o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fantazje i opowiadania
 » Odpowiedz na ten temat

pokazywanie się nago

1 2 3   » 5 Strony tematu:
[01.08.2008] 08:30
RADEK73
witam co o tym sądzicie i czy pokazujecie się innym nago niby przez przypadek, ja tak nieraz robie, po prostu sprawia mi to przyjemność jak kobiety na mnie patrzą a myślą ze ja ich nie widze.

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.08.2008] 11:35
robson97991
ja sie lubie pokazywać nago cząsto pale papierosa w oknie nago .

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13201969]
[03.09.2008] 11:24
anka-33
czesto pokazuje sie siostry mężowi[szwagrowi]bardzo to lubie i sprawia mi to przyjemnosc, ja go też pare razy widziałam nago a jest na co popatrzeć natura go@@@nie obdarzyła i teraz jak sie sama zaspakajam to nieraz mysle o nim ze siedzi naprzeciwko mnie i sie zaspakajamy patrzac na siebie.

IP i czas połączenia logowane. [13390928]
[03.09.2008] 12:44
kubuscool  kubuscool@tlen.pl
anka-33 (08.09.03 11:24):
czesto pokazuje sie siostry mężowi[szwagrowi]bardzo to lubie i sprawia mi to przyjemnosc, ja go też pare razy widziałam nago a jest na co popatrzeć natura go@@@nie obdarzyła i teraz jak sie sama zaspakajam to nieraz mysle o nim ze siedzi naprzeciwko mnie i sie zaspakajamy patrzac na siebie.

U mnie w rodzinie też się to zdarza. Widziało mnie już sporo osób.
Czesto tez na czacie gdzieś tam się zaplączę z kamerką.
Ale i tak spontanicznie na żywo, np. w przebieralni w sklepie etc.
Frajda!

Buziak dla Ciebie Aneczko naturysta? exhibicjonista...
kubuscool@o2.pl
ZAPRASZAM

IP i czas połączenia logowane. [13391291]
[19.12.2008] 00:35
Arsen74-74
Ja lubie pokazywać się nago. Bardzo mnie to podnieca.

IP i czas połączenia logowane. [14032975]
[20.09.2014] 13:57
[21.12.2008] 11:53
zaraziok  martuniawu@tlen.pl
zonk zalezy jeszcze przed kim i w jakich okolicznosciach

IP i czas połączenia logowane. [14044535]
[28.12.2008] 09:44
ekshibicjonista26
Hej ja onanizuje sie czesto w samochodzie na parkingach i czekam by byc na tym przylapanym. uwielbiam reakcje szczegolnie wiekszych grup dziewczyn. Czasami chodze tez nago w nocy po ulicy tam gdzie moge byz zauwazony. Z checia pogadam o tym skype tommyflash1 lub email tommyflash@wp.pl

IP i czas połączenia logowane. [14077543]
[30.12.2008] 00:47
można i tak
Ja zakładam na basen skąpe obcisłe kąpielówki, pzrez które widać wszystkie szczegóły, może nawet lepiej jakbym był nago. Najfajniejsze są z cienkiego jasnego materiału. Niektóre dziewczyny i kobiety wgapiają się. Od tego ich patrzenia czasem mi stanie he he !!!

IP i czas połączenia logowane. [14090295]
[25.05.2009] 15:07
robcio19
ja uwielbiam. nauczylem sie tego na koloni

IP i czas połączenia logowane. [14937088]
[02.07.2009] 18:01
Zasadnicza
Ja bym na pewno nie pokazała komuś tyłka...I nie ma zresztą takich kobiet(ekshibicjonistek)!

IP i czas połączenia logowane. [15149423]
[09.07.2009] 13:38
radek73

a ja pokazuje się szwagierce czyli żony siostrze ,kiedyś mieszkalismy razem u teściów czesto mnie widziala nago,zwłaszcza jak spałem po nockach a ona przychodzila do żony rzeczy pożyczać to udawałem że śpie i byłem nagi odkryty, zawsze przez chwilke sie na mnie patrzyła, ja też pare razy ja podglądałem ale ona chyba specjalnie mi sie nie pokazuje,i też jak Ty Anka zaspakajam się sam myśle o niej ,miłe uczucie

IP i czas połączenia logowane. [15177567]
[20.07.2009] 11:16
rosaanna
bardzo często zdarza mi się chodzić nago szczególnie latem po mieszkaniu. Zdarzyło mi się niedawno być nago nieustannie przez około dwa i pół dnia. Wychodzę na miasto, na zakupy, na spacery w przewiewnej, króciutkiej prawie prześwitującej sukience i lekkich sandałkach. Lubię bardzo jak mi ją wiatr podwiewa. Czuję się wtedy rześko. Lubię jak oglądają się za mną mężczyżni. Lubię prowokować podczas zakupów, nachylając się do wózka sklepowego pokazując swoje drugie oblicze Zrobiłam niedawno pokaz na ulicy, raczej bezwiednie - zarzuciłam torbę z zakupami na ramię a ta podciągnęła mi sukienkę prawie do pasa. Dopiero zorientowałam się na widok baraniejących przechodniów. Szalenie mnie to podnieciło. W sobotę strasznie zmokłam a tylko miałam na sobie moją ulubioną sukienkę. Moje sutki sterczały niesamowicie, a po nogach spływały strumyki wody. Sukienka oblepiła mnie dokładnie a wyglądało tak jakbym jej wogóle nie miała. Siedząc w tramwaju niewiele musiałam robić żeby osiągnąć orgazm. Jak wysiadałam, przystojny młodzieniec rzucił się na moje mokre miejsce tak uważam

IP i czas połączenia logowane. [15222779]
[22.07.2009] 13:19
xccvbx
rosaanna (09.07.20 11:16):
bardzo często zdarza mi się chodzić nago szczególnie latem po mieszkaniu. Zdarzyło mi się niedawno być nago nieustannie przez około dwa i pół dnia. Wychodzę na miasto, na zakupy, na spacery w przewiewnej, króciutkiej prawie prześwitującej sukience i lekkich sandałkach. Lubię bardzo jak mi ją wiatr podwiewa. Czuję się wtedy rześko. Lubię jak oglądają się za mną mężczyżni. Lubię prowokować podczas zakupów, nachylając się do wózka sklepowego pokazując swoje drugie oblicze Zrobiłam niedawno pokaz na ulicy, raczej bezwiednie - zarzuciłam torbę z zakupami na ramię a ta podciągnęła mi sukienkę prawie do pasa. Dopiero zorientowałam się na widok baraniejących przechodniów. Szalenie mnie to podnieciło. W sobotę strasznie zmokłam a tylko miałam na sobie moją ulubioną sukienkę. Moje sutki sterczały niesamowicie, a po nogach spływały strumyki wody. Sukienka oblepiła mnie dokładnie a wyglądało tak jakbym jej wogóle nie miała. Siedząc w tramwaju niewiele musiałam robić żeby osiągnąć orgazm. Jak wysiadałam, przystojny młodzieniec rzucił się na moje mokre miejsce

Jeśli pod pojęciem "mokrego miejsca" nie masz na myśli fotela tramwajowego, to absolutnie się człowiekowi nie dziwię

IP i czas połączenia logowane. [15232711]
[25.07.2009] 19:39
stanislaw1986--
a ja bardzo czesto chodze na plaze nudystow i celowo przechodze kolo kobiet i widze jak spoglondaja

IP i czas połączenia logowane. [15247841]
[05.08.2009] 12:26
ziomeczekz1
Ja często wychodzę na klatkę w samej bluzce że niby zobaczy czy poczta nie przyszła albo też wychodzę na balkon bez majtek zapali.

IP i czas połączenia logowane. [15295195]
[06.08.2009] 21:55
ankka
nie prawda, że nie ma takich kobiet. Ja bardzo lubię jak tylko mam możliwość nieco prowokować np. nie zasłaniam okna lub po prostu chodzę nago po swoim mieszkaniu. Na plaży często opalam się bez stanika lub wieczorem pływam nago.
Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [15303260]
[19.08.2009] 12:26
Panterka79  materkap@tlen.pl
ankka (09.08.06 21:55):
nie prawda, że nie ma takich kobiet. Ja bardzo lubię jak tylko mam możliwość nieco prowokować np. nie zasłaniam okna lub po prostu chodzę nago po swoim mieszkaniu. Na plaży często opalam się bez stanika lub wieczorem pływam nago.
Polecam!

Każdy lubi chodzić nago.
Ja jak ino jest taka możliwość to chodzę nago. Wiele osób nmnie widziało. Podnieca mnie to.
Dzisiaj po pracy jadę sobie popływać nago w jeziorku.
Ma może ktoś ochotę się przyłączyć?
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15360103]
[19.08.2009] 12:32
Panterka79  materkap@tlen.pl
rosaanna (09.07.20 11:16):
bardzo często zdarza mi się chodzić nago szczególnie latem po mieszkaniu. Zdarzyło mi się niedawno być nago nieustannie przez około dwa i pół dnia. Wychodzę na miasto, na zakupy, na spacery w przewiewnej, króciutkiej prawie prześwitującej sukience i lekkich sandałkach. Lubię bardzo jak mi ją wiatr podwiewa. Czuję się wtedy rześko. Lubię jak oglądają się za mną mężczyżni. Lubię prowokować podczas zakupów, nachylając się do wózka sklepowego pokazując swoje drugie oblicze Zrobiłam niedawno pokaz na ulicy, raczej bezwiednie - zarzuciłam torbę z zakupami na ramię a ta podciągnęła mi sukienkę prawie do pasa. Dopiero zorientowałam się na widok baraniejących przechodniów. Szalenie mnie to podnieciło. W sobotę strasznie zmokłam a tylko miałam na sobie moją ulubioną sukienkę. Moje sutki sterczały niesamowicie, a po nogach spływały strumyki wody. Sukienka oblepiła mnie dokładnie a wyglądało tak jakbym jej wogóle nie miała. Siedząc w tramwaju niewiele musiałam robić żeby osiągnąć orgazm. Jak wysiadałam, przystojny młodzieniec rzucił się na moje mokre miejsce

To musiało być bardzo erotyczne.
Pewnie wielu chłopaków w tym autobusie miało orgazm nie tylko Ty
Szkoda że ja nim nie jechałem. Też lubie pokazywać się nago
Pozdrawiam

IP i czas połączenia logowane. [15360124]
[19.08.2009] 15:08
monican
jestem troszke exhibicjonistka i uwielbiam odkrywac swe cialko lub miec na sobie mini i wydegoltowana bluzeczke.uwielbiam jak oczka mlodych chlopakow wtapiaja sie tam gdzie u innych kobiet swiatlo nie dochodzi.czesto sama stwarzam takie sytuacje by mogli sobie popatrzec.
niedawno bylam na spacerku w parku i przechodzac obok lawki na ktorej siedzieli dwaj chlopcy uslyszalam "ale dupa i ze bym ja ..............."przeszlam kawalek dalej i sie wrocilam usiadlam na sasiedneiej lawce na przeciwko i udawalam ze przegladam notes wowczas tez nic pod spodem nie mialam po chwili mieli juz pelny widok mojej muszelki i spytalam czy to co uslyszalam przed chwila mnie tyczylo
jesli tak to chetnie im na to pozewole.zamilkli.patrzac jak reka rozchylam myszke.chyba sie zawstydzili.choc mialam juz tak mokro ze pozwolilabym im na sex w trojeczke,............

IP i czas połączenia logowane. [15360753]
[19.08.2009] 17:36
alfi01
monicam, gdzie jest ta ławeczka?

IP i czas połączenia logowane. [15361364]
[21.08.2009] 17:57
stanislaw1986--

IP i czas połączenia logowane. [15371170]
[21.08.2009] 18:06
stanislaw1986--
Panterka79 Ja z chęcią bym z tobą popływał. Zapraszam tez na plaże nudystów która mam niekaleko

IP i czas połączenia logowane. [15371200]
[24.09.2009] 11:26
radek73
witam ponownie , tydzień temu miałem fajna przygode ze szwagierką, razem byliśmy nad jeziorem przez sobote i niedziele , pokoj wynajety w domku 4 osobowy dwie wersalki,łazienka, pobalowalismy do 2 godz w nocy, rano gdy sie obudziłem szwagra i zony nie było juz w pokoju,wyszli nad jęzioro, szwagierka spała jeszcze tak myslalem, jest okazja zeby pochodzic przed nia nago wiec zdjałem bokserki i chodziłem po pokoju nago niby cos szukajac w torbie to do łazienki zagladałem i tak chyba z 10 minut, az tu nagle szwagierka sie odzywa ; czy tak długo masz jeszcze zamiar chodzic nago czy w końcu sie ubierzesz bo ja bym chciała w koncu juz wstac, a cały czas cie obserwuje;w pierwszej chwili to sie wystraszyłem i ubrałem bokserki z powrotem, ale sam fakt ze sie na mnie patrzyła to mi sprawiło przyjemnosc, ona wstała i poszła do łazienki nie domykajac drzwi mysle ze zrobiła to specjalnie zeby mi sie odwdzieczyc, co nie co tez u niej widziałem, miło bede wspominał ten poranek.

IP i czas połączenia logowane. [15535830]
[02.10.2009] 09:18
IVONNA37

mam to samo co Ty Anka, mój szwagier czyli mąż mojej siostry, młodszy o 5 lat, ale jest na co popatrzec jak go pare razy widziałam nago , chociaz mam nieraz takie wrażenie ze jakby specjalnie mi sie pokazuje nago, ja tez mu nie byłam dłużna i też chciałam zeby sobie na mnie popatrzył niby przez przypadek, mysle nieraz o seksie z nim ale to tylko marzenie ,w końcu to jest mąż mojej siostry i niech tylko pozostanie w moich marzeniach,

IP i czas połączenia logowane. [15573371]
[27.10.2009] 09:37
irek 35
witam, żony siostrze pare razy sie pokazałem specjalnie jak była u nas, raz to nawet wszedłem nago do pokoju i udawałem zdziwionego \"co Ty tu robisz myślałem że jesteś w ogrodzie, zmierzyła mnie wzrokiem, podobało mi sie to, strasznie sie tym podnieciłem.

IP i czas połączenia logowane. [15696490]
[27.10.2009] 14:10
wrozbita1969
Lubię nago na plaży leżeć, nie obnażać się nachalnie tylko zostawić trochę dla wyobraźni. Gdyby jakiś facet dłużej się patrzał to bym go pogonił. Sam tez lubię zapuszczać żurawia, KOBIETY SĄ PO TO ABY JE PODZIWIAĆ.Jeżeli któraś bardziej lubi być podziwiana, w inny sposób oglądana to proszę o kontakt.

IP i czas połączenia logowane. [15697734]
[09.11.2009] 14:30
magda 36
IVONNA37 (09.10.02 09:18):

mam to samo co Ty Anka, mój szwagier czyli mąż mojej siostry, młodszy o 5 lat, ale jest na co popatrzec jak go pare razy widziałam nago , chociaz mam nieraz takie wrażenie ze jakby specjalnie mi sie pokazuje nago, ja tez mu nie byłam dłużna i też chciałam zeby sobie na mnie popatrzył niby przez przypadek, mysle nieraz o seksie z nim ale to tylko marzenie ,w końcu to jest mąż mojej siostry i niech tylko pozostanie w moich marzeniach,

witam, tez mam szwagra który mi sie bardzo podoba i zawsze sie zastanawiałam i byłam ciekawa jak on wyglada nago,az wkoncu go zobaczyłam, pewnego razu z moim mezem u nas oblewali kupno nowego samochodu tak sie napili ze zostal u nas na noc i musiałam ich do spania rozbierac i wtedy gdy leżał na kanapie i mu spodnie sciągałem razem z majtkami , było na co popatrzec , teraz jak nieraz sama sobie robie to mysle o nim

IP i czas połączenia logowane. [15765851]
[09.11.2009] 15:56
wrozbita1969
Żałuję dziewczyny że z Wami nie mieszkam. Byłoby gorące lato tej zimy.

IP i czas połączenia logowane. [15766344]
[11.11.2009] 20:53
ivan 37
woo,supe,nic dodac nic ująć

IP i czas połączenia logowane. [15778862]
[22.02.2010] 18:35
wstydnisia100000
kiedys mieszkalam w szwecji z rodzicami jak bylam nastolatka. nie przelewalo nam sie z kasa i rodzice znlaezli mi przez swoich znajomych dorywcza prace w teatrze. mialam dostac niezla sume za bycie statystka w jdnej sztuce o lekarzu. nie musialam nic mowic tylko pojawic sie na 5min na scenie calkiem nago. mialam wtedy 16lat i strasznie sie wstydzilam. w sztuce tej glowny bohater mnie bada, musze chodzic nago po jego gabinecie (akcja dzieje sie w hitlerowskich niemczech). rodzice zmusili mnie zebym wziela ta prace. najpierw musial mnie zaaprobowac dyrektor teatru, rezyser i scenarzysta. przyszlam do tego teatru, wszyscy trzej siedzieli na widowni, musialam sie rozebrac na scenie do rosolu przed nimi. wszyscy trzej oblesni starzy faceci gapili sie na moje cyce (miałam juz wtedy bardzo duze miseczka d) i cipsko. orzekli ze idealnie nadaje sie do tej roli, bo mam duze dojki, tylko musze sie przyzwyczaic do nagosci. podczas mojej sceny glowny bohater - lekarz dotykal moich cycorkow, badal je. rezyser tez mnie po nich macal pokazujac mu jak ma to robic. kiedy przyszly wystepy stalam nagolasa na scenie a na widowni setki oczu gapily sie na mnie nago. czulam sie strasznie upokorzona. na jeden ze spektakli rodzice zaprosili cala moja rodzine i wiekszosc znajomych. myslalam ze spale sie ze wstydu ale wytrzymalam. na scenie gralam calkiem nago, nie moglam sie niczym zaslonic. dziewczyny a wy wstydzilybyscie sie gola sikoreczke i cycusie na scenie pokazac?

IP i czas połączenia logowane. [16301114]
[22.02.2010] 21:50
waldam
ankka (09.08.06 21:55):
Polecam!

IP i czas połączenia logowane. [16301870]

1 2 3   » 5 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat