje język swoim @@@em. Siedzę obok, masuję swojego członka i patrzę jak ją rucha a ona jęczy z podniecenia. Spuszcza się w nią , wtedy wstaję i poprawiam a on się wszystkiemu przygląda- dla mnie odlot

IP i czas połączenia logowane. [22693245]
[28.03.2017] 14:56
idiotów
u nas dostatek.

IP i czas połączenia logowane. [22693463]
[29.03.2017] 18:56
w_aski
Jak komus sie nie podoba temat to po co wchodzi na to forum?
Ludzie inteligentni niektore rzeczy pomijaja milczeniem. Ale jak widac takich jest malo. Idiotow zalewa nas fala wieksza niz europe uchodzcow

IP i czas połączenia logowane. [22695077]

1 «   58 59 60 61 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat