o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Kreatyna/Przedłużanie włosów,ktoś zrobił?

1 2
[09.08.2008] 15:23
Dorotka1987
Witajcie.Mam włosy średniej długości,chciałabym je trochę przedłużyć(jakieś 20cm).Czy przedłużał ktoś właśnie taką metodą?Ile można nosić takie włosy.Czy można zrobić to samemu,czy lepiej u fryzjera jeśli mam pasemka zrobione?Doradźcie proszę

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[24.09.2008] 16:22
Dagga
nie miałam przedłóżanych ale nie co wiem...
tak można je dłógo nosić... i doradzam zrobic to u fryzjera! ...niestety dużo to kosztuje

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13516983]
[15.05.2009] 21:32
izaaa
Nie radze, przedłuzałam włosy i strasznie się plączą odrastajace kosmyki. Są problemy z pozbyciem się ich ale na szczęście udało mi się to (niestety w ciągu 4 godz.), szybko się niszczą.

IP i czas połączenia logowane. [14883301]
[26.01.2011] 11:05
jukrecja

[nie mam nic do powiedzenia]

IP i czas połączenia logowane. [17755193]
[26.01.2011] 11:07
jukrecja
Z tego co się orientowałam to jednym z lepszych sposobów na przedłużenie czy też zagęszczenie włosów jest za pomocą metody racoon - http://www.warszawa.berendowicz-kublin.pl/sh ow.php?id=59&amp ;lang=pl&m=1. ważne jest to, że to tego zabiegu używane są jedynie naturalne pasemka włosów i doczepiane za pomocą hipoalergicznego wosku.

IP i czas połączenia logowane. [17755203]
[24.03.2017] 03:08
[02.06.2011] 11:49
TeQuiila
Nie polecam ogolnie przedluzania na kreatyne... w tej chwili sama mam.. ...przy czesaniu wypadaja... i sie placza... przy suszeniu i cieple klej sie lepi... a co do pozbycia to niestety wypadaja z naszymi. i na naszych jest siano i puch .;( Ogolnie polecam raczej micro ringi... zadne sposoby z klejem... ;/ mniej sie wyda i wlosy sie nie niszcza...i oczywiscie tylko u fryzjera...

IP i czas połączenia logowane. [18444533]
[21.10.2012] 19:36
kaja12
nie zgadzam się ze przedłużanie włosom szkodzi- szkodzą tylko niedouczone pseudostylistki. Są też różne gatunki keratyny, ta o której piszesz że włosy się wyczesują i kleją, to najtańsza keratyna sprzedawana na allegro, profesjonalna dobra keratyna nie klei się, nie kruszy i włosy nie wyczesują się, poza tym można zrobić przedłużanie włosów na innym kleju, ja mam teraz takie łączenia, bardzo małe, przezroczyste i nic się nie wyczesuje, ringów nie polecam, są zbyt widoczne i łatwo się zsuwają. Ogólnie robię sobie przedłużane już od 4 lat i chyba wszystko przetestowałam, teraz mam najlepsze łączenia i najmniejsze, nikt się nie kapuje ze mam włosy przedłużone a swoje mam bardzo cienkie , polecam też salon women's time w Krakowie, tam właśnie przez ostatni rok robię włosy i są to najlepsze włosy jakie kiedykolwiek miałam.

IP i czas połączenia logowane. [19939262]
[21.10.2012] 19:37
kaja12
nie zgadzam się ze przedłużanie włosom szkodzi- szkodzą tylko niedouczone pseudostylistki. Są też różne gatunki keratyny, ta o której piszesz że włosy się wyczesują i kleją, to najtańsza keratyna sprzedawana na allegro, profesjonalna dobra keratyna nie klei się, nie kruszy i włosy nie wyczesują się, poza tym można zrobić przedłużanie włosów na innym kleju, ja mam teraz takie łączenia, bardzo małe, przezroczyste i nic się nie wyczesuje, ringów nie polecam, są zbyt widoczne i łatwo się zsuwają. Ogólnie robię sobie przedłużane już od 4 lat i chyba wszystko przetestowałam, teraz mam najlepsze łączenia i najmniejsze, nikt się nie kapuje ze mam włosy przedłużone a swoje mam bardzo cienkie , polecam też salon women's time w Krakowie, tam właśnie przez ostatni rok robię włosy i są to najlepsze włosy jakie kiedykolwiek miałam.

IP i czas połączenia logowane. [19939264]
[10.03.2013] 16:24
paulinnnkaaaa
Czesc jak czytam te niektóre bzdury to aż brak mi słów. Ja sama osobiście juz długo przedłużam włosy na różne metody nie powiem lepiej zrobić to u osoby która się na tym zna . Mikroringi są tak samo dobre jak i keratyna tylko trzeba wiedzieć jakie i jak je założyć .Cena zależy od włosów gatunku, co ważne żeby dobrze dobrać do naszych które posiadamy na głowie i ich ilosci ,a następnie metodę przeważnie jest przynajmniej u mnie prywatnie od 500zl... 693981005

IP i czas połączenia logowane. [20306383]
[31.07.2013] 12:57
Majka27
kaja12 (12.10.21 19:36):

Kaja ma rację. Wszystko zależy od fryzjera, który doczepia nam włosy. Jak trafi się na kiepskiego to i trudno oczekiwać nie wiem jak dobrych efektów. Ja od kilku lat przedłużam sobie włosy w salonie Klimczak w Łodzi i nigdy się nie sparzyłam. Wszystko robione profesjonalnie, włosy dobrze dobrane pod kolor, nie odróżniają się od naturalnych, są dobrej jakości. Tak więc szukajcie dobrych salonów fryzjerskich w których nie popsują wam fryzury.

IP i czas połączenia logowane. [20647862]
[08.11.2013] 10:11
jadwigaknok23
Wspólnie z przyjaciołką przedłużyłam sobie włosy w Poznaniu - końcowy rezultat jest piorunujący
http://salonmagia.eu/salon-fryzjerski2/przed luzanie-wlosow

IP i czas połączenia logowane. [20850228]
[15.11.2013] 17:33
zasaxddd
Zapraszam do polubienia fanpage na fb
-najnowsze metody,
najnowocześniejszy sprzęt
i najlepszej jakości naturalne pasma włosów
oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów
https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5% 82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206?ref=ts&amp ;fref=ts
Sprawdź koniecznie!
Informacje i konkursy! Bądź na bieżąco

IP i czas połączenia logowane. [20863710]
[05.12.2013] 10:39
elle
Witam! Byłam klientką P. Joli, niestety bardzo mi przykro, ale opinia negatywna. W każdej wykonywanej pracy jest niezadowolony klient. Akuratnie ten pech dopadł mnie. Przedłużałam włosy metodą kreatynową. Zgrzewy od początku się kleiły, zaczęły się łaczyć pasemka. Za zabieg zapłaciłam 620zł, wraz ze szczotką. Włosy podłej jakośći sztuczne typu Barbie, nie reagowały na żadne odzywki i olejki. posiadam opinię fachowca i zachowałam włosy, niestety brak wystawionego przez P. Jolę rachunku. To co przeżyłam przy ściąganiu tych włosów, to nikomu nie zyczę, nie rozpuszczał tego żaden płyn, klieiło się to do palców. Czeka mnie teraz poważna kuracja, gdyż miałam dwa wyjscia ogolić na łyso, lub zachować trochę włosów. Wierzcie mi , to było tak jakby mi gumę do żucia ściągali z głowy. Obecnie mam rany na głowie. Pani Jola ma szczęście, gdyż jestem dobrych parę mil od kraju. Włosy tutaj naturalne kosztują 15 zł, za pasmo, całość wykonania zabiegu około 700 zł, w przeliczeniu na złotówki. Jak ktoś ma okazję, to zachęcam do gabinetów za granicą, tutaj są profesjonaliści odpowiedzialni w pełni za wykonany zabieg.

IP i czas połączenia logowane. [20900905]
[09.12.2013] 09:58
a_malczewska123
Moje dwie znajome przedłużały włosy metodą kreatynową w jakimś niby renomowanych salonie. Zapłaciły ok. 800 zł i tak naprawdę po krótkim czasie zaczęły im wypadać na potęgę więc nie wiem do końca czy jest to kwestia samej metody czy po prostu fryzjerka się nie popisała Strona startowa dla Ciebie http://www.startbook.com/

IP i czas połączenia logowane. [20909154]
[12.01.2014] 11:52
assasad
Witajcie moje drogie! Opowiem Wam o tym jak było ze mną i przedłużaniem włosów. Pierwszy raz skusiła mnie niska cena strasznie się zawiodłam. Szukałam wtedy pomocy u innej profesjonalnej fryzjerki. Tak trafiłam na Panią Ewę.
Dopiero u Pani Ewy dowiedziałam się, dlaczego to co poprzednia fryzjerka zrobiła mi na głowie było tak okropne.
Fryzjerki próbują oszczędzać na włosach, na popularnym serwisie aukcyjnym kupują najtańszej jakości pasemka włosów czyli podróbki o niskiej gęstości i bardzo cienkie. Nie chcą po prostu w nas zainwestować, a zdecydowanie chcą jak najwięcej zarobić.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku infralight. Szybko i bezpiecznie.
Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
Mam nadzieję że Wam nieco wyjaśniłam, w razie czego piszcie na PW i powiem Wam więcej

IP i czas połączenia logowane. [20979615]
[12.01.2014] 16:47
assasad
Zapraszam do polubienia fanpage na fb
-najnowsze metody przedłużania włosów,
najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich
i najlepszej jakości naturalne pasma włosów
oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów
https://www.facebook.com/pages/Klinika-W%C5% 82os%C3%B3w-Beauty-for-You/418165411585206?ref=ts&amp ;fref=ts
Sprawdź koniecznie!
Bądź na bieżąco
Klinika-Włosów-Beauty-for-You

IP i czas połączenia logowane. [20980168]
[03.03.2014] 09:38
sandra12345
z wątku sie niestety zrobilo pasmo reklamowe. wiec i moj wpis nie bedzie wygladal pewnie inaczej. zgadzam sie z wczessniejszymi wypowiedziami, ze dobrze wykonane przedluzanie daje rade i nie ma sie czego obawiac. pytanie brzmi kto jaka metode uwaza za dobra, ja tylko jedna. uwazam ze jest bezkonkurencyjna w polsce, nie wiem jak za granica. i cena mowi tez za siebie, przedluzanie kosztuje okolo 2 tys. zl. wiec ne jest to metoda dla wszytkich...

IP i czas połączenia logowane. [21072020]
[03.03.2014] 09:39
sandra12345
aaa i pisze tu o metodzie ultradzwiekowej GREAT LENGTHS

IP i czas połączenia logowane. [21072021]
[26.03.2014] 14:18
zozannaANNA
uu jesli przedluzac to tylko w great lengths, sorry, stawiam tylkoo na najlepsze

IP i czas połączenia logowane. [21106419]
[02.07.2014] 00:22
zasaxddd
Witam, ja mam namiar na wspaniałą fryzjerkę działającą w Krakowie. Przedłużam włosy regularnie właśnie metodą keratynową włosami słowiańskimi 51 cm jasny blond i jestem bardzo zadowolona z efektów a przede wszystkim cenowo wychodzi świetnie bo można długo nosić włoski! Fajnie doradzają jak o włosy dbać i jakie stosowac kosmetyki. Numer tel. 508091281 i pytasz o stylistkę z Koszalina!
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [21246658]
[26.01.2015] 19:01
paulapaula
Ja zdecydowałam się na bardzo szybki bo 30 sekundowy sposób! Użyłam produktu Focus Luciano http://luciano.com.pl/ na zagęszczanie włosów. Efekt bardzo naturalny - włosów zdecydowanie więcej i ładnie się układają.

IP i czas połączenia logowane. [21584299]
[28.01.2015] 12:55
Nodajla
Kreatyną nikt raczej włosów nie przedłuży A keratyna potrafi wiele, mnie pomogła w zagęszczeniu włosów http://hairdoktor.pl/kmax-10g-lakier-100ml-p -58.html Panowie już nie muszą martwić się łysinką, hehe.

IP i czas połączenia logowane. [21588366]
[13.05.2015] 11:05
olabalko
Ja stosowałam przez jakiś czas produkt Focus Zagęszczanie Włosów od firmy Luciano http://luciano.com.pl/ i mogę go polecić, bo naprawdę daje fajny efekt. Naturalny, lekki a mikrowłókna idealnie pasują do naturalnych włosów. 100% kreatyny, więc to też jest ważne.

IP i czas połączenia logowane. [21766115]
[22.05.2015] 10:27
haszbek
Proszę bardzo - http://www.wyposazenie-salonu-fryzjerskiego. pl/
Szukajcie, a znajdziecie - da się, kwestia odpowiedniego miejsca i podejścia, bez niezbędnego wyposażenia, nie da się z tym czegokolwiek zrobić, tak więc zwracajcie na to swoją uwagę.

IP i czas połączenia logowane. [21778430]
[16.09.2015] 08:07
Mirka4l
Keratynowe przedłużanie włosów ma też trochę wad, warto poczytać tutaj: http://portalfryzjera.pl/keratynowe-przedluz anie-wlosow/ moim zdaniem lepszą metodą będzie ultradźwiękowa, ale to już jak kto woli, wg metode przedłużania włosów warto dobrać do swojej osobowości, zachowań itd.

IP i czas połączenia logowane. [21969493]
[13.10.2015] 13:34
seebbb
A sprawdzałaś może ofertę, którą znajdziesz tutaj agneess.com? Salon mieści się w warszawskiej Galerii Ursynów i świadczy rozbudowaną ofertę z zakresu usług fryzjerskich. Ponadto odwiedzając fryzjera można od razu zaopatrzyć się w profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów takich firm jak Loreal bądź Kerastase.

IP i czas połączenia logowane. [22012967]
[18.10.2015] 20:46
memory  anuleczka0708@tlen.pl
Szczerze, raz w życiu miałam założone włosy na keratynie i nigdy wiecej tego nie zrobie zwlaszcza u kobiety, na która trafilam. Włosy wypadały mi garsciami a łączenia były baaardzo duze!
Od dwóch lat przedłużam na kerawaxie i nigdy nie zmienie tej metody ani Pani Uli z Pękowic (kolo krakowa)która przedłuża włosy najlepiej na świecie.

IP i czas połączenia logowane. [22021375]
[22.10.2015] 10:15
dwaerr
Jak szukasz profesjonalnego salonu fryzjerskiego to zobacz Dea Atelier. Salon oferuje nie tylko ciekawą stylizację fryzur ale również koloryzację włosów i ich skuteczną regenerację, które są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów. Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [22026656]
[18.11.2015] 13:33
MiNiiMini4
ja tez mam przedłużone wlosy i zdecydowałam się na metodę w włosami naturalnymi. Niektóre dziewczyny mają te włosy takie sztuczne, a mi się to bardzo nie podoba. Jeśli szukacie dobrego salonu w rejonie szczecina, to w Evita Spa bardzo ładnie robią takie rzeczy http://www.evitaspa.pl/

IP i czas połączenia logowane. [22069430]
[12.01.2016] 20:34
piotrrrowska
To i ja Wam coś polece - salon Beauty Center w Szczecinie. Miedzy innymi to tutaj mozecie własnei dziewczyny wykonac taki zabieg na włosach. Naprawde polecam.

IP i czas połączenia logowane. [22149289]
[30.01.2016] 20:04
fammmkowa
Masz racje, jeśli własnei wybrac odpowiedni salon to jednak ten najbardziej sprawdzony. Uważam ze ten w Szczecinie jest naprawdę godny uwagi.

IP i czas połączenia logowane. [22174959]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat