o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum O mężczyznach
 » Odpowiedz na ten temat

jak pokazać Mu, że mi na Nim zależy...? pomóżcie...

1 2
[12.07.2008] 12:26
niepewna826530928
niedawno poznałam wspaniałego chłopaka. spodobał mi się od razu, chociaż nie ma urody gwiazdora filmwego. myślę, że spodobał mi się, bo ma w sobie to COŚ, czego zawsze szukałam. poznaliśmy się, ale niestety nie mogliśmy dłużej porozmawiać w realu. zagadał na gadu-gadu i teraz rozmawiamy prawie codziennie. różne to są rozmowy, raz lepsze raz gorsze, raz ciekawsze, raz mniej interesujące... ale im bardziej się poznawaliśmy, tym bardziej zaczęłam o Nim myśleć. po jakimś czasie złapałam się na tym, że funkcjonuję już od jednej do drugiej rozmowy z Nim. nie mówię, że się zakochałam, nie ma na to szans, bo za krótko się znamy. ale zauroczył mnie swoją osobą i sądzę, że prędzej czy później do tego dojdzie...

i teraz nie wiem co mam zrobić. bo wiele razy już starałam się dać Mu do zrozumienia, że nie jest mi tak całkiem obojętny, ale nie stać mnie na poważny krok... na tyle poważny, żeby nie miał wątpliwości. ja też nie jestem Mu całkiem obojętna, przynajmniej tak mi się wydaje.

boję się odrzucenia. boję się, że jak powiem Mu o swoich uczuciach, to tylko się skompromituję i później będzie bolało, już raz to przechodziłam a jednocześnie wiem, że mam jakieś szanse żeby to wszystko skończyło się pozytywnie.

niedługo się widzimy.. jak mam się zachowywać? oddać inicjatywę Jemu i biernie czekać, czy pokazać, że mi zależy?

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[12.07.2008] 14:16
niepewna826530928
nikt nie chce mi pomóc?

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13093030]
[12.07.2008] 14:19
dRRR
POKAZ mU SWOJE ZAITERESOWANIE NIE TTRACCIE CZASU NA JAKIES BIERNE "PODCHODY" SZKODA MŁODOSCI I ULOTNYCH CHWIL

IP i czas połączenia logowane. [13093047]
[14.07.2008] 14:05
......rtgt
moze ustaw opis na gg i sam sie domysli!!

IP i czas połączenia logowane. [13103538]
[15.07.2008] 17:39
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Poczekaj do spotkania. Chyba tyle możesz wytrzymać? Staraj się powstrzymać od plecenia głupstw w stylu "zależy mi na tobie", "jesteś dla mnie ważny", itd. Lepiej, jeśli utrzymasz wszystko w lekkim tonie (że lubisz z nim rozmawiać, że jest fajnym kolegą, i takie tam) - jeśli wtedy stchórzy, nie będzie ci tak głupio.

IP i czas połączenia logowane. [13111160]
[23.09.2014] 22:21
[15.07.2008] 21:06
niepewna826530928
no własnie, zagrywam tak lekko. nie mówię Mu żadnych zobowiązujących rzeczy, tylko właśnie tego typu. ale to nic nie daje. i chciałabym teraz powiedzieć Mu coś, żeby już naprawdę zrozumiał, że czuję coś do Niego.. ale właśnie boję się, że kiedy stchórzy, ja się skompromituję... nie wiem jak znaleźć złoty środek. chyba tylko czekać.. i uśmiechać się...

IP i czas połączenia logowane. [13112633]
[15.07.2008] 21:15
o rany
nie mow mu,ze ci na nim zalezy,bo odstraszysz faceta..
faceci to zdobywcy..
zobaczysz w realu jaki bedzie,czy bedzie chcial sie dalej z toba spotykac czy nie;jak bedzie zastuj tzn.,ze nie chce i bedziesz wiedziec
jak mu bedzie zalezec po tym spotkaniu,to na pewno bedzie 10 razy dziennie to ciebie wydzwanial,chcial sie umawiac,zapraszac do kina i takie tam
glowa do gory i nie rob glupstw!

IP i czas połączenia logowane. [13112714]
[16.07.2008] 10:21
Obiectivo
niepewna826530928 (08.07.15 21:06):
no własnie, zagrywam tak lekko. nie mówię Mu żadnych zobowiązujących rzeczy, tylko właśnie tego typu. ale to nic nie daje. i chciałabym teraz powiedzieć Mu coś, żeby już naprawdę zrozumiał, że czuję coś do Niego.. ale właśnie boję się, że kiedy stchórzy, ja się skompromituję... nie wiem jak znaleźć złoty środek. chyba tylko czekać.. i uśmiechać się...

Bardzo naiwna jestes, sadzac, ze taka znajomosc zakonczy sie slubem . Ja takich rozmowcow mialam dziesiatki, paru spotkalam i mialam identyczne odczucia jak ty. Ale wiem jedno, iz rzadko kto traktuje powaznie takie znajomosci z gg i neta. Raczej jako swoistą odskocznię od życia...A kobiety sie tak napalają potwornie, zamiast podejśc na luzie i bez napinania sie...Skad wiesz, czy jutro nie spotka sie z toba a pojutrze z Zosią . Niemożliwe jest wysądować czlowieka przez pisaninie na gg, głupotą jest sadzic, ze nawet zakochac sie mozna w ten sposob...To twoje wlasne wyobrazenia, wyolbrzymione a on moze faktycznie podchodzic do ciebie czysto poznawczo. I jak mu odkryjesz uczucia, to ok, moze je zaakceptowac z grzecznosci. Ale poźniej cie sprowadzić na ziemie. Zatem, dziewczyno, opanuj się troche. Bo uzaleznilas się od kogos...w dosc trywialny sposob. Do tego urok gg robi swoje. Dziecinada i sztuczne emocje

IP i czas połączenia logowane. [13115407]
[17.07.2008] 10:30
niepewna826530928
to wszystko prawda..

chociaż nie do końca. bo nie zakochałam się, nie mogłabym zakochać się w kimś, z kim zamieniłam w rzeczywistości tylko kilka słów. ale nie zmienia to faktu, że w rzeczywistości też się widywaliśmy, a więc obraz budowałam nie tylko na tym co przeczytałam na gadu gadu i w mailach..

IP i czas połączenia logowane. [13121812]
[24.07.2008] 14:55
JasiaxDxD
he mam Identycznie jak Ty dokladnie taka sama sutuacja wszystkooooo xD i tez się tym oram ^^

IP i czas połączenia logowane. [13161260]
[25.07.2008] 08:42
deszczowy_jh
po poznaniu ON odezwał sie dociebie na gg
ztad wniosek wpadłas mu w oko , jesli ten gosc niejest tchurzem , to wystarcvzy tylko nie spiepszyc
a on bedzie kombinował jak zrobic bys go polubila

a sprawa porozmawiania znim ze ci na nim zalezy itd to dla mnie dziecinada ,tak jak bez sensu jest pytac kogos czy bedziemy ze soba chodzic

od takich rzeczy jest komunikacja niewerbalna , mowa ciała
nie wiem ile masz lat ile lat ma on , bo czasem jest tak ze facet z szacunku do kobiety(chce jej pokazac ze dlaniego kontakt fizyczny nie jest najwarzniejszy)nie atakuje jej zbynio wten fizyczny sposob i wtedy kobieta powinna zadziałac

IP i czas połączenia logowane. [13165000]
[30.07.2008] 08:12
niepewna826530928
deszczowy, chyba masz rację.

tylko, że jestem w ten głupiej sytuacji, że zaczęło mi zależeć, a On nic nie robi. I zastanawiam się ile jeszcze będzie to się tak ciągło...

IP i czas połączenia logowane. [13190615]
[30.07.2008] 09:51
pussy_doll_
I masz zamiar czekać w nieskończoność?
Nie masz innych zajęć, kolegów, koleżanek? Zajmij się czymś. Wyjedź, wyjdź gdzieś i przestań się tak przejmować.

IP i czas połączenia logowane. [13190913]
[30.07.2008] 12:59
deszczowy_jh
zaprosc go na jakis soczek , jak cie zbedzie .. to wiadome, ze trzeba go olac ..
lub sie spotkacie i bedziesz wiedziec wiecej..(ale niezaczynaj znim powaznych rozmow)

IP i czas połączenia logowane. [13191662]
[31.07.2008] 22:03
niepewna826530928
ależ ja mam inne zajęcia, mnóstwo innych zajęć... nie myślę o tym 24 na dobę. chociaż może na początku rzeczywiście tak było. teraz widzę, że chyba nie ma o co walczyć, powoli się dystansuję. jest taki ponury zastój i chyba już zależy mi na Nim mniej. nie jesteśmy sobie pisani... DZiękuję wszystkim.

IP i czas połączenia logowane. [13200104]
[20.06.2009] 15:46
mariolcia55
powinnaś być wyrozumioała ja też miałam problem ponieważ chłopak za mną gonił bo chciał mój nr a jak mu dołam to się nawet domnie już nie odzywa znaliśmy się 2 lata więc ty albo uderz z propozycją kina lub coś albo doj mu zrozumieć że jesteś niedostępna wtedy może będzie prubował cię zdobyć!
POWODZENIA

IP i czas połączenia logowane. [15086925]
[22.06.2009] 14:26
Adam Mickiewicz i ja
NAJBARDZIEJ PEWNY SPOSÓB to ten którego się najbardziej boisz,
porozmawiaj z nim otwarcie,
na oszustwie, czekaniu, domysłach, nadziejach... niczego nie zbudujesz,
jeśli nie możesz z facetem normalnie szczerze rozmawiać tak skąd możesz wiedzieć ze jest Ci z nic dobrze?

IP i czas połączenia logowane. [15096567]
[16.07.2009] 12:39
happyfunnygirl  happyfunnygirl@tlen.pl
Mam tak samo i napewno mu tego otwarcie nie powiem, za bardzo sie boje ale tak bardzo bym chciała żeby sie to jak najlepiej ułożyło

IP i czas połączenia logowane. [15207647]
[10.11.2009] 18:46
Paulinchen14
Wiesz nie chce Cie straszyc ale, ja mialam taka sama sytuacje...
Codziennie pisalam z kolesiem na gadu i wkoncu mu poiedzialam.
Teraz nie wiem czemu, ale nie odezwal sie ani slowem przez 3 tygodzie...
Mielismy sie spotkac to przekladal spotkanie z dnia na dzien...
Ale zycze Ci powodzenie....Moze Ci sie uda

IP i czas połączenia logowane. [15772724]
[19.11.2009] 21:26
ehhhjakosleci
niepewna826530928 (08.07.31 22:03):
ależ ja mam inne zajęcia, mnóstwo innych zajęć... nie myślę o tym 24 na dobę. chociaż może na początku rzeczywiście tak było. teraz widzę, że chyba nie ma o co walczyć, powoli się dystansuję. jest taki ponury zastój i chyba już zależy mi na Nim mniej. nie jesteśmy sobie pisani...

DZiękuję wszystkim.

No my tu tak gadu gadu a ty nawet tego kolesia imienia nie podałas

IP i czas połączenia logowane. [15821215]
[16.12.2009] 14:43
S.......u
Ja sam jestem chłopakiem i na tą strone weszłem przypadkiem......ae odpowiem......
napewno musisz mu powiedzieć od razu;P
i zależy ile ma lat jeśli poniżej 12 to tak żeby inni nie słyszeli
bo go wyśmieją (jak to dzieci zazwyczaj robią)

IP i czas połączenia logowane. [15950492]
[16.12.2009] 19:34
też
ja z podobnym problemem tylko chodzi o kobiete poznalem fajną kobiete wirtualnie jak narazie rozmawia sie spoko od jakiegoś czasu też myśle o niej nie spotkaliśmy sie jeszcze czuje coś do niej i chciałbym jej powiedzieć co czuje ale niewiem jaka bedzie jej odpowiedz i właśnie sie tego obawiam a poza tym jestem nieśmiały może zostać przyjaciółmi do pogadania ale to w ostateczności
jak to jej powiedzieć help me

IP i czas połączenia logowane. [15951659]
[21.12.2009] 21:21
wiedzajestkluczem
też (09.12.16 19:34):
ja z podobnym problemem tylko chodzi o kobiete poznalem fajną kobiete wirtualnie jak narazie rozmawia sie spoko od jakiegoś czasu też myśle o niej nie spotkaliśmy sie jeszcze czuje coś do niej i chciałbym jej powiedzieć co czuje ale niewiem jaka bedzie jej odpowiedz i właśnie sie tego obawiam a poza tym jestem nieśmiały może zostać przyjaciółmi do pogadania ale to w ostateczności
jak to jej powiedzieć help me

Wydaje mi się, że szczera rozmowa załatwi wszystko. Jeśli jej naprawdę na tobie zależy na pewno powinieneś otwarcie powiedzieć jej o swoimch uczuciach. Ja osobiście miałam taki problem z koleg, tylko wiedziałam że mu na mnie zależy ale nie potrafił nigdy podjąć tematu. I pewnego dnia to ja się odwazyłam. Zrób tak samo. Odważ jej powiedzieć co czujesz; ona zrozumie że jest dla ciebie ważna. Tylko twoja rozmowa z nią musi byc szczera.

IP i czas połączenia logowane. [15975557]
[21.12.2009] 21:51
też
dzieki za rade zależy mi bardzo ale niewiem czy dam rade to jej powiedzieć nieśmiały jestem

IP i czas połączenia logowane. [15975788]
[05.02.2010] 22:39
Tysia94
Cześć \"niepewna\" mialam podobna sytuacje wiem jak sie czujesz powiem Ci ze spotkałam sie z Nim i zachowywałam jakby to był mój dobry przyjaciel poszliśmy do parku a usta nam się nie zamykały. Usiedliśmy na ławce a ja poprost spytałam czy moge sie przytulic bo zimno mi powiedzial że OK juz wtedy wiedzialam ze on czuje to samo. W penym momencie powiedzialam mu : Czy moge cos zrobic? Nie wiedzial o coc hodzi, bo kazalam mu zamknac oczy I poprostu go delikatnie pocałowałam. Potem powiedziałam że zaczarował mnie on spojrzał na mnie i mnie też pocałował (to było cośo całował) Nie bylo zbednych pytan typu chcesz ze mna chodzic itp. Poprostu jestesmy juz od 2 lat razem mialam wtedy 14 lat.
Trzeba zrobic ten piewszy krok, faceci ze bardzo wzieli do siebie równouprawnienie i teraz to dziewczyna pyta o chodzenie a chłopacy oceniają laseczki w skali 1-10

IP i czas połączenia logowane. [16221372]
[07.02.2010] 16:35
chudyk
Adam Mickiewicz i ja
NAJBARDZIEJ PEWNY SPOSÓB to ten którego się najbardziej boisz,
porozmawiaj z nim otwarcie,
na oszustwie, czekaniu, domysłach, nadziejach... niczego nie zbudujesz,
jeśli nie możesz z facetem normalnie szczerze rozmawiać tak skąd możesz wiedzieć ze jest Ci z nic dobrze?

też tak sadze ale nie do konca nie mow mu ze ci sie podoba dawaj mu znaki nie wiem gesty kobiece itp. napewno to cos da

IP i czas połączenia logowane. [16229636]
[12.02.2010] 15:30
Niunia16121986
Słuchajcie ja mam ten sam problem. Piszę z takim mężczyzną już ponad 5 miesięcy i On ostatnio zaproponował spotkanie w rzeczywistości. Oczywiście zgodziłam się ech. Bardzo mi na Nim zależy, uwielbiam z Nim "rozmawiać" jednak boje się, że po tym spotkaniu wszystko się urwie. Chciała bym, żeby między nami wyszło kiedyś coś więcej. Najbardziej z tego wszystkiego boję się odrzucenia i tego, że mogę stracić kogoś z kim mogę szczerze "porozmawiać". Bo chyba czasami należy cieszyć się z tego co się ma i nie prosić o więcej. Naprawdę mam do tego mieszane uczucia... Z jednej strony chciłabym a z drugiej nie. Przerażające jest także to, że w sumie nie wiem co On dokładnie o mnie myśli, czy postrzego mnie tylko jako koleżankę czy chciałby kiedyś coś więcej. Oczywiście padło z Jego strony słowa: urocza, słoneczko, cieszę się, że Ciebie mam... Hmm ale mogą to być tylko słowa grzecznościowe. A nie ukrywam, że z każdym dniem zależy mi coraz bardziej... Co ja mam w takim wypadku zrobić??? Czekać, aż On coś zacznie kombinować, zrezygnować ze spotkania i tylko pisać z Nim na GG a może wogóle dać sobie z Nim spokój i przestać się do Niego odzywać.

IP i czas połączenia logowane. [16257336]
[12.02.2010] 15:31
Niunia16121986
Słuchajcie ja mam ten sam problem. Piszę z takim mężczyzną już ponad 5 miesięcy i On ostatnio zaproponował spotkanie w rzeczywistości. Oczywiście zgodziłam się ech. Bardzo mi na Nim zależy, uwielbiam z Nim "rozmawiać" jednak boje się, że po tym spotkaniu wszystko się urwie. Chciała bym, żeby między nami wyszło kiedyś coś więcej. Najbardziej z tego wszystkiego boję się odrzucenia i tego, że mogę stracić kogoś z kim mogę szczerze "porozmawiać". Bo chyba czasami należy cieszyć się z tego co się ma i nie prosić o więcej. Naprawdę mam do tego mieszane uczucia... Z jednej strony chciłabym a z drugiej nie. Przerażające jest także to, że w sumie nie wiem co On dokładnie o mnie myśli, czy postrzego mnie tylko jako koleżankę czy chciałby kiedyś coś więcej. Oczywiście padło z Jego strony słowa: urocza, słoneczko, cieszę się, że Ciebie mam... Hmm ale mogą to być tylko słowa grzecznościowe. A nie ukrywam, że z każdym dniem zależy mi coraz bardziej... Co ja mam w takim wypadku zrobić??? Czekać, aż On coś zacznie kombinować, zrezygnować ze spotkania i tylko pisać z Nim na GG a może wogóle dać sobie z Nim spokój i przestać się do Niego odzywać.

IP i czas połączenia logowane. [16257338]
[12.02.2010] 15:33
Niunia16121986

IP i czas połączenia logowane. [16257350]
[06.03.2010] 16:37
ganja7494
Ja mam podobną sytuację tyle tylko,że ja się już z nim spotkałam kilka razy i dobrze się gadało,ostatnim razem dałam mu buziaka w usta a on był tak zdziwiony (chyba) że nic nie zrobił,zero reakcji,ale potem pisaliśmy i dalej mówił że chce się spotykać. Te wcześniejsze spotkania to były moje propozycje...dziś ja nie mam planów i wiem że on też nie ale sam nie zaproponuje a ja nie chce kolejny raz wychodzić z inicjatywą...więc pewnie się nie spotkamy
oprócz tego pisze mi że jestem piękna itp. ale ja nadal nie wiem czy coś więcej do mnie czuje...
on jest ode mnie starszy o 4 lata (ja mam 16),pozatym miesiąc temu zakończył dłość długi związek,nie wiem czy to ma jakieś znaczenie co do tego jak się zachowuje teraz.
nie wiem co zrobić... pomóżcie ps. a co do Twojego problemu to nie mów mu otwarcie o uczuciach tylko właśnie bardziej mu to pokaż,przytul się albo daj mu buziaka.
takie jest moje zdanie. zobaczysz jak zareaguje i będziesz wiedziała już coś więcej. powodzenia

IP i czas połączenia logowane. [16353061]
[08.03.2010] 20:30
Niunia16121986
Niestety to już u mnie jest nieaktualne. Postanowiłam przestać z Nim pisać Jest mi bardzo ciężko, ale sądzę, że była to słuszna decyzja... Oczywiście On o tym nie wie. Nie jestem w stanie napisać Jemu wprost, że już nie bedziemy ze sobą pisali i podać prawdziwy powód mojej decyzji. Po prostu wykasowałam Jego z list GG i ustawiłam opcję \"pokazuj status tylko znajomym\". Koniec ślicznej bajki i idealnego Księciunia. Pozdrawiam cieplutko

IP i czas połączenia logowane. [16364908]

1 2
 » Odpowiedz na ten temat