o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

Lubię patrzeć na moją żonę z innymi facetami

1 2 3   » 22 Strony tematu:
[20.08.2008] 12:15
RALES
Swoje opowieści pisałem na innym forum, ale doszedłem do wniosku, że otworzę własny temat. Może znajdzie się ktoś kogo będą interesowały moje opowieści i będzie chciał podzielić się swoimi, a może po prostu ktoś będzie chciał sobie poczytać. Zaczynam od początku...

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[20.08.2008] 12:16
RALES
Byliśmy z żoną na imprezie karnawałowej w zastępstwie za znajomych, którzy musieli pilnie wyjechać. Ja też nie chciałem iść, miałem skręconą na nartach nogę i nie nadawałem się do zabawy, ale żona miała ochotę, ja pomyślałem ,że najwyżej sobie popiję i tyle. Moja pani zwykła ubierać się na imprezy bardzo sexi, założyła krótką sukienkę z dużym dekoltem (ma wielkie i okrągłe piersi z sutkami sterczącymi do góry), nie jest super szczupła (nie można powiedzieć też, że jest gruba), ale dla mnie wszystko ma na miejscu, z resztą nie tylko mnie się podoba. Usiedliśmy przy stoliku, żona sobie tańczyła, a ja popijałem drinki. Niedaleko naszego stolika siedział elegancki facet na oko około 50 letni(my mieliśmy wtedy po 25 lat), któremu moja kobieta bardzo się spodobała . Wodził wzrokiem za nią, prosił do tańca, zaglądał w obfity dekolt itp., itd. Moje żonie bardzo się spodobały zaloty starszego pana i nie miała nic przeciwko. Ja będąc już trochę podpity powiedziałem, że jak ma ochotę to niech go trochę pokusi. I żonka zaczęła pana podpuszczać. Pan najpierw niby to przypadkiem dotykał jej piersi i pupy, ona niby przypadkiem pochylała się tak, że z przodu było wyraźnie widać rozkoszny rowek między piersiami, a z tyłu stringi. Pan widząc, że żona nie oponuję na jego umizgi poczynał sobie coraz śmielej regularnie ją obmacując, widziałem co raz dziksze spojrzenie i co raz większe podniecenie u obojga. Zaczekałem na nią w toalecie i choć nigdy wcześniej o tym nie mówiliśmy pozwoliłem jej na wszystko, stawiając jeden warunek: chcę to zobaczyć. Cała zabawa odbywała się w szkole, mnóstwo korytarzy, zaułków, jest gdzie się schować. Umówiliśmy się, że sprowadzi to tego pana, a ja będę czekał w ukryciu. Po jakimś czasie zjawili się razem. Moja żona miał już opuszczoną górę sukienki, cycki na wierzchu i świeciła sutkami, a pan rozpięty rozporek, a w nim ręką ruszała moja żona. Stanęli nie daleko mego ukrycia. Moja kobieta oparła się o ścianę i dała piersi do całowani swemu partnerowi, on jedną pierś miętosił ręką a w drugiej ssał sutka. Moja żona oddychała co raz ciężej cały czas trzymając rękę w jego rozporku. W pewnym momencie nachyliła się rozpięła facetowi zupełnie spodnie opuściła je w dół, uwolniła jego ptaszka i zaczęła go pieścić. Niestety tej akcji ze względu na swoje ukrycie nie widziałem zbyt dobrze, ale wiem z autopsji co potrafi zrobić z fiutkiem moja żona (ma mistrzostwo świata w @@@aniu). Zresztą później to potwierdziła. Najpierw wzięła go w rękę i masowała od góry do dołu, bawiąc się również jądrami, później zaczęła ssać jajeczka, cały czas ściskając fiutka w dłoni. Po czym przeszła na ptaszka i lizała go z góry na dół, następnie ściągnęła mu skórkę i zaczęła lizać żołądź. Później go ssała, brała tak głęboko jakby chciała połknąć i znowu lizała tak jak loda i ssała cały czas pieszcząc leciutko jedną ręką jajeczka. Było widać straszliwą rozkosz na twarzy tego gościa, a ona próbowała przedłużać całe @@@anie, bo też jej to sprawia przyjemność. Niestety pan był chyba mocno wyposzczony bo dość szybko spuścił jej się do buzi wielką ilością nasienia, a ona to co wyciekło roztarła po piersiach. Wtedy facet chciał wylizać jej cipkę, a one mu powiedziała, że cipka należy do kogo innego i pogoniła gościa. Próbował jeszcze się umawiać, ale ona była bardzo stanowcza. Jak gość poszedł ja mogłem przystąpić do akcji. Niestety byłem tak podniecony, że penetracja moim fiutkiem mokrej dziurki nie trwała zbyt długo i szybko ją zalałem. Ale jęki rozkoszy wydobywające się z ust mojej żony utwierdziły mnie w przekonaniu, że jej też więcej już nie trzeba. To była nasz pierwszy raz którego oboje w ogóle się nie spodziewaliśmy. Później były jeszcze następne... Jeżeli komuś spodobała się ta opowieść to niech da znać na forum opiszę wraz z żoną(która autoryzuje te wypociny) następne historie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13303183]
[20.08.2008] 13:53
RALES
Pisałem na innym temacie, ale tak jak napisałem wyżej postanowiłam założyć nowy temat. A co mi to daje? - Podnieca mnie na maxa widok mojej żony w rękach innych facetów. A teraz ciąg dalszy opowieści (jest to również tekst z innego tematu).
Powyższej opowieści należy się kilka wyjaśnień, które nie znalazły się wyżej. Zdarzenie to miało miejsce 4 lata temu, byliśmy wtedy niecały rok po ślubie, choć byliśmy ze sobą już długo, a jeszcze dłużej się znaliśmy. Cała ta akcja była niezamierzonym, czystym spontanem. Co ciekawe nigdy wcześniej o tym nie rozmawialiśmy i ja sam nie wiedziałem, że tak podnieci mnie oglądanie swojej żony podczas o.b.ci.ą.g.a.nia innemu facetowi. A ona sama stwierdziła, że strasznie nakręcał ją fakt, że patrzę i oceniam jej poczynanie oraz, że zupełnie nie jara jej taka sama sytuacja bez mojej obecności. Ciekawe jest również to jak rozwija się seksualność mojej żony. Jeszcze zanim zaczęliśmy się spotykać była dziewczyną, która wstydziła się swoich wielkich piersi (chowała je pod szerokimi bluzkami), nie chciała pokazywać się na plaży w bikini, a sex był tylko w zupełnej ciemności. Powoli przestawała się wstydzić własnego ciała, zaczynała je co raz bardziej odkrywać, żeby w końcu podczas rozmowy z koleżanką która ma odmienne zdanie na ten temat stwierdziła, że ma ładne cycki i będzie je pokazywać komu tylko będzie chciała (to było w związku ze zdjęciem z plaży na którym była bez stanika). Jak już wspomniałem o.b.c.i.ą.g.n.ę.c.ie panu na imprezie, to był pierwszy, ale nie ostatni raz. Rozmawialiśmy o całym zdarzeniu już w domu i choć stwierdziliśmy oboje że było super to nie wracaliśmy do tematu, aż do czasu wakacji gdzie wyszedł nam kolejny spontan (ale to jest dłuższa historia, jak ktoś chce to opowiem w innym poście). Jakiś czas później już po kolejnej przygodzie, zaczęliśmy szukać takich właśnie doznań. Niestety Polska nie jest krajem, w którym łatwo jest popuścić w sexie wodze fantazji (choć zdaję sobie sprawę, że to co z żoną lubimy jest jakąś perwersją i mało kto ją akceptuje). Próbowaliśmy umawiać się z innymi parami i choć było bardzo trudno to się udało. Było fajnie, jednak nie było to o co nam chodziło. Mnie bardziej kręciło patrzenie jak moją żoną zabawia się inny facet niż igraszki z inną laską, a moja kobieta twierdziła, że krępuje ją cała sytuacja i nie może przez to do końca się wyluzować tak jak to się działo podczas nieustawionych z góry zabaw. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że będziemy liczyć tylko na akcje rodzące się spontanicznie, bez znajomych (jeden wyjątek to było dwóch moich kolegów i super zabawa we czwórkę – napiszę jak ktoś będzie chciał i da znać). Ja powiedziałem, że najbardziej kręci mnie patrzenie jak moja żona robi loda innym facetom i jak oni obmacują jej cycki, a ona powiedziała, że chce żebym na to patrzył i oceniał co robi dobrze, a co źle i karał ją za złe @@@anie na przykład każąc jej zostać tanią prostytutką (raz tak się stało, dała d.u.py trzem facetom za pieniądze, a ja na wszystko patrzyłem – to też było superdoznanie, ale to temat na inną opowieść, dajcie znać czy mam ją opisać). W każdym bądź razie jasno określiliśmy swoje potrzeby i trzymamy się tych wyżej wspomnianych zasad: żadnych znajomych, żadnych ustawianych imprez , inne miast niż to w którym mieszkamy i nie chwalimy się nikomu naszymi upodobaniami i mówimy sobie o tym, że ktoś nas kręci i mamy na niego ochotę. I tu moja żona przyznała się, że tuż przed ślubem zwaliła pod stołem konika swojemu uczniowi (była wtedy nauczycielką w technikum). Na zabawie szkolnej pozwoliła się obmacywać jakiemuś pierwszoklasiście, później przy stole zrobiła ręczną robotę podczas gdy on pod bluzką zduszał jedną ręką jej cycka. Ta jej opowieść też mnie mocno napaliła i myślałem sobie jak fart miał jakiś gówniarz mogąc pomacać sobie duże cyce swojej nauczycielki. Powiedziała, że to był jej jedyny wyskok i więcej ich nie było. Podsumowując te moje długie opisy ja lubię widzieć żonę obracaną, przez innych facetów, a ona lubi kiedy na nią patrzę i oceniam. Wydaje mi się, że nie jest to jakieś wielkie zboczenie i dopóki strony akceptują wszystkie warunki to nie robimy nic złego i wara wszystkim od naszych upodobań seksualnych. Niestety tak jak już napisałem niektórzy Polacy jeszcze nie dorośli do akceptacji innych zachowań niż takie jak mają oni sami (co widać nawet na tych forach). A wszystkich tych, którym podobają się nasze przygody mogę obiecać, że jeszcze do nich wrócę. Jak ktoś ma ochotę to niech da znać co najpierw opisać: wakacyjną przygodę, czy zabawę we czworo, czy też dziwkarski epizod mojej żony. A to jeszcze nie wszystkie nasze zabawy...

IP i czas połączenia logowane. [13303835]
[21.08.2008] 10:42
lion.heart
żadnych znajomych, żadnych ustawianych imprez , inne miast niż to w którym mieszkamy

nie znamy sie, wiec mogloby byc fajnie
jesli bediecie w wawie, to dajcie znac
chcialbym, zeby Twoja lala z duzym biustem @@@nela mi, a ja ją za to wymasuje tak jak lubicie

IP i czas połączenia logowane. [13308879]
[22.08.2008] 09:14
RALES
machazer (08.08.20 23:33):
widze drogi Kolego, że masz pewnien fetysz
nieoceniam jako negatyw lecz bardziej pozytywnie, że twoja żona niechodzi mowiac kolokwialnie na boki i nie robi z ciebie jelenia czy renifera

a moze kup kamere nagraj swoj stosunek z zona, potem ogladajcie
moze takze ustaw lustro i kochaj sie z nia przed nim

ciekawe masz przezycia sexualne tylko mnie dziwi czemu podoba ci sie jak zona przed toba sie kocha? pozytywnie mnie ciekawi

Na pewno jest to pewien fetysz i nic na to nie poradzę. Lubię i koniec, ale to nie jest tak, że kręci mnie tylko i wyłącznie moja pani z innym facetem. Uwielbiam się z nią kochać sam na sam i jest nam bardzo przyjemnie, a te wszystkie sytuacje z innymi facetami zdarzają się raczej rzadko i są traktowane jako dodatkowa bardzo przyjemna przygoda, choć z drugiej strony trochę tych sytuacji było. Jeśli chodzi o lustro i kamerę to już czasem bawimy się w ten sposób i później oglądamy, ale to nie jest to samo co widzieć ją na żywo z inny facetem. Ktoś powie, że jest to zdrada itp. ale jest to zdrada kontrolowana, za zgodą obojga partnerów i dla ich przyjemności.
Trudno jest wytłumaczyć dlaczego kręci mnie akurat to, jednemu podoba się jak dziewczyna tańczy na rurze, innemu jak ubierze lateksowe ciuszki, jeszcze inny czuje podniecenie tylko z nową kobietą. A my z żoną lubimy właśnie taki rodzaj seksu i to nas nakręca, ale podane w rozsądnej ilości.

IP i czas połączenia logowane. [13315158]
[24.04.2014] 04:23
[22.08.2008] 09:25
RALES
lion.heart (08.08.21 10:42):
żadnych znajomych, żadnych ustawianych imprez , inne miast niż to w którym mieszkamy

chcialbym, zeby Twoja lala z duzym biustem @@@nela mi, a ja ją za to wymasuje tak jak lubicie

Problem polega na tym, że byłaby to umówiona sytuacja, a jak już pisałem wcześniej nie rajcują nas takie akcje, a jedynie takie, które wychodzą spontanicznie. Jeżeli wyszłoby to przez przypadek, to chętnie bym popatrzył jak Ci @@@a i jak Ty obmacujesz jej cycki. Niestety jeżeli się umówimy to będzie typowa ustawka...

IP i czas połączenia logowane. [13315222]
[22.08.2008] 09:57
RALES
No to ciąg dalszy naszych przygód...
Jak już wspominałem wcześniej po karnawałowej imprezie nie wracaliśmy do tematu i chyba oboje podświadomie czekaliśmy na okazję. Taka nadarzyła się podczas wakacji. Ale zacznijmy od początku.
Wybraliśmy się na Ibizę, miejsce nie jest w tym wypadku bez znaczenia, gdyż jest to wyspa wiecznej imprezy i pewnego poluzowania obyczajów, choć wybierając akurat to miejsce nie zastanawialiśmy się nad tym. Pojechaliśmy we dwoje, już na miejscu poznaliśmy dwie niemieckie pary z którymi zaprzyjaźniliśmy się i spędzaliśmy sporo czasu. Jak już pisałem strasznie kręcą mnie sytuacje w których moja żona obnaża swoje piersi i inni faceci mogą lubieżnie gapić się na jej cyce. Niestety nie chciała opalać się toples, gdyż twierdziła, że to niezdrowo, jednak wchodząc do wody ściągała stanik, twierdząc, że po to aby się bardziej ochłodzić, a ja wiedziałem, że robi to też specjalnie dla mnie. Widziałem tych facetów gapiących się na jej kobiece kształty gdy wstawała z leżaka, ściągał stanik przeciągając się rozkosznie. Te sytuacje strasznie mnie rozgrzewały, a jeszcze czasem, gdy widziała jak ktoś bezczelnie się na nią gapi łapała za piersi od spodu i podnosząc je lekko do góry z niewinnym uśmieszkiem na ustach zduszała je rękoma w stronę gapiącego. Z drugiej strony trzeba dodać, że atrakcyjnych dziewczyn opalających się na plażach Ibizy toples jest bez liku jednak mało która zachowywała się tak prowokacyjnie jak moja żona. Oczami wyobraźni widziałem ja Ci faceci łapią moją panią za pupę, zduszają jej pośladki, obmacują cycki i przygryzają jej sterczące ciemnobrązowe sutki. Jeszcze wtedy nie wiedziałem, że już niedługo będę świadkiem takich scen.
Z naszymi nowymi znajomymi najczęściej spotykaliśmy się wieczorem, chodziliśmy do klubów, na dyskoteki, szwendaliśmy się po mieście itp. itd. Mieliśmy też taką niepisaną zasadę, której właściwie nigdy nie ustaliliśmy, a która wyszła sama z siebie, że gdy jesteśmy razem to nie jesteśmy parami, na dyskotekach bawiliśmy się wspólnie, co chwilę zmieniając partnerów, tańce były bardzo gorące, jednak oprócz dotykania swoich ciał do niczego nie dochodziło. Któregoś dnia poszliśmy do klubu, jedyny wolny boks do siedzenia stał trochę na uboczu, zarezerwowaliśmy go i zaczęliśmy się bawić. Okazało się, że w dniu dzisiejszym jest pokaz tańca erotycznego i w pewnym momencie rozpoczął się pokaz. Roznegliżowane panie tańczyły na rurach, panowie w samych bokserkach chodzili między stolikami i wyciągali dziewczyny do zabawy. Towarzystwo było co raz bardziej rozochocone i coraz bardziej pijane. Tancerze i tancerki wychodzili co jakiś czas na dłuższe i krótsze sety podgrzewając za każdym razem atmosferę jeszcze bardziej. W jednej z przerw nasz znajomy powiedział, że ma bardzo fajną grę. Mocno uproszczając była to unowocześniona wersja gry w butelkę, gdzie zadania i osoby do ich wykonania losował komputer. Zadania dobierane tak aby, zaczynały się od delikatnych, a kończyły na bardzo ostrych w wersji hard. Gra przypadła nam do gust, kolega pobiegł do hotelu po kompa i zaczęliśmy grać. Trudność w grze ustawiliśmy na easy, żeby nie przeginać, ale jeżeli wszystkim pasowało i wszystkie zadania wykonywane były poprawnie wówczas gra sama powoli przechodziła do opcji hard. Gra rozwijała się się dość ciekawie, nie za szybko i nie za wolno, komputer tak ustawiał zadania i osoby, że każdy facet, z każdą laską robił podobne rzeczy. Każdy z nas musiał opowiedzieć swój pierwszy raz, opowiedzieć wszystko o swoim ciele, później zaczęło się pokazywanie niektórych części ciała

IP i czas połączenia logowane. [13315439]
[22.08.2008] 09:59
RALES
dotykanie ich, najpierw przez ubrania, później już bez. Gra była naprawdę super i miło był patrzeć jak moja żonka daje cycka do obmacania kolegom, jak oni delikatnie drażnią jej sutki i zaciskają w rękach obydwie piersi, a chwilę później ja mogłem zrobić to samo z nią i z koleżanką. Jak już napisałem boks w którym siedzieliśmy był na uboczu i nie wzbudzaliśmy jakiejś sensacji, choć kilka osób podglądało naszą zabawę. W pewnym momencie moja żona wylosowała zadanie w którym miała wyznaczyć osobę, która będzie mogła sama wymyślić zadnie dla niej. Wyznaczyła oczywiście mnie. Ja długo się nie zastanawiając kazałem jaj odczekać, aż tancerze skończą swego seta (właśnie tańczyli), wyjść na środek sali i powiedzieć, że każdy kto zapłaci 10 euro będzie mógł przez 1minutę popieścić jej piersi. Moja żona odczekała, aż tancerze skończą, a muzyka na chwilę ucichnie, wyszła na środek sali i powiedziała po angielsku to co jej kazałem, zmieniając tylko jeden fragment (do dzisiaj nie wiem czy specjalnie). Zamiast powiedzieć,że będzie mógł popieścić powiedziała, że będzie mógł zrobić wszystko z jej piersiami. Dostała brawa i zaraz zgłosił się pierwszy chętny (DJ-ej widząc co się dzieje nie zaczynał grać). Był to chyba Szwed mniej więcej w naszym wieku, zapłacił i od razu złapał moją żonkę za cycki, mocno zduszając je obiema rękami. Ona miała na sobie kremową rozpinaną bluzkę ze sporym dekoltem, a pod spodem bielutki przezroczysty stanik rozpinany z przodu (który już wcześniej rozpinała dla naszych znajomych). Po chwili rozpiął bluzeczkę i włożył ręce pod miseczki stanika. Prawdopodobnie nie wiedział, że stanik rozpina się z przodu i najpierw podważył od spodu ręką jednego cyca i wyłuskał go z miseczki później uczynił to samo z drugim cycem. Odsunął się kawałek przyglądając się nagim piersiom, które podtrzymywane od dołu przez stanik śmiało sterczały sutkami do góry. Wtedy rzucił się na nie i zaczął całować ssać i miętolić. Widziałem jak brał do buzi całego sutka i po chwili wypuszczał mokrego i świecącego z ust. Widząc to, oraz zdając sobie sprawę, że wszyscy na to patrzą byłem ogromnie podniecony a mój penis był w stanie erekcji. Czas Szweda dobiegł końca, a tu już czekał następny chętny. Ten już wiedział, że stanik rozpina się z przodu i szybko go rozpiął. Uwolnione cycki mojej żony lekko opadły i drżały teraz przy każdym jej ruchu. Ona lekko odgięła się do tyłu ułatwiając dostęp do swoich piersi. A facet robił swoje, macał, całował, gryzł, zduszał, leciutko drażnił sutki i lekko je podszczypywał. Z daleka widziałem jak moja pani szuka mnie wzrokiem i jak jej sutki marszczą się i podnoszą do góry. Byłem coraz bardziej podniecony. Później pojawił się trzeci chętny i robił właściwie to samo co poprzednicy, z tym, że najpierw stanął za nią i obejmując ją od tyłu złapał za piersi od dołu trzymając między kciukiem, a palcem wskazującym sutki, które były już ciemnobrązowe i mocno sterczące. Tak samo jak inni ssał sutki na zmianę, raz jeden, raz drugi, aż jego czas dobiegł końca. Więcej chętnych się nie zgłosiło (może i by się zgłosili, ale DJ-ej widząc, że kradniemy mu publikę zaczął grać i spektakl dobiegł końca. Moja żona wróciła do stolika poprawiając stanik i zapinając bluzkę. Widziałem jak ciężko dyszy i jak jest podniecona. Zanim usiadła podszedł do niej młodziutki Hiszpan (później okazało się że pracował w wakacje w kuchni w tym klubie). Była już dość blisko więc słyszałem o czym mówił - zapytał czy on też mógłby pobawić się cycami, a jak moja żona potwierdziła to zapytał, czy na pewno można z nimi zrobić wszystko tak jak powiedziała na początku, moja żona spojrzała na mnie i kiwnęła głową. Na co chłopaczek poprosił o wyjście z lokalu bo tu pracuje i nie chciał żeby ktoś to zobaczył. Moja żona zgodziła się tylko powiedziała, że musi iść również ktoś z jej znajomych bo sama się boi. Chłopak zgodził się, a ona kiwnęła na mnie ręką i wyszliśmy z lokalu. Oni z przodu ja kawałek z tyłu. Za lokalem nikt nie chodził i tam się zatrzymali, ja stanąłem nieopodal tak, żeby nie rzucać się w oczy, ale żeby wiedzieli oboje, że jestem (i dodatkowo, żebym wszystko dobrze widział). Dał jej pieniądze i poprosił żeby usiadła na murku i jeżeli może to niech rozepnie bluzkę i obnaży piersi (szkoda było gówniarzowi czasu na rozbieranie jej ). Moja żona bez ociągania zrobiła to o co prosił, dodatkowo ściągając zupełnie stanik i bluzkę, tak że został tylko w krótkiej spódnicy, piersi sterczały na boki, a sutki ciągle były w stanie erekcji. Chłopaczek, w tym czasie zaczął opuszczać spodnie. Widząc przerażenie mojej żony, przypomniał jej, że pozwoliła mu zrobić z cykami co chce. Ona upewniła się, że jestem obok i czekała na rozwój sytuacji. Chłopak wystawił swojego ptaszka, a właściwie to ptaka. Ja należę raczej do średniaków, a ten gość nosił w spodniach wielkiego k.u.t.a.s.a. Widziałem jak zdziwiła się moja żona, chwaląc chłopaka za ten organ. Chłopaczek był na pewno bardzo młody, według mnie mógł mieć jakieś 16-17 lat. Nawet jego

IP i czas połączenia logowane. [13315455]
[22.08.2008] 10:01
RALES
fiutek był jeszcze po młodzieńczo szczupły, długi, ale chudy, bez grubych żył po bokach. Zaczął nim dotykać sutków mojej żony, widać było jego podniecenie, gdyż na jego fiutku pojawiły się już pierwsze krople soków. Wduszał go w cyce, drażnił, lekko nim głaskał, oklepywał i wypuszczał coraz więcej soków. Ja nie mogąc oderwać oczu od tego przedstawienia podszedłem bardzo blisko i stałem tuż za nimi, ale on nie zwracał na to uwagi tak był podniecony, a ona coraz ciężej oddychała. W pewnym momencie moja żona, chwyciła w palce sok który zostawił jego fiutek na jej sutku i włożyła sobie palce do buzi a po jej ciele przebiegł dreszcz rozkoszy. Wtedy on, choć minuta już minęła lekko ukucnął i włożył k.u.t.a.s.a między jej piersi. Trzymając w każdej dłoni po cycu przycisnął je do swego fiutka i zaczął poruszać do przodu i do tyłu (zrobił klasycznego hot-doga).
Moja żona, żeby było wygodniej przełożyła jedną nogę przez murek i teraz siedziała na nim okrakiem odginając się mocno do tyłu, on zrobił to samo i pochylił się nad nią. Teraz obojgu było już wygodnie. Moja żona przestawiła się tak, że gdy mocno nachyliła głowę do przodu to wystawionym językiem dotykał jego ptaszka i gdy on wykonywał ruch do przodu to ona mu muskała ptaszka językiem. Wiedziałem, że jak poczuła już smak k.u.t.a.s.a to zaraz nie wytrzyma i weźmie go do buzi. I rzeczywiście po chwili odepchnęła chłopaczka i powiedziała,że czas się skończył. On złapał swojego penisa i zaczął się nad nią masturbować. Ona chwyciła szybkim ruch fiutka w usta i zaczęła ruszać głową do przodu i do tyłu. W tym czasie on go puścił, położył swoje ręce na jej głowie i zaczął nią ruszać. Ona wyprostowała się i chwyciła k.u.t.a.s.a w obie dłonie, jedną ręką u nasady, a drugą powyżej pierwszej dłoni, a mimo to końcówka bez skórki wystawała z obu rąk. Lizała wzdłuż rowka, ssała sam tylko koniuszek, szybkimi ruchami w przód i w tył głową wywoływał u chłopca jęk rozkoszy. W pewnym momencie chłopak złapał mocniej jej głowę próbując przytrzymać głębiej ptaszka w jej ustach. Ona jednak się wyrwała i cała sperma polała się na dekolt, spływając powoli na cycki i mocząc sterczące sutki. On już skończył i teraz ciężko dyszał, ona jeszcze chciała. Odwróciła się szukając mnie, ja stałem z boku. Podszedłem bliżej, a ona szybkim ruchem rozpięła moje spodnie i przyssała się tym razem do mojego fiutka. Gdy żona mi o.b.ci.a.g.a.ł.a chłopaczek doszedł do siebie stanął za nią i zaczął rękami rozcierać swoją spermę po jej piersiach. Ona chwyciła go za rękę i włożyła sobie w majtki. Ja byłem u szczytu podniecenia, więc trysnąłem swoją spermą w jej usta a ona jęczała co raz mocniej. Wypuściła fiutka ze swoich ust połykając wszystko co miała w ustach i ciężko oddychała. Wtedy ja swoją ręką sprawdziłem co dzieje się w jej c.i.p.k.a Chłopiec trzymał dwa palce w jej dziurce, więc ja zająłem się łechtaczką. Moja żona, żeby ułatwić na dostęp do swojej szparki mocniej rozłożyła nogi i czekała na orgazm. Z chłopakiem zsynchronizowaliśmy ruchy i już po chwili moja żona drżała w spazmach rozkoszy prężąc całe ciało i odginając głowę do tyłu. To było cudowne przeżycie, najpierw oglądać wszystko, a później we dwóch doprowadzić ją do orgazmu. Jeszcze później w pokoju hotelowym bzykałem się z żoną się przez pół nocy.
Po wszystkim doprowadziliśmy się do ładu kazaliśmy chłopakowi o wszystkim zapomnieć i wróciliśmy do klubu, gdzie nasi znajomi zaczynali już się niepokoić. Nie mówiliśmy co się wydarzyło, ale na pewno widzieli, że było ostro. Choć z tego co mówili to chyba nie domyślali się, że we dwóch zaspokajaliśmy moją żonę, raczej myśleli, że po obmacywaniu cyców przez chłopaka poszliśmy razem w ustronne miejsce zakończyć tylko we dwoje...
Tak wyglądała druga z naszych przygód.
P.S. Nakręca mnie ta sytuacja, że dzielę się na forum naszymi wspomnieniami.

IP i czas połączenia logowane. [13315463]
[22.08.2008] 10:38
lion.heart
RALES (08.08.22 09:25):

Problem polega na tym, że byłaby to umówiona sytuacja, a jak już pisałem wcześniej nie rajcują nas takie akcje, a jedynie takie, które wychodzą spontanicznie. Jeżeli wyszłoby to przez przypadek, to chętnie bym popatrzył jak Ci @@@a i jak Ty obmacujesz jej cycki. Niestety jeżeli się umówimy to będzie typowa ustawka...

zaden problem
podacie tylko date i nazwe lokalu, a ja sie tam zjawie
reszta to juz bedzie przypadek, jak jej sie spodoba ze sie do niej dobieram, to mi wezmie do buzi, a jak nie to trudno

ale fajnie byloby jeszcze zobaczyc fotke Twojej żonki...

IP i czas połączenia logowane. [13315680]
[22.08.2008] 11:13
RALES1
lion.heart (08.08.22 10:38):

zaden problem
reszta to juz bedzie przypadek, jak jej sie spodoba ze sie do niej dobieram, to mi wezmie do buzi, a jak nie to trudno

Widzisz, to jest problem, bo to ciągle jest ustawka, to nie jest spontan, który wychodzi sam z siebie. Umawiamy się, Ty dobierasz się do niej i wszyscy wiemy, że tak miało być. Napisałem już wcześniej. Takie "przypadki" nas nie interesują. A co do zdjęcia, to już wkrótce coś na ten temat napiszę...
PS. Od tej pory będę występował jako RALES1 !!!!!

IP i czas połączenia logowane. [13315930]
[22.08.2008] 12:42
RALES1
RALES1 (08.08.22 11:13):
lion.heart (08.08.22 10:38):

zaden problem

Widzisz, to jest problem, bo to ciągle jest ustawka, to nie jest spontan, który wychodzi sam z siebie. Umawiamy się, Ty dobierasz się do niej i wszyscy wiemy, że tak miało być. Napisałem już wcześniej. Takie \"przypadki\" nas nie interesują. A co do zdjęcia, to już wkrótce coś na ten temat napiszę...
PS. Od tej pory będę występował jako RALES1 !!!!!

Tak mi się jeszcze przypomniało, że jak byś miał farta, to mogłoby Ci się poszczęścić, kiedyś w wawie w bramie za pubem przeleciało ją dwóch gości, ona była tak pijana, że na drugi dzień nic nie pamiętała, a ja to wszystko widziałem i przy okazji opiszę.

IP i czas połączenia logowane. [13316447]
[25.08.2008] 14:59
BRYLU_NAPALONY
Oj przeleciał bym tą twoją dupcię z wielkimi cycorami, jeżeli jest taka dobra jak to opisujesz. Puknął bym ją w odbyt, aż by kwiczała i wymacał porządnie te cycochy bo bardzo lubię wielkie cycki. A póżniej włożył w paszcze do wyssania. a ty jak chcesz to sobie patrz hi hi.

IP i czas połączenia logowane. [13334623]
[25.08.2008] 15:52
lublintom
chętnie poczytam opowiadań z udziałem mojej żony, jak ja posuwaja innni faceci. Jest ktoś chętny na taka wymiane zdjęc i ostrych opowiadań.

IP i czas połączenia logowane. [13335014]
[26.08.2008] 10:56
RALES1
lublintom (08.08.25 15:52):
chętnie poczytam opowiadań z udziałem mojej żony, jak ja posuwaja innni faceci. Jest ktoś chętny na taka wymiane zdjęc i ostrych opowiadań.

To napisz kolego na tym forum (jeżeli chcesz), chętnie poznam Wasze przygody.

IP i czas połączenia logowane. [13339910]
[26.08.2008] 10:59
RALES1
A tu specjalna prośba mojej żony - jeżli ma ktoś ochotę to niech napisze co by jej zrobił, jak przeleciał, itp. itd. Chciałaby poczytać co macie ochotę z nią zrobić.
Z pozdrowieniami od mojej pani...

IP i czas połączenia logowane. [13339932]
[26.08.2008] 11:34
kameleon24  kameleon24_1983@tlen.pl
Panie kolego fajną masz żonkę z tego co tu czytam. Tylko pogratulować bo takie Panie są w mniejszości i nie każdy jest takim szczęściarzem jak Ty. Inna sprawa że nie każdego może to kręcić. Ale skoro Was to rajcuje to jest ok. Mam pytanie bo nie wiem czy już o tym pisałeś (jeśli tak to sorry za nieuważne czytanie) ale czy długo musiałeś namawiać żonę na takie harce, czy może po prostu udało Ci się trafić na podatny grunt i nie było z tym większych problemów ?? I gotta keep movin', up'n'down this line, I gotta keep movin', leave the past behind. And do what it should be done to live my life and have some fun. Life is how you make it, so take it.

IP i czas połączenia logowane. [13340233]
[26.08.2008] 12:04
RALES1
kameleon24 (08.08.26 11:34):
czy długo musiałeś namawiać żonę na takie harce, czy może po prostu udało Ci się trafić na podatny grunt i nie było z tym większych problemów ??

Przeczytaj dokładnie pierwsze opowiadanie, tam jest wszystko wyjaśnione...

IP i czas połączenia logowane. [13340430]
[26.08.2008] 14:41
kameleon24  kameleon24_1983@tlen.pl
RALES1 (08.08.26 12:04):
kameleon24 (08.08.26 11:34):
czy długo musiałeś namawiać żonę na takie harce, czy może po prostu udało Ci się trafić na podatny grunt i nie było z tym większych problemów ??

Przeczytaj dokładnie pierwsze opowiadanie, tam jest wszystko wyjaśnione...

Sorki racja przeoczyłem co nie co za co przepraszam postaram sie być na przyszłość bardziej uważny.
A tak w ogóle to nie krępuj się i dalej opisuj Wasze przygody bo jest o czym czytać.
Pozdrawiam I gotta keep movin', up'n'down this line, I gotta keep movin', leave the past behind. And do what it should be done to live my life and have some fun. Life is how you make it, so take it.

IP i czas połączenia logowane. [13341332]
[26.08.2008] 16:53
lion.heart
RALES1 (08.08.26 10:59):
A tu specjalna prośba mojej żony - jeżli ma ktoś ochotę to niech napisze co by jej zrobił, jak przeleciał, itp. itd. Chciałaby poczytać co macie ochotę z nią zrobić.
Z pozdrowieniami od mojej pani...

gdybym ja zobaczyl na parkiecie, to najpierw wlozylbym jej jedna reka pod spodnice, a druga za dekolt.
wyluskalbym z bluzeczki jej wielkie piersi i przyssal sie do nich moimi ustami
a pod spodnica wsunal reke pod majeczki, a najlepiej rozerwalbym je
potem piescilbym jej muszelke, az zrobilaby sie mokra
potem zlapalbym ja za wlosy i leciutko pociagnal w dol,
rozpielaby moj rozporek i wyciagnela na powietrze mojego ku tasa a ja zaczlbym uderzac nim w jej odkryte piersi, to w jedna to w druga
a potem niechby objela cycami kutasa i zaczela poruszac nimi w gore i w dol, a kiedy wychylialby sie glowak, moglaby sie lekko schylic i wziac ja do buzi.
w tej chwili mysle, ze wszyscy ludzie zatrzymaliby sie i naewt muzyka by ucichla, patrzyliby tylko , jak twoja zona mi @@@a
az wreszcie trysnalbym jej prosto w usta

potem podniosl ja na nogi, obrocil do mnie tylem, popchal lekko w przod, a kiedy by sie pochylila, zadarlbym spodniczke az na biodra, zeby odslonic dupeczke
przytyrzymalbym biodra rekami i wbil sie gleboko w jej muszelke, a potem polozyl rece na piersiach z przodu i mietosil sutki
a w tym czasie rznalbym ja az by slychac byl uderzenia moich bioder o jej posladki
od glaskani piersi dostala by orgazmu, a kiedy taka podniecona scisnelaby mojego kutasa bedacego w srodku, to wystrzelilbym drugi raz

wtedy dostalibysmy owacje i szef sali zaproponowalby nam staly numer ze spontanicznym seksem na parkiecie
zaczelaby ssac

IP i czas połączenia logowane. [13342083]
[26.08.2008] 17:15
RALES1
Super lion.heart!!! Nakręciłeś mi żonkę... Dopytuje się czy jednak pojedziemy do Wa-wy
Jak masz jeszcze jakieś pomysły to dawaj, żona prosi...

IP i czas połączenia logowane. [13342197]
[26.08.2008] 17:16
karl-z-wrocławia
jak tam drogi Kolego zycie?
a moze dogging z zona zrobcie wrocław/brzeg/maćko/machazer

IP i czas połączenia logowane. [13342204]
[26.08.2008] 17:19
RALES1
karl-z-wrocławia (08.08.26 17:16):
jak tam drogi Kolego zycie?
a moze dogging z zona zrobcie

Zycie, raczej ok, a doggingu to w sumie nia próbowaliśmy, więc kto wie..

IP i czas połączenia logowane. [13342218]
[27.08.2008] 08:47
tom25tomm
Witaj RALES, lubisz jak ktoś pisze ostre teksty na temat Twojej żony. Ja tez to lubię . Może wymienimy sie opowiadaniami przez maila mój tom25tom@o2.pl

IP i czas połączenia logowane. [13345714]
[27.08.2008] 11:40
RALES1
tom25tomm (08.08.27 08:47):
Witaj RALES, lubisz jak ktoś pisze ostre teksty na temat Twojej żony. Ja tez to lubię . Może wymienimy sie opowiadaniami przez maila mój tom25tom@o2.pl

Prawdę powiedziawszy to piszę te opowiadania na bieżąco i nie bardzo miałbym czym sie podzielić, akurat te które są tutaj już były na jednym z tematów publikowane przeze mnie, ale nie mam napisane nic do przodu (piszę pod wpływem chwili, natchnienia lub żony) . Jeżeli masz ochotę to śmiało pisz tutaj swoje opowiadania, chętnie poczytam.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [13346533]
[27.08.2008] 11:43
karl-z-wrocławia
i jak Rales z tym doggingiem bedzie? wrocław/brzeg/maćko/machazer
http://www.waa.art.pl/markiewicz/jm/tekst1.h tm

IP i czas połączenia logowane. [13346547]
[27.08.2008] 11:44
RALES1
Pomyślałem sobie, że może teraz opiszę jak to moja żona została d.z.i.w.k.ą. Pisałem już o tym wcześniej, że moja pani chciała żebym oceniał jej dokonania na innych penisach, a za złe o.b.c.i.ą.g.a.n.i.e karał ją w różny sposób. Jedna z tych kar (inne mogę też opisać bo są ciekawe) miało być d.z.i.w.k.a.r.s.t.w.o mojej pani, chciała sprzedać za pieniądze dostęp do swojej c.i.p.k.i. Widziałem, że ma na to wielką ochotę. Niestety istniał spory problem w zaaranżowaniu całej akcji, gdyż wydarzenie miało być jednorazową przygodą, w innym mieście, a ja chciałem wszystko na żywo oglądać. Nie mogłem przecież zatrudnić ją w burdelu, nie chciałem też żeby stała przy drodze (to byłby za duży hard core, można nic nie zobaczyć i bardzo niebezpiecznie, ale z drugiej strony jakiś wąsaty kierowca między cycami mojej ślicznej żony...). Problem rozwiązał się sam, musiałem służbowo wyjechać na około miesiąc do innego miasta. Firma wynajęła mi dwuosobowe prywatne mieszkanie na czas mego pobytu. Tutaj czytając lokalną gazetę trafiłem na ogłoszenia „matrymonialne” o różnych treściach np. „Słodka blondynka przyjmie prywatnie”, „Super laska na godzinkę”, „Piękna czarnulka przyjmie w swoim domku”, „Piękny biust tylko dla Ciebie” itp., itd. Do każdego ogłoszenia podany był nr telefonu. Ogłoszenia te dały mi do myślenia, zadzwoniłem pytając o szczegóły. Panie przyjmowały w prywatnych mieszkaniach, świadcząc usługi, na godzinę lub pół, ale trafiały się też na 20 i 15 min. Podzieliłem się tymi informacjami z żoną i razem doszliśmy do wniosku, że może to jest sposób na to, żeby mogła sprzedać się za pieniądze. Ustaliliśmy, że skorzystam z usług któregoś z mieszkaniowych burdeli i sprawdzę jak wygląda sytuacja. Obdzwoniłem ogłoszenia, wynalazłem takie, gdzie przyjmuje tylko jedna pani (były i takie mieszkania, w których przyjmowały po 3), z dużym biustem i miłym głosem. Dostałem adres, pojechałem, otworzyła mi pani w samej bieliźnie, mieszkanko było małe, dwupokojowe, w jednym z pokoi stało łóżko (miejsce pracy pani). Pani, rzeczywiście bardzo cycata, była miła, bardzo gadatliwa i chętna mi wszystko opowiedzieć. Powiedziałem, że jestem po raz pierwszy w takim przybytku (co zresztą było zgodne z prawdą) i nie wiem jak się powinienem zachować. Pani powiedziała, że ma na imię Kamila i że tak mam się do niej zwracać. Powiedziała, że laskę może mi zrobić baz gumki, ale spuścić mogę się jedynie na biust, włożyć do c.i.p.k.i mogę tylko w gumce, a za anal trzeba dopłacić. Może też dla mnie zrobić pokaz z wibratorem. Zażyczyłem sobie laskę ze spuszczaniem na cycki. Kamila dała mi ręcznik i wysłała do łazienki, a sam rozścieliła na łóżku nowe prześcieradło. Gdy ja wróciłem z łazienki wówczas ona tam poszła i po chwili wróciła zawinięta tylko w ręcznik. Ściągnęła go ukazując się nago, była naprawdę fajnie zbudowana i ładna. Ustaliliśmy jak zrobi mi tę laskę i zaczęliśmy zabawę, ona najpierw usiadła na łóżku, a ja stanąłem naprzeciwko. Niestety to była tylko prostytutka więc nie można było spodziewać się jakieś finezji w tym co zrobi, była rzemieślnikiem, a nie artystą. Chciała jak najszybciej skończyć, tak że sam musiałem ją stopować, żeby mieć jakąś przyjemność. Nie ma co tego opisywać, po prostu włożyła sobie mojego fiutka do buzi i ruszając ręką doprowadziła do wytrysku na cyce, koniec, kropka. Na koniec podpytałem jeszcze o parę szczegółów i mądrzejszy o kolejne doświadczenie wróciłem do domu.
Porozmawiałem z żoną i już wiedzieliśmy co nam jest potrzebne. Pojechałem do sklepu, kupiłem lustro weneckie i wstawiłem w drzwi jednego z pokoi. Na weekend miała przyjechać moja żonka. Był to ostatni tydzień pobytu na wyjeździe i miał się miło zakończyć. Dałem ogłoszenie do gazety o treści: „Śliczne ciałko zrobi wszystko co zechcesz” i podałem nr tel. właśnie zakupionej karty telefonicznej, którą po wszystkim miałem zamiar wyrzucić.
W piątek przyjechała moja żona, wcześniej kupiła już odpowiedni „dziwkarski” strój. Było to mocno obcisły czarny gorset, bardzo prosty, ale wyglądała w nim zabójczo. Do niego były również czarne stringi i samonośne kabaretki, a całość uzupełniały 10cm szpilki. Nazajutrz moja żona ubrała swój strój, zrobiła sobie dwa warkoczyki po obu stronach głowy i włączyła telefon czekając na klienta. Te dwa warkoczyki jeszcze ją odmłodziły. Choć nie wygląda na swój wiek, to przez te dwa warkoczyki i swój wzrost (wcześniej o tym nie pisałem, ale moja żona jest niska, ma jedynie 160cm

IP i czas połączenia logowane. [13346551]
[27.08.2008] 11:45
RALES1
wzrostu) wyglądała na góra 18lat, jak dziewczynka w której rozbujała się kobiecość.
Wcześniej w jednym z pokojów ustawiliśmy łóżko na wprost drzwi, a same drzwi wyciągnąłem z zawiasów. Natomiast w drzwiach do drugiego pokoju było lustro weneckie, miały pozostać zamknięte i to ja miałem tam wszystko obserwować. Po rozmowie z Kamilą wiedziałem, że w soboty jest mniej chętnych, a w niedziele praktycznie wcale. Więc nie spodziewaliśmy się jakiegoś „tłoku” i tak też rzeczywiście było. Telefon dzwonił, ale w większości tylko po to aby się dopytać o wygląd, cenę, itp. W końcu jakiś facet powiedział, że będzie za 20min i żeby na niego czekała. Rzeczywiście za 15min zadzwonił, że jest już pod blokiem i żeby podać mu nr mieszkania. Wszedł do góry i zadzwonił do domu. Moja żonka otworzyła mu drzwi. Pan stanął (miał ok 40, był łysawy i strasznie chudy) , przyjrzał się jej uważnie, poprosił żeby się obróciła, pokazała z tyłu i powiedział, że zostaje na pół godziny. Żona wzięła pieniądze i wysłała pana pod prysznic. Z łazienki wyszedł w samych majtkach i stanął naprzeciwko mojej żony. Ona zapytała na co ma ochotę. On chciał, najpierw laskę, a później włożyć do c.i.p.k.i. Usiadła na łóżku (trochę bokiem, żebym wszystko widział) i zabrał się do roboty. Ściągnęła panu majtki stwierdzając, że na nie nie miejsca w tym burdelku. Chwyciła za jajeczka i zaczęła masować, delikatnie, pieszcząc każde jądro z osobna, następnie chwyciła dwa jednocześnie w dłoń, a facetowi fiutek cały czas się podnosił. W momencie, kiedy polizała jajeczka, jego ptaszek był już w pełnej erekcji. Wtedy zaskomlał takim cienkim głosikiem: „weź już mojego p.i.s.i.o.r.a do buzi” (śmieszne, nigdy nie spotkałem się z nazwą p.i.s.i.o.r ) Nie mniej jednak moja żona wzięła jego p.i.s.i.o.r.a. do buzi i zaczęła @@@ać. On złapał jedną ręką za cycka i miętosił go stękając coraz głośniej. W pewnej chwili wystękał już nie mogę, wtedy moja dziwka wyciągnęła fiutka z buzi i przycisnęła do gołego cyca, który pozostał po miętoszeniu przez gościa. Facet spuścił się na niego cały czas głośno stękając. Moja żona odczekała, aż z fiutka wszystko wypłynie i wstała wytrzeć spermę z cycka. Wszystko trwał ok 10 min. myślałem, (moja żona również) że teraz facet będzie chciał teraz wejść do c.i.p.k.i, a gość zaczął się ubierać, na osłodą kazał jeszcze pokazać sobie muszelkę. Co też moja żona uczyniła, odsuwając lekko stringi i ukazując wygoloną c.i.p.k.ę, położyła jedną nogę na łóżku, rozszerzyła, żeby mógł zajrzeć do środka. Facet się uśmiechnął dotknął palcem i wyszedł mówiąc, że wróci ją w.y.r.u.c.h.a.ć jak będzie trochę mniej naładowany.
Oboje z żoną czuliśmy niedosyt i postanowiliśmy czekać na następnego klienta. Wtedy zadzwonił facet, który wypytał o wygląd, cenę i doświadczenie. Moja żona odpowiedziała wszystko zgodnie z prawdą, że jest tu od niedana. Okazało się, że facet szuka prostytutki z dość długim stażem w zawodzie gdyż chciał przyjść z synem, który był jeszcze prawiczkiem,chciał obserwować wszystko z boku i w razie problemów instruować. To miał być dla jego syna taki prezent.
Już widziałem jak jakiś chłopaczek posuwa w c.i.p.ę moją żonę, a jego tata patrzy i instruuje moją żonę co ma robić i jak się poruszać, a później tak się nakręca, że nie wytrzymuje i wkłada swojego fiuta do jej buzi i jadą z synem na dwa baty... Niestety facet w końcu zrezygnował. (jaka szkoda). Zjawił się natomiast inny młodzieniec, który chciał przelecieć moja żonę za pieniądze. Przyszedł i od razu chciał oglądać jej cycki, od czego uzależnił ewentualne zostanie w naszym domowym burdelu. Moja żona oczywiście wysunęła cyce i wypięte pokazał młodzieńcowi. On ścisnął piersi obiema rękami i powiedział ok, zostaję.
Chłopak skupił się na piersiach, ssał, macał, dusił, przygryzał sutki. Moja żona leżała na łóżku i ciężko oddychała, a on robił swoje z jej cyckami. Po czym zapytał, czy moja żona może na nim usiąść, żeby mógł zerżnąć ją na jeźdźca. Oczywiście mógł, ona przesunęła tylko na bok stringi i dosiadła jego stojącą dzidę. Bzykała się z nim tak, że ruszała tylko dupką, cała reszta ciała stała w miejscu, a pupka ruszała się na jego fiutku. W tym czasie on trzymał w rękach jej piersi i cały czas macał. Wołając szybciej lub wolniej w zależności od sytuacji, za chwilę kazał się jej odwrócić tak, że siedziała tyłem do niego, a on się podniósł i objął ją na wysokości cyców ściskając znów ją obiema rękami i ciągle dusił cycki. Widziałem, że cała ta akcja podoba się żonce i zaraz dojdzie, ale na szczęście koleś też był już bliski eksplozji i moja żona czekała ze swoim orgazmem na strzał faceta. W pewnym momencie zauważyłem napięcie na twarzy jej klienta i za chwilę strzelił swoją spermą w jej ci.p.k.ę. Widziałem, że oboje szczytują a ja masturbując się cały czas też szybciutko doszedłem. Później moja żonka zdjęła mu gumkę wypełnioną spermą, on pochwalił ją za dobry sex,

IP i czas połączenia logowane. [13346555]
[27.08.2008] 11:46
RALES1
dostał buziaka w policzek i poszedł sobie, wychodząc jeszcze pożegnał się z jej cyckami całując każdy sutek z osobna i tyle.
Po jakimś czasie zjawił się kolejny pan, przyjechał bardzo drogim samochodem, widać było, że ma dużo pieniędzy. Był bardzo gruby, aż tak, że powiedział do mojej żony, żeby się nie denerwowała, ale nie jest w stanie wejść po prysznic jednak umył się przed przyjazdem. Chciał, żeby moja żona zrobiła mu laskę zupełnie nago. On rozebrał się, brzuch wisiał mu tak, że jak moja żonka nago ukucnęła przy jego fiucie to na pewno nie widział kto mu @@@a. Wtedy właśnie zdałem sobie sprawę, że im facet jest bardziej obrzydliwy, tym bardziej pociąga mnie widok obok niego mojej żony, zbawiającej się jego fiutkiem, a ona właśnie zaczęła mu @@@ać, ssała, lizała jądra, połykała całego, lizała rowek, okładała językiem po bokach, podgryzała, trzymała ręką za worek mosznowy i co jakiś czas ssała również wora. A facet wiercił się trzymał obiema rękami za jej głowę, jak wkładała sobie głęboko to przytrzymywał tak długo, aż się wyszarpnęła. Na chwilę kazał się jej położyć na łóżku i zaczął ja dotykać po całym ciele, zaczął od szyi i lekko zsuwając swoją obtłuszczoną dłoń w dół łapał za cyce, miętosił i kierował dłoń w dół. Szybko minął brzuszek i skupił się na c.i.p.c.e. Podszczypywał, targał za paseczek włosków, leciutko między wargi sromowe wkładał palec drażniąc łechtaczkę (nie widziałem tego dokładnie, ale domyślałem się, co z resztę potwierdziła później moja pani). Później znowu włożył jej fiuta do ust i kazał przyspieszyć widziałem, że ona jest nagrzana i zrobi wszystko co jej każe. A on chciał, żeby mu ciągnęła, lizała i ssała. Teraz on siedział na łóżku, miał szeroko rozstawione nogi, odchylał się do tyłu, żeby brzuch nie opadał na jego fiutka, a moja żonka ciągnęła go z całej siły, robiąc mu świetnego loda. Zapomniała, że facet jest bez gumy i cała jego spermę przyjęła do ust tak była nakręcona. Gość przytrzymał fiuta w jej utach, aż wszystko wypłynęło i szybciutko zaczął się ubierać. Moja żona w ogóle się do niego nie odzywała co zrzuciłem na karb przeżyć. Facet wyszedł, a moja żona przyszła do mnie. Ja siedziałem na fotelu z fiutkiem na wierzchu, a ona bez słowa podeszła i wzięła go do buzi. Okazało się, że całe nasienie grubego faceta trzymała cały czas w ustach i właśnie teraz wypuściła je na mojego fiutka. Ja widząc to nie wytrzymałem i natychmiast też się spuściłem, wielkie ilości spermy na moim fiutku roztarła i rozlizała moja żona, ciężko dysząc i wijąc się w spazmach rozkoszy...
Więcej klientów już nie przyjmowała, choć razem uznaliśmy, że doświadczenie było bardzo ciekawe i warto je będzie jeszcze powtórzyć przy nadarzającej się okazji. Właśnie wtedy zdałem sobie sprawę, że tak jak wcześniej pisałem kręci mnie jak facet który obraca moją żonę jest mało atrakcyjny. Moja żona też to widziała i powiedziała, ze postara się w związku z tym zrobić mi niespodziankę.
Tak wygląda dziwkarski epizod mojej żony.

IP i czas połączenia logowane. [13346563]
[27.08.2008] 11:51
RALES1
karl-z-wrocławia (08.08.27 11:43):
i jak Rales z tym doggingiem bedzie?

Przyznam Ci się Karl, że nie zastanawiałem się dłużej nad tym tematem, ale mam pewne wątpliwości, jakoś nie dokońca podoba mi się ten rodzaj zabaw, chociaż nie potrafię wytłumaczyć dlaczego. A przede wszystkim to moja żone nie jest zainteresowana, a skoro ja też mam wątpliwości to nawet nie chcę jej przekonywać. Może temat musi dojrzeć...

IP i czas połączenia logowane. [13346595]
[27.08.2008] 11:52
karl-z-wrocławia
wiesz lepiej bys mogł zaobserwowac w krzakach wrocław/brzeg/maćko/machazer
http://www.waa.art.pl/markiewicz/jm/tekst1.h tm

IP i czas połączenia logowane. [13346604]

1 2 3   » 22 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat