o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Po 30-tce - ogólna dyskusja
 » Odpowiedz na ten temat

Formalny, jak oceniasz sytuację na bliskim wschodzie?

1 2
[19.12.2016] 19:43
\-\

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [22565665]
[09.01.2018] 17:17
F. no l.
Temat zasługuje na "wywindowanie" przed idiotyczne posty świra.

IP i czas połączenia logowane. [22864852]
[09.01.2018] 17:55
widzę widzę
Może nie wiecie, ale tych wszystkich tematów nie winduje F. no l. tylko Jupiter. Tak bardzo zazdrości szacunku jakim forumowicze darzą pana Formalnego, że jako forumowy świr wmawia sobie, że jest panem Formalnym

IP i czas połączenia logowane. [22864866]
[09.01.2018] 18:01
Cicho bez logunku
widzę widzę (18.01.2018.09 17:55):
Może nie wiecie, ale tych wszystkich tematów nie winduje F. no l. tylko Jupiter. Tak bardzo zazdrości szacunku jakim forumowicze darzą pana Formalnego, że jako forumowy świr wmawia sobie, że jest panem Formalnym

Taaa, a to tylko jedna z 50 twarzy Jupitera.

IP i czas połączenia logowane. [22864869]
[10.01.2018] 05:57
zasadniczo to
wypraszam sobie. Owszem, to prawda, że wyobraźnia jupitera jest rozwinięta w stopniu wprost ohydnym ale nawet ona nie byłaby w stanie stworzyć projektu Formalny. Do tego niezbędne są zdecydowanie inna płeć i liczne, ohydne ułomności psychiczne, których jupiter na szczęście nie posiada.

IP i czas połączenia logowane. [22865161]
[17.01.2018] 23:12
[10.01.2018] 10:50
Prof. dr hab. Psychiatrii
zasadniczo to (18.01.2018.10 05:57):
wypraszam sobie. Owszem, to prawda, że wyobraźnia jupitera jest rozwinięta w stopniu wprost ohydnym ale nawet ona nie byłaby w stanie stworzyć projektu Formalny. Do tego niezbędne są zdecydowanie inna płeć i liczne, ohydne ułomności psychiczne, których jupiter na szczęście nie posiada.

W najbliższym czasie pacjent o nicku jupiter zostanie zaproszony na seminarium naukowe, którego tematyka będzie poświęcona ekstremalnym przypadkom zakłóceń świadomości. Wieloletnia obserwacja tego pacjenta pozwoliła na stwierdzenie bez wątpliwości, że pacjent jupiter cierpi na niespotykany i nieobecny w literaturze zestaw zaburzeń urojeniowych o wyjątkowym nasileniu. Poczynając od nietypowej postaci zespołu Fragoliego, a kończąc na ekstremalnie wysokim stopniu uporczywych urojeń wielkościowych, powiązanych z nietypowo ostrą postacią schizofrenii paranoidalnej wykraczającą poza klasyfikację tej choroby zawartą w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 pod kodem F20.0.
Opisywany przypadek jest tak nietypowy, że środowisko naukowe śledzi z ogromną uwagą wszelkie nieudane jak dotąd próby choćby zmniejszenia zakresu zaburzeń psychiki pacjenta posługującego się na forach nickiem jupiter.

IP i czas połączenia logowane. [22865236]
[10.01.2018] 11:04
będziemy
Prof. dr hab. Psychiatrii (18.01.2018.10 10:50):
zasadniczo to (18.01.2018.10 05:57):

W najbliższym czasie pacjent o nicku jupiter zostanie zaproszony na seminarium naukowe, którego tematyka będzie poświęcona ekstremalnym przypadkom zakłóceń świadomości. Wieloletnia obserwacja tego pacjenta pozwoliła na stwierdzenie bez wątpliwości, że pacjent jupiter cierpi na niespotykany i nieobecny w literaturze zestaw zaburzeń urojeniowych o wyjątkowym nasileniu. Poczynając od nietypowej postaci zespołu Fragoliego, a kończąc na ekstremalnie wysokim stopniu uporczywych urojeń wielkościowych, powiązanych z nietypowo ostrą postacią schizofrenii paranoidalnej wykraczającą poza klasyfikację tej choroby zawartą w Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 pod kodem F20.0.
Opisywany przypadek jest tak nietypowy, że środowisko naukowe śledzi z ogromną uwagą wszelkie nieudane jak dotąd próby choćby zmniejszenia zakresu zaburzeń psychiki pacjenta posługującego się na forach nickiem jupiter.

pilnie śledzić to seminarium, ale wynik jest już z góry wiadomy. Ta jednostka chorobowa zwana Jupiterem jest nie do podrobienia i takich egemplarzy nie znajdziesz na świecie. tyle megalomaństwa, zarozumiałości w jednym egemplarzu? Tego nie da się wyeliminować na poczekaniu i czy w ogóle da się wyeliminować, skoro pacjent Jupiter z tym sie urodził, wychował, pielęgnował i ma to już zakorzenione nie do wykorzenienia, tym bardziej, iz otacza się samymi chwastami. Ale jako jednostkowy okaz do oglądania na tym sympozjum, wart jest oglądania

IP i czas połączenia logowane. [22865242]
[10.01.2018] 14:02
dla mnie wystarczy
że ktoś o sobie mówi w trzeciej osobie
znaczy czub

IP i czas połączenia logowane. [22865394]
[10.01.2018] 14:31
Uprzejmie wyjaśniam jupiterku
dla mnie wystarczy (18.01.2018.10 14:02):
znaczy czub

To nie jest jak to się wyraziłeś ohydnie czub, ale wyraziciel powszechnie panującego poglądu, że to ty jesteś czubem. Z tą trzecią osobą trochę się pomyliłeś przez autosugestię. Przecież zawsze myślisz o sobie: ja, uroczy jupiter, jestem Bogiem w TRZECH OSOBACH: "Ja, Bóg zwykły i Duch śnięty".
No czub, zwykły czub.

IP i czas połączenia logowane. [22865401]
[10.01.2018] 14:59
dla mnie wystarczy
Uprzejmie wyjaśniam jupiterku (18.01.2018.10 14:31):
znaczy czub

To nie jest jak to się wyraziłeś ohydnie czub, ale wyraziciel powszechnie panującego poglądu, że to ty jesteś czubem. Z tą trzecią osobą trochę się pomyliłeś przez autosugestię. Przecież zawsze myślisz o sobie: ja, uroczy jupiter, jestem Bogiem w TRZECH OSOBACH: "Ja, Bóg zwykły i Duch śnięty".
No czub, zwykły czub.

zaszła pomyłka
to właśnie było o jupiterze
czy ktoś tu jeszcze pisze o sobie w 3 osobie?
jeśli tak, to też jest czubem podobnie jak tamten

IP i czas połączenia logowane. [22865412]
[10.01.2018] 15:05
Uprzejmie wyjaśniam jupiterku
dla mnie wystarczy (18.01.2018.10 14:59):
Uprzejmie wyjaśniam jupiterku (18.01.2018.10 14:31):
znaczy czub

No czub, zwykły czub.

zaszła pomyłka
to właśnie było o jupiterze
czy ktoś tu jeszcze pisze o sobie w 3 osobie?
jeśli tak, to też jest czubem podobnie jak tamten

A to sorki, mamy consensus co do tego, kto na tym i innych forach jest czubem. Żeby nie było nieporozumień: jupiterek ohydny i na pewno nie uroczy

IP i czas połączenia logowane. [22865415]
[10.01.2018] 15:09
Trzeba to otwarcie powiedzieć
W rzeczywistości nie istnieje jupiter. Jupiter to jest projekt jednej ohydnej krasnoludki jupidupiterki, która ohydnie walnęła się kiedyś w ohydną główkę i zaszły w niej nieodwracalne zasadniczo ohydne zmiany.

IP i czas połączenia logowane. [22865417]
[10.01.2018] 15:19
zasadniczo to
skoro już niezbicie udowodniłaś kto tu jest upośledzony umysłowo to zadbaj trochę o siebie. Taka furia może skończyć się udarem.

IP i czas połączenia logowane. [22865419]
[10.01.2018] 15:34
dla mnie wystarczy
jest jedna skuteczna recepta
poświęcać jak najmniej czasu i uwagi czubowi, i będzie dobrze

IP i czas połączenia logowane. [22865426]
[10.01.2018] 16:02
Zgadzam się
dla mnie wystarczy (18.01.2018.10 15:34):
jest jedna skuteczna recepta
poświęcać jak najmniej czasu i uwagi czubowi, i będzie dobrze

Od tego momentu ignorujemy tę krasnoludkę jupiudupiterkę, która stworzyła projekt jupiter
To będzie humanitarny gest, bo jak widać ohydna jupidupiterka straciła spokój i jest na granicy paniki i agresji, jak to w dwubiegunówce. Biedna krasnoludka

IP i czas połączenia logowane. [22865438]
[10.01.2018] 16:39
zasadniczo to
biedny, biedny jupiter. Tak intensywnie ignorowany.

IP i czas połączenia logowane. [22865460]
[10.01.2018] 16:59
rzec można
że służba zdrowia jest w Polszcze w opłakanym stanie. Od chirurgów po psychiatrów. Niedawno na przykład pacjentowi z rakiem na jednej nerce wycięli kawał nerki. Okazało się, że z nerki zdrowej. Wycięty kawałek potraktowano dość niefrasobliwie, więc gdy zorientowali się w błędzie, wycięli chorą nerkę, ale ten wycięty kawałek zdrowej, niezabezpieczony, nie nadawał się do wszczepienia.
Poradnie specjalistyczne kuleją, co tu dużo mówić. I nic nie pomoże dymisja księcia Radziwiłła.

IP i czas połączenia logowane. [22865471]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat