o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Pomoc i porady
 » Odpowiedz na ten temat

jak pozbywac sie wlosow w okolicach bikini?

1 2
[25.07.2008] 01:25
bikini.19
golenie nigdy nie jest wystarczajace bo jeszcze nigdy nie ogolilam sie tak, zeby skora w tych miejscach byla gladziutka. gole sie regularnie od dwoch miesiecy a skora dodatkowo jest wciaz podrazniona a odrastajace codziennie wloski bardzo swedza ;/

depilator raczej odpada bo chyba tym bardziej podraznialby skore chociaz sama nie wiem. ale czy plastry, np veet bylyby dobrym rozwiazaniem? i jak czesto trzeba by bylo je stosowac?

bo golenie jest beznadziejne, czuje sie jak szczotka, a niestety musze sie pozbywac wlosow na wzgorku lonowym bo rosna bardzo wysoko i zle sie z nimi czuje ;/

a codzienne golenie jest bardzo meczace i nie zawsze mam warunki, zeby bawic sie maszynka do golenia ;/

prosze o odpowiedzi doswiadczone w tym temacie dziewczyny

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[25.07.2008] 10:49
robcio853
elo.mozę nie jestem dziewczyną,ale chyba najlepszym rozwiąaniem bedzie dla ceibiekupic depilato co wywrywa razem włoski z cebulkami.jest on do wszytkeigo no nóg i do okolic bikinia pozwabaiwa owłosienie na 4 tygodnie.

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13165444]
[25.07.2008] 16:41
Ona_27
Robcio ma rację - jedyne rozsądne wyjście to depilator.

Plusy:

- gładka skóra na 2-4 tygodnie (zależy od tego, jak mocne masz włosy i jak szybko rosną, u każdego jest inaczej)
- pojedynczy wydatek (plastry, maszynki i kremy do golenia a depilator wystarczy Ci na kilka lat)
- nie szkodzi zdrowiu (w przeciwieństwie do kremów wyniszczających włoski, które mają na dłuższą metę zły wpływ na skórę, podobnie, jak samoopalacze i inne specyfiki tego typu)

Minusy:
- dość bolesny zabieg, szczególnie w bardziej delikatnych okolicach (ale można się przyzwyczaić),
- u osób o mocnym owłosieniu tendencja do wrastania pojedynczych włosków pod skórę (można się pobawić pincetą)

Ewentualnie można pomyśleć o depilacji laserowej w specjalistycznym salonie kosmetycznym, ale ostrzegam - kosztuje to majątek i trzeba zabieg powtórzyć kilka razy, by całkowicie pozbyć się owłosienia. Koszt ostateczny waha się w okolicach 10 - 20 tysięcy

IP i czas połączenia logowane. [13167031]
[25.07.2008] 17:04
Ona_27
Ta cena powyżej dotyczy oczywiście depilacji laserowej wszystkich możliwych części ciała (łydki, uda, bikini, pośladki, brzuch, pachy itd.), średnio licząc tak po 4 zabiegi na każdą część ciała - czyli maksymalna możliwa cena.

IP i czas połączenia logowane. [13167150]
[25.07.2008] 17:40
bikini.19
dzieki za odpowiedzi

IP i czas połączenia logowane. [13167315]
[16.12.2017] 09:51
[06.08.2008] 08:06
robcio853
Ona_27-to nie musi być bolesne.wystarczy wiec doby depilator.

IP i czas połączenia logowane. [13223415]
[20.12.2010] 12:48
blumarine
A może kremy do depilacji? Jest ich mnóstwo, są wygodne w użyciu i nie potrzeba po nich depilować się codziennie. Ja regularnie używam kremów do depilacji - nie tylko do usuwania włosków z okolic intymnych, ale także nóg. Uważam, że jest to dobra metoda, pod warunkiem że stosujemy kremy zgodnie z przeznaczeniem i nie przytrzymujemy ich na skórze dłużej niż to wskazuje producent na opakowaniu. Warto też stosować kremy, które będą opóźniały odrost włosów. Przy regularnym ich stosowaniu włoski będą odrastały rzadziej, a co za tym idzie - depilacja za pomocą kremów nie będzie wymagana tak często. Niestety zdaję sobie sprawę z tego, że kremy do depilacji nie są idealne. Uświadomił mi to tekst: http://depilacjalaserowa.net.pl/2010/09/25/k remy-do-depilacji-za-i-przeciw/. Ale pocieszam się, że jest kilka zalet, związanych z depilacją chemiczną. Dlatego nie zamierzam rezygnować z tego sposobu. Depilacja plastrami jest na przykład nie dla mnie.

IP i czas połączenia logowane. [17587013]
[20.12.2010] 12:52
traktorzysta
na wiosnę zakładam kosiarkę - przyjmuję zapisy!

IP i czas połączenia logowane. [17587041]
[20.06.2011] 08:19
milagrossm
Kurcze, ja jestem brunetką i doskwiera mi ten problem - stosuję głównie golarkę ale niestety trzeba jej uzywac codziennie no i efekt wcale nie jest zadowalający... Dlatego tez chcę wypróbować laserowa depilację i to mam nadzieję, jeszcze przed urlopem

IP i czas połączenia logowane. [18509470]
[20.08.2012] 10:25
różowy_kwiat
oj niestety to miejsce jest dość wrażliwe, więc ciężko też dobrać odpowiednią metodę depilacji. Niestety maszynka to najprostszy sposób na to, żeby pozbyć się zbędnych włosów, ale niestety najmniej skuteczny. Inne metody są dość bolesne. A jeśli chcemy mieć gładką skórę to chyba najlepiej byłoby poddać się depilacji laserowej. Kilka zabiegów i masz z głowy raz na zawsze problem z włosami. Tylko też jak się na to zdecydujemy na taki zabieg to trzeba dokładnie sprawdzić miejsce, bo jednak laser laserowi nie równy, a moim zdaniem najlepsze miejsce, żeby poddać się temu zabiegowi jest Studio Laser. Długoletnie doświadczenie i masz pewność o tym, że zabieg będzie dobrze wykonany.

IP i czas połączenia logowane. [19781174]
[20.08.2012] 21:07
metalowymotyl
siura (08.07.25 18:51):
najlepiej to jakbyś polała kudły benzyną i podpalił
siura to ze ty sie nie depilujesz to nie znaczy że masz dowalac innym!! ,, Nie matura a chec szczera zrobi z ciebie oficera''

IP i czas połączenia logowane. [19782860]
[24.10.2012] 11:18
rozowe_kalosze
rozumiem, bo maszynka jest bardzo prostym sposobem na to, żeby się pozbyć niechcianych włosów, ale niestety nie jest skuteczna, włosy bardzo szybko odrastają, a poza tym, podrażnienia są straszne, no i też nie wiem jak wy, ale ja mam problem, żeby było dokładnie. Moim zdaniem najlepiej na depilację do profesjonalisty. Ja się wybieram na depilację do Studia Laser, idealny moment, żeby poddać się takiemu zabiegowi, nie będę się musiała martwić o to, że się nie mogę opalać, a przed najbliższym latem powinnam zdążyć.

IP i czas połączenia logowane. [19945701]
[25.10.2012] 14:23
suczysko  Aliyach@tlen.pl
depilator ;p

IP i czas połączenia logowane. [19948682]
[15.04.2013] 10:55
backtoback
oj nie, zdecydowanie nie jak okolice intymne, to raczej nie depilatorem Raz, że boli niemiłosiernie poza tym jakoś się nie dokładnie za jego pomocą depiluję. moim zdaniem koleżanka wyżej ma rację, co do depilacji laserowej, sama byłam w Studio laser i jestem tym zabiegiem zachwycona. Teraz nie muszę się martwić o niechciane włosy.

IP i czas połączenia logowane. [20414537]
[04.05.2013] 20:12
magda.doradca.abiofem
Każda metoda ma swoje wady i zalety. Ale w każdym przypadku trzeba pamiętać, że jeśli nie zrobimy tego odpowiednio i nie zachowamy odpowiedniej higieny zarówno w trakcie jak i po zabiegu łatwo moze dojść do infekcji miejsc intymnych.

IP i czas połączenia logowane. [20461919]
[07.05.2013] 07:40
Betka178
Najlepiej samemu robić depilację. Świetnie nadaje się do tego IPL.
na przykład taki jak ten poniżej:
http://prezenty-zakupy.pl/p/205/14104458/rio -urzadzenie-do-fotoepilacji-ipl-pro-laserowe-usuwanie-wlosow -rio-prezent-nowosci.html

IP i czas połączenia logowane. [20467551]
[21.06.2013] 09:46
pseudonimkosmetyczka
poszukajcie postów dziewczyny o pseudonimie kosmetyczka

IP i czas połączenia logowane. [20563257]
[26.06.2013] 10:45
Sternik
Po co się pozbywać, naturalnie też jest bardzo seksownie. Mnie zawsze sterczy jak widzę przed sobą taką dziką i kosmatą kizie-mizię.

IP i czas połączenia logowane. [20574793]
[07.07.2013] 08:28
kubekwkropki
znam ten ból, nie lubię golić włosów, co więcej muszę przyznać, że jeśli chodzi o okolice bikini niestety nie jestem w stanie używać niczego innego jak tylko maszynki, bo tak jest najłatwiej, ale niestety najmniej skutecznie, bo włoski bardzo szybko odrastają. Myślałam o tym, żeby poddać się depilacji laserowej, a tutaj http://kobieta.dziennik.pl/piekna-i-zdrowa/a rtykuly/430840 ,depilacja-laserowa-czy-warto.html jest bardzo fajny artykuł na ten temat. Może i dla Ciebie to by było dobre wyjście.

IP i czas połączenia logowane. [20597888]
[05.09.2013] 08:58
heartbeat
na pewno jest kilka opcji, ale ja wybrałabym tą najbardziej skuteczną, żeby za szybko nie odrosły. A nie ma chyba bardziej skutecznej niż laser. A jak się któraś będzie zastanawiać nad takim zabiegiem polecam się wybrać do Studia Laser robią naprawdę porządnie.

IP i czas połączenia logowane. [20720077]
[30.09.2013] 11:16
swieczuszka
laser na pewno jest najlepszą opcją, jak ktoś ma jasne włosy i nie może się poddać takiemu zabiegowi, to może pasta cukrowa, ale najgorszą opcją jest golenie maszynką, efekty do bani, no i swędzi niemiłosiernie.

IP i czas połączenia logowane. [20771548]
[04.02.2014] 15:38
primavera
no nie maszynka to zły pomysł, ja się tak męczyłam przez bardzo długi czas, no i faktycznie muszę się zgodzić, że jednak laser to najlepsza z możliwych i dostępnych metod pozbywania się włosów, ja byłam w studio laser i bardzo mi się podobają efekty.

IP i czas połączenia logowane. [21024233]
[31.05.2014] 15:01
veryvery
no innego sposobu jak depilacja nie widzę. zgodzę się, ze najlepiej to się na laser wybrać. Jak się będziesz wahać i zastanawiać, czy warto, jakie są koszty to zobacz sobie tutaj http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_l aserowa.html wszystko masz bardzo dobrze opisane

IP i czas połączenia logowane. [21201927]
[01.06.2014] 00:25
zdrowko
nie wazne jaka metode depilacji intymnej wybierzemy, zawsze ryzyko infekcji pochwy wzrasta wielokrotnie! dlatego po kazdej depilacji dobrze jest posmarowac okolice intymne zele z kwasem mlekowym, ktory zlagodzi podraznienia i miejscowo ochroni przed infekcjom, a oprocz tego kobiety powinny przez kilka dni zazywac probiotyki ginekologiczne, zeby dostarczyc dodatkowych korzystnych bakterii do pochwy, ktore nastepnie chronia ja przed rozwojem infekcji bakteryjnej i grzybicy

IP i czas połączenia logowane. [21202807]
[01.07.2014] 14:27
blackmerry
ale jak się dba o higienę to na pewno nie ma się czego bać. Poza tym zdania są podzielone co do tego, czy depilacja miejsc intymnych jest szkodliwa dla zdrowia

IP i czas połączenia logowane. [21245858]
[30.10.2014] 15:55
gruszkaklapsa
Depilacja laserowa jest najskuteczniejsza, z tego co czytałam.
Tylko ja myślę o tym, żeby wykonać ją w domu.
Oglądałam już nawet odpowiedni depilator: http://depilatorlaserowy.like.pl/ . NIe wychodzi wcale tak drogo, a efekty, z tego co wiem są naprawdę fajne. Ktoś testował?

IP i czas połączenia logowane. [21425018]
[03.11.2014] 12:44
zakopianka
laser to zdecydowanie najlepsze rozwiazanie, jednak jest bardzo drogi, dlatego ja poki co zbieram pieniadze i stosuje zwykla maszynke do golenia! zawsze bardzo dbam o higiene, uwazam zeby sie nie pozacinac i stosuje probiotyki ginekologiczne Lactovaginal, bo bardzo boje sie ze moge zlapac infekcje intymna, jednak wloski maja za zadanie ochrone przed bakteriami i grzybami, no ale estetyka robi swoje, mysle ze przy zachowaniu wlasciwych zasad higieny i wspomaganiu sie dobrymi probiotyakami dopochwowoymi (dzialaja szybko, wiec skutecznie) nie bede miala problemow z infekcjami

IP i czas połączenia logowane. [21431631]
[13.12.2014] 13:41
lolipopp
Najlepsza i najdokładniejsza jest depilacja laserowa http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi -depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.htm l zobacz moim zdaniem najlepsze opcja

IP i czas połączenia logowane. [21502398]
[15.12.2014] 08:18
minimini1
laser to dobre rozwiązanie ale nie każdego na niego stać; depilator i okolice intymne równa się dla mnie ból nie do zniesienia; kremy na moje owłosienie nie działają; dlatego tylko dobra jednorazówka z trzema ostrzami, pianka nawilżająca, po goleniu krem nivea a na bardzo bliskie okolice intymne provag żel, który nawilży i zwalczy podrażnienia i zaczerwienienie - wystarczy na pięć dni i zero czerwonych krostek.

IP i czas połączenia logowane. [21505290]
[15.12.2014] 13:09
ali babka
Raz byłam na laserowej depilacji okolic intymnych, dla mnie to ból nie do wytrzymana. Zostaje przy piance do golenia i maszynce jednorazowej. Po goleniu podmywam się lactacydem i okolice intymne smaruje provag żelem, w celu zakwaszenia i ochrony przed patogenami. Laser, wosk, depilator nie dla mnie, chyba mam za niski próg bólu.

IP i czas połączenia logowane. [21505745]
[06.12.2015] 10:44
manekineko
Polecam laser. To wcale nie jest bolesne jeśli jest robione dobrym laserem. W Krakowie w Vici Clinic mają laser Light Sheer Duet - robiłam u nich parę zabiegów, nic nie bolało. A spokój do końca życia

IP i czas połączenia logowane. [22095919]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat