o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Lubię patrzeć na moją żonę z innymi facetami

1 «   3 4 5 6 7   » 26 Strony tematu:
[31.12.2009] 03:18
qwerty1900
RALES co sie dzieje z opowiadaniami
ja chcę więcej i z chęcią poznał bym taka chętną i uległa żonę

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [16021485]
[22.02.2010] 00:21
freebird
Moksa (09.04.06 10:26):
Gorąco mi się zrobiło po przeczytaniu tych opowiadań i już oczyma wyobraźni wiziałam siebie zamiast bohaterki. Ja jednak nigdy się nieodważę na takie zabawy, nie mam śmiałości, z resztą i tak mąż by mi nigdy na to nie pozwolił. Ale pomarzyć zawsze można...
Szkoda, że autor tych opowiadań gdzieś zniknął i nic nie pisze. CZEKAMY NA CIĄG DALSZY!

Bo pewnie Cie bardzo kocha, to chyba normalne.Gdyby chcial zrobic z Ciebie dziwke stala bys na ulicy..Gdyby ktos dobieral sie do mojej zony to bym mu kark skrecil.

IP i czas połączenia logowane. [16298463]
[22.02.2010] 13:23
kojoman
dla tych, którzy mają ochotę, ale jeszcze jej nie spelnili, mamy zachętę, w postaci naszych wspanialych doświadczeń. chyba najbardziej lubimy z drugą para, bo to daje najwięcej możliwości i nie jest zbytnio anonimowe, jak z wieloma parami. Da razy próbowaliśmy z 5 parami, ale trochę to już za dużo. może być w 3 pary. natomiast 2 pary to niesamowita intensywność i głębia doznań. Nieżle jest z 1 m lub z 1 k czyli w trójącie.
Opiszę kilka scen:
z 1 k czyli ja,żona i druga kobieta. leżę na wielkim łożu, a dwie panie równoegle mnie liżą, masują, całują o całym ciele i na zmianę całujemy się namiętnie w usta,. uda wsuwam pomiędzy uda pań i czuję jak spływają na mnie ich soki. wsuwqm palce do dwóch c.i.p.e.k. jednocześnie, jest gorąco jak diabli i po chwili mam też całe ręce mokre. 2 c.yc.u.sz.k.i. fruwają nade mną, chwytam je w locie ustami. genialne! a potem posuwam jedną spijając sok z ci.p.k.i. drugiej kiedy one się głęboko calują ze znikającymi języczkami. boskie!
1 k i 2 m, czyli z drugim facetem: spotkaliśmy się w klubie hotelowym. moja żona nie wiedziała jak ten drugi mężczyzna będzie wyglądał, bo ja go wybrałem. siedzieliśmy, rozmawialiśmy i widziałem jak żona się rozgrzewa. potem ja tańczyłem z żoną, potem on i widziałem, jak ją to podnieca. wreszcie znowu ja z nią tańczyłem. w pewnym momencie ona mi szepce do ucha: chcę już iść na górę! Normalnie f.i.u.t. mi do góry wystrzelił! za kilka minut patrzyłem jak on ją posuwa, a ona głośno jęczy z rozkoszy.
z drugą parą to na przykład było super kiedy się przebieraliśmy i mieliśmy z góry ułozone w co się bawimy. przechodzenie od jednej raczej niewinnej zabawy do pełnego pie.p.sz.eni.a. to byly chwile niesamowicie intensywnej podniety.
każdej parce można życzyć takich chwil.

IP i czas połączenia logowane. [16299746]
[25.02.2010] 14:42
F------------
Ja na razie tylko o tym marzę ... Ale ..chciałbym znaleźć młodego chlopaka ok 17 lat którego ona na moich oczach uczyłaby seksu ..taka moja fantazja .
A czy coś podobnego ktoś z was może miał ?

IP i czas połączenia logowane. [16312632]
[25.03.2010] 15:02
dizo
RALES1 (08.10.29 17:43):
W pewnym momencie poczułem jak pręży się moja żona i widziałem po jej minie, że Tomek spuścił się w jej pupie. Wtedy ona przyspieszyła z moim ptaszkiem i już po chwili łykała moją spermę. Odsunęła głowę od mojego ptaszka i mrugnęła do mnie, a później odwróciła się do Tomka patrząc na jego reakcję. On był lekko zawstydzony, ale bardzo zadowolony (w końcu miał niezłe dymanko, zupełnie niespodziewane). Chwilę leżeliśmy jeszcze na siedzeniach z moją nagą żoną w środku nie bardzo wiedząc co powiedzieć. W końcu moja pani zapytał Co dobrze wam było? Oczywiście przytaknęliśmy, na co ona: To co tak cicho siedzicie jak by coś nie pasowało? Kobieta się stara dogodzić facetom, a ci nawet nie podziękują! I to rozładowało atmosferę, zaczęliśmy się śmiać i mówić jaką to miłą niespodzianką zakończył się dzień itp. itd. Trzeba było się jednak ubierać bo stojący w bocznej uliczce samochód z zapalonym silnikiem mógłby wzbudzić czyjeś podejrzenia, więc szybko doprowadziliśmy się do porządku i pojechaliśmy dalej. Wysadziliśmy Tomka pod jego domem, a on na zakończenie powiedział, że wielka szkoda, że moja żona nie @@@nęła mu do końca, bo to było bardzo dobre @@@anie. Na co moja żona odpowiedziała: Wracaj do samochodu to zaraz ci zrobię laseczkę jakiej jeszcze nie miałeś. Ale Tomek powiedział, że już nie da rady i już jest pod domem, to lepiej nie. Na co ona powiedziała ze śmiechem: To innym razem umówimy się tylko na @@@anie. A on: Trzymam cię za słowo. Jak Tomek poszedł zapytałem czy naprawdę chce się z nim umówić i mu @@@nąć, powiedziała, że jak zadzwoni i poprosi to mu @@@nie. Po powrocie do domu jeszcze raz zaczęliśmy zabawę od nowa. Najpierw długo zajmowałem się je cipką - wkładając palce do środka i drażniąc łechtaczkę, a na koniec jeszcze raz przeleciałem, ale tym razem już w cipkę. To był bardzo udany dzień...
Wiem, że tą akcją złamaliśmy nasze zasady. Wszystko wydarzyło się w naszym mieście i to jeszcze z naszym wspólnym, dobrym znajomym. Ale wiedziałem, że Tomek przed nikim się nie zdradzi, zresztą jemu też na tym zależy, gdyż ma strasznie zazdrosną żonę, która jak by się o tym dowiedziała to byłby koniec ich związku. Poza tym myślę, że i bez tej jego żony nic by nikomu nie powiedział. Zaś jeśli chodzi o dojście do całej sytuacji to można zrzucić na karb alkoholu i tyle. A my i tak nie żałujemy tego co się stało bo było bardzo fajnie i niespodziewanie.

IP i czas połączenia logowane. [16446981]
[30.09.2014] 15:50
[29.03.2010] 15:55
sensor-007
może spróbuj użyć feromonówwww.dyskrecja.pl/sklep.php/k99-dla-Panow.htm l?

IP i czas połączenia logowane. [16464754]
[19.04.2010] 14:13
byczek49
Cały czas podniecała mnie myśl jak to by było, obcy facet rżnie moja żonę, a ja się przygladam. Powiedziałem mojej żonie o mojej fantazji ale tylko zostałem ofukany i nic z tego nie wyszło. Minęło troche czasu a mianowicie kilka lat, ja oczywiście cały czas podczas naszych igraszek snułem takie fantazje ja dwóch ją pieprzy. Nastepnie pokazałem jej fotki naszych znajomych, wymieniliśmy sie fotkami bez cenzury i czekałem co będzie dalej. Po jakimś czasie w trakcie mojej z żoną zabawy zapytałem nieśmiało co by to się stało by nasz kolega ja pieprzył, byłem trochę zdziwiony odpowiedzią bo myślałem, że dalej nic z tego, no i myliłem się. Teraz trzeba kuć żelazo. Zaprosiłem kolegę do nas do domu uprzedzając co ma sie stać. Myśłałem, że będzie drętwo i problemy z poczatkiem, nic bardziej mylnego, moja żona porozbierała nas szybko sama pozbywajac sie ubrania i zaczęła sie normalna orgia. A moja stateczna jak dotąt żona przeistoczyła się w napaloną sukę. Nagraliśmy to sobie i czasem podczas zabaw odtwarzamy, a zabawe chcemy powtórzyć, było super.

IP i czas połączenia logowane. [16556384]
[22.04.2010] 09:00
4339
Witam. Ja widziałem jak moja żoneczka całuje się , liże i rżnie z innym gościem.Ponieważ nasz gość miał dużego kutasa to tak jej cipkę wydymał że przez trzy dni nie dała się dotknąć gdyż cipką ją bolała ponieważ facet strasznie długo nie wyjmował z niej pałki i ostro ją grzmocił.

IP i czas połączenia logowane. [16569041]
[23.04.2010] 19:20
sexsowna żona
Chciałam by wejść w ciebie. Tak piszesz opowiadania, chętnie wemnie wejdziesz? Mam męża co mówi, że lubi uprawiać sexs z innymi dziewczynami i mi też na to pozwala

IP i czas połączenia logowane. [16575195]
[02.05.2010] 23:12
SOMALIA
KTO WYRUCHA MOJĄ ŻONĘ PROSZĘ O OPIS

IP i czas połączenia logowane. [16614161]
[04.05.2010] 20:27
ralees
sexsowna żona (10.04.23 19:20):
Chciałam by wejść w ciebie. Tak piszesz opowiadania, chętnie wemnie wejdziesz? Mam męża co mówi, że lubi uprawiać sexs z innymi dziewczynami i mi też na to pozwala
Do kogo piszesz sexowna żono?

IP i czas połączenia logowane. [16622731]
[15.05.2010] 17:42
RALES1
Wczoraj wieczorem moja żona nagle powiedziała do mnie: Ubieraj się, wychodzimy. Nie chciała powiedzieć gdzie i po co tylko tajemniczo się uśmiechała. Wsiedliśmy do samochodu i mówiła mi gdzie mam jechać. Wyjechaliśmy kawałek za miasto, a ona kazała mi zjechać na leśny parking. Wchodząc z domu widziałem, że ma samą bluzkę bez stanika, a na to ubrała krótką kurtkę i miała na sobie dość krótką spódniczkę. Myślałem, że ma ochotę na s.e.k.s w takim miejscu i stąd taki stój. Było już dość ciemno (choć jeszcze niezupełnie), żona kazała mi stanąć samochodem trochę z boku tak żeby niebyło go zupełnie widać z drogi. Ściągnęła kurtkę i rozpięła bluzkę. Gdy sięgałem ręką, żeby złapać ją za cycka powiedziała Stop, na razie możesz tylko patrzeć. Staliśmy samochodem tak, że ona jako pasażer siedziała od strony lasu, Po chwili zobaczyłem, że ktoś wychodzi z lasu, nie widziałem dobrze kto to ze względu na ciemność. Osoba podeszła blisko do samochodu, w tym momencie moja żona opuściła szybę, a mężczyzna który stał przy samochodzie rozpiął rozporek. W tym samym czasie gdy on wyciągał swojego f.i.u.t.k.a ona obnażała piersi rozpinając bluzkę. Facet bawił się swoim ptaszkiem, a moja żona macała się po cycach. Gość powolutku masturbował się na oczach moich i mojej żony, a moja pani szczypała się w sutki. W pewnym momencie facet złapał ją jedną ręką za cycka i zaczął miętosić, a drugą wciąż ruszał skórką na swoim f.i.u.t.k.u. Po chwili pokazał aby podciągnęła do góry spódniczkę, co ona bezzwłocznie wykonała. Zsunęła też rajstopy, okazało się, że pod rajstopami nie ma majtek i pokazała zupełnie w tym dniu wygoloną c.i.p.k.ę. Lekko rozchyliła ja palcami tak, że było widać łechtaczkę i zaczęła ją drażnić. Widziałem coraz większe jej podniecenie, a pan coraz szybciej bawił się swoim ptaszkiem. W którymś momencie moja pani lekko pochyliła się do przodu i liznęła wystającego przez okno f.i.u.t.k.a, a następnie wsunęła go sobie do ust lekko ssąc. W tym momencie za drzew pokazało się jeszcze dwóch mężczyzn. Dopiero wtedy zauważyłem, że zarówno pierwszy z nich jak i dwaj pozostali mają na sobie maski z kreskówek Disneya. Wszyscy trzej stanęli obok mojej bawiącej się swoim ciałem żony i trzymając w ręku swoje dzidy przyglądali się jej igraszkom. Co chwilę któryś z nich podchodził bliżej, a moja żonka albo lekko lizała najbliższego ptaszka, albo na chwilę wkładała go sobie do ust lekko ssąc. Panowie też co jakiś czas łapali ją za cycki i za c.i.p.k.ę Było widać, że f.i.u.t.y coraz bardziej się błyszczą więc są coraz bliższe wystrzału. Aż nagle pierwszy z panów otworzył drzwi do naszego samochodu, w tym momencie moja żona odwróciła się w jego stronę opuszczając nogi z samochodu na ziemię. Ona siedziała bokiem na siedzeniu samochodu, a on stanął między jej rozchylonymi nogami mając k.u.t.a.s.a na wysokości jej ust wepchnął go jej głęboko w gardło. Musiałem się mocno wychylić do przodu i w bok, żeby dobrze widzieć, a w tym czasie jego ptak penetrował usta mojej żony. email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16670667]
[15.05.2010] 17:43
RALES1
Wkładał go głęboko tak, że aż się krztusiła i chwilę tak zostawał przytrzymując moją żonę za głowę, albo trzymał tak, że ssała tylko samą końcówkę. Po chwili przestał się ruszać, za to głowa mojej żony zaczęła się poruszać w przód i w tył, on w tym czasie trzymał ją za obydwa cycki i macał . W końcu wyciągnęła go z ust i zaczęła leciutko łaskotać po wygolonych jajeczkach, chwyciła ptaszkaw rękę, a jajeczka najpierw lizała, a później ssała wkładając sobie każde z osobna w usta. W końcu włożyła sobie k.u.t.a.s.a do buzi i zaczęła ssać kręcąc młynka językiem, to była jej sztuczka, która doprowadzała każdego faceta do cudownego orgazmu (każdemu, któremu pokazała tę sztuczkę mówił, że jeszcze takiego o.b.c.i.ą.g.a.n.i.a nie przeżył). Rzeczywiście po pewnej chwili facet wyprężył się i spuścił w jej pełne usta, a z ust wszystko wylewało się na cycki, gdyż moja żona wciąż trzymała jego ptaka w ustach i ssała, a on powoli opadał w jej ustach, aż zupełnie sflaczał. Moja pani otarła usta i skinęła na drugiego z panów. Ten był już gotowy więc po kilku ruchach ręką spuścił się jej na cycki, ona jeszcze tylko wyssała to co zostało z jego ptaszka i wysiadła z samochodu. Odwróciła się w moją stronę i wsiadła z powrotem klękając na siedzeniu z podciągniętą spódniczką i wypinając pupę w stronę trzeciego z panów. Ten tak jak poprzednicy miał tylko rozpięty rozporek i sterczącego ptaka. Błyskawicznie wsadził go jej bardzo głęboko, tak że aż jęknęła. W tym momencie otworzyły się drzwi samochodu z mojej strony i stanęła w nich jedna z naszych znajomych (o których już wcześniej pisałem). Była to ta najstarsza (40letnia) którą ja sobie najbardziej upatrzyłem. Stała tam w związanym paskiem płaszczu. Rozwiązała pasek, a pod spodem miała tylko bardzo seksowną bieliznę jeszcze bardziej eksponującą jej olbrzymie piersi. Rozpinając stanik powiedziała - Wiem że lubisz mój biust. I dała mi go do całowania. W tym momencie moja żona posuwana od tyłu rozpięła mi rozporek i zakręciła młynka językiem na moim f.i.u.t.k.u. Mając cycki naszej znajomej przed sobą, a usta i język mojej żony na swoim ptaszku nie potrzebowałem dużo czasu żeby dojść i bardzo szybko strzeliłem w jej usta. Cudowne przeżycie Okazało się, że to był to prezent dla mnie gdyż zbliżają się moje urodziny i moja żoneczka wymyśliła scenariusz i go zrealizowała. Oczywiście nie muszę dodawać, że trzej mężczyźni w maskach to byli nasi znajomi od seksu, a impreza z parkingu przeniosła się do naszego domu email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16670671]
[15.05.2010] 18:30
RALES1
Muszę też napisać, że tak jak ja upatrzyłem sobie tę najstarszą z pań, tak jej mąż upatrzył sobie moją żoneczkę. Uwielbia macać ją po cyckach i lizać jej c.i.p.k.ę. Raz poprosił ją, żeby się nie depilowała się przez jakiś czas, żeby mógł ją taką wylizać. Po prostu spodobała mu się i tyle. Bardzo lubi jak robi mu laskę ze swoim młynkiem językiem, a ona twierdzi, że ma najfajniejsze jajeczka do głaskania i zawsze każe mu się dokładnie ogolić jeżeli chce aby mu polizała. Moja żona twierdzi, że bardzo lubi dotykać, gładzić, całować i lizać dokładnie wydepilowane f.i.u.t.k.i, a fakt faktem potrafi to robić cudownie. Z tymi najstarszymi znajomymi spotykamy się najczęściej. Raz nawet przyjechali do nas wracając od rodziny i mocno zbaczając z trasy tylko po to żeby moja żona mogła mu zrobić laseczkę. Jego żona twierdziła, że tak sobie nabił głowę tym francuzem mojej żony, że nie było mowy aby nie przyjechali. Zadzwonili tylko rano czy mogą wpaść i wieczorem przyjechali. Śmiesznie było, bo gdy tylko weszli on od razu rozpiął spodnie i je opuścił, a moja żona ściągnęła t-shirt pokazując gołe cycki i bez zbędnych ceregieli zrobiła mu loda. Dopiero gdy się spuścił to przywitał się ze mną i ściągnął kurtkę. Oczywiście chwilę posiedzieli, ja sobie bzyknąłem jego żonkę w pokoju obok, a on w tym czasie w kuchni wylizał c.i.p.k.ę mojej pani. email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16670849]
[15.05.2010] 20:21
rales-fan
Rales supeę, że wróciłeś. Opisz proszę dokładnie to spotkanie gdy wasi znajomi przyjechali tylko do Was na laskę..
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [16671223]
[16.05.2010] 12:28
Cuckold on.
Rales masz super zonke. Tez bym chcial zeby moja tak dymali inni przy mnie.

IP i czas połączenia logowane. [16673263]
[16.05.2010] 13:25
RALES1
rales-fan (10.05.15 20:21):
Rales supeę, że wróciłeś. Opisz proszę dokładnie to spotkanie gdy wasi znajomi przyjechali tylko do Was na laskę..
Pozdrawiam

Jeśli chodzi o to spotkanie to właściwie nic takie ciekawego się nie wydarzyło. Nasi znajomi Agata z Pawłem (będę używał imion aby było prościej, to jednak nie są prawdziwe imiona) wracali od rodziny i aby do nas przyjechać musieli nadrobić w sumie ok. 250km. Jednak Agata zadzwoniła rano do mojej żony i zapytała czy mogą przyjechać bo jej Paweł nabił sobie głowę jej ustami na swoim f.i.u.t.k.u. i nie może przestać o tym myśleć, oglądał wieczorem jakiś film i tam ponoć była jakaś kobieta podobna do mojej żony i ona w tym filmie miała komuś o.b.c.i.ą.g.a.ć. To nie był fil erotyczny więc sceny nie pokazano, ale Paweł tak się nakręcił, że nie było na niego mocnych. Stąd poranny telefon z prośbą. W związku z tym, że nie mieliśmy żadnych planów na wieczór to zgodziliśmy się. Paweł wysłał mojej żonce smsy z drogi jak straszną ma ochotę na tę laseczkę, a moja żona odpisywała mu co będzie robić z ptaszkiem. Przyjechali około godziny 18 i tak jak pisałem wcześniej, Paweł nawet nie ściągnął kurtki tylko machnął mi ręką i stanął obok mojej pani. Żona była już przygotowana, miała na sobie podkoszulkę bez stanika, Paweł tylko rozpiął spodnie i opuścił je w dół ukazując nam swojego ptaszka. Moja żona kucnęła przy nim, ściągnęła podkoszulkę pokazując cycki i wsunęła sobie jego dzidę do ust leciutko ssąc. Widziałem jak jego f.i.u.t podnosi się w ustach mojej żony, o on w tym czasie obiema rękoma trzymał za cyce moją żonę. To była dość krótka akcja bo Paweł był tak mocno podjarany, że nie wytrzymał zbyt długo młynka językiem i strzelił jej prosto w usta. A my z Agatą staliśmy wpatrzeni w to co się dzieje. Po wszystkim Agata powiedziała do mnie Widzę, że ci się podobało. Jeżeli twoja żona nie ma nic przeciwko to mogę Ci zrobić tak samo. Na co moja zona powiedziała, że mamy pójść do sypialni, a ona z Paweł wypiją kawę. Poszliśmy do sypialni i tam Agata błyskawicznie zrzuciła z siebie ciuszki i stanęła przed mną zupełnie naga. Szybko wyciągnęła mojego sterczącego już ptaszka i włożyła między swoje wielkie cycki. Lizała go ssała i głaskała ręką, aż w końcu stanęła na czworaka na łóżku, wypięła pupę i powiedziała Wchodź Wszedłem w nią i poruszając się w przód i w tył doprowadziłem siebie i ją do orgazmu. W czasie gdy Agata poszła do łazienki ja zszedłem na dół, gdzie schodząc już po schodach słyszałem rozkoszne pojękiwania mojej żony. Pawła z moją żona zastałem w kuchni, ona ciągle jeszcze bez podkoszulki z obnażonymi cyckami siedziała na barowym taborecie, a między jej rozchylonymi nogami znajdowała się głowa Pawła liżącego jej c.i.p.k.ę, natomiast ręce miał podniesione do góry i macał jej piersi. Gdy zszedłem na dół moja żona właśnie dochodziła więc odczekałem chwilę, żeby im nie przeszkadzać i jak już skończyli to wszedłem do kuchni mówiąc, że to bardzo ciekawa kawa . Na to moja żona odpowiedziała, że poprosiła Pawła aby wsadził jej palec w pupę i to była skojarzenie z kawą , a skończyli na lizanku. I to cała opowieść, skończyło się na prawdziwej kawie, a po niej Agata z Pawłem pojechali do siebie. W sumie niespodziewane, a miłe zakończenie dnia email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16673506]
[16.05.2010] 14:49
abecede
Ale fajnie piszeszz

IP i czas połączenia logowane. [16673764]
[16.05.2010] 15:36
RALES1
Moja małżonka miała takie marzenie aby wzięło ją jednocześnie trzech facetów, a mnie by przy tym nie było i mógłbym tylko obejrzeć video z tego spotkania. Jak już pisałem wcześniej, my i nasi poznani znajomi odkrywamy różne rodzaje seksu i jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Oczywiście zgodziłem się na to aby moja małżonka spełniła swe marzenie dotyczące seksu z trzema mężczyznami. Umowa miedzy nami była taka, że nie wtrącam się w to co robi, a zobaczę dopiero efekt końcowy na video. Moja żonka omówiła program spotkania z naszymi znajomymi (jak się później okazało to powiedziała tylko panom co chciałby żeby jej zrobili, a oni już zadbali o szczegółowy scenariusz) i pojechała do jednych z naszych znajomych bo tam miało odbyć się spotkanie.
Jak już pisałem wcześniej jakiś czas temu poznaliśmy 3 pary z którymi dość regularni spotykamy się i bawimy seksem. Każdy może spełniać swoje zachcianki (oczywiście tylko za zgodą pozostałych) nie ma między nami żadnych tajemnic i po prostu bawimy się seksem. My z żoną jesteśmy najmłodszymi uczestnikami, mamy po 30 lat, Agata z Pawłem o których wspominałem są po 40tce (Agata 41, a Paweł 45) Jarek z Iwoną 39 i 35, a Michał z Patrycją 32 i 33. Wszyscy szukaliśmy nowych dróg w seksie, wszyscy mamy doświadczenie w różnych rodzajach seksu, wszyscy mamy różne preferencje i wszyscy spełniamy swoje zachcianki w swoim towarzystwie. Jest to bardzo zdrowy układ z którego na tę chwilę wszyscy są zadowoleni. Czasem spotykamy się wszyscy i liczymy na spontan, czasem są to umówione spotkania ze scenariuszem, którego staramy się trzymać. Tak właśnie było w przypadku mojej żony konkretny scenariusz na spotkanie.
Moja żona pojechała w piątek, a wróciła w niedzielę wieczorem z ogromnym kacem. Mówiła że tak ją panowie upili, że niewiele pamięta i sama jest bardzo ciekawa nagrania video. Na nagranie musieliśmy jeszcze poczekać, gdyż Jarek zobowiązał się do obróbki video tak aby można było zobaczyć najważniejsze sceny bo kamera był włączona przez cały czas. Po kilku dniach Jarek przesłał na plik video i zasiedliśmy do oglądania. Do tego czasu moja żona ani słowem nie odezwała się na temat spotkania.
Video nagrane było w bardzo profesjonalny sposób, oglądało się jak rasowy film porno. Okazało się ze zatrudnili profesjonalnego, zaufanego operatora, który wszystko kręcił. W początkowej fazie kręcić miała Iwona, gdyż spotkanie odbywało się właśnie w domu Jarka i Iwony, jednak panowie doszli do wniosku, że lepiej zrobić w pełni profesjonalny sposób. Film zaczyna się w salonie Jarka i Iwony, trzech panów i moja zona siedzą na kanapach i rozmawiają pijąc drinki. W tym czasie kamera była umieszczona na stojaku przed stołem i kamerą. Ten moment był najdłuższy i najmniej ciekawy więc było w nim sporo cięć. Skracając panowie siedzieli obok mojej żony i polewali jej drinki, a ona wdzięczył się do wszystkich i była coraz bardziej pijana. Rozmowa o wszystkim i o niczym Moja zona miała na sobie sukienkę rozpinaną z przodu na całej długości. Siedzący obok niej Paweł z Jarkiem co chwilkę rozpinali jej po jednym guziku (jest ich na całej długości bardzo dużo) lekko głaszcząc po cycach. Ona chichotał i udawała, że się broni. Po chwili sukienka była już na tyle mocno rozpięta, że wyłoniły się piersi w czerwonym staniku. Z jednej strony Paweł zaczął się z nią całować, a z drugiej Jarek macał cyce i rozpinał dalej sukienkę, Michał na razie siedział z boku. Po chwili sukienka był już rozpięta cała i moja zona została w samej bieliźnie czerwonym komplecie stanik + stringi. W tym czasie za kamerą stanął operator i zaczęła się prawdziwa akcja. Panowie wstali z kanapy i zaczęli wołać Pokaż cycki, pokaż cycki. Moja zona wstał i rozpięła biustonosz pokazując panom swoje spore wdzięki. Dostałaza to brawa i kolejnego drinka, którego musiała wypić na raz. Po wypiciu widziałem, że zaczęła się lekko zataczać więc miała mocno w czubie. Z resztą sama stwierdziła, że od tego momentu nie wszystko pamięta. email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16673970]
[16.05.2010] 15:38
RALES1
Jarek stanął za moją żoną, a Michał z Pawłem po bokach. Jarek miętolil jej cycki , a Michał i Paweł wyciągali swoje ptaszki. Moja zona miała jednego w jednej ręce, a drugiego w drugiej. Zabawiali się tak przez dłuższą chwilę, a ujęcia były z różnych stron. Stojący za nią Jarek całował się z nią, a Michał z Pawłem na przemian wkładali jej rękę w springi, pobudzając palcami. Panowie zmieniali pozycję i powoli rozbierali się, a moja żonka też pozbyła się stringów. Byli już zupełnie nadzy. Jest takie super ujęci od spodu, gdzie stojący za nią Michał trzyma ją z cycki od spodu i zdusza, natomiast Jarek stojący z boku zdusza cycka od góry, Paweł natomiast trzyma palec w jej c.i.p.c.e i wyraźnie widać jak w niej się porusza. Moja zona klęka i zaczyna brać k.u.t.a.s.y. do buzi raz jednego, raz drugiego, innym razem obydwa na raz (trzech jednocześnie nie było )Akcja przenosi się na łóżko, Jarek leży z rozstawionymi nogami a moja żona między nimi mu @@@a, z tyłu posuwa ją Michał i tu dochodzi do różnych zmian konfiguracji. Jest akcja gdzie moja żona opiera się plecami o pierś siedzącego na łóżku Michała, on trzyma jej nogi pod kolanami mocno odciągając na boki i do góry tak aby był jak najbardziej ułatwiony dostęp do c.i.p.y. Jarek w tym czsie wkłada jej f.i.u.t.k.a. w cipkę, a Paweł bawi się cyckami, ona w tym czasie niesamowicie jęczy i widać, że jest w siódmym niebie. Sama to potwierdziła, że przez te mocno rozłożone nogi jej łechtaczka była prawie na wierzchu co dawało niesamowite doznania. Układy są różne. One między nimi jeden ją bzyka, a dwóm @@@a, na jeźdźca izptaszkiem w buzi, z palcami w pupie i w cipce, jednym k.u.t.a.s.e.m w pupie, drugim w c.i.p.c.e, a trzecim w ustach. Wszystkie możliwe kombinacje, niestety niektórych moja zona nie pamięta . Akcja kończy się gdy panowie po kolei spuszczają się jej na twarz, a ona wszystko rozmazuje po sobie. O dziwo to nie koniec bo na ujęciu jest tylko moja zona, a w tle słychać śmiech. Okazało się, że operator tak się podniecił, że przez spodnie było widać jak mu stoi. Panowie zaczęli prosić moją zonę, żeby ulżyła facetowi bo przecież widać, że chłop w potrzebie. A moja żona jako dobra samarytanka wyciągnęła mu sprzęt z rozporka i wyssała, było ciekawe ujęcie bo facet cały czas kręcił to z góry.
Tak oto moja zona spełniła swe marzenie, video jest naprawdę super i bardzo lubimy je oglądać. Są piękne zbliżenia i wszystko jest super zgrane. email: rales1@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [16673983]
[16.05.2010] 16:26
Orionix1982
jestem fanem Twoich tektow i twojej zony. Przeczytałem dzis cały temat... Jestescie super

IP i czas połączenia logowane. [16674173]
[24.05.2010] 13:10
samolub
Dopiero odkrywam Twoje opowiadania. Ale są niesamowite...
Z niecierpliwościa czekam na realizacje fantazji Twojej żony o tych menelach przy smietniku.... To mnie najbardziej rajcuje, młoda seksowna kobieta i zgraja obleśnych starych meneli...

IP i czas połączenia logowane. [16710054]
[13.06.2010] 03:10
Sinomka
Ja wracalam kiedys z imprezy integracyjnej kilku firm wspolpracujacych z nasza. Pracowalam krotko wiec najlepiej znalam sie z przedstawicielem handlowym z mojej firmy, z ktorym bawilam sie wysmienicie,ale tez mocno popilismy na koniec, bo wygralismy dodatkowe 2 butelki w konkursach. Poprosil mnie czy moze mnie odwiezc ale to on potrzebowal odwiezienia. W taksowce podal swoj adres na koncu miasta. 3,00 nad ranem. taksowkarz nie dowiozl nas do konca, bo 2 ulice przed moj kolega oglosil ze bedzie sikac wiec kierowca czym predzej pomogl mi wyjac go z auta, dalam mu kase i pojechal. A ja zostalam na chodniku z chwiejacym sie pijanym kolega ,ktory chcac za potrzeba zaczal sobie grzebac przy rozporku. Wciagnelam go do kamienicy w brame, zeby nie robil tego na ulicy, a widzac jak sie meczy pomoglam mu wyjac tego ptaszka. z reszta byl tak pijany ze nie byl w stanie tego pamietac, a ja bylam ciekawa jakiego ma. Duuzy. Ale chyba byl nabrzmialy od zebranego moczu bo siknal z taka moca ze oblal sobie cale spodnie i buty, wiec go zlapalam i trzymalam. Czulam jak mocz pompuje sie przez jego cewke. On tak mi sie jakos wywinal ze stanal przodem do mnie i teraz cale strugi cieplego soku lecial na moje nogi i buty. I tak cala mokra pozwolilam mu skonczyc.Wsciekla ale tez i podniecona. Kiedy spadla juz ostatnia kropla westchnal i osunal mi sie na ziemie. Usiadl pod murem z wywalonym ptakiem jak jakis zebrak i mruczal. Ladnie mnie kolezko zalatwiles - pomyslalam, i zaraz wpadlam na pomysl jak tu ulzyc swojej zlosci,a jednoczesnie swojemu pecherzowi. zdjelam majtki,, schowalam je do torebki i stanelam nad nim podwijajac sobie sukienke do gory. Chcialam mu sie zrewanzowac, wiec wypielam muszelke i zsikalam sie na niego. Mialam ubaw celujac w jego ptaszka, bo moje cisnienie spowodowalo, ze zalalam go od kolan az po glowe. Kiedy skonczylam bylam juz tak podniecona, ze stojac nad nim zrobilam sobie wspanialy orgazm palcami.

IP i czas połączenia logowane. [16791028]
[30.07.2010] 17:18
zonaty,,,.
mnie tez to podnieca popisze na gg z chetnymi moj numer gg18381834

IP i czas połączenia logowane. [16987022]
[31.07.2010] 15:02
lumpusss
Ja juz przerabiałem to z zona, kilka razy spotykała sie sam na sam ale ze trzy razy widziałem ja w akcji jak wszystko przejadło nam sie to, teraz mamy inne zabawy, jakieś prowokowanie facetów itd

IP i czas połączenia logowane. [16990163]
[03.08.2010] 10:13
A JA TO LUBIE I JUZ
Jesli chcecie zobaczyc w filmach jak moja dojrzala zona podmywa swoje owlosione krocze , prosze o kontakt na gg 11090383 .

IP i czas połączenia logowane. [17000240]
[03.08.2010] 14:19
ciekawymm
a ja to bym chciał patrzeć jak kocha się para, jak on ja penetruje i spuszcza sie do srodka... a potem móc wylizać jej wnetrze z ich wszystkich soków... i tak dać jej kolejną rozkosz...

IP i czas połączenia logowane. [17001142]
[16.08.2010] 19:39
giftun
A ja chciałbym znaleźć kobietę, która byłaby moją hotwife i pozwalała się pieścić podczas przyprawiania mi rogów, a po wszystkim wylizać. Cętnie też pomogę ubrać się na spotkanie z kochankiem. Jeśli jest jakaś pani na forum, która czuje klimat cuckold, a brakuje jej rogacza to proszę o kontakt na krzycho45@yahoo.pl

IP i czas połączenia logowane. [17055526]
[17.08.2010] 00:12
extra444
To może być podniecające, kiedy inny facet jest taki uległy i sie podnieca jeszcze gdy dobieram sie do jego zony.

IP i czas połączenia logowane. [17056934]
[04.09.2010] 17:22
masz i ssaj
jak lubicie patrzec to tutaj macie zestaw fotek moze sie wam cos akurat spodoba http://hotfile.com/dl/64541686/6f1d399/forum owiczka_z_forum_o2_popuszcza_szpary_900fotek_z_karteczka.rar .html a tu masz filmik
http://www.fileserve.com/file/FsTJTaT

IP i czas połączenia logowane. [17135638]

1 «   3 4 5 6 7   » 26 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat