o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Czy wiecie coś na temat...
 » Odpowiedz na ten temat

pralka Beko

1 «   4 5 6 Strony tematu:
[09.09.2015] 22:07
Sebass123
Chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się pralka Beko z serii superia? Myślę o zakupie tej pralki, ale nie mogę doszukać się opinii.
Pozdrawiam,

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [21960284]
[14.09.2016] 10:57
MariannaJ
Większość modeli raczej jest dobra, ale co tu dużo mówić każdy sprzęt się w końcu popsuje tak czy tak, czasami jeden model jest dla jednego dobry a dla drugiego nie, jakiś błąd w produkcji albo ktoś się mniej przyłożył. Ja się staram dbać o moją pralkę i nie narzekam, co prawda raz spotkała ją poważniejsza usterka, jednak naprawa mnie dużo nie wyniosła i ciesze się nią do dzisiaj. Mam nadzieje, że już mnie nie spotka taka usterka, jednak na wszelki wypadek w zakładkach mam link do serwisu, który mi ją naprawiał. Zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Serwis to http://www.technikan.pl/naprawa-agd-szczecin .html jak dla mnie bardzo fajna obsługa, z tego co wiem działają na terenie różnych miast, więc wam też polecam sobie gdzieś zapisać kontakt na czarną godzinę

IP i czas połączenia logowane. [22443406]
[31.10.2016] 14:52
melinda  melindex@tlen.pl
Przede wszystkim należy patrzeć na klasę energooszczędności. Ja jeszcze zwracam uwagę na to, jakie programy posiada pralka (ważne jest dla mnie, czy ma funkcję "pranie ręczne". A markę Beko na pewno widziałam w http://www.euro.com.pl/
Zresztą zawsze można ją tam kupić na raty, a to też duży plus.

IP i czas połączenia logowane. [22500161]
[12.04.2017] 20:40
Serwis AGD
hgvhmj (09.09.2009.21 21:25):
BEKO to najgorsze badziewie na rynku! Ani ja, ani moi znajomi nie mają z tymi pralkami dobrych doświadczeń - tysiące usterek, wariujące komputery, ciągłe blokowanie się, problemy z nabieraniem wody, do tego serwis tej firmy jest do dupy! Nie polecam, wręcz odradzam. Szkoda pieniędzy!

Potwierdzam Beko to złom w dodatku dziurkuje ubrania. A serwis Beko z Olsztyna to Totalne nieuki od przepychania wężyków i filtrów.

IP i czas połączenia logowane. [22707032]
[12.04.2017] 20:49
Serwis AGD
wuragag (12.10.2012.06 01:03):
zorrka (11.07.20 08:59):
LG zostało nagrodzone tytułem Business Superbrands oraz Dobry Produkt 2010 od LG który został przyznany w jakimś ogólnopolskim programie badań preferencji konsumenckich.

Hahahah, przepraszam za śmiech, nie z Ciebie, ale z tego co napisałaś Ogólnopolski Program Badań Preferencji Konsumenckich - sam prowadzę firmę handlującą oświetleniem led i uwierz mi, że mogę mieć Laur Konsumenta 2012 już za...jedyne 14 000 zł netto...czy to nie manipulacja? Mam u siebie w domu sprzęty BEKO - Lodówka - wypowiadam się po 12 miesiącach korzystania - Lodówka do zabudowy - super - nic się nie dzieje - 5 lat gwarancji. Okap - jak okap nic się nie popsuje a wysysa powietrze elegancko, zmywarka - no cóż - to nie bosch (który w zmywarkach króluje-królował - niepotrzebne skreślić ale myje, programy skrócone, smug nie zostawia - tylko za cicho pika jak skończy zmywać No i moja ulubiona część.
Znajomi odradzali kuchenkę elektryczną z białego szkła i płytę gazową z białego szkła - no coś ty tyle sprzątania zobaczysz itp itd a tu proszę Clin, papierowy ręcznik psik psik i czyściutka - 5 lat gwarancji - po 12 miesiącach jak nówka
Jedynie telewizor nie z beko - Panasonic Plazma ale klasy GT lub VT drogie, ale jakość powalająca
Teraz pralki szukam...

Kupiłem pralkę beko i to był błąd. Robi małe dziurki a serwis z Olsztyna olewa to mówi że to mole ,ale gdzie te mole się pytam w pralce. Wkładam nowe ciuchy i wyciągam dziurawe. Okazuje się ,że bęben ma zadziory o otworkach. Trzy razy reklamowałem ale oni mają to w d..pie.W końcu wywaliłem to g..wno choć ma dopiero rok czasu. A sprawę oddam do sądu.

IP i czas połączenia logowane. [22707051]
[18.11.2017] 03:33
[08.08.2017] 16:45
Sanczo_Pansa
W dzisiejszych czasach powstało takie bardzo wygodne i ułatwiające życie udogodnienie w postaci porównywarek cen i klas energetycznych pralek. Znajdziesz takie na stronie https://www.homebook.pl/produkty/pralki i z pewnością, ułatwi Ci to właściwy zakup. Będziesz wtedy wiedzieć, na jakie konkretnie typy pralek zwracać uwagę i czym się kierować przy zakupie.

IP i czas połączenia logowane. [22784933]
[04.09.2017] 08:22
kuba9675
Generalnie sprzęt agd warto zamawiać w dobrych sklepach internetowych z racji niższej ceny i szerokiego wyboru, zobaczcie na Efajne24.pl

IP i czas połączenia logowane. [22798513]
[05.09.2017] 12:42
maletti9
Tylko looking.com!
http://www.looking.com/
Najlepsze pralki, w tym najtaniej Beko!

IP i czas połączenia logowane. [22799219]

1 «   4 5 6 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat