o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

Zna ktoś sposób na powiększenie członka ?

1 «   10 11 12 13 Strony tematu:
[01.12.2016] 00:30
Loper
Powiem Wam, że próbowałem różnych metod, pompki nie pompki. I tak na próbę kupiłem tabletki Peni.sizer dopiero one się sprawdziły

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22539678]
[01.12.2016] 13:35
18cmXXL
Jedyny produkt który mi pomógł to Mebmer XXL

IP i czas połączenia logowane. [22540235]
[03.12.2016] 11:08
Pindol123
inowacyjna metoda na powiekszenie penisa ,ja testuje juz miesiac i dziala, tu mozna pobrac http://drpenis.pl/?ref=6479b1d8

IP i czas połączenia logowane. [22543135]
[04.12.2016] 18:14
777seba
maxorman z usa tabletki ,mnie pomógł ,mój rekord 3,5cm w 3 miesiące.

IP i czas połączenia logowane. [22544805]
[19.12.2016] 14:31
barthek8
Na pewno nie zażywałbym czegoś co nie zostało wcześniej sprawdzone i dopuszczone do obrotu. Do środków powiększających, przebadanych i stosowanych od kilku lat można zaliczyć m. in. pe.nil.arg.e
Cała kuracja trwa 3 miesiące. można w ten sposób spokojnie zyskac dodatkowych kilka cm (mówię o sytuacji w której członek jest w erekcji).

IP i czas połączenia logowane. [22565275]
[29.05.2017] 15:18
[19.12.2016] 17:16
gosc 43434
brałem te Maxorman i rzeczywiście działają w moim przypadku członek wydłużył się prawie 2cm no i grubszy o jakieś 0,5cm po 4 miesiąca stosowania trochę to mało spodziewałem się lepszych skutków ale jest inny plus zauważyłem znaczny wzrost potencji wystarczy naprawdę małe podniecenie żeby fredzik był w pełnej gotowości i w full ukrwieniu. Trudno powiedzieć czy czy działaniem tego preparatu jest jakieś powiększenie czy po prostu wydobycie maksymalnych możliwości mojego członka

IP i czas połączenia logowane. [22565515]
[23.12.2016] 01:17
PatrykZiomek
Czują się Państwo oszukani kupując pseudoleczniczy produkt Penidrolmax, który nawet w najmniejszym stopniu nie pomógł na reklamowaną dolegliwość? Informujemy Państwa, że za tymi wszystkimi produktami stoi 26 latek z Białegostoku:
Patryk Ziomek.
Osoba działająca w biznesie w sposób nieuczciwy, nieetyczny, nie zwracając najmniejszej uwagi na przepisy prawa, nie licząc się z tym, że jego działania uderzają w schorowanych klientów, którzy licząc na pomoc otrzymują tylko uszczuplony portfel.
Z naszych najnowszych ustaleń wynika, że "biznesmen" działa w branży od lat i prawdopodobnie kierował grupą przestępczą razem z znienawidzonym medialnie Piotrem Kaszubskim - samozwańczym najmłodszym polskim milionerem. Pan Piotr w chwili obecnej poszukiwany jest listem gończym na terenie całego kraju i grozi mu do kilkunastu lat pozbawienia wolności. Jak zapewne nie trudno się domyślić Pan Piotr Kaszubski został tylko kozłem ofiarnym, a Pan Patryk Z. znalazł sobie w jego osobie jedynie "słupa".
Będziemy Państwa na bieżąco informowali o nowych odkryciach. Posiadamy wszelkie adresy powiązane z Panem Patrykiem Z. oraz jego spółkami. Na początku przyszłego tygodnia złożymy również zawiadomienie do Urzędu Skarbowego wskazujące na realną działalność spółek Pana Patryk Z. oraz spółek od niego zależnych, informując o odkrytych przez nas nieprawidłowościach. Zawiadomienie zostaną złożone również do Urzędu Kontroli Pracy, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Sanepidu oraz Prokuratury.
Zachęcamy do ostrzeżenia Państwa znajomych przed firmami zależnymi od Pana Patryka Z. W najbliższym czasie udostępnimy również listę znajomych Pana Patryka tak aby byli oni świadomi z zagrożenia jakie niesie ze sobą ta znajomość (z opinii wielu poszkodowanych przedsiębiorców przez tego Pana, otrzymaliśmy informację, że jest on osobą bezwzględną, nieprzewidywalną i niebezpieczną).
Słowa kluczowe:
Net Ideas Sp. z o.o. sp. k NIP:5423225909
G.M. Partners LTD
PenidrolMax, 5XXL ELITE, Penidex Extra, X Form Complex, Amlan FORTE, Erectic Plus, DETOXEN, Mealiba,
IO&M ,SUPSPEDITION, Kaszubski, PM Profits Patryk Ziomek, ul. Sybiraków 15/39 Białystok, Ul. Świętego Rocha 14a/48 Białystok.

IP i czas połączenia logowane. [22570060]
[27.12.2016] 07:32
xnnggsr
Pytanie do
barthek8 . Zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek. Po jakim mniej wiecej czasie widziałeś u siebie efekt. I ile konkretine centymetrów powiekszenie.Czy opyla się kupić razem z kremem czy kupić jedynie same tabsy?

IP i czas połączenia logowane. [22574566]
[04.01.2017] 20:38
Gargammeks
U mnie kumple stosują ten suplement - http://medtutor.pl/forum/member-xxl Ja tam takich problemów nie mam, więc nie muszę

IP i czas połączenia logowane. [22587725]
[04.01.2017] 23:04
ytretdrfyghjk
http://fitnessexcercises.weebly.com/

IP i czas połączenia logowane. [22587848]
[06.01.2017] 20:48
majkey22
dr penis. pl/page/poznaj-skuteczna-i-trwala-metode-powiekszania-penisa ?ref=a4aab828

IP i czas połączenia logowane. [22590290]
[06.01.2017] 20:52
majkey22
Tutaj macie @@@iste cwiczenia. moze niezbyt duzy przyrost ale chociaz wiesz ze cos bedzie a nie tak jak z tabletkami . ja nie robilem ich dokladnie z zalecaniami bo tez czas mnie ogranicza ale t w 3 miesiace jest okolo 1 cm tak ze polecam sprobowac. Dam znac jak idzie za jakis czas link ponizej :

IP i czas połączenia logowane. [22590296]
[06.01.2017] 20:54
bolec2i
df

IP i czas połączenia logowane. [22590302]
[10.01.2017] 14:22
amadeusz6
xnnggsr (16.12.2016.27 07:32):
Pytanie do
barthek8 . Zastanawiam sie nad kupnem tych tabletek. Po jakim mniej wiecej czasie widziałeś u siebie efekt. I ile konkretine centymetrów powiekszenie.Czy opyla się kupić razem z kremem czy kupić jedynie same tabsy?

Pytasz się tutaj oczywiście o P.... ? Zeby zastosować cała kurację to i tak musisz sobie kupić kilka opakowań tych tabletek. Nie ma sensu kupować sobie jednego ponieważ po misiacu brania to nie ma jeszcze żadnych rezulatów. Przy zakkupie całej kuracji najczęsciej dostajesz ten krem w gratisie.Musisz się zorientować w których sklepach czy też na allegro go dorzucają. Moim zdaniem warto. Sam krem nie powieksza ale zapobiega tworzeniu się na członk.u rozstępów.

IP i czas połączenia logowane. [22595588]
[22.01.2017] 17:50
TwojeZdrowie
Warto zobaczyć andropenis gold opiera się na zasadzie rozciągania. Kilka godzin w ciągu dnia przez kilka miesięcy daje trwałe efekty powiększenia penisa nawet o 4cm!
Teraz jest wyprzedaż w sklepie i można go kupić za bezcen 80% taniej - z 599,90 zł TERAZ TYLKO 119,98 zł
Poczytaj http://nplink.net/EIgcgbgZ TwojaIntymnośćwww.twojaintymnosc.blogspot.com
Fajny Prezentwww.megaprezent.blogspot.com
http://terazodszkodowanie.blogspot.com

IP i czas połączenia logowane. [22611429]
[23.01.2017] 10:02
penigren
ludzie uważajcie na tego typu używki, to naciągacze. Przy okazji możecie również powiększyć przy przyjmowaniu tego typu nie sprawdzonych suplementów również np.: wątrobę

IP i czas połączenia logowane. [22612110]
[26.01.2017] 12:24
Tomek21ll
Moja metoda na blogu http://69hot.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22616162]
[17.02.2017] 09:19
Domenicc
Powiem Wam, że jeśli chodzi o P.eni.sizer - mam tabletki i żel, bardzo szybko zauważyłem poprawę

IP i czas połączenia logowane. [22648588]
[06.03.2017] 09:34
Adamoo189
Zobaczcie porównanie skuteczności metod powiększania członka - bezkompleksu24.pl

IP i czas połączenia logowane. [22668017]
[06.03.2017] 10:58
kuba.cc
mam 26 lat i od kiedy pamiętam mój penis był zawsze gruby ale krótki .ciągle o tym myślałem.sądziłem że jak poznam kobiete i zaczne go używać to jego kształt się zmieni wydłuży. partnerka nie była wyrozumiała stwierdziła że nie ma przyjemności z sexu. nie załamałem się tylko stwierdziłem że czas poszukać sposobów farmakologicznych. kremy maście na nic.pierwsze tabletki też nic .dopiero tabletki maxorman zadziałały .brałem przez trzy miesiące penis urósł 3,5 cm.szału nie ma ale przestałem się wstydzić swojego penisa

IP i czas połączenia logowane. [22668124]
[06.03.2017] 17:13
malickikaziu
stosowałem te Amerykańskie Maxorman po dwóch i pół miesiacach osiągnąłem ponad 3,5cm więcej na długości - bardzo dobre są. Jak chcesz lepszych efektów stosuj równolegle pompkę podciśnieniową możesz ją kupić w sklepach dla dorosłych, ja robiłem tak: 1 tabl. dziennie rano, wieczorem pompka 5min i masturbacja co drugi dzień efekt gwarantowany

IP i czas połączenia logowane. [22668571]
[06.03.2017] 18:03
małamiki
Myśle, że najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem jest zabieg, w Bona Dea można się poddać takiemu powiększaniu za pomocą kwasu hialruronowego i myślę, że to będzie lepsze wyjście niż łykanie tabletek.

IP i czas połączenia logowane. [22668625]
[13.03.2017] 16:47
fajny91
ja znam fajny sposob, odkrylem go calkiem przypandkiem.. u brata w pokoju, tabletki moze nie do konca sa smaczne ale za to skuteczne panowie ! http://penixenpoland.pl/index.php

IP i czas połączenia logowane. [22676440]
[13.03.2017] 17:48
marek1988
Polecam wszystkim niedowiarkom penixen3d! Spróbujcie a nie pozalujecie!

IP i czas połączenia logowane. [22676506]
[13.03.2017] 22:28
kartofelspalony
snik17 (10.03.2010.22 20:43):
Aha, odradzam różnego typu maści lub tabletki, to jedynie go powiększy ale na chwile, po kilku dniach po zaprzestaniu stosowania znowu będzie swoich normalnych rozmiarów.
Pompki?, działaja tak samo jak to rozciąganie, które opisałem wyżej, lecz niektórzy mawiają ze nic nie dają, nie wiem nie próbowałem (nie mam jak)

to noeprawda ze po kilkju dnich rozmiar sie zmniejsza, ja stosowalem penixen3d i jak bralem regularnie to rozmiat utrzymywal sie conajmniej przez miesiac wiec warto najpierw sprawdzic na sobie niz mowic ze to niemozliwe

IP i czas połączenia logowane. [22676797]
[15.03.2017] 22:31
PAWELO
lepszy taki co sie w reku miesci ,bo ja wiem,ja wole wyzwania wiec chcialem miec wiekszego ,zachecam do zakupu PENIXENU3D ,teraz moje reczne robotki wygladaja inaczej i sa bardziej czasochlonne,uwazam to za plus

IP i czas połączenia logowane. [22679263]
[16.03.2017] 16:01
rehtagh
moi kumple stosouja ten preparat: http://penixenpoland.pl/ ,ja poki co nie miusze ale kto wie moze za jakis czas tez skorzystam

IP i czas połączenia logowane. [22680175]
[21.03.2017] 00:13
brunon
rehtagh (17.03.2017.16 16:01):
moi kumple stosouja ten preparat: http://penixenpoland.pl/ ,ja poki co nie miusze ale kto wie moze za jakis czas tez skorzystam

ja tez nie musialem ale wzialem zeby sie przekonac czy dziala i jak dla mnie robi wrazenie, szczegolnie ze jajeczka tez jakies takie sa wieksze....w gaciach sie nie mieszcza

IP i czas połączenia logowane. [22685289]
[25.03.2017] 14:52
lolek90
otoz to...po penixenie3d zdecydowanie kutasek najbardziej rosnie ,teraz nawet zwykla masturbacja to dla mnie spore wyzwanie

IP i czas połączenia logowane. [22690550]
[26.03.2017] 23:25
Jarecki90
sposob jest jeden: zamowic penixen3d ,brac i czekac na rezultaty....tyle w tym temacie

IP i czas połączenia logowane. [22691891]

1 «   10 11 12 13 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat