o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Co nowego? Gdzie i kiedy?
 » Odpowiedz na ten temat

Domówka?

[05.08.2008] 13:24
aswd
Mam pytanie, co można robić w domu na imprezie. Ponieważ chce zorganizować domówkę ale nie wiem za bardzo co można robić w domu, a sam dom nie jest duży. Jak u was przebiegaja domówki i co robicie na nich?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[03.09.2008] 17:51
kaasiulekk
najpierw trochę popijcie przy stole, możesz poszukać takiej planszy do picia w necie, wesołe to jest, możesz też jakiś pokoj zarezerwowac na tance, jak popijecie to zachce Wam się szalec, jakąś muzyke przygotuj, cyfrówke i zabawa trwa!

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13392944]
[27.10.2008] 20:19
maćko885
kaasiulekk (08.09.03 17:51):
najpierw trochę popijcie przy stole, możesz poszukać takiej planszy do picia w necie, wesołe to jest, możesz też jakiś pokoj zarezerwowac na tance, jak popijecie to zachce Wam się szalec, jakąś muzyke przygotuj, cyfrówke i zabawa trwa!

Do tego zastaw stol jakim zarciem, najlepiej suchy prowiant (moim zdaniem najlepiej wypadaja na tym Crunchips party - dla kazdego cos dobrego), duzo piwka i dobra atmosferka sama sie zrobi

IP i czas połączenia logowane. [13713068]
[03.11.2008] 14:45
marchwiowa
to zależy ilu osobowa ta domówka. Jeśli sporo osób chcesz zaprosić to wystarczy muzyka i coś do ust oraz gardła i impreza będzie się kręcić sama jeśli chcesz zaprosić małą grupkę to w zależności co lubicie - możecie pograć w twistera, monopol, alko-chińczyka, starego dobrego pegasusa (wierz mi ) i wiele wiele innych Oczywiście zależy od tego czy Twoi znajomi lubią takie zabawy czy przychodzą tylko żeby się napić... a co!

IP i czas połączenia logowane. [13753132]
[30.09.2009] 11:22
marikaaaj
Chcesz wiedziec jak zrobic domowke...?? normalnie zapraszasz kumpli\\przyjaciol\\kolegow kupujesz cos do picia moze byc do tego jakas fajna muzyka wieczorem zaczac i do rana masz zaplanowane...

IP i czas połączenia logowane. [15563668]
[23.09.2017] 18:35
[13.09.2010] 09:33
pimpolek92
Ale to tak od razu alkohol ma stać na stole czy jak? i o której zacząć? bo nigdy na domówce nie byłam, a teraz chcę zrobić u siebie i chcę żeby wypadła tak jak wszystkie inne (oprócz tego, że chciałabym żygania uniknąć, ale to chyba nierealne). i jaki alkohol: piwo i wódka starczy? i to po prostu ma gdzieś stać na stole z kieliszkami i szklankami? czy wódkę to jakoś później wyciągnąć? opiszcie wszystko bardzo szczegółowo... będzie pewnie koło 20 osób

IP i czas połączenia logowane. [17167388]
[25.09.2010] 16:08
zdziwiony życiem
na domówki sie chodzi a nie robi
ja ostatnio zrobiłem to lali do wanny a ktoś inny ugryzł mydło...
już o stratach nie wspominajac

IP i czas połączenia logowane. [17216711]
[29.12.2010] 14:40
partymaniak
Jesli domówka to tylko z muzyka z radioparty

IP i czas połączenia logowane. [17625348]
[29.12.2010] 14:42
partymaniak
radioparty.pl

IP i czas połączenia logowane. [17625362]
[29.12.2010] 20:10
nastka501
zdziwiony życiem (10.09.25 16:08):
na domówki sie chodzi a nie robi
ja ostatnio zrobiłem to lali do wanny a ktoś inny ugryzł mydło...
już o stratach nie wspominajac
Fakt, lepiej jest pójść niż zrobić

IP i czas połączenia logowane. [17626709]
[06.01.2011] 22:10
Igloossa
A ja w wakacje robię i się cieszę! ...No, tylko jak uniknąć strat materialnych? Moi przyjaciele mają mocną głowę, ilość alkoholu zależy od nich, ale jednak tym się martwię. PORADZICIE?

IP i czas połączenia logowane. [17666303]
[20.01.2011] 14:48
Barek88
Dobrą opcją jest karaoke ;p Taka moda przyszła z azji i na prawdę się sprawdza na domówkach http://www.dyskrecja.pl/

IP i czas połączenia logowane. [17728872]
[26.01.2011] 18:46
Claudinee
Właśnie ja też mam w planach zrobienie domówki, ale przyznam że trochę się cykam jakby sąsiedzi zgłosili, że głośno i policja przyjechała sprawdzić, to co wtedy ?
Kto ma prze**bane jak sprawdzą nas alkomatem albo zobaczą alkohol...
i jak to może się skończyć ?
miał ktoś takie przygody ?

IP i czas połączenia logowane. [17757180]
[31.01.2011] 17:44
TechSupport
No jak to kto? Właściciel posesji/mieszkania. U kumpla była taka akcja ostatnio skończyło się na mandaciku i dyskretnej prośbie o zachowanie spokoju

IP i czas połączenia logowane. [17779279]
[27.08.2011] 17:40
Frogg
Wiem sporo w temacie domówek, zaczęłam nawet prowadzić na ten temat bloga. Jest zaledwie kilka wpisów, ale może Cię coś zainteresuje.
Co do alkoholu to można zrobić np. tak, że piwo stoi od wejścia gości, a wódkę wyjmujecie po chwili, roboczo nazwanej "jak się schłodzi"
Z alkoholu nie musisz kupować wiele więcej, pamiętaj tylko o kupieniu przynajmniej dwóch rodzajów piwa i wódki. Kupując tylko jeden rodzaj można się trochę "przejechać". Jakbyś miała jakieś pytania chętnie odpowiem, najwygodniej będzie mi przez bloga właśnie. Jakbyś miała ochotę zajrzeć i pogadać zostawiam adres: wszystkooimprezach.blogspot.com
Udanej domówki!

IP i czas połączenia logowane. [18743610]
[03.09.2011] 09:35
slawox
No i oczywiście schowaj wszystko co szybko się tłucze http://www.restauracja-belweder.pl - konferencje łódź

IP i czas połączenia logowane. [18764728]
[03.10.2011] 11:32
FiveStars
A jak domówka nie wypali, zawsze możecie się przenieść do jakiejś fajnej knajpy - ja bym tak zrobiła, bo wizja zniszczeń w mieszkaniu jest trochę ponad moje siły. Była na niejednej domówce i do tej pory podziwiam gospodarzy Zajrzyj na pogodzinach.pl, tam jest duży ranking knajp w różnych miastach, zawsze warto mieć plan B

IP i czas połączenia logowane. [18867052]
[19.10.2011] 12:00
flippo33
fakt, plansze do picia są dośc popularne na domówki jak każdy jest już odrobinę wstawiony to potem wszystko samo się rozkręci na pewno Zadbaj o jakąś fajną muzykę w tle a zawsze możecie potem wyjsć gdzies potanczyc na miasto jak w domu bedzie srednio.

IP i czas połączenia logowane. [18924892]
[31.08.2012] 16:44
elisssa
Pomyśl nad jakimiś fajnymi drinkami, to zawsze jest mile widziane. Przewertuj np tą listę, jest duży wybór, a sama żubrówka nie jest taka droga (w porównaniu z innymi wódkami): http://www.zubrowka.pl/index2.php

IP i czas połączenia logowane. [19810970]
[27.02.2013] 03:04
rafialk
Jesli mowicie o drinkach to zajrzyjcie na strone YouRyou Tam jest sporo konkursow i mozna wygrac znizki na alko

IP i czas połączenia logowane. [20271502]
[30.05.2013] 20:50
natka5505
Jak domóweczka, to alko-chińczyk, dobre żarełko i impreza sama się rozręci

IP i czas połączenia logowane. [20521258]
[19.10.2013] 09:46
wirikoolla
żubrówka palona dobrze się sprawdza na domówkach

IP i czas połączenia logowane. [20811774]
[24.10.2013] 23:46
marysieninika
a jak z jej ceną? dużo droższa od pozostałych?

IP i czas połączenia logowane. [20823613]
[31.10.2013] 07:50
TapiDziewucha
Dzisiejsze domówki wyglądają chyba nieco inaczej od tych robionych kilka lat temu... Tzn. na pewno nie w każdym przypadku, ale w dużej mierze wiele zależy od kasy. Biedniejsi, normalni ludzie zapraszają przyjaciół, stawiają na stole wódkę lub piwo i jakieś proste przekąski, puszczają muzykę i jest fajnie. Ale zauważyłam, że wśród bogatych nastolatków, którzy mieszkają w domkach jednorodzinnych (a raczej w willach) królują teraz imprezy ogrodowe, łącznie z kąpielą w tego typu basenach ogrodowych: http://minibaseny.pl/galeria.html
W sumie fajna sprawa, posiedzieć sobie ze znajomymi w jacuzzi, pośmiać się, pić szampana, szkoda tylko, że nie każdego na to stać

IP i czas połączenia logowane. [20836038]
[18.11.2015] 12:54
KingKong
Jak impreza to tylko ze zrobimyimpreze.pl ludzie, jakie oni mają pomysły! Ostatnio nie miałem pomysłu na imprezkę i oni mi pomogli, wszysycy byli pod mega wrażeniem

IP i czas połączenia logowane. [22069386]

» Odpowiedz na ten temat