o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

moj doswiadczony chlopak...prozba do mezczyzn i chlopakow

[31.07.2008] 23:40
niedoswiadczona111222
witam wszystkich.mam pewien problem jak wiekszosc tutaj osob.otoz mam chlopaka 6lat starszego ode mnie i doswiadczonego w roznych spr zwaizanych z sexem.u mnie niestety tak nie jest.caly czas to on \"prowadzi\" w naszym zwiazku.chcialabym go czyms zaskoczyc bo jak na razie to w wiekszosci przypadku ja sie ucze.nie chodzi mi tu od razu o robienie mu loda czy uprawianie sexu bo na tyle jeszzcze nie czyje sie pewna.bardziej o POMOC prosze tutaj CHLOPAKOW bo oni wiedza co ich kreci. prosze o rade jak moge go podniecic lub jak moge sie mu odwdzieczyc zeby go takze zaskoczyc .

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[01.08.2008] 01:32
Ch.y.b.a cie @@@ało
6 lat i żadnego sexu ? to ten chłopak jakiś pedał, a ty oziębła rura

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13200743]
[01.08.2008] 08:18
ersdgf
Ch.y.b.a cie @@@ało (08.08.01 01:32):
6 lat i żadnego sexu ? to ten chłopak jakiś pedał, a ty oziębła rura

6 lat starszego, czytaj więcej niż tylko pierwszą linię.

IP i czas połączenia logowane. [13201230]
[01.08.2008] 15:28
Vako
Nie musisz robić mu loda...
Troche go rozochoć.
Może weź go gdzieś w plener, bo jest teraz super pogoda i rozbiesz się przed nim, zrób mu mały striptiz a później każ jemu się rozebrać, i pobaw się jego penisem, masturbuj go aż dojdzie
Napisz jeśli tak spróbujesz.
Pozdrawiam.

IP i czas połączenia logowane. [13203399]
[01.08.2008] 22:44
Mądz mądra
W sprawach seksu pierwszy krok ma zrobić on . Jest starszy, doświadczony. Gdy ty podejmiesz próbę możne cię wiele kosztować. On fizycznie pokocha się wielokrotnie i odejdzie. Bo w psychice zakoduję ciebie jako bele jaką dziewką. On oczekuje subtelnej kobiety, korą zapłodni i wychowa mu dzieci. A inicjatywa na seks idąca od dziewczyny stawia ja na pozycji przegranej.
Ty aby go sobie zaskarbić nie szukaj urozmaiceń, bądź miła i staraj się go rozumieć. Jak przyjdzie czas gdy uzna,że jesteś ta wybraną, poprosi o seks, uszanuje twoje warunki i jak przyzwolisz da ci najwyższej klasy seks z racji, ze jest w tych sprawach doświadczony. twoja nie wiedza będzie go podniecać, bo to najbardziej go będzie radować, że ma porzdną dziewczynę.

IP i czas połączenia logowane. [13205340]
[25.10.2014] 01:04
[01.08.2008] 22:48
UWAGA MOHERY
Mądz mądra (08.08.01 22:44):
W sprawach seksu pierwszy krok ma zrobić on . Jest starszy, doświadczony. Gdy ty podejmiesz próbę możne cię wiele kosztować. On fizycznie pokocha się wielokrotnie i odejdzie. Bo w psychice zakoduję ciebie jako bele jaką dziewką. On oczekuje subtelnej kobiety, korą zapłodni i wychowa mu dzieci. A inicjatywa na seks idąca od dziewczyny stawia ja na pozycji przegranej.
Ty aby go sobie zaskarbić nie szukaj urozmaiceń, bądź miła i staraj się go rozumieć. Jak przyjdzie czas gdy uzna,że jesteś ta wybraną, poprosi o seks, uszanuje twoje warunki i jak przyzwolisz da ci najwyższej klasy seks z racji, ze jest w tych sprawach doświadczony. twoja nie wiedza będzie go podniecać, bo to najbardziej go będzie radować, że ma porzdną dziewczynę.

100%

IP i czas połączenia logowane. [13205371]
[03.08.2008] 07:37
rafi111
Różnych facetów podniecają różne rzeczy. Ja mam 23 lata a moja dziewczyna 17 i bardzo kręci mnie gdy dochodzi do czegoś z jej inicjatywy. Zwykle najpierw podnieca mnie i nakręca, na przykład teraz jak jest gorąco na spacer zakłada obcisłe kuse szorty, albo króciutką mini i jak widzi, że ledwo już wyrabiam to wtedy idziemy się kochać. A co do masturbacji to mimo, że była młodsza jak byliśmy kiedyś na plaży rozebrani do kąpielówek to ona pierwsza zaczęła mnie dotychać jak zobaczyła, że mi się naprężył pod materiałem. Potem poszliśmy w ustronne miejsce i masturbowaliśmy się wzajemnie na zmianę.
Zatym to ty musisz zdecydować, czy potrafisz i na ile chcesz mieć inicjatywę oraz musisz wcześniej przewidzieć, czy jemu się to spodoba Dobrze jest wiedzieć więcej o swoim partnerze, warto więc czasami spróbować, ale myślę że lepiej małymi kroczkami i w razie potzrby wycofać się, niż zrobić coś bardzo odważnego i szalonego z nienacka.

IP i czas połączenia logowane. [13209374]
[06.08.2008] 16:17
pedał_roman
musisz go zmusić by został pedałem, i dać mu numer swojego brata

faceci lecą na to

IP i czas połączenia logowane. [13225967]

» Odpowiedz na ten temat