o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Depresja poporodowa - forum eksperckie
 » Odpowiedz na ten temat

wygralem z depresja i nerwica

1 2 3   » 7 Strony tematu:
[15.08.2008] 13:26
fefsdfd
nie bylo latwo ale sie dalo kilka miesiecy staran idzie calkiem lekko

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[15.08.2008] 13:29
fefsdfd
na wszelkie takie polecam magnez i witatminy na depresje sie nie umiera ,mysli samobojcze moga byc z braku skladniwkow. Tak doradzil moj psycholog nic groznego sie nie wydarzylo czyli nerwica to nic

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13275095]
[15.08.2008] 13:33
najss
gratulacje. chcę być słonkiem, które budzi Cię z rana.
misiem, którego bierzesz na kolana...
a gdy wiatr za oknem hula -
- chcę być kołderką,która Cię otula.

IP i czas połączenia logowane. [13275122]
[14.09.2008] 02:35
Niezapominajka_
W kilka miesięcy? Zazdroszczę

IP i czas połączenia logowane. [13450824]
[22.05.2009] 10:19
myszka11
Witam.Prosze o pomoc!Od kilku lat lecze sie na zabuzenia depresyjno-nerwowo lekowe.Jak moge z takiego stanu wyjsc,jestem juz zmeczona takim samopoczuciem.Ta choroba nie pozwala mi normalnie funkcjonowac

IP i czas połączenia logowane. [14919405]
[24.11.2017] 10:03
[30.10.2009] 11:20
leon7307  daniel7307@tlen.pl
Więc wszystko super ale tak naprawdę większość ludzi chorych na nerwicę depresje nie mieszka w takich miejscach gdzie jest dostępna terapia albo znajduje się dobry psycholog lub psychiatra ja ze sobą już męczę się 12 lat i powiem szczerze że były lepsze dni gorsze nawet pracowałem ale od 7 lat nie potrafię się pozbierać jak wykryto że mam astmę i alergie i muszę brać sterydy pomimo że chodziłem kiedyś na psychoterapie ale na dzień dzisiejszy wiem że jestem uzależniony od leków więc powiedzcie mi co dalej robić .

IP i czas połączenia logowane. [15711930]
[10.11.2009] 16:02
Buenaa.
Witam . pod ponad pół roku męczą mnie zawroty głowy , bóle imitujące różne choroby . Robiłam kilkakrotnie ekg serca , usg , badania krwi - lekarze mówią, że jestem okazem zdrowia . A ja jednak cały czas czuję się jakbym miała zaraz umrzeć .. Po wizycie u psychiatry dostałam tabletki ( xanax ) brałam je przez około 2 tygodnie, było wszystko ok . Jednak od kilku dni znowu zaczęły się zawroty głowy, odbieganie od rzeczywistości . Wczoraj znów miałam wizytę u psychiatry , dostałam dwa inne leki ( Pramolan i Oxazepam ) . Dziś rano wzięłam pierwszą dawkę ( 1/4 Oxazepamu ), jednak wydaję mi się, że czuję się po tym jeszcze gorzej . Pramolan mam tylko na noc , dziś wezmę pierwszą tabletkę . Ciągle szukam u siebie nowych chorób, ciągle coś mnie boli . Cały czas wydaję mi się, że zaraz umrę . To jest tak strasznie uciążliwe , że przeszkadza mi nawet w skupieniu się nad własnymi myślami , a co dopiero na nauce . Mam dopiero 16 lat a momentami dość życia przez tą chorobę .. A co jest najśmieszniejsze czasem chciałabym umrzeć i się z tym nie męczyć, ale boję się śmierci. ;x .

IP i czas połączenia logowane. [15771814]
[10.11.2009] 18:16
leon7307  daniel7307@tlen.pl
Buenaa.Spokojnie to jest do opanowania ale trzeba się nauczyć co robić w sytuacji kiedy się zile czujesz wiem ze to nie jest łatwe tak samo miałem podobne leki do ciebie skontaktuj się zemną masz mój tlen wiec popiszemy na spokojnie albo na gg pozdrawiam cześć.

IP i czas połączenia logowane. [15772560]
[11.04.2010] 19:44
last_hejhej
bardzo fajny blog o dziewczynie ktora jest chora na agorafobie i chce pokonac chorobe, warto zagladac codziennie, udzielac sie, sledzic na bierzaco a nawet sie przylaczyc. z tego co widze dopiero zaczyna dzialalnosc. adres: http://agorafobia.ownlog.com/ : )

IP i czas połączenia logowane. [16522275]
[14.04.2010] 11:17
Pacjent ze stażem wieloletnim
fefsdfd (08.08.15 13:29):
na wszelkie takie polecam magnez i witatminy na depresje sie nie umiera ,mysli samobojcze moga byc z braku skladniwkow. Tak doradzil moj psycholog nic groznego sie nie wydarzylo czyli nerwica to nic
Co ty dziecko wiesz o depresji??? Ten twój psycholog powinien natychmiast zostać pozbawiony prawa do wykonywania zawodu. Dość już widziałem przypadków, kiedy głupi terapeuta zaszkodził komuś naprawdę potrzebującemu pomocy i wcale to takie rzadkie nie jest. Z depresją NIE IDZIE SIĘ DO PSYCHOLOGA, tylko do lekarza psychiatry. Nerwica to nic? Powiedz to tym, którzy z tego powodu nie sa w stanie pracować i muszą iść do szpitala lub na rentę. No, śmiało! Tak, myśli samobójcze mogą być z niedoborów jakościowych. Ale to tylko jedna z wielu przyczyn. Zanim następny raz zaczniesz wygłaszać swoje "mądrości" dobrze sprawdź, czy nie wypisujesz głupot, bo jak na razie twój wpis trąci infantylizmem. I na koniec - odrobina wiedzy źle użytej bywa gorsza od totalnej ignorancji, co właśnie udowodniłaś.

IP i czas połączenia logowane. [16533119]
[14.09.2010] 17:03
paolo jones
Ja borykając się z nerwicą przeszukiwałem wszelkie fora, by znaleźć chociaż jedną historię wygranej z nią, niestety nie znalazłem i dopiero potem uświadomiłem sobie, że to nie dlatego, że z tego się nie wychodzi, tylko dlatego, że zdrowi ludzie już nie chodzą po takich forach. Wtedy postanowiłem sobie, że jeżeli kiedykolwiek się wylęczę (terpia poz-beh plus leki), to ze mną będzie inaczej ;dlatego zapraszam na bloga, gdzie opisuję tą drogę;nie można tu umieszczać linków, także napiszę tak:w googlach wpiszcie trzymsie, wejdzcie na serwis i ja tam pisze w zakładce blogi (chyba trzeba się zarejestrować(raz jest tak raz tak z tego co sprawdzalem), ale to chwila)

IP i czas połączenia logowane. [17173311]
[23.11.2010] 22:52
zubi_zobb
ja tez ale co prawda z pomoca doskonalego neurologa dr Piotra Szymanskiego

IP i czas połączenia logowane. [17465226]
[17.02.2011] 16:44
strach
zaczelam chorowac balam sie mzslalam ze umre ale przey pewien czas wygralam na 2 lata a teraz znow to samo nie stac mnie na przwatne gabinety moze dlatego wciaz sie mecze bo w moim doswiadczeniu bey pieniazkow zdrowia nie bedzie dla tych co choruja

IP i czas połączenia logowane. [17853072]
[23.02.2012] 18:32
anndfdsf
rodzina mi dokucza z powodu mojej nerwicy, oni tego nie rozumieją i często w bardzo chamski sposób się na mnie wydzierają a robią to w najtrudniejszych dla mnie momentach tak że mój stan zdrowia pogarsza się jeszcze bardziej.

IP i czas połączenia logowane. [19345330]
[01.03.2012] 14:24
stale_ciekawska
I tak trzymaj. Nie daj się żadnej chorobie.Trzymam kciuki,że teraz będzie już tylko lepiej.

IP i czas połączenia logowane. [19363126]
[29.10.2012] 15:19
Nyx
Na depresje się nie umiera, ale wielu samobójców właśnie depresja pcha do czynu, powodem mogą być też duchy które chcą się uwolnić.
Wiec nie lekceważ tego proszę, niedawno czytałęm książkę Pani Wandy Prątnickiej 'Opętani przez Duchy' tam jest opisane wiele takich przypadków.

IP i czas połączenia logowane. [19959329]
[15.04.2013] 22:46
estelina
Zmagam sie z depresja od 4 lat.Lekarz ogolny i psychiatra tak zdiagnozowali to, co sie ze mna dzieje, dali antydepresanty i poszloooo...Po kilku dniach zaczelam zasypiac w miare normalnie (czyli po okolo pol godziny lezenia w lozku, bez czytania ksiazki, ogladania telewizji itp).Jak zaczelam sie wysypiac, poprawilo mi sie samopoczucie w dzien.Nie spalam zbyt dlugo, bo 5 do 6 godz.,ale w porownaniu ze stanem poprzednim to byl i tak spory sukces.Po ok. 3 tyg. zauwazylam, ze mam dobry humor, slucham muzyki,usmiecham sie. No, zaskoczona bylam.Dzialalo przez jakies pol roku, bo zaczely sie problemy rodzinne wagi powaznej i zaczelam zazywac dawke wieczorna rowniez i w dzien, zeby sie uspokoic.Pomagalo w ten sposob, ze bylam troche ospala i wszystko rozplywalo sie w delikatnym antyrealizmie,ale przynajmniej nie plakalam caly czas.Ale skutkiem tego potrzebowalam wiekszej dawki wieczorem, zeby zasnac.I ktoregos ranka nie moglam sie podniesc z lozka do lazienki.Sunelam tam na czworakach i to dlugo. Wystraszylam sie okropnie i zaprzestalam lykac lek, bo jego posiadanie sklanialo mnie do naduzyc w przypadku klopotow.No i znow leze na dnie, z rekami pod brzuchem i strasznie wszystkiego sie boje. A najbardziej przeraza mnie zycie.Ze musze sie podniesc i jakos pokonac dzien...
Ktos moze mi podac jakis adres do jakiejkolwiek grupy wsparcia?,bo wszystkich bliskich juz ze swojego zycia wykreslilam i telefon milczy od 5 dni....ani jednego dzwonka, ani nawet sms, co mnie chwilami napawa spokojem, bo nie musze znowu klamac, ze wszystko gra

IP i czas połączenia logowane. [20416479]
[28.04.2013] 12:52
ckris
fefsdfd (08.08.15 13:29):

po 5 latach depresji, 3 latach chodzenia do psychologa , 3 podejściach do próby samobójczej ,olaniu pracy licencjackiej i generalnie całego życia, swojego straceniu kontaktu ze znajomymi,nierealności życia
znalazłem na jakimś forum wątek o magne b6 i jest lepiej...

IP i czas połączenia logowane. [20445731]
[07.06.2013] 07:54
Natallla
Witam....choruję na nerwicę lękową od prawie roku...a zachorowałam 3 miesiące po urodzeniu dziecka...ciągle mam nadzieję ale czasami gdy złapie mnie atak tracę ją....cięzko mi gdyż mam syna i to dla niego musze być silna....jeśli ktoś z Was chorował i wyszedł z tego proszę o kontakt na GG 650017 może rozmowa jakoś doda mi sił...pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [20536225]
[09.06.2013] 20:42
oleczka333
Witam, chciałabym podzielić się wiadomością że lekki stan depresji można leczyć ziołami. Brałam leki psychotropowe 14 lat.Po zejściu z tych leków ciągle wracały problemy ze spaniem, a przede wszystkim lęki do południa. Zaczęłam brac do południa lek rhodiola( różeniec górski) 2 tabletki, wieczorem dwie tabletki spox noc i magnez w silnej dawce. Od pierwszego dnia zażycia leki minęły, śpię tez normalnie tj do 5 lub 6 godz.Z dnia na dzień czuje się coraz lepiej. W ciągu dnia minęła tez depresyjne senność.Polecam

IP i czas połączenia logowane. [20540652]
[27.06.2013] 00:13
mamadepresja
ja wygrałam tylko dzieki specjalistom z poradni M.Senderowskiej we Wrocławiu przy Legnickiej, miałam ciężką depresje, byłam w jakimś szoku i letargu, wszystko było obok mnie.

IP i czas połączenia logowane. [20576573]
[08.07.2013] 16:00
Mrooofka
Cześć!
Nie będę opisywać swoich doświadczeń, ale mogę polecić poradnię Sensity.pl w Warszawie. Super podejście do pacjenta, czuje się, że terapeucie zależy na tym, żeby naprawdę pomóc człowiekowi,a nie tylko na pieniądzach.
Zdrowia!

IP i czas połączenia logowane. [20600232]
[15.07.2013] 19:04
zadowolona:)
Ponieważ długo męczyłam się ze swoją nerwicą,a wiarę i siłę w lepsze jutro czerpałam czytając wypowiedzi na róznych forach, dziś chciałabym napisać co sprawiło, że po 3 latach *z przerwami)brania coaxilu i leków wspomagających,czuję sie dobrze-czuję się swietnie.
Otóż trafiłam na terapię refleksologii twarzy. Z refleksologii korzystam od pol roku, dzis juz tylko "przypominajaco"-raz na jakis czas, bo choć nie muszę( tak mi sie wydaje,bo wszystkie moje objawy zniknely), to po prostu bardzo dobrze sie czuje po tym zabiegu.
Refleksologia twarzy to masaz twarzy, ktory pobudza uklad nerwowy- co w moim przypadku dzialalo silnie antystresowo i uspokajajaco. Zaczelam lepiej spac, zaczelam ŚŃIC!, nie mam LĘÓW ani kolatania serca czy zaburzonego rytmu oddechowego, nie mam okropnego uczucia mrowienia, napadow zimna i dretwienia rak i wokol ust, nie boli mnie glowa. Wyleczylam sie.
Wczoraj zadzwonila do mnie znajoma, ktora rowniez zaczela uczeszczac do refleksologa-po rozmowie z nia,postanowilam zaczac głośno propagowac te metodę. Nam pomogla, wiec jesli ktos chcialby sprobowac- goroco zachecam, goraco polecam.
Ja bylam na poczatku dosc sceptycznie nastawiona do tej metody-ale jak to mowia, tonacy brzytwy sie chwyta....i JA nie utonelam
Powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [20615552]
[19.07.2013] 20:08
długosza rafał dziado rzesz
a co ma powiedziec mój stary maciek jest chory psychicznie i brak rezultatu leczenia

IP i czas połączenia logowane. [20623744]
[23.10.2013] 09:27
jankosss
gratuluje i ciesze sie z tobą też przechodziłem przez depresję więc wiem jaka to ulga gdy człowiek zostawi to za sobą u mnie deprecha trwała długo bo jakieś ok 3 lata zanim poszedłem do lekarza. samo leczenie też było dla mnie ciężkie, ale skuteczne jak teraz widać leczyłem się w Wolmedzie przez ten czas. a jak u was jest teraz po leczeniu? U mnie czasem są gorsze chwile, ale od razu staram sie nie myśleć o tym i jakoś poprawić sobie humor.

IP i czas połączenia logowane. [20819771]
[23.10.2013] 14:43
marzenakalikka
Dobra psychoterapia? działa już bez wychodzenia z domu w sieciwww.youtube.com/watch?v=L2GPL4nUSYU

IP i czas połączenia logowane. [20820296]
[23.10.2013] 20:16
Anika89
Nerwica? znam to dobrze, mnie słabo ta walka niestety idzie. I specjaliści też nie okazali się pomocni

IP i czas połączenia logowane. [20821071]
[25.10.2013] 13:38
jankosss
Anika89 (13.10.23 20:16):
Nerwica? znam to dobrze, mnie słabo ta walka niestety idzie. I specjaliści też nie okazali się pomocni

A gdzie się leczyłaś? U mnie Wolmed pomógł, może to kwestia specjalistów. Są lepsi i gorsi.

IP i czas połączenia logowane. [20824466]
[30.10.2013] 11:45
Alicja2013
Witam,
Z własnego doświadczenia wiem, że aby pokonać depresje potrzeba kompleksowego działania łączącego w sobie farmakoterapie jak i psychoterapie. Mi udało się. Wygrałam z depresją dzięki skutecznej terapii w Zielonej Klinice - Prywatnym Ośrodku Leczenia i Rehabilitacji Zaburzeń Psychosomatycznych i Uzależnień , która kompleksowo zaopiekowała się mną.

IP i czas połączenia logowane. [20834282]
[13.11.2013] 18:03
Patryk30
Jasne na depresje magnez i witamina b6 moze jeszcze troche cynku i potasu i zelaza @@@nij sie mlotkiem 5 kilowym razem z tym twoim lekarzem haha nie no @@@ poprostu malo co z krzesla nie spadlem, temu kolesiowi trzeba dac nagrode nobla, ludzie od wieków próboja rozwiklac ta tajemnicza chorobe a jemu sie udalo,na depresje sie nie umiera powiedz to tym wszystkim wisielcom i ich rodzinom, masz plusika ziomek

IP i czas połączenia logowane. [20860143]
[14.11.2013] 12:36
pola5555
najlepsze 2m2b przed snem daje głeboki sen a rano wstajesz tak wypoczety żę nerwica to jakieś nieznajome słowo i kopiesz ją głęboko w du..pe polecam naprawde 2m2b

IP i czas połączenia logowane. [20861380]

1 2 3   » 7 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat