o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O kobietach
 » Odpowiedz na ten temat

Proszę o Pomoc !!!...

1 2 3 4 Strony tematu:
[01.08.2008] 09:18
pink5555
Chciałabym prosić was o pomoc.Od jakiegoś 1,5 roku się odchudzam.Jem codziennie rano o 7 jeden posiłek normalny + 2 tabletki thermo speed extreme.O 13 jem 3 lub 3 lub 4 jabłka i pół banana i pije do tego wszystkiego herbate czerwoną pu-erh (czasami zamiast tych 3-4 jabłek jem jeden jogurt truskawkowy i pół banana).Z tego wszystkiego składa się mój dzienny posiłek.Schudłam z 9 kg i dziś waże tak 42 kg.Mam 160 cm wzrostu i 21 lat.Bardzo bym chciała jeszcze schudnąć bardzo boję się przytyć teraz kupiłam sobie kolejne zioła liść senesu na przeczyszczenie.Nieraz mam tak że mam dni jedzące tak je nazywam (czyli jak ma ktoś przyjść do mnie w gości lub ide ja do kogoś i musze coś zjeść albo ide na jakieś przyjęcie) wtedy jem bardzo dużo tak jakbym się napychała bo myśle sobie że i tak zjem w ten dzień to mogę zjeść ile wejdzie na noc po tym przejedzeniu pije liść senesu który przeczyszcza i rano do toalety lece.Teraz odkryłam nowe tabletki po których dziewczyny chudną aż 10 kilo i myśle że zastąpie nimi thermo speed extreme te tabletki to \"youthful island\".Czy uważacie że źle się odżywiam nie potrafiłabym teraz inaczej jeść mój organizm się przyzwyczaił do takiego odżywiania.Boje się że jest coś nie tak jak wy uważacie ??

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.08.2008] 13:04
deszczowy_jh
ua ... temat odchudzania znam
kiedys to bym myslal ze ten twoj sposob jest ok
ale teraz wiem ze to jest bardzo zle
sfd.pl tam poszukaj
albo sie odezwij tyk111@o2.pl

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13202485]
[04.08.2008] 08:58
pink5555
Pytałam o tabletki youthful island w sklepie ziołowym i babka powiedziała mi że ich nie ma bo nie są zbadane naukowo czy coś takiego i że nnie słyszała o nich wogóle i skąd je wziełam.Mówiła mi że w ich sklepie są tylko tabletki zbadane naukowo potwierdzone do stosowania.A przecież czytalam że są one zbadane i można je stosować już sama nie wiem.

IP i czas połączenia logowane. [13212916]
[04.08.2008] 10:55
deszczowy_jh
pamietaj zdrowie masz tylko jedno....

IP i czas połączenia logowane. [13213294]
[04.08.2008] 11:19
pink5555
Ale ja dbam o swoje zdrowie.A te tabletki nie sa szkodliwe bo czytalam opinie dziewczyn na ich temat i pisały w większości że pomagały im jeszcze schudnąć nawet 10 kilo !!! te co ja biore juz mi chyba nie pomagają jestem przekonana że tamte by mi pomogły ale nie moge ich nigdzie znaleść

IP i czas połączenia logowane. [13213391]
[24.11.2017] 17:42
[04.08.2008] 12:58
deszczowy_jh
nasz organizm to ogromna fabryka, ciagle odnawia swoje komori
walczy z infekcjami , regeneruje uszkodzenia
pewnie zalerzy ci na ładnym wygladie , wlosy paznoskcie skura, jedrne ciało etc etc...
wiec nie zapominaj o tym by mu dostarczyc tego czego trzeba

jedzenia nie mozna dzielic tylko na tluste i dietetyczne
na posłek jablko ?? bo kiedys myslalem ze super zdrowe i niewiele kalori.. ale nie tedy droga owoce zawieraja wiele frukozy cukier prosty ktory łatwo sie odklada, a co wiecej gdzie białko ?? budulec niezbedny, łatwo zchudnac z miesni, ale czy to dobrze...
pomyslisz po co kobiecie miesnie?? he i i blad miesnie wystarczy ze sa juz zwiekszaja nasza przemiane materii
tłusz jest niepotrzebny?? nic bardziel mylnego wile witamin rozpuszcza sie tylko w tluszczach, tluszcze rozsline i zryb maja jeszce wiele wiele innych wlasciwosci, nie bez powodu nazwano je zdrowymi

160cm 42kg napewno nie jestes gruba , a moze nie tyle sie odchudzac co dbac o jakosc
miesnie ciezsze od tluszczu a wygladaja ładniej

koledzy smieja sie ze mnie ... podobaja mi sie dziewczyny bardzo chude "anorektyczki"

ale..
nie bez powodu podałem ci link..

posiłki powinny byc czeste co 3 2 godiny(tak nakrecamy metabolizm) , w karzdym białko tluszcze i warzywa.....
a o pieczywi iproduktach macznych to bym zapomniał.. płatki owsiane jak weglowodany , aprzy okazji blonnik ktory usprawnia prace jelit
a... długo by pisac

IP i czas połączenia logowane. [13213942]
[04.08.2008] 16:01
pink5555
skąd ty to wszystko wiesz ?? ale ja już nie potrafie jeść inaczej nie mogę przytyć nawet 0,5 kg!!tak jak jem teraz to mi wystarcza tylko że chciała bym schudnąć jeszcze 3 kg aby ważyć 39 kg prosze doradź mi co mam zrobić wyeliminować te jablka które zawierają cukier tak jak napisałeś wczesniej i jesć tylko raz rano a może znasz jakiś środek co hamuje apetyt ?? ale ja jem bialko i roche tłuszczy tez.Ponieważ jak wstaje odrazu jem np mięso z ryżem i jakąś surówke i to mi wystarcza.

IP i czas połączenia logowane. [13214888]
[04.08.2008] 16:08
pink5555
deszczowy_jh odchudzałeś się kiedyś ??? byłeś chory z tego powodu ??

IP i czas połączenia logowane. [13214921]
[05.08.2008] 08:41
deszczowy_jh
czy sie odchudzalem?? hehe ja odkąd pamietam sie odchudzam raz intensywniej raz mniej
skad wiem?? bo duzo o tym czytalem duzo sie interesowalem... przez chwile miałem zapedy by wybrac sie na dietetyke

ty nie mozesz nic eliminowac z diety, ty powinnas ja zmodyfikowac
tak jak pisze , pierw obliczyc zapotrzebowanie kaloryczne twojego organizmu
puzniej wedlug tego ukladac zdrowa diete redykcyjna
do tego dozucic odpowiednia aktywnosc fizyczna , najlepiej cwiczenia silowe(taki "babskie" ) i jakies aeroby ,chyba ze jestes silna i wytrzymala to hiit
najwazniejsza jednak dobra dieta
teraz jesz malo ale byle co i organizm oszczedza strasznie zwolnil ci sie metabolizm
a trzeba robic tak by ten metabolizm nakrecic by moc jesc wiecej a i tak chudnac
http://www.sfd.pl/odchudzanie/
i naprawde warto tam zajrzec

IP i czas połączenia logowane. [13217788]
[05.08.2008] 08:55
pink5555
Ale ja nie wepchne wiecej w siebie jedzenia !! już ledwo zjadam to pierwsze danie jak zaczne wiecej jesc to przytyje!! a tego nie chce.Dlaczego sie odchudzasz?? wiekszość facetów narzeka że są zaszczupli, piją różne odżywki itp aby tylko przytyć aby wykształciły się im mięśnie, a ty sie odchudzasz??

IP i czas połączenia logowane. [13217845]
[05.08.2008] 10:51
pink5555
Nie mogę zacząć jeść tyle co Ty mi proponujesz bo wiem ze przytyje.Nie wiem jak to wyjaśnić ale spróbuje jakoś.Jak ważyłam te 45 kg to widziałam że jestem szczupła jak patrzałam w lustro i się cieszyłam.Ale teraz od pewnego czasu tak nie jest.Waga pokazuje mniej bo 42 kg a ja jak patrze w lustro to widze ze jestem gruba choć waże mniej niż jak ważyłam więcej i widzialam siebie szczupłą.Waże mniej a wydaje mi się ze jestem grubsza niż wtedy kiedy ważyłam więcej.Potrafiłbyś mi wyliczyć ile powinnam spożywać kalori abym schudła?? to jakoś się liczyło przez wzrost i wagę.Byłabym ci wdzięczna bardzo

IP i czas połączenia logowane. [13218464]
[05.08.2008] 12:01
deszczowy_jh
wroce do domu to podrzuce pare linkow
w sumie to mysle ze tzrezba obliczyc ile ty kalori dziennie sporzywasz by nie dozucac zaduzo kalori bys nie tyla
jak unormujesz metabolizm, to bedziesz mogła kontrolowac...

czemu sie ochudzam?? bo wlasciwie zawsze bylem taki normalny , ztendencja do misowatych
ale nie groby
a odchudzam sie bo daze do tego by wygladac dokladnie tak jak bym chciał czyli interesuje mnie ,umiesnione(bez przesady) ale i wyrzezbione ciało

po 2 miesiacach diety i treningow(poczatek tego zdrowego trybu zycia) waga zwiekszyla misie hm 1~2 kg a moja sylwetka poprawila sie bardzo m, a tluszczyk bardzo sie zmniejszył .. prawie idealnie(potem miesiac ni emoglem nic cwiczyc itd i troche sie zaouscilem

a ty mowisz ze warzysz mniej a wygladasz grubiej?? no wlasnie tak działa nic nie jedzenie, organizm pozbywa sie miesnie i zaczyna magazynowac ....

powiec mi dokladnie wgramach coty wciagu dnia jesz

a to ze mowie o jedzeniu wiecej nie znaczy ze to ma byc na raz , mi chodzi o kalorie one maja duze znaczenie a nie objetosc pokarmu
i wszystko czeba rozłorzyc na 5 6 posiłkow w ciagu dnia

IP i czas połączenia logowane. [13218897]
[05.08.2008] 13:00
pink5555
np dziś o godzinie 8 rano zjadłam jedną torebeczkę ryżu takiego normalnego z sosem gulaszowym i o 12.40 2 jablka średnie i pół banana 2 tabletki thermo i 4 kubki czerwonej cherbaty i to wszystko co zjadam dziennie.Tylko ten pierwszy posiłek sie zmienia bo ciągle nie jadam ryżu.Jem tak już od 1,5 roku

IP i czas połączenia logowane. [13219309]
[05.08.2008] 13:13
deszczowy_jh
a ja
7:00 30g płatwóe owsianych
30g otrebow pszennych
20g oliwy zoliwek
100g twarogu
1 pomidor
8:30 kawa

10:00 100g sera białego(twarogu)
10g oliwy z oliwek
pomidor
marchewka

12:30 70g piersi zkurczaka(gotowana na porze)
10g oliwy z oliwek
pomidor i marchewka inp twoje sniadanie ryz normalny czyli?? biały?? czy brazowy??
brazowy dobry 2h przed treningiem biały dobrzy po
na sniadanie to jak juz ryz to lepiej bialy bo sniadanie laduje nam wegle kturych pozbylismy sie przez noc , musza byc szybko przyswajalne czyli o wysokim ig
ale i tak lepiej platki owsiane

musisz dokladnie wiedziec ile gram czego sporzywasz by wiedziec ile kalory przez cały dzien srednio sporzywasz

IP i czas połączenia logowane. [13219405]
[05.08.2008] 13:22
pink5555
ryż biały.A może zamiast jabłek to będe jadła kubeczek płatków dietetycznych ?? czy jednak te jabłka lepsze ??

IP i czas połączenia logowane. [13219459]
[05.08.2008] 13:35
pink5555
mó BMI wynosi 16,8

IP i czas połączenia logowane. [13219543]
[05.08.2008] 13:57
deszczowy_jh
15,1 - 17,4 - wychudzenie (spowodowane zwykle przez ciężką chorobę lub anoreksję)
ale bmi to tak strasznie ogolnie (sciema)
wglowodany czyli cukry ,tylko rano , przed i po treningu
weglowodany sa tez w warzywach ale te nie maja znaczenia prucz straczkowych itd..
w kadzdym posiłku musi byc odpowiednia ilosc białka i tłuszcze najleiej zdrowe
a płatki dietetyczne to sciema
płatki to najlepszy wybor jesli chodzi o płatki
ja chetnie pomoge ci ulorzyc diete ale.. musisz wspołpracowac

IP i czas połączenia logowane. [13219666]
[05.08.2008] 14:10
pink5555
byłąbym ci bardzo wdzięczna

IP i czas połączenia logowane. [13219710]
[07.08.2008] 12:01
deszczowy_jh
i jak Ci idzie?/

IP i czas połączenia logowane. [13230158]
[07.08.2008] 13:14
pink5555
czy jest prawdą to że od biegania tyją łydki?? jedni tak uważają inni natomiast twierdzą że przez bieganie można dużo schudnąć.Chciałabym biegać ale te wypowiedzi o tych grubych rozbudowanych łydkach mnie przerażają.Może ty coś mi poradzisz jakie masz zdanie na ten tema.Z góry Ci bardzo dziękuję

IP i czas połączenia logowane. [13230653]
[07.08.2008] 13:41
deszczowy_jh
tyja łydki>>?
jesli biegasz po to by z chudnac , zakładam ze z tetnem aerobowym
czyli dosc powoli(nie dłuzej niz 60min)
łydki raczej ci nie urasna (minimalnie jak juz ,ale niebuj sie zebedziesz miec napakowane umiesnione silnie nogi)
chyba ze w cale nie ma tam miesni..
i zgaduje ,ze chcesz biegac bez posiłkow przed i po?? prawda
tak jak pisałem wczesniej
proponuje ci cwiczenia aerobowe tak jak chesz robic czyli bieganie
ale jeszce silowe(taka gimnastyka z bardzo malym obciazeniem )
tak naprzemiennie 6 dni w tygodniu i jeden dzien przerwy
ale dieta....

IP i czas połączenia logowane. [13230842]
[07.08.2008] 13:44
deszczowy_jh
wiem wiem jestem nudny
ale nieznam lepszego sposobu na zchudniecie i utrzymanie wagi(i zdrowia)
jak dieta dieta dieta, cwiczenia
dieta to nietylko kalorie ilosc
ale i co kiedy czego zczym nie co poczym co przed czym etcetc

ps. zektos ma diete nieznaczy zesie odchudza
kazdy ma jakąś diete wazne by była dobra

IP i czas połączenia logowane. [13230857]
[07.08.2008] 14:22
pink5555
ale jakbym jadła tak jak jem teraz plus jeszcze biegała?? to przyniesie efekty ?? i przed bieganiem tabletki thermo po bieganiu zjadła bym sniadania pozniej o 14 jabuszka.Wiesz te jabłka zastąpie otrębami tylko które mniej mają kalori żytnie czy pszenne

IP i czas połączenia logowane. [13231096]
[07.08.2008] 14:39
deszczowy_jh
ale ty nie długo wyladujesz w szpitalu a jak nie to...
całkiem stracisz piersi , jedrnosc, włosy itd
ogolnie bedziesz zle wygladac
kosciotrup(miej na uwadze ze ja wychudzone dziewczyny) z tłuszczykiem
bo to sie nie moze inaczej skonczyc
miesnie wszystkie znikna(wbrewpozorom, organizm pierw czerpie z miesni a potem z tluszczu) i niebedzie co miało spalac tluszczu

ja che ci pomoc ułozyc diete (tak bys nie przytyla, a zchudła) (ja bym wolal zchudnąć w lustrze niz na wadze)
nad cwiczeniami tez moge pomyslec
i musza byc efekty

a teraz jak zaczniesz biegac....pewnie zaczniesz wazyc mniej jesli masz silna wole
ale ja zaczynam bac sie o ciebie , tak naprawde szczerze

a znowu od 1,5 tygodnia wziolem sie zasiebie cwiczenia dieta i efekty bardzo zadowalajace i zamiast wagi uzywam lustra(he werzesniu planuje wygladac jak grecki bog )

IP i czas połączenia logowane. [13231234]
[07.08.2008] 14:43
deszczowy_jh
jablek nie zastapuj otrabami
http://www.jedzdobrze.pl/tabele/
otreby to weglowodany , ale nietylko telatwo przysfajalne lecz i blonnik bardzo potrzebny ale racze o innych porach
on tluszczu i białka nie tyjesz
a od weglowodanow tak
...
oblicz ile kalori sparzywasz wciagu przecietnego dnia
to warzne by moc ułozyc ci jakos diete tak by nie przybrac na wadze(na poczatku oczywiscie)

IP i czas połączenia logowane. [13231273]
[07.08.2008] 14:57
pink5555
heheheh grecki bog Czyli to jak się teraz odżywiam jest według Ciebie złe.Powiem ci że ja czuje się dobrze nie jestem osłabiona tylko czasem senna ale nie często np dziś nie tylko przed wczoraj.I jeszcze bardzo włosy mi wypadają ale nie garściami tylko np przy myciu albo przy czesaniu pełno ich w łazience.Gdy jest już godzina 18 mam tak dziwnie w brzuchu tak pusto ale coś jakby tam mnie szczypało troche nie wiem jak to nazwać.I skoro od roku jem ciągle tyle samo o danych godzinach to czemu chudne do dziśiejszego dnia?zauważyłam po spodniach.Przecież jak ktoś je regularnie i tyle samo to waaga powinn się zatrzymac a nie ciągle lecieć w dół prawda??

IP i czas połączenia logowane. [13231380]
[07.08.2008] 15:21
deszczowy_jh
niekoniecznie , to nie zalezy od tego ty jesz poprostu mniej niz twoj organizm potrzebuje(duzo mniej), i tak bedziez chydła az sie wyrowna zapotrzebowanie z dostarczanymi kaloriami (a przy okazji organizm naczyms oszczedza, dlatego jak twoja skora bedzie w okropnym stanie nie mozna miec pretensji)

mowisz ze o 18 cie piecze w zoładku
to sa kwasy zołatkowe(a kiedy moga byc wrzody)
one mniej wiecej co tyle samo godzin
umnie to jest co 3(i nieczuje bo wlasnie jem)

kazdy znas ma jakies swoje zapotrzebowanie energiczne..
je moznawyliczyc: wzrost, waga, budowa , typ metabolizmu, aktywnosc fizyczna
i od tego zapotrzebowania sie stopniowo odejmuje kalorie 100 200 mo zalerzy..
ale tam jak mowie nie tylko kalorie sie licza

IP i czas połączenia logowane. [13231520]
[07.08.2008] 15:23
deszczowy_jh
a nie wspomniałem
miesnie warza wiecej lez zamoja mniej miejsca od tluszczu

IP i czas połączenia logowane. [13231532]
[07.08.2008] 15:35
pink5555
Ok od jutra postaram się zjeśc więcej tak jak pisałeś kilka razy dziennie mniej a częściej i będe biegać.Przynajmniej spróbuje od jutra.A czy to jest złe że odczuwam te kwasy w żołądku ?? to są kwasy trawienne??

IP i czas połączenia logowane. [13231597]
[07.08.2008] 15:54
deszczowy_jh
to zle zeczujesz bul zoładka
powinnas wtedy dos zjesc, albo chociasz przecic ale tego nie polecam

prosze wylicz ile kalori sporzywasz
a ja ci pomoge ułozyc to"zastana diete"
wszystko ma swja pore a jak sie pomiesza to wyjdzie na zle

mam pomysł taki
by zmienic godziny posiłkow i tresc, przy zachowaniu identycznej wartosci kalorii
potem stopniowo zwiekszac...
do wyrownania z zapotrebowniem twojego organizmu(nie powinnas przytyc)
a pozniej mozna zmiejszyc i znow zaczniesz chudnac w lustrze

IP i czas połączenia logowane. [13231710]
[07.08.2008] 16:16
pink5555
tak około 790-800 kcal zjadłam dziś. Na cały dzień.

IP i czas połączenia logowane. [13231827]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat