o2.pl forum.o2.pl
poczta.o2.pl
E-mail 20GB
Pudelek.pl - plotki, zdjęcia, sensacje
Pudelek
Wrzuta.pl - video, muzyka, mp3
Wideo+mp3
Login: @o2.pl Hasło:
  Strona główna» forum Fotografia
 » Odpowiedz na ten temat

Odbitki z empikfoto.pl

1 2 3 4 Strony tematu:
[09.07.2008] 12:46
m.shadow  monikar27@tlen.pl
Wywoływał ktoś zdjęcia na empikfoto? Jakie wrażenia? Przed skorzystaniem z usługi chcialabym zapoznać sie z waszymi opiniami. Robią zdjęcia dobrej jakosci, czy moze spotkać mnie niemiła niespodzianka? proszę o opinie Zawsze trzeba próbować czegoś nowego. Pamiętaj: amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica..

(Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane.
[09.07.2008] 15:05
mistrz fotoamator
Robią dobre zdjęcia, ale zawsze wysyłając zlecenie dołącz swój komentarz z sugestiami jak chcesz żeby odbitki wyglądały, tak dla pewności

(Odpowiedz cytując)    (Link do tej wypowiedzi)    (Zgłoś do usunięcia)
IP i czas połączenia logowane. [13076452]
[09.07.2008] 15:19
a wiesz moze czy sami wykonuja jakies retusze? czy jezeli nie chce zeby w jakikolwiek sposob ingerowali w moje fotki to musze to zaznaczyc? Zawsze trzeba próbować czegoś nowego. Pamiętaj: amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica..

IP i czas połączenia logowane. [13076558]
[09.07.2008] 15:38
mistrz fotoamator
Najlepiej zamów na próbę kilka zdjęć i jeżeli oglądając je później zobaczysz że coś źle zrobili to przy następnym zamówieniu zaznacz żeby nie robili tak. Nie zamawiaj nigdy na samym początku dużej ilości zdjęc

IP i czas połączenia logowane. [13076685]
[09.07.2008] 15:48
dzieki za rady Zawsze trzeba próbować czegoś nowego. Pamiętaj: amatorzy zbudowali Arkę, profesjonaliści- Titanica..

IP i czas połączenia logowane. [13076750]
[22.09.2017] 03:01
[04.11.2008] 19:24
Berjer
Ja od dawna zlecam odbitki do empikfoto i zawsze mam wykonane dobrze . Jestem z ich pracy zadowolony pomimo, że wykonują z tego co im się wyśle. Nie robią korekt. Wszystko na papierze Kodaka.
Zawsze zlecam w tym samym punkcie w Warszawie.
Nie wiem jak jest w ich innych punktach.

IP i czas połączenia logowane. [13761162]
[18.12.2008] 20:19
nodo
Zamówione zdjęcia reklamowałam 2 razy.
zdjecia były wykonywane w warszawie ul. grójecka
Za pierwszym razem doszło do uszkodzenia przesyłki, ze względu na słabe zabezpieczenie zdjęć (rogi zdjęć były zagięte). Za drugim razem "powtórka z rozrywki" + kolory wyblaknięte na kilku zdjęciach - ale trzeba reklamować całość zlecenia.
Trzeci raz przyciemnili kolory na wszystkich zdjęciach jak leci... wypada trzeci raz reklamować ... wszystko trwa już ponad miesiąc ...

IP i czas połączenia logowane. [14031239]
[11.03.2009] 11:16
***Kinga***
Jestem bardzo zadowolona z usług Empikfoto.
Zamówiłam odbitki pierwszy raz i chętnie skorzystam ponownie.
Kolory są w porządku, jakość dobra. Szybka przesyłka.
Polecam.

IP i czas połączenia logowane. [14521023]
[20.06.2009] 16:01
mr red
nie polecam wywoływania zdjęć cyfrowych w empiku, po odebraniu zamówienia doznałem szoku bo co się okazało że na zdjęciach są przebarwienia... nie sądzę żeby ktoś chciał sobie w ramkę oprawić zdjęcia na których osoby wyglądają jakby miały poparzenia 3 stopnia, nic nie jest za darmo i jak się płaci to się wymaga, uważam że ktoś powinien patrzyć na to co się drukuje zamiast wciskać ludziom dziadostwo!!!

IP i czas połączenia logowane. [15086998]
[25.07.2009] 11:17
szafirkas
Ja nie korzystałam z empikfoto.pl, bo słyszałam negatywne opinie. Ja zawsze korzystam z superfoto.pl, bo taniej i lepszej jakości zdjęć chyba nigdzie nie ma.

IP i czas połączenia logowane. [15246087]
[11.08.2009] 09:57
kruszynka88
Mi zawsze emipkfoto dobre zrobił odbitki nie oge narzekać, tylko w tym roku jakos nie moga dotrzec do punktu bo zmienili kuriera i nawala termin byl wyznaczony na 5 a mamy dzis 11 sierpnia a zmaówilam 580zdj a i uwazajcie na kadrowanie zdjec bo czasem głowy ucina

IP i czas połączenia logowane. [15322832]
[21.08.2009] 15:16
m.shadow
Powiem szczerze przestraszyłam się troche waszych opinii .. ale do tego czasu zamawiałam już kilkakrotnie, i nie narzekam Usługa mnie w pełni zadowala, kolory ok, a jeśli chodzi o kadrowanie, to kadruję sama i wysyłam już zrobione. zeby było tak, jak ja chcę
Do tego są łatwe, małe programiki, np. ja kiorzystam z tego http://www.programosy.pl/program ,jpegcrops.html _______________________________________

- Szkoda, że nie da się zabrać ze sobą choć odrobiny tego… wszystkiego - westchnął Andrzej.
- Ja nawet próbowałem. Wiozłem ze sobą pusty słój i zbierałem do niego powietrze. A to z lawendowych pól, a to z katedry w Szibeniku i z bazarów w Odessie. Zakręcałem szczelnie, a po powrocie otwierałem i …
- I co?
- Zawsze było czuć ogórkami.

IP i czas połączenia logowane. [15370674]
[28.08.2009] 10:05
Lidia123
Wywołuję zdjęcia w Emikfoto, nie zawsze się udają ale miałam kilka zamówień wykonanych w bardzo dobrej jakości. Zamówienie w czerwcu troszkę mi popsuli zdjęcia są za ciemne ale nie reklamowałam, a przed tygodniem odebrałam 300 zdjęć i okazało się że brakuje 66 zdjęć a zapłaciłam za 300, zareklamowałam i czekam mieli zadzwonić po 2 dniach a mija piąty i nic. Nie polecam usług.

IP i czas połączenia logowane. [15402847]
[20.09.2009] 10:27
girl with no name
A to ciekawe, bo ja w empiku wywołuję zdjecia od dawna i nie zdarzyło mi się, by z odbitkami było coś nie tak. Zawsze są na czas, a nawet wcześniej, zawsze dobrze doświetlone, zawsze taka ilość jaką zamawiam.
Jeśli wasze zdjęcia są za ciemne po wywołaniu to może warto odpowiedni skalibrować monitor? Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15516588]
[30.09.2009] 22:38
vvv444
a czasami sie zdaza ze pomyla zdjecia i dostaje sie kilka obcych to jest ciekawe

IP i czas połączenia logowane. [15566885]
[30.09.2009] 23:47
kurza tfasz
Haha dostałem darmowe kupony na odbitki za zakupy w empiku gdy wpisuję kod i klikam zamów wyskakuje mi "serwis chwilowo niedostępny" i tak od 5 dni. Winni są mi 2h ładowania zdjęć na tą pseudo stronę.

IP i czas połączenia logowane. [15567400]
[21.10.2009] 10:32
syskaa87
Czemu chcecie tak wszyscy uparcie wywoływać zdjęcia w jednym z najdroższych i zarazem najbardziej obleganych miejsc? Nie lepiej iść do mniejszego fotografa? Przynajmniej dostosuje się do waszych wymagań i potraktuje jako indywidualnego klienta, a nie kolejną jednostkę z masy Ja preferuję mniejszych i bardziej sprofilowanych usługodawców, to zawsze jakaś gwarancja jakości

IP i czas połączenia logowane. [15666159]
[26.10.2009] 09:49
gdansk - galeria baltycka
czekalem na zdjecia 3 tygodnie, po odebraniu okazalo sie ze z 300 zdjec brakuje 16, kilka dni temu zgloszona reklamacja, na razie brak odzewu. Po komentarzach widze ze to zadna nowosc. ostatni raz wywoluje tu zdjecia. nie polecam. szkoda ze przed zlozeniem zamowienia nie szukalem informacji w necie...

IP i czas połączenia logowane. [15691163]
[18.11.2009] 13:52
girl with no name
Pisałam jakiś czas temu o tym jak empik świetnie wywołuje zdjęcia... a co się okazało ostatnio? Że spartolili mi kolory na ostatnich moich odbitkach.
Do tego ich cena poszła w góre, a raczej ilosć zdjęć, które objęte są zniżką.
Paranoja jakaś.
Teraz będę zamawiała też przez internet, ale gdzie jest przynajmniej taniej. superfoto.pl o tej stronie myślę. W czwartki mają tak zwykle mega promocje na odbitki. Jaka jest jakość nie wiem jeszcze, ale za taką cenę 35gr można zaryzykować. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [15813347]
[12.12.2009] 20:15
sylwka78
do dzisiejszego zamówienia byłam zadowolona .ale w dzisiejszym dostałam kilka podwójnych kosztem kilku zdjęc których wogóle nie ma a w zamówienia napewno były.oczywiście wglądu w szczegóły zamówienia juz nie mam więc nie moge im udowodnić że mam rację

IP i czas połączenia logowane. [15932420]
[30.12.2009] 18:31
girl with no name
Niezadowolonych klientów przybywa...
Empik sprzedaje świetne książki, kwięgarnią jest wspaniałą, ale te odbitki... ech i och... lepiej wywoływać zdjecia w specjalistycznych labach. Twój los zależy od Twoich nawyków.

IP i czas połączenia logowane. [16018498]
[10.02.2010] 08:30
Na1t2i3
Hej! Nie wiem jak Wasze odbitki,ale usługi empikfoto sa mega fajne.Zrobili mi pare razy sliczne kubki,poduszki itp itd. A na dodtaek niedrogo,mozna zamowic rpzez internet i szybki czas zlecenia

IP i czas połączenia logowane. [16244784]
[17.02.2010] 10:17
jaberwoocky
Berjer (08.11.04 19:24):
Ja od dawna zlecam odbitki do empikfoto i zawsze mam wykonane dobrze . Jestem z ich pracy zadowolony pomimo, że wykonują z tego co im się wyśle. Nie robią korekt. Wszystko na papierze Kodaka.
Zawsze zlecam w tym samym punkcie w Warszawie.
Nie wiem jak jest w ich innych punktach.

A w jakim punkcie? Skoro już sprawdzony to sama chętnie z niego skorzystam

IP i czas połączenia logowane. [16276424]
[26.02.2010] 23:13
zaawansowany fotoamator
jak przez internet,to tylko w
www.foto-sfera.pl
mówię wam, rewelka,już od jakiegoś czasu
tam robię, bezkonkurencyjna jakość ,niedrogo
i szybko wysyłają i zawsze elegancko, gdzie indziej
niestety bywało różnie
pozdro

IP i czas połączenia logowane. [16318947]
[01.10.2010] 14:21
dariusz13
Dobrze wywołana fotografia to podstawa, empiku nie próbowałem ale od lat korzystam zwww.vertis.pl i jestem zadowolony. Posta zamieszczam nie dlatego, żeby ich chwalić to możecie sprawdzić sami. O moim wyborze zapewnił mnie niezależny ranking ostatniego ZOOMa.
Na pierwszym miejscu znalazł się właśnie Vertis.pl a dalej fotojoker i empik. Co ciekawe i polecam to korekcja, której nie trzeba robić samemu nikt tego nie daje w cenie odbitki.

IP i czas połączenia logowane. [17241220]
[18.11.2010] 14:52
Madzia1978
2 tygodnie temu zamówiłam w Empikfoto fotoksiążkę ze zdjęciami ze ślubu. Dziś przy odbiorze rozczarowanie- nie dość że okładka była zgrzana niestarannie to jeszcze zdjęcia zostały jakościowo zmasakrowane - fuszerka na całej lini. Na moje pytanie dlaczego jakość tak kolosalnie różni się od zdjęć przeze mnie wysłanych pan odpowiedział mi - UWAGA- że " to jest fotoksiążka i to tak ma być ". Ręce opadają. za prawie 140 zł miałam otrzymać totalną chałę . Oczywiście złożyłam reklamację ale i tak czuję się oszukana.Przecież reklamują się pod kątem doskonałej jakości produktów. Nie dość że czekamy z mężem już 2 tygodnie to teraz poczekamy na rozpatrzenie reklamacji kolejne 2. Nie polecam - zdecydowanie odradzam.

IP i czas połączenia logowane. [17440030]
[27.12.2010] 18:39
Miriell  miriell2@tlen.pl
NIE RADZĘ KORZYSTAĆ Z ICH USŁUG - PRZESYŁKA ZAMÓWIONA 11 GRUDNIA - Z OBIETNICĄ ŻE DOJDZIE NA ŚWIĘTA- NIE DOTARŁA DO DNIA DZISIEJSZEGO (27.12.GODZ. 18:40), W MIĘDZYCZASIE DZWONIŁAM 2 RAZY, SĄ NIEKOMPETENTNI I AROGANCCY!!

IP i czas połączenia logowane. [17616299]
[07.02.2011] 22:29
Adax foto
Jestem fotografem. Pracowałem kiedyś w laboratorium fotograficznym. "Odbitkę" 30/24 zamówiłem na próbę. To co otrzymałem wywołało zaskoczenie, nie to złe słowo, OSŁUPIENIE.
Otóż zamiast, jak sugerowano na stronie empikfoto.pl, odbitek (naświetlonego pozytywu zdjęcia), otrzymałem wydruk z drukarki atramentowej. Zamiast zmówionego formatu 30/24 okrojono moje zdjęcie do 30/20. Ów wydruk jest bardzo złej jakości, widać na nim krople atramentu, fotka wpada w bardzo głęboką czerwień, jest mocno przyciemnione a podpis pod zdjęciem jest całkowicie nieczytelny z powodu nienakładania się poszczególnych barw składowych (czerwony/zielony/niebieski/czarny). Składowa barw do wydruku fotografii powinna być dużo bogatsza, nawet zestawy do wydruku w domu zawierają dużo więcej barw i mówiąc między nami, są znacznie lepszej jakości i są o niebo tańsze. Na zakończenie na fotografii widać bardzo silmy efekt "moiry" tzn. widoczne cyfrowe zniekształcenia, coś jakby "raster". Ogólny wygląd fotki jest jak zrobiony z komórki w rozdzielczości VGA. Dodam, że fotka miała 12 megapikseli.
Format główny RAW, soft CS4, LightRoom 1. Korekta robiona na skalibrowanym monitorze.

IP i czas połączenia logowane. [17810822]
[07.02.2011] 23:39
MateM
Ja od pewnego czasu przerzuciłam się na foto usługi mniej znanych, ale bardziej solidnych firm. Na razie prym wiedzie vertis z powodu świetnej jakości i obsługi. Genialny kontakt i szybka wysyłka (jeśli zamawiam akurat odbitki- nawet jeśli idzie pocztą) Na empiku się przejechałam,bo odbitki i drogie i marnej jakości. Moim zdaniem po prostu ludzie znają dobrze sieć i mają dużo salonów i tylko dlatego utrzymują się w branży foto.

IP i czas połączenia logowane. [17811148]
[20.02.2011] 10:02
chantalette
Dla mnie empik jest za drogi po prostu i moim zdaniem nie mają wcale za dobrych wydruków, a przynajmniej nie za tę cenę. Natomiast słyszałam dobre opnie o fotolab24.pl i vertis.pl. Sama jeszcze nie korzystałam z ich usług, ale zbieram się , bo już sporo zdjęć zalega z wywołaniem.

IP i czas połączenia logowane. [17864858]
[17.04.2011] 20:34
mokrasak
No właśnie, jest drogi, A czy w sieci nie ma jakiś sklepów z odbitkami po dobrych cenach?

IP i czas połączenia logowane. [18278926]

1 2 3 4 Strony tematu:
 » Odpowiedz na ten temat